iiiohseniiiohsen 4 سال قبل

باسلام
من تازه با سایتتون آشنا شدم و خیلی از مطالب ویدئوها و صوتهاتون رو خوندم دیدم و شنیدم.
هنوز دوره استحاله رو نگرفتم که انشالله در اولین فرصت میخوام بگیرم و ببینمش
سوالم در مورد عدم برون ریزی به مدت طولانیه
من 25سالمه و مدتهاست که با میل جنسیم مقابله میکنم و با تمام سختی و دردی که کشیدم فقط موارد خیلی اندکی نتونستم کنترلش کنم که از اون موارد هم درس گرفتم و باعث شد خودم و نفسم رو بهتر بشناسم که خیلی به دردم خورده. و الان دیگه بعیده که مغلوبه نفسم بشم چون تقریبا شناختم که چطور گمراهم میکنه.
الان در خواب هم برونریزی ندارم (خیلی وقته پیش دعا کردم که دیگه تو خواب این اتفاق برام نیوفته، چون صحنه های توی خواب رو دوست نداشتم و ناراحتم میکرد. شاید دلیلش اینه شاید هم دلیله دیگه ای داره)
دفعه قبل که برونریزی داشتم به دلیل این بود که فشار زیادی و یکجور درد رو توی بیضه هام احساس میکردم و یکبار که رفتم سرویس بهداشتی دیدم که یک مایه شبیه به منی اما شفافتر وغلیظ ازم اومد(خیلی غلیضتر از مایع پیش از منی) واسه همین ترسیدم و خودم رو تخلیه کردم
الان هم همینجور حسی دارم یعنی احساس فشار در بیضه ها رو به راحتی و مدام حس میکنم
باید چکار کنم؟ نباید خودم رو تخلیه کنم؟
فعلا فرصت کافی برای دیدن دوره استحاله رو ندارم شاید جواب سوالم رو داده باشه، اما ممنون میشم فعلا جواب و نظرتون رو دراین مورد بگید.
تشکر
یا مهدی عج

1 پاسخ
javad zareجواد زارع عضو سایت 4 سال قبل

 
با سلام موضوع برون ریزی در خواب موضوعی هستش که نگرانی زیادی رو برای بعضی از آقایان به وجود می آورد واقعیت امر اینه که بدن انسان بسیار هوشمند است در خواب، مقدار اضافی اسپرم تولید شده را دفع میکند.
 ولی برای کسی که به علت انجام خود ارضایی زیاد،  تولید اسپرم زیاد تری را برد غدد داخلی خود تحمیل کرده است هنگامی که خود ارضایی را کنار می‌گذارد باعث می‌شود که در روزهای اول هنگام ادرار کمی اسپرم هم از او خارج شود.
در برخی موارد این موضوع عادی است و بعد از مدتی برطرف میشود ولی در بعضی موارد میتواند یک عارضه یا سندروم باشد به نام انزال برگشتی (Retrograde ejaculation) . انزال برگشتی به معنای این است که اسپرم، به جای اینکه از طریق مسیر مجاری ادرار خارج شود، از طریق مثانه خارج میشود.
توصیه میکنیم به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنید و با انجام آزمایشات مربوطه، از صحت و سلامت مجاری ادراری خود اطمینان حاصل کنید.