جواب سوالاتاز کجا معلوم مطالب علمی ضررهای خودارضایی معتبره؟
حسین نیکزادحسین نیکزاد 1 سال قبل

سلام وقت بخیر خسته نباشید.
امیدوارم این حدسم اشتباه باشه و من نظر رو درست نفرستاده باشم… چون تا جایی که یادمه ارسال کردم و الان چند روزه جواب ندادید و توی قسمت پروفایلم هم نیست… حس میکنم نظرمو حذف کردید.
من توی این صفحه
https://mesbetala.com/stop-mas-t-ur-bation-course/
نوشته بودم که تمام منابعی که گذاشتید از یک سایته، این سایت از کجا معلوم معتبره؟ راجب سایت لطفا توضیح بدید… درسته دامنه سایت .gov هستش اما ما صد ها سایت دیگه داریم که دامنشون .gov و .edu هستش و گفتن خودارضایی ضرر نداره و حتی گفتن خوبی داره.
لطفا این بحث رو هم با آلفرد کیزی قاطی نکنید، من کاری با اون ندارم… و اینو میدونم که آلفرد کینزی آدم خوبی نبوده و کاراش اشتباه بوده، اما این دلیلی نمیشه که چون آلفرد آدم بدی بوده پس خود ارضایی هم بده… چون اون گفته خود ارضایی خوبه، پس بده… این نتیجه گیری خیلی اشتباهه…
آخه الان من از زاویه دیگه دارم به این قضیه نگاه میکنم…
از کجا معلوم اینایی که میگن آزادی جنسی و خود ارضایی کار درستیه، حرفشون درست باشه و اون خانوم ریزمن و امثالش توسط افراد دینی پول نگرفته باشن که بر علیه آلفرد و دارودسته اش حرف بزنن؟ (لطفا از این زاویه هم به موضوع نگاه کنید).
من واقعا میخوام فقط حقیقت رو بفهمم و نیومدم اینجا بگم چی درسته چی غلط. پس لطفا طوری جواب بدید که قانع بشم.
چون توی یه ویدیو هم گفتید حیوانات خودارضایی ندارند اما کاملا اشتباهه.
ممنون میشم اگر آقای جواد زارع پاسخ بدن.
باتشکر.

2 پاسخ
1 سال قبل
[پاسخ قبلی تیم پشتیبانی مس به طلا توسط جواد زارع ویرایش شد و پاسخ زیر پاسخ ایشان است:]

در پاسخ به سوال این کاربر عزیز، باید بگویم که “کسی را که واقعا خواب است به راحتی میتوان بیدار کرد، ولی کسی که خودش را به خواب زده است، به هیچ عنوان نمی توان بیدار کرد”.
شما کاربر گرامی  اگر فکر میکنید خودارضایی برایتان مفید است، حتما آن را انجام دهید.
مجموعه مس به طلا برای کمک به عزیزانی تشکیل شده که این بیماری، زندگی آنها را نابود کرده و از نظر جسمی، روحی، مادی و معنوی به سمت ورشکستگی کامل در حال حرکت هستند. ما دنبال راه حل این مشکل هستیم نه اینکه انرژی مان را صرف ثابت کردن صورت مساله کنیم! پس شما اگر قانع نشده اید که خودارضایی اشتباه است، میتوانید این کار را ادامه دهید ولی ما مختاریم که نظرات شما را از سایتمان پاک کنیم چون لزومی ندارد نظرات کسی که ساز مخالف میزند و دیگران را گمراه می کند را منتشر کنیم. ما یک تریبون عمومی نیستیم که افراد بتوانند هر نظر و عقیده اشتباهی را از تریبون ما منتشر کنند. شما اگر خیلی دغدغه دارید که همه خودارضایی کنند، باید خودتان یک سایت راه بیندازید و مردم را به جهنم خودارضایی دعوت کنید. که البته عواقب و کارمای منفی اون در زندگیتون رو هم باید خودتان تحمل کنید.

من هم وقتی شهوترانی و خودارضایی میکردم، هر کس می گفت این کار ضرر داره، میخواستم سر به تنش نباشه و او را متهم به دروغ و ناآگاهی و غیره می کردم ، چون عاشق شهوت رانی ام بودم. چون هنوز از مرحله لذت شهوترانی، به مرحله تخریب زندگی وارد نشده بودم. بنابراین اگر نعوذبالله خدا هم ظاهر میشد و می گفت این کار اشتباهه، چون من هنوز داشتم ازش لذت میبردم قبول نمی کردم.
مشکل علم روانشناسی امروز هم همینه. فقط اول راه رو میبیه که فرد تازه این کار رو شروع کرده و خیلی هم کیف می کنه . ولی سواد روانشناسی جهان این توانایی رو نداره که چند ماه بعد رو پیش بینی کنه که همه افرادی که این کار رو میکنند، دیر یا زود گرفتار اعتیاد به این کار می شوند. توجیه روانشناسان برای خوب جلوه دادن خودارضایی، همینقدر ساده لوحانه است که به فردی بگوییم مصرف هرویین، اگر از حد مجازش خارج نشه، اشکالی نداره بلکه خیلی هم مفیده و شما رو شنگول می کنه. و دیگه بهش نگیم که البته شما چه بخواهی چه نخواهی، مصرف هرویین در شما از حد مجاز!!! بیشتر خواهد شد و شما قطعا معتاد خواهید شد.

دلیل اینکه ما از کینزی صحبت کردیم، این نیست که او آدم بدی است. اگر کمی دقت کنید، کمتر خودارضایی کنید تا حافظه شما درست یاری کند، متوجه خواهید شد که ما در ویدیوهای کینزی از نظر علمی ثابت کردیم که کتاب کینزی کاملا دروغ است و از نظر علمی، اثبات شده که آمارهایی که او ارائه کرده است تقلبی است. چه مدرکی قوی تر از اینکه خانم پروفسور ریزمن  رسما از او در دادگاه های آمریکا شکایت کرده است و در دادگاه پیروز شده است ولی صدایش به جایی نمی رسد چون رسانه های آمریکا نمی خواهند این موضوع برملا شود؟

ما به یک سایت اکتفا نکردیم . وقتی ما به تحقیقات 40 ساله پروفسور ریزمن استناد میکنیم، یعنی داریم به منبع معتبری اتکا می کنیم. البته این صحبت کاملا صحیح است که صدها و هزاران سایت و روانشناس هستند که دنباله روی کینزی هستند و بدون اینکه داده های او در کتابش را از نظر علمی و با کمک متخصصان آمار، زیر سوال ببرند، آن را پذیرفته اند. دلیل اینکه صدها سایت دارند ترویج خودارضایی می کنند را هم کاملا توضیح داده ایم که چرا، بودجه شان از کجا می آید و هدفشان چیست.

در مورد خودارضایی در حیوانات هم ما روند کلی و طبیعی آنها را گفتیم. حال اگر یک استثنا پیدا شود، یا یک انسان به یک حیوان یاد داده باشد که خودارضایی کند، دلیلی بر این نمی شود که خودارضایی کار درستی است.

من خیلی محکم و قاطع با شما صحبت کردم تا بلکه بتوانم شما را از خواب غفلت بیدار کنم. با این تفاسیر میل خودتان است که خودارضایی بکنید یا خیر. ضررش را خودتان میبینید نه ما.
روانشناسانی که چشم و گوش بسته جوانان معصوم ما را به خودارضایی دعوت میکنند، بزرگنرین جنایت قرن را انجام می دهند. آنها فقط کار ما و امثال ما را زیاد می کنند. ما سعی در ریشه کن کردن این اعتیاد داریم، و آنها دائم جوانان را به کام این اعتیاد می فرستند.

نتیجه پرسشنامه خودارضایی مس به طلا که کاملا علمی است هم این موضوع را ثابت میکند. چون هزاران نفر آن را پر کرده اند و از مشکلات بیشمار خود صحبت کرده اند. بیش از 98 درصد آنها از انجام این عمل ابراز پشیمانی کرده اند. نتایج آنرا در صفحه ترک خودارضایی منتشر می کنیم و هر ماه آن را به روز رسانی خواهیم کرد.
جواد زارع

حسین نیکزادحسین نیکزاد پاسخ داده شده 1 سال قبل

ممنون که پاسخ دادید

علی صع monarch 1 سال قبل

با سلام
تجربه هم خودش جزء علمه؛ طبق تعریف علم اون چیزیه که اتفاق میفته، تکرار میشه و آزمایش پذیره. من خودم خیلی مشلات داشتم که الآن که خودارضایی را ترک کرده ام فهمیده ام از اون بوده، یعنی اول از سایت خوندم و فهمیدم و ترک کردم و الآن که بیش از 5 ماهه ترک کرده ام می بینم چقدر بهترم. ضعف حافظه، حواس پرتی، عدم یادگیری و اینکه چیزی تو مخم نمی رفت و نمی چسبید به مخم، با وجود اینکه درک و فهمم خیلی خوب بود ولی باعث می شد چیزی یاد نگیرم.
از وقتی ترک کرده ام دارم چاقتر هم میشم، توپر دارم میشم و احساس قدرت می کنم. حالا ورزش را هم شروع کرده ام، قبل از اون حس می کردم ورزش برام ضرر داره و همین یک ذره انرژی را هم که دارم نباید هدر بدم. 
مطمینا کسای دیگه ای هم که گرفتار خودارضایی بودند همچین گزارشاتی دارند، پس دیگه بهتره خودتونو گول نزنید و خودارضایی را ترک کنید و کسایی را هم که این مشکلو دارند را توصیه قاطع به ترک کنید.
موفق باشید

علی صعلی ص پاسخ داده شده 1 سال قبل

یکی دیگه از عوارضی را هم که داشتم یادم رفت بگم اینه که کمردرد داشتم؛ هی دشکمو عوض می کردم لحاف مینداختم، دوباره لحاف زیرمو برمیداشتم دشک مینداختم، دشکمو عوض میکردم که کلفت ترشو بندازم، هی بالش عوض می کردم و غیره ولی درست نمی شد که نمی شد. ولی این اواخر که دیگه میگم توپر شده ام و قوی تر شده ام، دیگه کمرم هم درد نمی کنه. گوشت دور کمرم بیشتر شده و به خوبی ازش محافظت می کنه و فشاری بهش وارد نمیشه. کلا قویتر شده ام و وقتی راه میرم، دیگه احساس سبکی نمی کنم و اعتماد به نفسم هم بیشتر شده و کمرم هم دیگه درد نمیکنه. همه اینا در حالی که تازه فقط بیشتر از 4 ماهه که ترک کرده ام( اصلاح کردم؛ از 27/7/).