جواب سوالاتدسته بندی: سالیتود و خلوت درونازدواج موقت سه چهار ماه بعد از پاکی و در سالیتیود
علی صعلی monarch 2 ماه قبل

سلام 1- ازدواج موقت برای چه کسانیست؟  2- شرح متن( پیشنهاد ازدواج موقت، و غیره) : شما تقریبا در جواب تمام کسانی که در این مورد سوال پرسیده اند، گفته اید ذهن شما اکنون بیمار است؛ صبر کنید پاک شوید(2-1 چه مدت؟) بعد در این مورد فکر کنید. این حرف حرف درستی است ولی مسلما همه کسانی که به فکر آن می افتند ذهن یا میل جنسی بیماری ندارند. سوال اول من این بود که ازدواج موقت را برای چه کسانی توصیه می کنید یا برایشان قابل قبول می دانید؟ یک جواب که من می دهم این است که مثلا کسانی که در نوجوانی ازدواج کرده اند و پسر هنوز صاحب شغل نیست، ممکن است او احساس حقارت یا کمبودی بکند و شاید شما شنیده اید که گفته شود مثلا عروسی بگیر زنتو ببر خونه خودت و همچین چیزهایی. اگر در همچین مواقعی به پسر فرصتی داده شود که تا چند سال از لحاظ قانونی، مانند ازدواج موقت مسوولیت خرجی و نفقه خود و زنش را نداشته باشد، آن وقت هم پسر و هم دختر می توانند از هم متنعم باشند و در عین حال پسر بدون هیچ احساس منفی با حواس بیشتری بتواند رو کارش تمرکز کرده و بعد از صاحب شغل و درآمد شدن خرجی خود و همسرش را بدهد و او را ببرد خانه ودش. که البته ما همچین چیزی در قانون نداریم ولی لااقل در فرهنگ و بینش خانواده ها چنین چیزی می توان وارد شود.  بگذریم، همچین چیزی که اصلا در قانون نداشتیم. شما بگویید ازدواج موقت برای چه کسانی است؟ 

1 پاسخ
کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 2 ماه قبل

سلام دوست عزیز….

در این رابطه فایلهای ازدواج موقت ، چرا خودارضایی نکنم وقتی خدا تنهایی منو نمی بینه !، بهترین راه ‌کنترل شهوت ( چرا صیغه مجازه) ، این فایل ها را گوش کنید و فرد تا مدت یکسال تا روی خودش کار نکرده برای ازدواج هیچ تصمیمی نگیرد
فردی که ذهنش باز شد چه کسی ک بیمار هست و چه کسی که بیمار نیست خیلی راحت متوجه خواهد شد که تصمیم ازدواج موقت از روی چه فکری عست ، چون متاسفانه الان اصول ازدواج موقت رعایت نمی شود و غریب هشتاد درصد ازدواج های موقت فقط و فقط شهوت هست …

این موضوع اگر برای شما مهم هست فایل هایی که بیان کردم و دوره سالیتود را کار کنید که خودتون قدم به قدم مسائلی را که توضیح دادیم چه در جواب سوالات و چه در فایل ها درک کنید ، این درک و نتیجه را خودتون باید حاصل کنید

بحث های ازدواج آسان را گوش کنید ، من شخصاً شاهد ازدواج چند پسر الان در سن ۲۵ سالگی بودم بدون حمایت های سنگین خانواده و با اکتفا فقط به چیزهای اول زندگی ، نمیشه و امکان نداره این ها فقط بخاطر ذهن محدود هست وقتی خود خداوند گفته که من حمایت می کنم تو تلاشتو بکن پس چرا باید در حرف خدا تردید داشت

از طرفی این پسر باید خرج خانمی که به همسری موقت درمیاره رو هم بده پس چه بهتر اول روی خودش کار کنه ، با استحاله و سالیتود آشنا بشه بعد ازدواج دائم برای خودش رقم بزنه بجای اینکه مدام در چرخه ازدواج موقت و تنوع طلبی گیر کند ( بالاخص مردان )…

علی صعلی ص پاسخ داده شده 2 ماه قبل

سلام
ممنون از اینکه وقت میذارید و جواب می دید. موضوع سایت شما چیزیه که کشور ما و جوانان خیلی بهش نیاز دارند و من خودم خیلی ازش استفاده کردم و در واقع خودمو مدیون آقای زارع می دانم، وضع قبلی( قبل از پاکی) خودم را هم براتون میذارم تا هم بدونید چرا اینو میگم وهم اینکه برای پاسخ دادن به سوالم بتونید منظورمو بهتر متوجه بشید یا به هر حال ازش استفاده کنید و سپس در پست بعدی سوالمو می پرسم.

من قبلا به این مورد( ازدواج موقت) زیاد فکر می کردم؛ الآن فهمیده ام که به علت این بوده که پاک نبوده ام و همان طور که آقای زارع در آموزشهاشون گفته اند، زیاد درگیر مسائل جنسی بوده ام. از تجربه خودم براتون بگم که من شغل هم داشتم و فرصت های خوبی هم برام برای ازدواج وجود داشته ولی هیچ وقت نتونستم تصمیم به اقدام بگیرم. مثلا اولین جا ( یا جزء اولین ها) که برای خواستگاری(البته آشنایی) رفتم، دختری بود که با اعتقاداتم جور بود(مذهبی و سالم و قطعا بدون روابط ناسالم) و خانواده خوبی داشتند؛( کلا به مادرم گفته بودم و می دانست که همچین دختری میخواهم و این طوریشو برام معرفی می کرد و تا از معیارهای اولیه ام عبور نمی کرد اصلا جلو نمی رفتم). باهم جور بودیم و صاحب شغل بودم و دخترخانم خیلی زود جواب داد. من گفتم به همین راحتی! من باید سه چهار جا برم و چند تا دختر را ببینم بعدا. الآن میدانم مشکلم آن نبود و فقط با دیدن مشکلم برطرف نمی شد؛ بعد ها با خودم می گفتم باید دو سه تا یا لااقل یک ازدواج موقت داشته باشم تا بعد بتوانم به ازدواج دایم فکر کنم. بعضی اوقات با خودم می گفتم چرا دوست دختر ندارم، از طرفی رابطه دوست دختری هم دوست نداشتم. به ازدواج نیاز داشتم و نمی توانستم به شغلم هم تمرکز کنم ولی با وجود شغل مناسب نمی توانستم این طوری هم ازدواج کنم.
به شغلم نمی تونستم تمرکز کنم و اونو موکول کردم به بعد از ازدواج یعنی معتقد شده بودم تا ازدواج نکنم نمی تونم به فکر پیشرفت در شغلم باشم؛ از طرفی ازدواج هم نمی تونستم بکنم. مونده بودم چیکار کنم و کم کم فرصتهای زیادی را از دست دادم و هیچوقت در شغلم موفق نبودم. اینو یادم رفت بگم در طول هفته که سر کار بودم می گفتم کی کار تموم میشه برم خونه آخر روز یا آخر هفته در زمینه کاری ام مطالعه بکنم و خودمو بکشم بالا. آخر هفته دو روز هم تعطیل بودم، میومدم مطالعه بکنم یک ذره یک چیزی سخت بود بهم فشار میومد، می دیم خودارضایی کردم برو حموم و غسل، روز تموم می شد یا هم اگه تموم نمی شد دیگه روحیه نداشتم. اینم بگم که دوستای من همون وسط هفته ام از سر کار می رسیدن خونه مطالعشونو می کردن مخصوصا اگه دیرتر هم می خوابیدند مثلا 12 شب که بیشتر هم مطالعه می کردند. من همون 10 هم می خوابیدم اگر می تونستم، باز یک ساعت باید مطالعه می کردم دیگه، ولی هیچی. پس فکر می کردم باید بعد از ازدواج پیشرفت کنم و از آن طرف هم دیگه تو شغلم هم اون موفقیت را نداشتم و دیگه خواستگاری هم نمی تونستم برم ( البته گفتم اون موقعی هم که وضع کاریم بهتر بود هم باز نمی تونستم ازدواج کنم، چون با شهوت و بیماری نمیشه همسر انتخاب کرد). خلاصه افتاده بودم در یک چرخه باطل که هر روز هم وضعم بدتر میشد و نمی دونستم باید چیکار کنم.
تا اینکه نمی دونم چطور شد که با کانال مس به طلا آشنا شدم. فایلهای رایگان ترک خود ارضایی و غیره را نگاه کردم و اطلاعاتم رفت بالا. و فهمیدم که همه مشکلات من از همون خودارضاییه( و نه مثلا از عدم ازدواج). اطلاعاتم رفت بالا، مخصوصا راجب ضداطلاعات یا اطلاعات غلط، آگاه شدم و فهمیدم غلط اند؛ و ترک کردم؛ یک دوره افسردگی و غیره را هم که زیاد هم نبود( نهایتا یک هفته) طی کردم ولی چون از مسیر آگاه بودم با موفقیت پشت سر گذاشتمش و الآن حدود 4 ماهه پاکم و تا همین جا خیلی ثمرات زیادی را دیده ام مثلا هفته قبل اولین هفته ای بود که شروع کردم هفته ای سه روز بروم پارک و ورزش کنم(هفته های قبلش دو روز در هفته رفته بودم). در هر دفعه نیم ساعت دو داره، بعد کار با دستگاه و دفاع شخصی ؛ و کلا دو ساعت ورزش. از آقای زارع هم خیلی ممنونم و بهش مدیونم. تمام دوره های سایتشونو هم تهیه نمو ده ام و دارم ازشون استفاده می کنم.

علی صعلی ص پاسخ داده شده 2 ماه قبل

به سوال من پاسخ ندادید که ازدواج موقت برای چه کسانی است؟ یا چه ازدواج موقتی صحیح است؟ یا انسان سالم کی ازدواج موقت می کند؟
می دانید که من مجردم، 4 ماه است پاکم و الآن مانند سابق اصلا به ازدواج موقت نیاز ندارم و می توانم بدون اینکه خللی در کارم بیفتد به فکر پیشرفت کاری و اجتماعی باشم. فقط چون قبلا این مسایل فکرم را گرفته بود می ترسم بعدا بگویم چرا به هیچ کسی هیچ پیشنهادی ندادم، چون بعضی وقتها این فکرها به سراغم میاد اذیتم میکند. مثلا دو سه ماه قبل پیش اومد که وقتی بقیه رفتند با خانم مطلقه ای – که خانواده ام هم می شناسن- تنها ماندیم، البته در هم باز بود. بدون هیچ چیز خاصی یا وسوسه خاصی منم مثلا میومو تموم کردم و خداحافظی کردم و رفتم؛ ولی وسوسه ها بعدا سراغم اومد، مخصوصا به این علت که نمی دونم چرا از زندگی خصوصیش یکی دو جمله گفته بود، هر چند تو جمع ولی من هم شنیده بودم. با حالت ناراحتی گفته بود بچه بودیم 15 سال سن داشتم ازدواج کردم( بقیه اش را هم که خودتون میدونید الان طلاق گرفته است، عروس هم دارد و در خانه خودش زندگی می کند). اگر پیشنهاد بدهم مثلا اگر نه هم بگوید بعدا نمی گویم پیشنهاد هم نتونستم بدم و راحت می شوم. چون خودتون می دونید که معمولا مردان باید پیشنهاد بدهند. بله هم بگوید البته دو دلم چون آخرش که چی، چون شاید برای او که دیگر امیدی به ازدواج دایم ندارد برایش خوب باشد ولی من بعد از گذراندن دوره سالیتیود(پاییز سال بعد) می توانم به دنباال کیس مناسب برای ازدواج دایم باشم یا مادرم برایم باشد. تا اون موقع مطمینم از لحاظ شغلی هم خیلی پیشرفت کرده ام.

پس لطفا ابتدا به سوالم پاسخ دهید( ازدواج موقت برای چه کسانی است؟)، تا به طور غیر مستقیم به تردید من پاسخ داده باشید.
سپس مستقیم هم به تردید من می توانید پاسخ دهید( فقط با بله یا خیر لطفا).
البته من خودم فکر می کنم با همان قدرتی که به علت رهایی و ترک، خوشحال داشتم مسیر موفقیتو طی می کردم باید ادامه دهم. ولی برای اینکه بعدا نگویم چرا پیشنهاد ندادم از شما این سوال را می کنم.
ممنون

کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت پاسخ داده شده 2 ماه قبل

سلام دوست عزیز….

در صفحه پاسخ به سوالات به سوال شما پاسخ مفصل داده شد …

الان فکر ازدواج موقت برای شما با توجه به صحبت هایی که کردید کاملاً از روی شهوت هست و ناشی از فکر سالم نیست ، شما به فکر ان خانم مطلقه نباشید و از کجا معلوم ازدواج دائم نداشته باشد این ها در حیطه قدرت خدا چیزی نیست ذهن محدود من و شما هست که می گوید نمی شود و در ضمن خانن های مطلقه که فقط برای صیغه نیستند این باورها وافکار را عوض کنید تا دچار حق الناس نشوید و اینکه این فکر که بعدها سراغم می آید چرا پیشنهاد ندادم باز ناشی از فکر شهوانی هست اگر پاکی و بهبودی مهم هست از مدار این افکار بیاین بیرون ، دوره سالیتود رو کار کنید و افکار شایسته تر در ذهن بسازید

کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت پاسخ داده شده 2 ماه قبل

سلام دوست عزیز …

الحمدلله الان در مسیر درستی هستید و پاسخ سوالات شما هم داده شد ممنون بابت بیان تجربه های ارزشمندتون و ان شاءالله بعد از طی کردن دوره سالیتود ازدواج خوبی خواهید داشت چهار ماه پاکی باارزش هست ولی فکر نکنید شهوت کامل از بین رفته اول مسیر هستید و فکر ازدداج موقت هم باز ناشی از فکر شهوت هست پس لطفاً سعی کنید از مدار این افکار خارج شوید ازدواج موقت هیچ کمکی به شما در بهبودی نخواهد کرد ..