جواب سوالاتدسته بندی: ترک پورنوگرافیدوره های coaching و mentoring
افشین 4 ماه قبل

سلام. فقط میخواستم بپرسم آیا مس به طلا دوره های coaching mentoring برای ترک خود ارضایی و پورن داره یا نه؟ و اگر نداره آیا شما اشخاص یا افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند توی ایران سراغ دارین که بشه بهشون مراجعه کرد. یعنی اشخاصی که در زمینه ترک پورن و خود ارضایی فعالیت می کنند میشناسید که بشه حضوری بهشون مراجعه کرد؟ یا میشه به خودتون حضوری مراجعه کرد ؟
ممنون

2 پاسخ
کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 4 ماه قبل

سلام دوست عزیز….

دوره های مس به طلا به صورت coaching ارائه نمی شود دوره های مس به طلا از طریق سایت و اپلیکیشن مس به طلا ارائه می شود
و شخصی که در این زمینه به صورت حضوری کار کند هم ما نمی شناسیم که معرفی کنیم و فعلاًهم ما ملاقات های حضوری نداریم …

ولی شما دوره ها را که تهیه کنید از هر لحاظ که مثلا پرسش و پاسخ و ارتباط با ما باشد ساپورت می شوید ..

علی صع monarch 4 ماه قبل

نیاز به مراجعه حضوری نیست؛ آقای زارع خیلی جامع و دافع مطالب را ارائه داده اند و همان طور که خانم سلمانی گفتتند از هر لحاظ (مثلا پرسش و پاسخ و ارتباط با ما) در سایت مس به طلا ساپورت می شوید.
یکی از ویژگی های خوب آن آموزشها همان دافع بودن هست؛ یعنی علاوه بر اینکه آگاهی لازم در مورد مضرات خودارضایی را می دهند، آگاهی های بیشتر را در مورد دفع و رد نظرات مخالف می دهند- مثلا نظراتی که می گویند خودارضایی نیاز بدن است یا کمش اشکال ندارد، آقای زارع محکم جلویش می ایستند و می گویند نه، خودارضایی حتی یکبارش در کل زندگی ضرر خود را دارد و باید ترک شود. دفع و رد نظر مخالف علی الخصوص آنجا مهم است که فرد بعد از ترک در ابتدا ممکن است دچار افسردگی و مشکلاتی شود که آقای زارع ،در مورد مسیر ترک خودارضایی نیز آگاهی های لازم (هم آنچه باید انجام دهی و هم آنچه نباید انجام دهی و هم آنچه رخ خواهد داد که بدانی طبیعی است و نباید در مسیرت ایجاد شک نماید) را داده اند. 
به طور خلاصه هر آنچه -از آگاهی- که شما نیاز دارید، به طور کامل، به صورت اثباتی و هم سلبی یا ایجابی و نفیی، در مس به طلا وجود دارد و فقط کافیست شما همت و اراده نمایید، همین و بس.