ترک اعتیاد قبل از استحاله

quit-addiction-before-se-x-ual-energy-transmutation1
0
(0)

در این مقاله در رابطه با موضوع استحاله نیروی جنسی و رابطه اون با ترک خودارضایی و بقیه اشکال اعتیاد جنسی صحبت می کنیم.

چونکه خیلی مهمه که ما فعالیت های کانال مس به طلا رو خیلی درست طبقه بندی کنیم که کاربرهای عزیز بدونن که توی کدوم مرحله هستن و کدوم یک از این آموزش ها به دردشون می خوره. ما برای بحث استحاله نیروی جنسی و متعالی کردن میل جنسی، دو تا فاز رو در نظر گرفتیم. فاز اول چیه؟ این هستش که اگر ما دچار مشکلاتی مثل اعتیاد به پورنوگرافی، اعتیاد به خودارضایی، اعتیاد به چشم چرانی، خیالبافی جنسی و اینجور چیزها هستیم، اول باید اینها رو ما برطرف کنیم. چونکه اینها مثل یک اعتیاد، مثل یک سرطان، همون گرک درون که گفتیم، داره توی وجودمون انرژی ما رو همینجور تخلیه می کنه و کسی که دچار این نوع اعتیادها هست، حالش خراب تر از این حرف هاست که بخواد به تعالی نیروی جنسی فکر کنه. پس خیلی دقت کنید. فاز اول اینه که از اعتیاد به پورن و خودارضایی و اینجور چیزها رهایی پیدا کنیم.

بعدش فاز دو این خواهد بود که حالا انرژی جنسی توی وجودمون هست و ما تازه شدیم مثل یک انسان عادی که هیچگونه اعتیادی نداره، حالا می خوایم از سطح انسان های عادی بریم بالا و یه سر و گردن از انسان های عادی بالاتر بریم و انرژی جنسیمون رو تبدیل کنیم به یک موتور بسیار قدرتمند که ازش استفاده کنیم. بنابراین فاز اول که ترک خودارضایی، چشم چرانی و پورن و… هست، آموزش هاش توی بخش آموزش های رایگان کانال قرار می گیره. و اصلاً و ابداً به هیچ عنوان برای ترک خودارضایی و این مشکلات عمیقی که بعضی از عزیزان دچارش هستن، ما پولی دریافت نخواهیم کرد. چرا؟ چون قبل از اینکه من مس به طلایی راه بندازم، از همیشه توی زندگیم، یکی از اصول زندگیم این بوده که من سعی کنم از مشکلات حاد دیگران برای خودم درآمد سازی نکنم. مثالش این هستش که اگر من یک راننده تاکسی باشم، یک وقت هایی هست که دیدید داره بارون میاد و تاکسی گیر نمیاد، مردم در یک شرایط خاص خیلی بدی هستن. مشکلات خیلی بدی دارن. دارن زیر بارون خیس می شن و دارن زیر سرما می لرزن. اگر من یک راننده تاکسی باشم در اون لحظه روش درآمد زاییم رو نمیام رو این قرار بدم و بگم: یا دربست، یا سوار نمی کنم! این میشه از درد دیگران نون درآوردن. و اگر راننده تاکسی باشم همونجوری کورسی که همه سوار می کنن، منم سوار خواهم کردم. توی بحث استحاله هم خیلی مهمه که اینها قاطی نشه.

ببینید خودارضایی، پورنوگرافی، چشم چرانی اینها همش زیرشاخه های اعتیاد جنسیه. وقتی که یک فردی اعتیاد داره، من خودم شخصاً اعتقاد ندارم که برای درمان اعتیاد یک فردی از او پول بگیریم، چرا؟ چون او به اندازه کافی توی درد و نا امیدی هست، نیاز به یک دست یاری کننده داره، نه کسی که بخواد پولش رو بگیره. و شاید شنیده باشید که توی کل دنیا شاید قویترین و مؤثرترین روش ترک اعتیاد NGO هایی هست که اینها رایگان هستن و اعتیاد رو خیلی رایگان و بر مبنای صمیمیت و عشق بدون چشمداشت در مان می کنن. خوب حال فاز اول تموم شد و ما از شر خودارضایی و اینها راحت شدیم و تبدیل شدیم به یک انسان عادی، مثل همه انسان های دیگری که اعتیاد به خودارضایی و… ندارن. از اینجا به بعد مرحله دوم و فاز دوم هست که برای رنج بیشتری از افراد جامعه هست که اصلاً خیلی ها هستن که مشکلاتی هم ندارن ولی این میل جنسیشون همینجور داره هرز هدر میشه. اصلاً اطلاعی ندارن. نمی دونن نباید اینجوری هدرش داد این نیرو. محصول استحاله نیروی جنسی و دوره استحاله میل جنسی برای این قسمت از زندگی ماست که این انرژی جنسی که توی وجودمون هست، بیایم اینو متعالیش کنیم، پالایشش کنیم، قویش کنیم و استفاده کنیم توی مسیرهای رسیدن به ثروت و رسیدن به موفقیت. و این میشه فاز دوم که ما دوره استحاله نیروی جنسی رو به این منظور تهیه کردیم.

دوستانی که این دوره رو تهیه کردن، حتماً متوجه شدن که ما توی این دوره به هیچ عنوان در رابطه با اینکه چطور میشه از خودارضایی رهایی پیدا کرد؟ چطور از چشم چرانی و پورنوگرافی میشه نجات پیدا کرد؟ چطور از خیالبافی جنسی و… میشه نجات پیدا کرد؟ حتی یک کلمه از اینها رو توی دوره استحاله نیروی جنسی ما صحبت نمی کنیم. چون همه اینها رو توی آموزش های رایگان مس به طلا قرار دادیم. و همیشه هم همه آموزش هایی که برای حول و حوش مفهوم ترک خودارضایی و ترک همه زیر شاخه های اعتیاد جنسی، تموم اینها رایگان خواهد بود. و هر یک انسانی که بتونه از این آموزش ها بتونه استفاده کنه و حالش خوب بشه و از این عادت های مخرب روح و جسم و زندگی انسان هست، رهایی پیدا کنه و یک دعا برای ما بکنه، برای ما کاملاً کافیه و خدا رو شکر می کنیم.

ولی حالا میایم برای کسانی که هیچ مشکلی ندارن، هیچ مشکل اعتیادی ندارن، مثلاً یک زن و شوهر، آدم های متأهل، مجرد؛ اعتیاد ندارن و حالت زندگیشون خیلی نرمال هست، ولی در عین حال میل جنسیشون هم هدر میره. همون رودخانه ای که گفتیم، داره می ریزه به باتلاق. برای اونها ما میایم دوره استحاله نیروی جنسی رو تهیه می کنیم. و کاربرهای عزیزی هم بودن و از ما پرسیدن: من دچار خودارضایی هستم، آیا این محصول شما به درد من می خوره؟ ما به همشون گفتیم: نه. محصول ما برای ترک خودارضایی نیست. دوره استحاله نیروی جنسی برای متعالی کردن میل جنسیه. اول برید فایل های رایگان ترک خودارضایی و رهایی از اعتیاد رو انجام بدید با کمک اونها. و اگر اعتیاد شما خیلی شدیدتر هست، به NGO های رایگانی که به این منظور توی کشورمون هست، رجوع کنید و بعد از اینکه به تعادل رسیدید و این عادت رو کنار گذاشتید؛ حتی ما بهشون (به یکی از کاربرها) گفتیم: حداقل سه ماه توی اون NGO ها یا از طریق فایل های رایگان این کار رو کنار بگذارید و بعدش بیاید دنبال دوره استحاله نیروی جنسی.

یعنی دوره استحاله نیروی جنسی برای ترک خودارضایی و اعتیاد جنسی ساخته نشده. یعنی چیزی در این رابطه ما توی این دوره نمیگیم. ما فقط میایم میگیم که فرض بر اینه که اون شخص به اعتیادی دچار نیست. البته درسته که توی دوره استحاله نیروی جنسی خیلی میایم در رابطه با ارزش حفظ مایعات جنسی صحبت می کنیم که چه اتفاقی می افته اگر حروم بشه و اگر توی بدن بمونه، چه اتفاقی می افته. درسته اینها رو توضیح میدیم. ولی هدفش به خاطر اینه که نگرش انسان عوض بشه و قدر میل جنسی خودش رو بیشتر بدونه. ولی هدفش و نوع آموزشش برای ترک خودارضایی نیست. برای ترک خودارضایی و پورن و… باید به آموزش های رایگان کانال مراجعه کنید. که با هشتگ هایی مشخص کردیم. برای ترک خودارضایی، ترک چشم چرانی، ترک پورنوگرافی. می تونید اینها رو توی کانال سرچ کنید و همش رو گوش کنید. یعنی توصیه ای که ما به همه داریم، به همه عزیزانی که دوره استحاله نیروی جنسی رو تهیه کردیم، اینه که شما در کنار دوره استحاله نیروی جنسی حتماً حتماً تموم فایل های رایگان کانال رو هم گوش کنید.

چون این آموزش ها مکمل هم هستن. یعنی اصلاً نوع آموزش ها ما اینطور نیست که اگر یک مطلبی از صفر تا صد هست، من این مطلب رو پنجاه واحدش رو توی رایگان میگم و پنجاه واحدش رو توی محصول استحاله نیروی جنسی و هر محصولی. به هیچ عنوان اینطور نیست. موضوع ها فرق می کنه. مطالب رایگان برای کسانی هستش که اگر فرض کنیم خوشبختی یا حال خوب معنوی رو همه چیز از صفر تا صد در نظر بگیریم، کسی که دچار خودارضایی هست، منی که دچار خودارضایی و پورن و … هستم، جایگاهم مثلاً منفی پنجاه هست (50-). باید اول جایگاه خودمو برسونم به اون سطح صفر که انسان های عادی توی اون سطح هستن. برای من که وی بخش منفی هستم. یعنی دچار اعتیاد هستم، توی منفی ام. منفی پنجاه (50-) یا منفی صد (100-) هستم. مهم نیست چقدر منفی. اول با آموزش های رایگان خودمو می کشونم توی سطح نرمال که به آدم های نرمال جامعه تبدیل بشم. یعنی از منفی پنجاه بیام روی سطح صفر قرار بگیرم. و با بقیه انسان های عادی جامعه که به این مشکل دچار نیستن، هم تراز بشم، بعد از صفر تا صدش، جاییه که همه میرن روی خودشون کار می کنن، دوره های مختلفی رو می بینن، پول میدن، این استاد، اون استاد، این دوره، اون دوره.

اونجا ما میایم دوره استحاله نیروی جنسی رو پیشنهاد می کنیم و میگیم: حالا که شما مشکلی نداری و می خواهی که یک سر و گردن و حتی بیشتر از یک سر و گردن، بری توی آسمون و پرواز کنی، از همه نظر، از همه رقبای خودت بالاتر بری، اونجاست که ما دوره استحاله نیروی جنسی رو پیشنهاد می کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم که قدر این نیرو رو بدونید و چه کارهایی بکنیم که این نیرو رو حفظش کنیم و درست توی کانال های درست خلاقیت و… استفاده اش کنیم. توی این مقاله می خواستیم این رو کامل شرح بدیم که دوستان عزیز بدونن برای ترک خودارضایی و دیگر مشکلات، باید به آموزش های رایگان کانال رجوع کنن و آموزش هایی که برای ترک این نوع اعتیادها هست، به امید خداوند تا الان که رایگان بوده و از این به بعد هم رایگان خواهد بود.

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

7 دیدگاه برای “ترک اعتیاد قبل از استحاله

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام
   دوست عزیزم
   امکان نداره که کسی تمام راهها رو رفته باشه و امیدی برای نجاتش نباشه. این حرف یعنی ما قدرت خداوند رو زیر سوال بردیم و همچنین عدالتش رو. همه میتونن ترک کنن حتی اگر 500 بار لغزش کرده باشند.
   بزرگتریم راز در راه ترک، نا امید نشدنه.
   بعدش هم این که خط قرمز های خودت رو تعیین کنی و محکم بهشون پایبند باشی. مثلا اگه خط قرمزت اینه که به هیچ عنوان به خانمهایی که سکسی میپوشن نگاه نکنی، تا پای مرگ پای حفظ این خط قزمز بایستی. به جای اینکه بخواهی از خدا آرزوی مرگ کنی به خاطر لغزش، میتوانی تا پای جان پای پرهیزهات وایسی . اینطوری بهتر نیست؟
   و خودت رو هم گول نزن عزیزم. من این مراحل رو گذروندم و میدونم چی میگی. ولی ته دلم میدونستم خودم به اندازه کافی تلاش و تعهد نداشتم.

   برات دعا میکنم

   فایلهای ترک خودارضایی ما رو 100 ها بار گوش و “عمل” کن . ما هم برای شما دعا میکنیم.

 1. Kowsar
  Kowsar گفته:

  سلام خدمت آقای جواد زارع عزیز و دوست داشتنی.من تعداد زیادی از فایل های صوتی شما رو گوش کردم و از اونها استفاده کردم و نتایج اون رو در زندگیم دیدم از گذشته خیلی شاد ترم و از زندگیم با وجود مشکلاتی که داریم خیلی رازیم و تا حالا توی عمرم انقد عاشق خدا نبودم و هدفم از زندگی کاملا تغییر کرده و همیشه درپی کسب خشنودی خدا هستم و روی کنکورم تمرکز کردم بلکه به شغل خوبی بدست بیارم تا با خدمت به خلق رضایت خدارو کسب کنم. الان حتی وقتی تفکرات جنسی به سراغم میان درعرض جندثانیه متوقفش میکنم و نماز هم میخونم.خیلی خیلی ممنونم از شما و بابت کار بزرگی که انجام میدین خداوند همیشه یار و یاور شما باشه.یک خواهشی که دارم اینکه لطفا اگر ممکنه بیشتر راجب مراقبه در دوران استحاله توضیح بدین.

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   با سلام و تشکر از پیام خوبتون

   خدا را شکر که زندگیتون تغییر کرده و آرامش و معنویت رو تجربه میکنید. هدف اصلی زندگی هم همینه. هر چه بیشتر به خداوند نزدیک بشیم و از لحظات زندگیمونن لذت ببریم. امیدوارم در کسب و کار و خدمت به خلق هم موفق باشید و بدرخشید.

   در پناه خداوند باشید

دیدگاهتان را بنویسید