حسین 9 ماه قبل

سلام.من قبلا هم اعتیاد به خود ارضایی داشتم و هم اعتیاد به فیلم های پورن.البته الان حدود ۹۰ روز است که شکر خدا ترک کرده ام و در این مدت هیچ عکس و فیلمی هم ندیدم. ولی مسئله این است که هنوز لذت گناه در من از بین نرفته .من هنوزم احساس می کنم دیدن پورن لذت بخش ترین کار دنیاست. من حتی از فکر کردن در مورد فیلم های پورنی که قبلا دیده ام لذت می برم .البته با مطالبی که در اپلیکیشن هست توانستم تا حدودی این فکر ها را کم کنم .ولی مسئله لذت در من از بین نرفته است .مثل این است که شما را ۹۰ روز از لذت بخش ترین کار تان منع کنند .مثلا ۹۰ روز با وجود تشنگی بسیار آب نخورید . دقیقا همان احساس را دارم .درست است که آقای زارع گفته بود که در اوایل باید درد و وسوسه ها را تحمل کرد ولی خواهش می کنم کمکم کنید که چطور لذت این گناه را در خودم از بین ببرم تا کمتر رنج بکشم .باور کنید این مسئله خیلی آزار دهنده است؟. با تشکر از شما.

1 پاسخ
کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 9 ماه قبل

سلام دوست عزیز…
تا میتونید از اثرات بدی که این صنعت روی روح و روان انسان میگذارد بخونید و اینکه ما در مس به طلا در رابطه با اثرات پورن صحبت کردیم ..
شما با هر با دیدن یک کمک به صنعت پورن کردین و دهها ضرر به خودتون و خشم وغضب خدا را برانگیختین و شادی تاجران صنعت پورن را ایجاد کردین و کلی از نظم هستی را بهم ریختین وقتی به اینها فکر کنید که واقعیت هست متوجه خواهید شد که  این لذت هایی که برای شما تداعی میشود فقط وفقط دستوری بیماری شهوت هست و در اصل لذت واقعی را ندارد.