در میان اجتماع ( چشم چرانی )

جواب سوالاتدسته بندی: ترک چشم چرانیدر میان اجتماع ( چشم چرانی )
drust47 10 ماه قبل

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین سایت و جناب زارع
راستش من خیلی وقته دارم با موضوع خود ارضایی و پورنوگرافی دست و پنجه نرم میکنم که جدیدا اغلب هم خوشبختانه موفق شدم ب این غریزه های کاذب پیروز بشم.
ولی بحث اصلیم اونجاس که متاسفانه و بدبختانه هر روز مسیر گذرم از منطقه بالاشهر رد میشه و هیچ وقتم نتونستم روی چشمام کنترل پیدا کنم. مخصوصا تو فصل تابستان که دیگه زمین و زمان توب نواحی بالای شهر علیه من هست و خب حس و حال بدی آدم بعدش پیدا میکنه وسط این همه زرق و برق الکی. بعضی موقع ها آدم از تنهایی موندن داخل خونه فرار میکنه که بره جای شلوغ تازه این چیزا رو میبینه حالش بدتر میشه میگه کاش همون خونه می موندم.
اینو گفتم چون بعد از حسای بد اصولا مردا پناه به پورنوگرافی میبرن و فکر میکنن بعدش حالشون بهتر میشه ولی خب همه میدونیم بعد پورن چیزی عاید آدم نمیشه.
میخواستم ببینم راهکار دیگه ای در جهت کنترل چشم را میشناسید؟ ممنونم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
aref پاسخ داده شده 10 ماه قبل

ببین دوست عزیز من یک سوالی از شما داشتم؟شما چجوری چند روز پاکی رو بدست میاری؟لطفا به من هم بگو؟

drust47 پاسخ داده شده 10 ماه قبل

سلام عزیزم
من اول خودمو شناختم ک از کجاها دارم ضربه میخورم…یکی یکی عوامل مختل کننده ترکمو حذف کردم… مثلا از لحاظ هجوم فکری خیلی ضعیفم پس سعی میکنم هر وقت بم حمله کرد سریع لباس بپوشم برم بیرون یه جای شلوغ…چند دفعه اولش سخته ولی از از دفعه ۴ و ۵ اوکی میشه

23987 پاسخ داده شده 1 ماه قبل

سلام
قبل بیرون رفتن چند لحظه خوب فکر کنید برای چی می خواهید برید بیرون؟از خودتون قول بگیرید که من تو خونه نمی خوام بمونم که فیلم بد نگاه نکنم یا فکر بد نکنم.خوب قرار هست برا فرار از اینها بربد بیرون. سعی کنید همین ها رو هم در بیرون ار خانه نگاه نکنید .با خودتون مجله یا کتاب یا روز نامه ببرید مطالعه کنید .از اهرم قوی و باز دارنده ای مثل حضور خداوند و در خواست از او هم صد در صد کمک بگیرید.

1 پاسخ
مس به طلا ادمین 1 عضو سایت 10 ماه قبل

سلام دوست عزیز…
قبل از بیرون رفتن حتما دعا کنید و بگوئید خداوندا مرا از شهوت دیگران و دیگران را از شهوت من حفظ کن. 
اوایل پاکی اصلا اینجور مکان ها نرین…
دعا برای خانم هایی که در بیرون می بینید چون وقتی دعا باشد شهوت نیست و این دیدگاه را پیاده کنید که روح خدا در آنهاست ومن نسبت به روح خدا نمیتوانم تعدی کنم..
فایلهای ترک چشم چرانی وتمرین افق را گوش کنید حتما. 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
23987 پاسخ داده شده 1 ماه قبل

با نظر شما کاملا موافقم مخصوصا دعا برای هدایت دیگران

23987 پاسخ داده شده 1 ماه قبل

با سلام خدمت شما آقای زارع و خدا قوّت
این ی عادت غلط همیشگی شده برای ما متاسفانه که اگر اطرافمون رو با تمام جزئیاتش نگاه نکنیم انگار ی چیزی این وسط کم داریم .در صورتی که من انسان باید به این باور برسم که قبل از بیرون آمدن از منزل بدونم برای چه کاری و با چه هدفی می خوام بیام تو جامعه و بین مردم.
با هدف مثلا رفتن به پارک یا خرید یک لباس، باید این برنامه رو داشته باشم که از چه مسیر هایی باید برم تا به اونجا برسم،و حالا که می رسم هدف من اگه خرید لباس هست فقط مغازه هایی که لباس مورد نظر من رو دارند سر بزنم و بپرسم.می خوام بگم از قبل باید برنامه ی فکری به خودم بدم و تمرین کنم که واقعا در مسیر رفت و برگشت من چه چیزهایی رو باید دید و چه چیز هایی رو نباید دید.
باید از قبل بهش فکر کنم که قرار هست انرژی جنسی من از نوع بینایی واقعا در مسیر رفت و بر گشت من چه مقدار و صرف دیدن چه چیز هایی بشه .خود من از ابتدای امسال شروع کردم شاید ی وقتایی یادم بره ولی همین که یادم به این موضوع و کنترل چشم میوفته سریع توی ذهنم میگم چشمِ عزیزم ببخش که اشتباه ازت استفاده کردم .من به نیروی شگفت انگیز تفکر و تشخیص درست و بدون تعصب کورکورانه خیلی ایمان دارم.
در مسیر انتشار آگاهی موفق باشید.

بستن
بستن