فرهاد 3 سال قبل

سلام خسته نباشید و خدا قوت شما در کانالتون مطالبتون یجوریه نهی می کنه خود ارصایی رو و بد بودن خود ارضایی رو به رخ کشیده. منم قبول دارم و این که خیلی جاها هم شنیدم ضرر داره خودمم دانشجوی پرستاری ام کم و بیش می دونم ولی بعضی ها می یان می گن اگه خود ارضایی نکنی و همش نیاز هاتو سرکوب کنی عقده ی جنسی می گیری و این که مضراتی رو برای عدم خود ارضایی می گویند .می خواستم ببینم شما این رو چجور توجیه می کنید??

1 پاسخ
javad zareجواد زارع عضو سایت 3 سال قبل

سلام سلامت باشید.ممنون از سوال شما.

ترک خودارضایی به هیچ عنوان به معنای سرکوب جنسی نیست. خودارضایی یک بیماری است که در اسرع وقت باید درمان شود.
حال پس از ترک خودارضایی،‌ اینکه با میل جنسی خود چه کنیم،‌ اولین راه که ازدواج کردن است. برای کسانی که شرایط ازدواج ندارند،‌ بهترین راه ممکن، پرهیز جنسی و پرهیزکاری است،‌همانطور که خداوند در قرآن کریم به آن توصیه میکند.
علاوه بر این ، در بحث استحاله نیروی جنسی در این سابت، آموزش کامل می دهیم که انرژی جنسی ذخیره شده در بدن انسان میتواند به کانالهای درست کسب ثروت و موفقیت هدایت شود.

پرهیز جنسی، هیچگاه باعث عقده های جنسی نمیشود،‌ همانطور که روزه گرفتن انسان را نسبت به غذا، عقده ای نمیکند. روزه گرفتن باعث میشود که انسان روی نفس خود تسلط پیدا کند و پس از چند روز روزه گرفتن، تمایل انسان نسبت به غذا خیلی کمتر میشود و تحمل گرسنگی روزه بسیار راحت میشود. علاوه بر این، با رهایی از بند شکم و غذا، حال روحانی و معنوی انسان بسیار خوب می شود. در مورد میل جنسی هم همینطور است . پرهیزکاری، منافع بی نظیر فیزیکی و معنوی برای انسان دارد. نه تنها تجربه خودم و خیلی از کسانی که پرهیز جنسی را پیشه کرده اند گواه بر این امر است، بلکه از نظر علمی نیز ، نداشتن رابطه جنسی و برون ریزی ارادی، هیچ ضرری برای بدن انسان ندارد. این موضوع را شخصا از متخصصین مسائل جنسی فارغ التحصیل از اروپا در بهترین بیمارستان مالزی تحقیق کرده ام ( جدای از ابنکه خداوند هم همبن توصیه را دارد).
تجربه کسانی که پرهیز جنسی را پیشه کرده اند، نشان میدهد که نه تنها انسان عقده ای نمیشود،‌بلکه نسبت به مساله جنسی، بسیار آرام .مطمئن و مسلط میشود . این امر باعث ارتقای کیفیت روابط زناشویی در متاهلین میشود. در مجردها، پرهیز جنسی باعث حیا،‌ کاریزمای جذب همسر مناسب و ارتباط معنوی بینظیر با خداوند میشود.

دوست عزیزی که این سوال رو خوندی، اگه تجربه ای در این زمینه داری حتما در زیر همین سوال ، نظرت رو درج کن تا همه بتونند استفاده کنن. نظر و تجربه شما میتونیه به خیلی ها کمک کنه. ممنون از بیان نظرتون .