کبودی زیر چشم

محمد 2 سال قبل

سلام خسته نباشید میخواستم ببینم سیاهی زیر چشم کی خوب میشه و میشه تاثیراتشو بعد از یکی دو هفته دید من متاسفانه حدودای دوسال هست که این کارو میکنم و از هفنه ای ۴-۳ بار رسوندمش هفته ای یک بار

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
1 پاسخ
javad zareجواد زارع عضو سایت 2 سال قبل

سلام  و ممنون از سوال شما.

درسته که کبودی زیر چشم  هم از عوارض خودارضایی است، ولی امکان داره که علل  دیگری  هم داشته باشه. مانند کمبود ویتامین و …
اگراز خودارضایی باشه،‌ پس از ترک این عمل ، همه عوارض آن رو به بهبودی میره ولی نمیشه زمان دقیق تعیین کرد. هر چه مدت زمان پاکی بیشتر باشه،‌ آسیبهای این کار بیشتر درمان میشه.
در کل، همونطوری که در فایلها گفتیم،‌بهتره که این عمل رو فقط برای همین امروز کنار بگذاریم و فکر فردا رو نکنیم. امروز، تنها سرمایه ای هست که در دست ماست. نباید به امید این باشیم که با ترک کردن،‌ چه عوایدی نصیب ما میشه. هر روزی که این عمل رو انجام ندیم، روز مبارکی است. فردا، دوباره روز دیگری است و به همین ترتیب روز به روز پاکی را ادامه میدهیم و دنبال نتیجه ای جز رضای خداوند و کسب حال خوب روزمره نباشیم.
اگر با این نگرش پاکی را ادامه دهیم،‌ عوارض ناشی از اون کار هم بدون اینکه ما متوجه آن باشیم،‌خوب میشوند ،‌چون هدف ما بزرگ تر ازاین بوده که فقط عوارض را درمان کنیم.

دوست عزیزی که این سوال رو خوندی، اگه تجربه ای در این زمینه داری حتما در زیر همین سوال ، نظرت رو درج کن تا همه بتونند استفاده کنن. نظر و تجربه شما میتونیه به خیلی ها کمک کنه. ممنون از بیان نظرتون . 

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]
بستن
بستن