جواب سوالاتدسته بندی: ترک اعتیادبازگشت به اعتیاد
Persian-major 2 ماه قبل

به نام خدا
سلام و درود خدمت جناب زارع بزرگوار و ادمین های عزیز.
بنده با کمک شما و مطالعات بسیار تونستم حدود یک ماه پاکی بسیار کامل و تجربه کنم اما متاسفانه اتفاق ناگواری در زندگی بنده افتاد و برگشتم به اعتیادی که اینبار بسیار بیشتر و بدتر شده.
چندین بار تلاش کردم اما نشد
برای همین لیستی تهیه کردم و میخوام ازتون راه حل چنتا از این موارد رو برام بیان کنید ممکنه پاسخ سوال خیلی ها هم داخلش باشه.
اول اینکه واقعا حس بدی در آلت خودم دارم و قدرتی میخواد من لمسش کنم به طوری که به شدت حساس شدم و وسواس گونه شده که نباید اصلا لمسش کنم.
مورد دوم اینکه بعد از مدتی از پاکی ی جورایی عملکرد مغزم به شدت پایین میاد انگار برگشتم به اون موقعه هایی که این عمل رو انجام میدادم که واقعا زجر آوره.
مورد سوم نوسانات خلقی بسیار شدیدیه ک گربان گیرم شده
ورزش میکنم یا مطالعه چند روز خوب و لذت بخش جند روز انکار عذابه واسم.
مورد چهارم اینکه بنده دانشجو هستم و دانشگاه هم فضای نسبتا بدی برای شخصی مثل من محسوب میشه باید چه تصور ذهنی در مواجه باهاش داشته باشم؟
مورد آخرم این هست که میدونم این اعتیاد بعد از ۵ سال به تثبیت عصبی رسیده
برای همین واقعا میترسم که چندین ماه بگذره و من همچنان مثل روز اول درگیر باشم و نتونم یک زندگی عادی داشته باشم و بتونم ی روزی بدون هیچ وسواس و فکر گناه آلودی به زن ها نگاه کنم و یا فیلم ببینم و راحت فکرمو تحت اختیار داشته باشم.
واقعا اون روز کی میاد؟
ممنونم که مطالعه کردین
اگه پاسخ بدین بسیار متشکر میشم.

1 پاسخ
کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 2 ماه قبل

سلام دوست عزیز….

حساس شدن عصب های تناسلی شما بر اثر فشارهای زیادی که به این قسمت بوده سعی کنید بعد از استحمام با آب ولرم ، یک مقدار بدن را هم با آب سرد بشوریید و سعی کنید همین کار را بکنید اصلاً لمسی صورت نگیرد و نرمش کنید مرتب هر چقدر شما از خودارضایی فاصله بگیرید این حساسیت ها کمتر خواهد شد ، مقاله زیر را هم مطالعه بفرمایید

آیا عوارض خود ارضايي بعد از ترک از بین میرود؟ بله قطعا!!

بله اوایل ترک ضعیف بودن عملکرهای مغز طبیعی هست چون تلاش برای کنترل یا توقف شهوت با واکنش مغز روبرو می شود که الان توقع تحریک دارد و بدون آن احساس محرومیت می کند و این اجبار وسواس فکری را شدیدتر می کند اما شما با ادامه دادن به گوش دادن فایل ها و ارتباط با ما و عملی کردن آنچه به شما گفته شد سعی کنید این برنامه ها والگوهای نادرست را تغییر دهید ودر آخر برای بقیه مواردی که گفتید دوره سالیتود را کار کنید هم برای اینکه شما روی این نواقص و گاهاً تنبلی ، درگیر شدن ذهن کار کنید و هم اینکه در ثبات بیشتر در مسیر پاکی بهتون کمک می کنه
اگر مرتب فایلها را کار کنید و در ارتباط باشید رهایی به یاری خدا براتون رقم تخواهد خورد نگران نباشید …