انرژی جنسی زلال

استحاله-و-آب
5
(6)

 

در مکانی بسیار سرسبز قرار داریم. یک رودخانه بسیار زیبا و آب بسیار زلال و تمیزی اینجا قرار داره.خب، یک سوال! چرا اینجا سرسبز شده؟ چرا این درخت ها انقدر زیبا و قشنگ هستن؟ چرا این درخت ها انقدر نشاط دارن؟

ورودی زلال، خروجی دوست داشتنی!

اگر بخوایم دقت کنیم میبینیم که آبی که داره از پای این درخت ها رد میشه یعنی تغذیه این درخت ها از آب زلال و پاکیه که خداوند حالا در اینجا قرار داده و این درختان دارن از اون تغذیه میکنن. این آب زلال یعنی ورودی زلال تبدیل شده به یک خروجی بسیار سرسبز و زیبا و دوست داشتنی.حالا این استعاره رو بیایم درنظر یگیریم مقایسه کنیم با انرژی جنسی که در وجود ما هست. انرژی جنسی رو مثل یک رود در نظر بگیرید که میتونه این رودخانه الهی و انرژیکی پاک و زلال باشه مثل این رودخونه و میتونه پاک و زلال نباشه.

پالایش رودخانه میل جنسی و خروجی های شگفت انگیز!

اگر ما میل جنسی مون رو پالایش کنیم، تمیزش کنیم، زلالش کنیم و یک چرخشی از انرژی جنسی پالایش شده، به قول خودمون استحاله شده در وجودمون و در بدنمون حالا به گردش در بیاریم، خروجیش میشه درختان سرسبز موفقیت، شادی، سلامتی، معنویت و ارتباط عالی با خداوند و کائنات. همین رودخونه اگر راکد بشه، اگر استفاده نادرست ازش بشه و تبدیل بشه به مرداب و لجن زار، چه اتفاقی میفته؟ یک آب بد بوی خیلی غیر قابل دوست داشتن، خیلی بد تشکیل میشه و دیگه اون خروجیش اصلا خیلی چیز زشتی میشه.

میل جنسی آلوده ما رو به قهقرا میبره!

دقیقا میل جنسی هم همینه. اگر ما شهوترانی کنیم، میل جنسی رو آلوده کنیم با نگاه های نادرست، با چشم چرانی، با شهوترانی، فیلم های پورنوگرافی، خودارضایی، تموم اینها رود زلال انرژی جنسی رو چیکار میکنه؟ آلوده میکنه؛ و بعد میاید میبینید که خروجی این انرژی معیوب در زندگی ما میشه شکست، افسردگی، دوری از خداوند، احساس گناه، انزوا، عزلت نشینی، احساس حقارت، تمام چیزایی که صحبت کردیم. پس ما میتونیم از طبیعت درس بگیریم. ورودی باید زلال باشه. تغذیه انرژی جنسی باید زلال باشه تا ما بتونیم حالا خروجی های عالی رو رقم بزنیم.

مفهوم ارزش انرژی جنسی در دوره استحاله و تبدیل نیروی جنسی به ثروت

ما در دوره استحاله و تبدیل نیروی جنسی به ثروت این مفهوم رو داریم میگیم. میگیم که انرژی جنسی باید پالایش بشه. ارزش داره. مثل این آب. این آب باید تمیز باشه، انرژی جنسی باید تمیز باشه تا بعد تبدیل بشه به خلاقیت و حالا موفقیت و ثروت و تمام چیزایی که توی دوره ما آموزش دادیم. پس اینجوری ما میتونیم از انرژی جنسی در راه موفقیت و ثروت استفاده کنیم.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 6

1 دیدگاه برای “انرژی جنسی زلال

  1. R M
    R M گفته:

    آقای زارع سلام
    همه ی این چیزایی که در مورد انرژی جنسی و تعالی اون میگید درست .ما هم با یقین کامل میگیم درست میگید
    ولی اگه در مسیر زندگی بعضی افراد ،زن یا مرد،مجرد یا متاهل شرایط استحاله و اون تغییر کردن فراهم نباشه چی کار باید کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید