جواب سوالاتدسته بندی: استحاله نیروی جنسیآمیزش جنسی با همسر بدون انزال
saeidsaeid 3 سال قبل

سلام آقای زارع . خدا قوت
اخیرا مطلبی در کانال درج کردید که سوالاتی رو در ذهن بنده ایجاد کرد . در اون پست فرمودید که مردان می توانند به این توانایی دست پیدا کنند که بدون انزال و ضمن ذخیره نیروی جنسی همسرانشان را در سکس ،  یک یا بیش از یک بار به ارگاسم برسانند.
مدتی پیش مطالبی رو در این خصوص خواندم و گفته شده بود که تحریکات بدون انزال در مردان (مخصوصا مجردان که مدت طولانی تری با این مشکل درگیر هستند) باعث به وجود آمدن مشکلاتی در اندام جنسی اونها میشه مثل درد خفیف بیضه  که البته بعد از مدتی برطرف خواهد شد!!! می خواستم نظر شما هم در این مورد بدونم ؟!!!
و سوال دوم اینکه آیا این عمل باعث ایجاد مشکلات روحی به علت غلبه کردن بر میل به انزال در مرد هنگام سکس نمی شود ؟ چون این کار در هنگام خودارضایی نیز مشکل است چه رسد به سکس !!!؟ همچنین به نظر بنده این کار آزادی و راحتی را از مرد در هنگام سکس گرفته و ذهن را درگیر می کند و بعد از سکس هم نوعی پریشانی را احتمالا به همراه خواهد داشت و احتمالا بر خلاف نظر شما می تواند باعث مشکلات جسمی و روحی زیادی در مردان شود !
و سوال سوم اینکه آیا بجای این کار بهتر نیست که این آموزش ها دوطرفه باشد و فقط بحث مردان نباشد ! یعنی زن و شوهر هر دو برای تعالی نیروی جنسی بکوشند و همه جوانب را درنظر بگیرند ، در عین اینکه افراط و تفریط در کار نباشد هر دو از عشق بازی با یکدیگر لذت ببرند!!! و نه اینکه یک طرف رابطه بکوشد تا دیگری را ارضا کند بدون اینکه خود به ارضا کامل برسد و مشکلاتی که گفته شد برایش پیش بیاید ! در این صورت مرد خود را فدای همسر کرده و میل خود را سرکوب می کند و به نظر من طرف دوم رابطه که از نظر جسمی ارضا شده ولی از نظر روحی یک ارضای ناقص را تجربه می کند به این دلیل که هیچ مردی از سکس بدون انزال خوشش نمی آید و همسر ناخشنودی جنسی را در شوهرش می بیند !!!
ببخشید که طولانی شد.ممنون از زحماتتون.

1 پاسخ
javad zareجواد زارع عضو سایت 3 سال قبل

سلام دوست عزیز
ممنون از پیام شما و سوالات خوبتان
در مورد سوال اول، اگر جلسه 21 دوره استحاله نیروی جنسی را گوش داده باشید، کامل توضیح دادیم که مردها باید به مرور زمان و با تمریناتی که آموزش دادیم به توانایی انجام رابطه بدون انزال برسند، که این خود حداقل 6 ماه تا یکسال تمرین نیاز دارد. و مهمتر آنکه در ان جلسه شرح دادیم که به هیچ عنوان در همه وعده های رابطه زناشویی رابطه بدون انزال نداشته باشند. مثلا گفتیم که 2 جلسه رابطه با انزال و 1 جلسه رابطه بدون انزال داشته باشند و به مرور زمان این نسبت را به دلخواه خود تغییر دهند.  رابطه بدون انزال به معنی این نیست که مرد خودش را تا مرز ارضا شدن تحریک کند و آنجا بخواهد جلوی خودش را بگیرد. این کار مطمئنا ضرر دارد و طبق فرمایش امام رضا ع، سرکوب انزال به این شکل، باعث سنگ مثانه میشود.
همه این مطالب را مفصل در جلسه 21 دوره تبدیل میل جنسی به ثروت آموزش دادیم.
در مورد سوال دوم شما، مطمئنا کسی که تکنیکهای رسیدن به نوانایی رابطه بدون انزال را اجرا نکرده و خود را آماده این نوع رابطه نکند، دقیقا بر خلاف اموزه های استحاله میل جنسی عمل کرده و ضرر های روحی و جسمی به خودش وارد کرده است. ولی در عوض مردانی که به این توانایی رسیده باشند، در هنگام رابطه با همسر، انگار که مثلا دارند دست خود را نوازش میکنند و اصلا به تحریک جنسی نزدیک انزال نمیرسند که بخواهند آن را سرکوب کنند.  با انجام این نوع رابطه جنسی، انرژی فوق العاده زیادی از همسر خود دریافت میکنند که باعث نشاط و شادی مرد و همچنین حفظ نیروی جنسی در او میشود. فراموش نکنیم که ورزشکاران حرفه ای، قبل از مسابقات، از داشتن رابطه زناشویی منع میشوند. محمد علی کلی ، این علم را خوب میدانست و معقتد بود رابطه جنسی قبل از مسابقه، انرژی او را به شدت تخلیه میکند. چارلی چاپلین هم معتقد بود  یک شب رابطه جنسی زیاد، مساوی است با  از دست دادن یک روز کاری خوب در استودیو.
این جمله شما که حتی موقع خودارضایی هم کنترل انزال سخت است چه برسد به رابطه جنسی، برای مردانی صحیح است که قوه جنسی و قوه کنترلی ضعیفی دارند ( یا دارای زودانزالی هستند و یا در بهترین حالت، فقط قادرند یک رابطه زناشویی را تا جایی ادامه دهند که همسرشان یک بار ارضا شود) . ولی برای مردی که با تمرین و تکرار ، بر میل جنسی خود مسلط شده است و تکنبکهای کنترل انزال را یاد گرفته است، این موضوع صحت ندارد ( کما اینکه چنین مردی هیچ گاه خودارضایی هم نمیکند ) و مرد ، بدون هیچ تلاشی روی انزال خود کنترل کافی دارد.
پس مرد لازم است که نسبت به میل جنسی خودش تسلط داشته باشد تا بتواند هر موقع دلش خواست ، ارضا بشود و هر موقع دلش خواست ارضا نشود و فقط انرژی زن را جذب کند . این رمز بزرگی است .
سوال سوم شما هم  بر مبنای همین درک ناکامل از علم استحاله است که آن را با سرکوب ارضای جنسی اشتباه گرفته است . در این دنیا هر چیزی را سرکوب کنیم خوب نیست و این یک امر کاملا واضح است .  طبق آموزه های استحاله، مردی که به توانایی کنترل انزال میرسد، بسیار مقتدر، شاد و پر انرژی است و از موضع قدرت و عشق به همسرش رفتار میکند و نه از موضع عجز، نه از موضع نیازی غریزی که هیچ کنترلی روی ان ندارد. درست مانند روزه گرفتن که با اینکه همه میدانند که غذا نیاز بدن است، ولی کسانی که تسلیم بی چون و چرای این نیاز غریزی نمیشوند، کسانی هستند که قدرت روحی بسیار بالاتری دارند.
در علم استحاله نیروی جنسی و داشتن رابطه بدون انزال ، مرد به عنوان یک سلطان عمل میکند که اگر حس کند امروز انرژی اش را نیاز دارد، آن را ذخیره میکند ولی در عین حال همسرش را از لذت ارگاسم محروم نمیکند. این یعنی عشق واقعی و ارزش و احترام قائل شدن برای زن و در عین حال کسب انرژی فراوان برای خود مرد، زیرا ارگاسم زن، موجی عظیم از انرژی ساطع میکند که مرد میتواند تمام آنها را جذب کند و انرژی و نشاط خود را بالا ببرد.

جمع بندی اینکه، واضح است که سرکوب انزال برای مردی که هیچ تمرینی روی تقویت میل جنسی و تقویت قدرت کنترلی خود نکرده است، مضر است. ولی رسیدن به این توانایی  که مرد آنچنان تسلطی روی میل جنسی خودداشته باشد که نیازی به انزال نداشته باشد، یک موهبت است که با تمرین به دست می آید.

منتظر نظرات دوستان عزیز دیگر هم در زیر همین سوال، هستیم.