رابطه بین میل جنسی و ثروت

رابطه بین میل جنسی و ثروت
4
(8)

در این فایل صوتی در رابطه با ارتباط بین میل جنسی و ثروت صحبت می کنیم. و منظور ما از ثروت توی این فایل صوتی پول هست و دیگر مؤلفه های ثروت مد نظرمون نیست. مؤلفه های دیگر ثروت چی هستن؟ مثل سلامتی، خانواده خوب، روابط خوب، حال خوب، شادی و همه این چیزها جزو ثروت هستن. ولی توی این فایل صوتی منظور ما از ثروت پول هستش. اول از همه یک شبهه رو اینجا جواب بدیم. بعضی ها میگن: درسته که شما میگید ما میل جنسیمون رو در راه رسیدن به ثروت و موفقیت و انرژی خلاق تبدیل کنیم و استفاده کنیم، پس چرا بعضی از ثروتمندان شهوترانی می کنن و همچنان ثروتمند هستن؟ به عنوان مثال بارزترین مثالش این شیخ های عرب هستش، یا شیخ های عربستان سعودی که خیلی هم وضع مالیشون خوبه و پول نفت رو می گیرن و می خورن و شهوتران تر از این ها که توی عالم نداریم که! پس چرا اینجوریه؟ ببینید دوستان این یک داستانیه که وقتی ما بحث استحاله رو میایم مطرح می کنیم، منظور ما کسانی نیستش که حالا طی هر دلیلی الان از نظر پولی وضعشون خوب هست و پول داره میاد توی زندگیشون. مثلاً طرف پدرش بازاریه یا ثروتمنده، نمی دونم به هر دلیلی پول توی زندگیش هست و الان داره شهوترانیشو می کنه؟ آیا چند درصد از مردم اینجور هستن؟ حالا به هر دلیلی پول توی زندگیشون هست. مثل اون شیخ های عرب که خوب پول نفت عربستان هست. دارن می خورن و این جنایت ها رو می کنن و توی بعد شخصیشون شهوترانیشون رو می کنن. دیگه اینها اینجوری هستن دیگه.

ولی ما داریم میگیم برای فردی که می خواد از صفر شروع کنه و ثروتمند بشه، چیکار کنه؟ عموم مردم؛ پیش فرض رو بر این میذاریم که از صفر شروع کنن و زندگی خودشونو بسازن و به ثروت و شادکامی و… برسن. برای کسی که حتی فرض کنید توی روستای دور افتاده ای داره زندگی می کنه و فوق العاده نیاز داره که سطح انرژیش بالا باشه و شروع کنه به اینکه به سمت اهدافش حرکت کنه. تصور کنید اگه همچین فردی خودارضایی کنه، آیا انرژی براش می مونه؟ آیا حال خوبی براش می مونه که بره به سمت اهدافش و تغییری توی زندگیش ایجاد کنه؟ توی بحث مدارها، مدار خودشو تغییر بده از مدار فقر به مدارهای بالاتر بکشونه، فوق العاده انرژی نیازه. حرکت کردن بین مدارها که توی بحث ثروت خیلی مطرح هست که میگن: هر کسی توی یه مداری قرار داره و باید خودشو بکشونه به مدارهای بالاتر، انرژی می بره، تلاش می بره، زمان می بره و مهمترین نیرو محرکه ای که انسان توی وجود خودش داره، نیروی حیاته و نیروی میل جنسی هستش که نیروی حیاته و مثل یک شعله ای، مثل یک زغالی که می ریزن توی کوره ای که مثلاً قدیم ها با کوره آتش حرکت می کردن، اون زغالی که می ریزی و اون شعله رو روشن تر می کنی، اون میل جنسیه.

و اگر کسی توی این شرایط در نظر بگیرید و بیاد خودارضایی کنه و شهوترانی کنه، آیا این فرد اصلاً انرژی براش می مونه؟ اما اینکه جدای از پول، شهوترانی و خودارضایی باتری معنوی انسان رو به شدت تخلیه می کنه. یعنی حتی اگر فردی که پول توی جیبش هست و داره شهوترانی می کنه و خودارضایی می کنه، باز اون تخریب روحی رو داره و حال بدیش رو باید بکشه. شاید حتی پول بدتر باعث بشه که توی شهوترانی بیفته. چون وقتی که حال بد شد و تخریب معنوی اتفاق افتاد و حال انسان فروکش کرد، سریعاً میره و با پول می خواد شهوت رو بخره و باز خودشو بکشونه بالا. یعنی دقیقاً چرخه اعتیاد جنسی میشه. دقیقاً چرخه اعتیادی که توی همه اعتیادها هست. مثلاً وقتی کسی هروئین رو مصرف می کنه، وقتی مصرفش کرد، های شد و بعد از اینکه اثر هروئین رفت و نگران شد و به قول معروف به کف زمین خورد و خالی شد، پیکار می شینه؟ برای فرار کردن از این احساس خماری سریعاً میره و دوباره هروئین رو مصرف می کنه و این چرخه سال های سال ادامه پیدا می کنه و فرد توی تزریق حالا اوردوز کنه و نمی دونم هر اتفاقی که بخواد بیفته، این چرخه رو همینطور ادامه میده. مگر اینکه به لطف خداوند و کمکش بتونه خودشو بکشه بیرون و این چرخه رو بشکنه و خدا کمکش کنه و بیارتش بیرون. کما اینکه هزاران و میلیون ها نفر این کارو می کنن.

نمیشه گفت که اصلاً راهی وجود نداره. توی بحث شهوت هم همینه. پس دو تا چیز هست اینجا. یکی اینکه آیا فرد ثروتمند طی هر دلیل که الان ثروتمنده و الان افتاده به شهوترانی، آیا الان حالش خوبه؟ به هیچ عنوان! آیا اگر او شهوترانی می کرد و خودارضایی نمی کرد، آیا پیشرفت مالیش چندین برابر نمی شد؟ صد در صد این اتفاق می افته. کسی که یک بخش بزرگی از انرژی ذهنی خودشو توی شهوت صرف می کنه، حتی توی کسب و کارش هم کم کم افت می کنه. و حتی اگه افت هم نکنه، توی یک سطحی خودشو نگهداره، دیگه اون پیشرفت ها رو نمی تونه انجام بده. شما دیدید که بیزینس های تمام دنیا در حال گسترش هستن. هیچکس نباید هم قانع بشه و وایسه. یعنی باید گسترش بده و همه باید گسترش میدن بیزینسون رو. مثلاً فرض کنید رئیس یک بیزینس به شهوترانی دچاره، حالا یا به خودارضایی یا خریدن سکس دچاره. کلاً بعد معنویش تخلیه میشه و جلوی پیشرفت رو میگیره. و برای کسی که اصلاً ثروتمند نیست و یک جوون بیکاره و میخواد شروع کنه و زندگیشو بسازه. اون دیگه اصلاً خیلی نمود پیدا می کنه که با شهوترانی میل جنسیشو هدر بده و اصلاً انرژی و انگیزه ای براش نمی مونه.

وقتی جیب انسان خالی شد، اون تخریب معنوی خودشو چندین و چند برابر بیشتر نشون میده. یعنی دیگه اون مرهم پول هم نیست که بخواد با پول خودشو آروم کنه. جیب خالی باشه و انرژی جنسی هم تخلیه بشه دیگه هیچی برای فرد نمی مونه. برای اینه که ما میگیم میل جنسی رو باید استحاله کرد. و توی دوره استحاله (تبدیل میل جنسی به ثروت) ما فرض رو بر این می گیریم که در حال حاضر کسی که بخواد شروع که به کار کردن، هیچی پول نداره و می خواد از صفر شروع کنه. اینجاست که فرد نیاز داره که میل جنسی رو اگر مجرده هدر نده و استحاله کنه و اگر متأهله روش های استحاله با همسران رو یاد بگیره. که کامل ما اینو آموزش دادیم که زن و مرد چقدر انرژی به هم رد و بدل می کنن. توی جلسه بیست و یک کامل رابطه بین زن و مرد رو شرح دادیم که چگونه اتفاق می افته که زن و مرد از هم انرژی می گیرن و مرد چیکار کنه که انرژیش کم نیاره. اینها رو ما آموزش میدیم. و اینها اصلاً پیش نیاز هر گونه پیشرفت و مسیر کسب ثروت و … هست. باید انرژی درونی انسان پر باشه.

و جالبش اینه که شهوترانی و خودارضایی میاد انرژی جنسی رو تخلیه می کنه، حال روحی رو تخریب می کنه، اون احساس گناه و احساس حقارت هم میاره و کلاً همه چیز رو با هم از انسان می گیره، ولی وقتی انسان پرهیز می کنه، خودارضایی رو کنار میذاره و شهوت و چشم چرانی و پورنوگرافی و همه اینها رو کنار میذاره، همه چیز با هم به او داده میشه. هم اینکه میل جنسیش استحاله میشه، یعنی می تونه در راه درست ازش استفاده کنه، که در بعد معنوی حالش بسیار خوب میشه. یعنی اصلاً برید مصاحبه کنید کسانی که خودارضایی روکنار گذاشتن. همشون میگن: اصلاً حالی که انسان پیدا می کنه از بعد معنوی اصلاً قابل مقایسه نیست، اصلاً قابل وصف نیست. کسی که خودارضایی رو کنار می گذاره روی اون طرف ابرها داره پرواز می کنه. و حالا با این حال می خواد بره دنبال پول و ثروت. و یکی از عواملی که باعث میشه ثروت، پول، اتفاقات خوب جذب زندگی اونها بشن، اون حال خوب معنوی و حال خوب روحانی هستش.

یعنی آدم تا حالش خوب نباشه، نمی تونه پول جذب کنه. نمی تونه حال خوب رو جذب کنه روابط رو جذب کنه. ارتعاشات حال خوب انسان نیاز داره. و اونجاست وقتی که فردی روی شهوتش کار می کنه، پرهیز می کنه، هر چقدر این نفس رو مهار می کنی، بیشتر این روح پرواز می کنه، حالش خوب میشه و نشاط معنوی پیدا می کنه. وقتی که نشاط معنوی داشته باشه انسان، توی کسب و کارش موفق میشه، هدفگذاری رو می تونه قشنگ تر انجام بده. بهتر می تونه خودشو به مدارهای بالای ثروت بکشونه، از مدار ماهی یک میلیون تومان بره روی مدار ماهی سه میلیون تومان. این نیاز به انر/زی داره و ما انرژی رو اینجور تأمین می کنیم. انرژی جنسی به اضافه انرژی معنویت. یعنی اصلاً انرژی جنسی و معنویت رابطه شون بسیار تنگاتنگه. به محض اینکه انسان پرهیز میذاره، حال معنویش هم میره بالا. به محض اینکه انسان لغزش می کنه، حال معنویش هم می افته پایین. رابطه بسیار مستقیمی دارن و دستشون توی دست هم هست. پس چه بهتر که انسان پرهیز کنه و میل جنسیشو استحاله کنه. که ما روش ها و تکنیک ها و شرح کاملش رو به طور مفصل در دوره استحاله میل جنسی توضیح دادیم.

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 8

12 دیدگاه برای “رابطه بین میل جنسی و ثروت

 1. علی۴۰۳۰
  علی۴۰۳۰ گفته:

  واقعا این موضوع درسته که باید این انرژی مقدس رو ذخیره کرد چون خیلی خیلی روی پیشرفت در زمینه مالی و همه ی زمینه ها موثر است که بدون آن اعتماد به نفسی برای حرکت به جلو نخواهد ماند

 2. reza99
  reza99 گفته:

  نیروی جنسی دقیقا مثل انرژی پرتاب یه موشک به فضاس
  گاهی اوقات اونقدر درگیر اهداف ادم میشه که شهوت و خودارضایی رو فراموش میکنه و به شکل جالبی ثروت و نعمت وارد زندگی فرد میشه
  ممنونم از شما جناب زارع
  کاش میشد در مورد مدار ها و ثروتمند شدن بیشتر صحبت میکردید

 3. mk19995
  mk19995 گفته:

  نیروی جنسی و خود ارضایی یکی از مشکلات عمده که اکثر مردم چه پیر و جوان نوجوان درگیر اون هستن امید وارم بقیه هم از تجربیات استاد نهایت استفاده رو ببرن

 4. حسین یکدل
  حسین یکدل گفته:

  ممنون از استاد زارع
  خدا خیرتون بده
  واقعا به آموزشهای شما نیاز است
  و مطالب عالی و کاربردی را میگید
  و انرژی جنسی واقعا قدرتمنده و اگه کنترل نشه ، جلوی پیشرفت را میگیره
  ولی اگه میل جنسی کنترل بشه
  واقعا انرژی بینهایتی داره
  و میتونه آدم را به قله های موفقیت برسونه
  دست مریزاد استاد زارع
  چیزهای زیادی از شما یاد گرفتم
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید