پوریا 5 ماه قبل

سلام آقای زارع وقت تون بخیر 
من امروز به یک مسئله مهم پی بردم. من تمام خطوط قرمز رو برای رهایی از شهوت یادداشت کرده بودم و فایل های شما رو گوش میدادم. سعی میکردم به حرف های شما عمل کنم و تا حدودی هم موفق میشدم اما بیشتر از ۲ یا ۳ روز طول نمی کشید که دوباره خود ارضایی میکردم و مدادم توی این چرخه ی باطل خود ارضایی می چرخیدم .من امروز صبح با خودم نشستم فکر کردم که من با وجود اینکه نماز هام رو غالباً سر وقت با حضور قلب میخونم و قرآن هم میخونم با معنی اش و تاثیر خیلی خوبی روی من میذاره، با وجود اینکه من تمام حرف های شما رو گوش میدم با تمام اینها اما چرا من همچنان خود ارضایی میکنم؟ ایراد کار کجاست؟؟؟؟
امروز صبح با خودم فکر کردم . البته قبلش خدا رو صدا زدم و گفتم: 
خدایا چرا من اینجوری میشم؟ چرا با تمام این تلاش ها و آموزش ها بازم شکست میخورم؟ خدایا بهم کمک کن! 
بعد که فکر کردم ، یه چیزی به ذهنم رسید که واقعا شگفت زده شدم .
اون وقت بود که فهمیدم شهوتی که شما میگین چقدر ریز نقش و حرفه ای عمل میکنه و هیچ فرصتی رو از دست نمیده .فهمیدم که اون تلاش ها و عباداتی که من انجام دادم رو در حالی انجام دادم که لامپ شهوت ام روشن بوده💡
من نماز صبح میخونم همین امروز هم خوندم هر شب قبل از خواب از خدا میخوام که برای نماز صبح بیدارم کنه ولی دقیقا موقع اذان با وجود این که صدای اذان رو میشنوم بیدار نمیشم با خودم میگم نه بذار بخوابم نیم ساعت دیگه بیدار میشم و همینجوری هم میشه. بیدار میشم و نماز صبح ام میخونم.
اون لحظه ای که شهوت نمیذاره من برای نماز اول وقت صبح بیدار بشم و از همون نیم ساعت تاخیر به جهت خوابیدن بیشتر ( به دلایلی واهی که اگه بیشتر نخوابی خوابت میگیره موقع درس خوندن و نباید خیلی زود بیدار بشی و….) هم استفاده میکنه…….
من بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم و در کنار شهوت شکم یه مفهوم جدید به نام “شهوت خواب” برای خودم تعریف کردم و اون رو به لیست خط قرمز هام اضافه کردم چون توی فایل خوراک به شهوت شما گفته بودین اگر در مهار شهوت موفق نمی شویم حتما از یه جایی که خودمون غافلیم داریم بهش خوراک میدیم. بدبختانه من این خوراک رو در بدو روز به شهوت میدادم و با یه شهوت فعال از خواب بیدار میشدم.
من نماز صبح و از اون مهم تر بیدار شدن به موقع و سروقت برای نماز صبح رو یکی از مهم ترین کلید ها و شایدم شاه کلید موفقیت در ترک شهوت رانی و انحرافات جنسی میدونم.
من هیچ وقت نا امید نشدم و نمیشم و دوباره شروع میکنم با قدرت بیشتر و امیدوارم این دفعه رو بتونم به‌ اون موفقیتی که آرزومه برسم .

التماس دعا

2 پاسخ
کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 5 ماه قبل

سلام دوست عزیز….

بسیار عالی که روی شهوت اینگونه ریزبین شدید ، چون شهوت بسیار ریزبین روی انسان عمل می کند و از راه های مختلف حتی مسیری که سالم هست فرد آنجا هم وارد شده و باز نظر می دهد ، ایده می دهد

بله باید بادرایت با شهوت برخورد کرد و انواع شهوات نفس را شناخت و روی تک تک آن ها کار کرد چون شهوات درون انسان زیاد هستند و زمانی که شناخته نشوند فرد فکر می کند با چند تمرین و دارو یا ازدواج دائم یا موقت انها را برطرف می کند ولی شهوت فراتر از این صحبت ها هست ، شهوت فقط انحراف جنسی نیست و خیلی فراتر از آن هست اما باز با قدرت درونی امکان تسلط و گرفتن افسار شهوت به دست خود فرد امکان پذیر هست
ان شاءالله در مسیری که هستید با ثبات بیشتری گام بردارید و در این راه خوب عمل کنید …

علی صع monarch 5 ماه قبل

سلام
شما راجب زمانی که شهوت و وسوسه برای خودارضایی بهتون هجوم میاره چیزه نگفتید، اینکه چی میشه که خودتو راضی یا توجیه می کنی که این کارو بکنی، با وجود اینکه می دونی بعدا پشیمان خواهی شد؛ کما اینکه بارها پشیمان هم شده ای.
ولی من از خودم بگم که اطلاعاتم کافی نبود و با وجود اینکه می دانستم گناه کبیره است ولی به خاطر وجود ضداطلاعات مثلا اینکه می گفتند کمش ضرر نداره یا مانند همون حالت طبیعیشه و غیره باعث می شد که ترک نکنم.
ولی آقای جواد زارع با اطلاعات دقیقشون آگاهی لازم را برای کسی که بخواد ترک کنه را داده اند؛ و دقیقا گفته اند که مسیر چیه و در طول مسیر چی کار باید بکنی و چی کار نباید بکنی که حتما بهت توصیه می کنم بری به فایلهای مربوطه به دقت گوش کنی و با همون تاکیدی که آقای زارع می گند تو ذهنت بسپاری. ولی من یک مروری هم اینجا برات می کنم:
1-

  • آن مایعی که با خودارضایی از بدنت خارج میشه، 80 در صد پروتیین و اسپرم و مواد غذایی و غیره است و 20 در صد آب؛ ولی در مایعی که در حالت عادی با رابطه سالم زناشویی از انسان خارج میشه این درصد برعکسه.
  • علاوه براینکه در رابطه سالم  انرژی کمتری از انسان خارج می شود، زن و شوهر از هم انرژی نیز می گیرند.
  • علاوه بر اینکه در رابطه سالم انرژی کمتری از دست می دهند و از هم انرژی می گیرند، لذت بیشتر و طولانی تری  نیز خداوند در رابطه سالم قرار داده است( در خودارضایی مانند بادکنکی   یا لاستیکی که سوراخ می شود و باد و انرژی خود را سریعا از دست می دهد و تمام یا باتری ای که سریعا از مثلا 100 می شود 20 بدون به دست آوردن هیچی و بلکه رسیدن به پشیمانی و حقارت و غیره؛ در خودارضایی در واقع تجربه سریع انزال وجود دارد و نه ارگاسم، طبق مطالب سایت)( ضمن اینکه زن و شوهر می توانند تجربه هم آغوشی و سخنان محبت آمیز و غیره داشته باشند بدون از دست دادن هیچ انرژی و با لذت روحی، که در خودارضایی وجود ندارد و بلکه همان طور که گفتیم فیزیکی آن هم وجود ندارد؛ ضمن اینکه فیزیکی تنها هم- که رابطه ای نهایتا در سطح حیوان است- به درد نمی خورد به طوری که به قول یا اصطلاحی که آقای زارع به کار برده اند، کسانی که سکس می خرند هم حالشان بد است، دیگه چه برسد به خودارضایی)
  • خودارضایی اعتیاد زاست و در مغز اثرات مخرب ( اعتیاد و غیره )  را می گذارد؛ و حتی یکبار در کل عمر نیز اثرات مخرب خود را دارد. 

2- این خیلی مهم است که از سایت دقیق گوش دهید و بدانید در طول دوره ترک، در ابتدا ممکن است دچار افسردگی و غیره بشوید و فکر کنید اون عوضیهایی که می گویند خودارضایی کمش نیاز بدن است و غیره، درست می گویند و دچار تردید شوید، در حالی که چنین نیست. ولی از قبل باید از آن اطلاع داشته باشید و بدانید که مسیرتان درست است و باید مسیر را ادامه بدهید و نباید تحت هیچ شرایطی از مسیر خارج شده یا به حالت قبلی باز گردید.