جواب سوالاتمراقبه
امید خورشیدیOmidkhorshidi124 1 سال قبل

سلام. من دریکی از کلیپهای آقای راءفی پور شنیدم گفته بودند تمام این مساءل انرژی درمانی ویوگا برای جذب نیروی شیطان است وکسانی که به قول شما حالت لوتس می‌نشینند خودشان را شبیه هرم میکنند وهرم ازنماد شیطان است و مدیتیشن ما نماز است واین با سخنان شما که اکثر با مدیتیشن است در تناقص است و اینکه ایشون برای هیچ یک از سخنرانی هاشان پول نمی‌گیرند واعتقاد دارند زکات علم انتشار آن است اما شما اینهمه تبلیغات و اینکه ازین تکنیک 99 استفاده کردید که مثلا قیمت رند نباشد واینکه یک سری مساءل جنسی ذاتی در وجود انسان وجود دارد که شما به صورت پکیج درآوردید وگرنه پس اینهمه انسان از قدیم تا به الان ازدواج کرده اند ومرده اند. وسوال آخرم در مور د وسواس است دکترها درمان دارویی می‌گویند ومن از یک آخوند جنگی پرسیدم گفت مشکل اعصاب دارم باید قرص بخورم  ویک نفر دیگر هم مانند ایشان بودند همین راگفتند مانند یک بیمار قندی. 

1 پاسخ
کوثر سلمانیسلمانی عضو سایت 1 سال قبل

سلام دوست عزیز…
در رابطه با آنچه استاد رائفی پور عرض کردن ما هیچ حرف خاصی نمیزنیم چون اساس آموزش های ما هم بر اسلام و مذهب شیعه هست ولیکن مس به طلا به تمامی افراد حتی انهایی که در وادی مذهب نیستند توجه دارد و اینکه مراقبه نیروی شیطانی را جذب می کند چنین تجربیاتی ثابت نشده واساتید بزرگ قانون جذب هم آن را تایید می کنند مراقبه فقط تمرین سکوت ذهن هست حتی شخص می تواند با تمرین مراقبه نماز با کیفیت تری داشته باشد و حتما این نیست که در مراقبه چهار زانو باشیم در رابطه بانماز شما اگر دوره سالیتود را شرکت کرده باشید خواهید دید ما چقدر تاکید داریم بر روی این قسمت و اینکه اصلا چگونه در حالت نماز در سکوت ذهن باشیم و ارتباط عمیق با خداوند به سر ببریم.
در ضمن فایلهای رایگان و دوره رایگان ترک خودارضایی و مشاوره های رایگان مس به طلا هم جزیی از زکات علم است که در حال پرداخت آن هستیم با عشق به دوستان عزیز ..
ودر نهایت فردی تا برای محصولی بهایی پرداخت نکند وتلاش نکند هیچ سودی ازان نخواهد برد و حتی استفاده ای نمی کند 
از طرفی خود دوره برای مس به طلا هزینه بر بوده و مس به طلا برای گسترش رسالت خود به هزینه نیاز دارد ، هنانطور که پیامبر برای گسترش اسلام و رسالت خود به هزینه نیاز داشتند .
در رابطه با انرژی جنسی ما نمی گوییم که از انرژی جنسی استفاده نکنید یا سرکوب کنید ما می گوییم درست وبجا از این انرژی استفاده کنید تا معنویت شما بالا رود تا بتوانید سطح انرژی بالاتری داشته باشید در کل استحاله یعنی سرکوب یا استفاده نکردن نیست چون این یک غریزه هست ولازمه بقای بشر و ایجاد نزدیکی بین همسران و دیدار خداوند در هنگام یکی شدن هست که میبایست از این نیروی مقدس به نحو احسن استفاده شود لازم هست در شنیدن فایلها دوباره یک تکرار وتجدید داشته باشید .ممنون از همراهی شنا