Ali HosseiniAli Hosseini 2 سال قبل

سلام…خسته نباشید…ببخشید سوالم اینه که چرا به پورنوگرافی میگن صنعت؟؟ آخه این چیزی که من فکر میکنم اینه که به جز پول هنگفتی که سازندگان این فیلم ها به بازیگران این فیلم ها(پورن استار ها) و دست اندر کارانشون داده میشه ؛ دیگه هیچ سود مالی دیگه ای نداره که…تازه اینجوری بیشتر تبدیل میشه به یک منبع هدر دادن پول…نه یک منبع درآمد میلیون دلاری!!!!اخه این سایتای پورن همه چیشون رایگانه…و از مخاطب پولی دریافت نمیکنن که…؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از وب سایت خوبتون…

4 پاسخ
کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 2 سال قبل

سلام دوست عزیز…
صنعت گفته میشود چون از راه های مختلف پول تولید میکنند نه فقط از طریق اینترنت بلکه از طریق تلویزیون ، مجلات ، نقاشی ها و…هست که افراد زیادی را هم برای بازی و تربیت آنها وهم افرادی را برای تماشا به خود جذب کرده است که برای آنها گردش های مالی فراوانی به بار می آورد ، از نظر خودشان در حال سود کردن هستند این ما هستیم که باید هوشیار باشیم و با ندیدن آنها مخالفت خودمان را اعلام کرده باشیم چون این صنعت جز خفت و خواری انسان بالاخص جنس زن چیزی را بدنبال ندارد .

ارتاواارتاوا 2 سال قبل

سلام
صنعت پورنو اونقدر پولسازه که شرکتهای گنده ای مثل AT&T , جنرال موتورز توش سرمایه گذاری کردند.
همون فیلمهایی که میگید رایگانند باز دیدشون کلی ارزش اون سایت رو میبره بالا و باعث میشه یه تبلیغ کوچولو توش میلیون دلاری بشه.
امروزه کاربر داشتن یعنی پولساز بودن.

امیرمحمد کاویانیامیرکاوه 2 سال قبل

این نکته در نظر بگیرید که بیشتر سایت های پورن رایگان نیستن
با اینکه من واقعاً ناراحت میشم وقتی می بینم انقدر زنان را خار می کنند تو این فیلم ها (مثلا زن رو پول میخرن) با این من خودم هنوز با جنس زن کنار نیامدم

کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 2 سال قبل

سلام دوست عزیز..
شما سعی کنید که بجای مشغول کردن ذهن به این سایت ها و یا دیدن این زن ها نکات بهتری را جایگزین کنید زنان موفق و پاک و باصلابت دیگر را ببینید مثلا حضرت فاطمه ، زن فرعون ، زلیخا ، مادر تراز و هزاران زن دیگر که در تاریخ و جهان اسم های بزرگی از خودشان به جا گذاشتند تا بتوانید با این جنس که از عشق ساخته شده ارتباط سالم برقرار کنید.