رابطه زناشویی بدون انزال

love-making-without-eja-c-ul-ation
4.5
(2)

در این مقاله در رابطه با رابطه زناشویی و استحاله نیروی جنسی صحبت می کنیم. برای برخی از کاربران این شبهه به وجود اومده بود که آیا ما منظورمون این هستش که در رابطه زناشویی که مرد جلوی انزال خودش رو بگیره و اجازه نده که به انزال برسه و آیا این برای بدن مرد و سیستم جنسی و کلیه هاش ضرر نداره؟ چونکه ما در دوره استحاله نیروی جنسی راجع به این مبحث کلاً صحبت کردیم که چیکار کنیم و همسران چطور رفتار کنن و چطور رابطه جنسیشون رو متعادل تر کنن؟ و این شبهه به وجود اومده بود.

ببینید دوستان ما توی دوره استحاله نیروی جنسی کامل توضیح دادیم که مرد و زن در رابطه هایی که می خوان داشته باشن در رابطه زناشویی، وقتی که می خوان دوره استحاله نیروی جنسی رو اجرا کنن، هم گفتیم تعدادشو یه کم کمتر کنن، مثلاً اگر هفته ای چند بار این کارو می کردن، یه کم متعادل تر کنن که اینقدر انرژی از دست ندن.

نکته دوم گفتیم: رابطه هایی رو داشته باشید که توی اون رابطه ها هم آغوشی باشه، هم آغوشی روزانه داشته باشید، اجازه ندید، مخصوصاً مرد به اون نقطه خط قرمز، یعنی یک نقطه خط قرمزی هست که اگر مرد از نظر تحریک به اون حد برسه، دیگه نمی تونه جلوی خودشو بگیره و حتماً باید ادامه بده و ارضا بشه. و ما اینو گفتیم که نذاریم به اون خط قرمز برسه.

ببینید مثلاً شما می خواید که در هفته دو بار رابطه جنسی داشته باشید با همسرتون. مثلاً میگیم اگر یک بار تصمیم فرد بر این شده که این بار نمی خوایم برون ریزی انجام بشه. حالا توی اون دفعاتی که شما می خواید برون ریزی انجام نشه، فرد می تونه با همسرش رابطه ای داشته باشه که فقط در حد هم آغوشی، معاشقه و حتی پوزیشن هایی باشه که مرد به اون سطح نرسه که حالا بهش میگن مرز بدون بازگشت؛ معلومه اگه به اونجا برسه و بخواد انزال برای مرد صورت بگیره و مرد اونجا بخواد جلوی خودشو بگیره، خوب درسته که ضرر داره.

کاملاً یک چیز طبیعیه که اصلاً نیاز به ثابت کردن از لحاظ علم پزشکی هم نداره، معلومه هر چیزی که انسان بخواد جلوی طبیعیش رو بگیره، ضرر داره. مثل عطسه که می گفتن: اگر عطسه می خوای بکنید، راحت عطسه کنید، دهنتون رو نبندید، جذبش نکنید داخل که این فشار زیادی به مغز میاره. و این هم همینه.

ما گفتیم نگذاریم مرد به اون مرحله ای نرسه که اینقدر تحریک بشه که باید ارضا بشه و برون ریزی براش اتفاق بیفته. گفتیم: هم آغوشی انجام بشه، اگر دخولی انجام میشه، در پوزیشنی باشه که اصلاً به اون حد نرسه.

همچنین در این دوره در رابطه با زودانزالی مردان صحبت کردیم که گفتیم: مرد باید روی زودانزالی خودش باید کار کنه. حالا اون آقایی که گفتیم توی اون سمینار صحبت می کردن، آماری رو توی مردهای آمریکا در آورده بودن، می گفتن: حتی در حد دو ثانیه بوده که مرد دو ثانیه بعد از دخول به ارضا رسیده. این به خاطر پورنوگرافی و انجام زیاد خودارضایی بوده. حالا کاری نداریم.

پس مرد باید اولاً روی زودانزالی خودش کار کنه که ما توی دوره استحاله نیروی جنسی توضیح دادیم چیکار کنه که زود انزالی برطرف بشه و تا حدود بسیار زیادی این معضل برطرف بشه و وقتی که این زودانزالی برطرف شد، دیگه مرد کنترل دست خودشه که توی این وعده از رابطه زناشویی که می خواد انجام بشه، آیا به برون ریزی برسه یا نرسه؟ پس نکته کلیدی اینه.

این شبهه ای که پیش اومده بود، نه ما اصلاً نمیگیم که ادامه بده رابطه زناشویی رو و اون لحظه آخر که می خواد انزال صورت بگیره، اونجا بیاد جلوی خود رو بگیره. این خیلی ضرر داره. کاملاً ضرر داره و اصلاً همچین چیزی رو ما توصیه نمی کنیم. توی این مقاله می خواستیم این نکته رو بگیم که یه وقت برداشت اشتباه از این رابطه زناشویی کنترل شده و متعادل شده نداشته باشیم.

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 2

4 دیدگاه برای “رابطه زناشویی بدون انزال

  1. dehghani
    dehghani گفته:

    من هنوز درست نمیدونستم که چه جور میتونم همسرم رو ارضا کنم اما خودم ارضا نداشته باشم وقتی که موفق به انجام این کار میشم خودم در درون خودم حس میکنم توان و اعتماد به نفس من بیشتر شده و محکمتر گام برمیدارم و با دیگران برخورد میکنم

  2. اقا رضا
    اقا رضا گفته:

    یکی از مشکلات کسانی که خود ارضایی داشتن زود انزالی در هنگام دخوله این مشکل زمانی پدیدار میشه که مرد لحظاتی پس از دخول دچار ارضائ زود هنگام شده و رابطه زود به پایان میرسد و این درحالی است که نه زن به ارگاسم رسیده و نه مرد از رابطه لذت برد به نظر من روی این مشکل خیلی کار باید کرد چرا که کلید حل بسیاری از مشکلات اینجاست

دیدگاهتان را بنویسید