جواب سوالاتدسته بندی: استحاله نیروی جنسیتغییر باورها نسبت به رابطه جنسی
payampayam 5 سال قبل

استاد عزیز سلام از اون روزی که به سن بلوغ و جوانی رسیدم با اینکه به تیپ و چهره خیلی خوبی دارم و واقعا به گفته دیگران پسر خوب ، دست و دلباز و مهربونی هستم ولی نتونستم با جنس مخالف ارتباط جنسی یعنی اونجوری که دوست داشتم برقرار کنم و همیشه این تو ذهنم بود و هست که بتونم مثل بقیه دوستام با دخترای زیادی ارتباط بگیرم . نمیدونم چرا ولی این خلاء نزدیک 10 ساله که تو وجود منه و همیشه بخش اعظمی از افکارم تو این مسیر میچرخه . ولی اینم بگم که ارتباطاتم با پسرا عالیه یعنی با هرکی که خواستم ارتباط بگیرم راحت موفق شدم و آدمای زیادی هستن که منو دوست دارن و خواهان معاشرت با من هستن . اینا رو گفتم که بدونید با این حال من هنوز دوست دارم حسی که تو روابط با دخترا هست رو تجربه کنم و میدونمم که ازدواج راه حل منسابی واسه این قضیه نیست . به هر حال با اینکه چند ساله تو حوضه موفقیت و قانون جذب یه سری مطالعات داشتم ولی چند ماهه پیش از خدا خواستم که راه درست و بهم نشون بده تا بتونم به رویاهام برسم و در جهت رسالتم قدم بردارم تو همین حیث با یه سایت در رابطعه با تغییر باورها آشنا شدم که واقعا دنیای اطرافمو تکون داد و با استفاده از همین روش از خدا خواستم که در رابطه با فشار جنسی من کاری بکنه که با شما آشنا شدم .  و دوره استحاله نیروی جنسی و تهیه کردم . مطالبی رو که گفتید بهشون ایمان دارم ولی هنوزم ته ذهنم با افکار قبلیمه و دوست دارم اونارم تجربه کنم و بعد به استحاله برسم . لطفا راهنماییم کنید واقعا تو برزخ گیر کردم آخه نمام افکار چند ساله اخیرم تو این موضوع بوده و واقعا ازدواج رو هم ( نه فقط به خاطر رابطه ) دوست دارم ولی میرونم که تا به اون افکارم نرسم نمیتونم ازشون بگذرم . خواهشمندم که یکم روشنم کنید ………………..     خدا خیراون بده

1 پاسخ
javad zareجواد زارع عضو سایت 5 سال قبل

سلام خدمت شما کاربر گرامی
اینکه شما در رابطه با ارتباط سالم با پسرها مشکلی ندارید و با دختر ها مشکل دارید، بیشتر به خاطر اینه که تاحالا توی این زمینه تجربه کسب نکردید. که اشکالی هم نداره یعنی چیزی از دست ندادید. این حالت بهتر از کسی است که با دختران زیادی در ارتباط ناسالم بوده اند.

بهترین کار اینه که شما اول روی خودتون کار کنید و به یک عزت نفس و اقتدار در رفتار و ارزشهای خودتون برسید. بعد از اون باید روی نگرش صحیح به جنس مخالف کار کنید و نگاه و دلتون رو از شهوت خالی کنید و فقط عشق به مخلوقات خداوند رو جایگزینش کنید. بزرگترین عاملی که باعث میشه بعضی از پسران از دخترها بترسند، اینه که زیربنای نگاه اونها به دخترها، شهوترانی است. ولی اگر یک پسری، دخترها را به شکل مخلوقات الهی و روح الهی ببینید ( و همه انساها را هم فارغ از جنسیت آنها به همین شکل نگاه کند) ،‌دیگر طمع جنسی به زنها و دخترها نخواهد داشت و بنابراین ترس و خجالتی هم از برقراری ارتباط با آنها نخواهد داشت.

توصیه میکنم هم دختر زیبایی که دیدید،‌قبل از اینکه شهوت و طمع جنسی بخواهد به شما دستور بده که او را از دید جنسی نگاه کنید، به روح الهی آن دختر نگاه کنید و براش دعا کنید از ته دل. دعا کنید خوشبخت بشه و عشق رو تجربه کنه و همسر و مادر خوبی برای شوهرش و بچه هاش باشه. دعا کردن و خیرخواهی برای دخترها، باعث میشه که  دیگه از اونها نتریس و خجالت نداشته باشی و مثل پسرها با اونها هم راحت باشی.

اون راهی که نرفتی ولی آرزو میکنی ای کاش رفته بودی (‌دختر بازی کردن) ، فقط یک توهم از اذته و در اصل چیزی رو از دست ندادی که بخواهی براش ناراحت باشی. شما میتونی حال بسیار خوبی رو تجربه کنی.

با این نگرش،‌آموزشهای دوره استحاله نیروی جنسی را یک بار دیگه گوش و اجرا کن. ان شاالله که موفق میشی .
در پناه خدواند یکتا باشید…

دوست عزیزی که این سوال رو خوندی، اگه تجربه ای در این زمینه داری حتما در زیر همین سوال ، نظرت رو درج کن تا همه بتونند استفاده کنن. نظر و تجربه شما میتونیه به خیلی ها کمک کنه. ممنون از بیان نظرتون .