رابطه میل جنسی و حافظه

رابطه میل جنسی و حافظه
0
(0)

دوستان در این ویدیو در رابطه با یک موضوع بسیار مهمی با عنوان ارتباط میل جنسی و حافظه صحبت می کنیم. ما در دوره استحاله میل جنسی تنکیک های بسیار زیادی رو آموزش دادیم که انرژی جنسی رو بچرخونیم و باهاش مغزمون رو احیا کنیم و باعث احیا شدن و بهبود عملکرد مغز خودمون بشیم. گاهی وقت ها شما وقتی می خواید به صحت یک موضوعی پی ببرید، هم می تونید خود اون موضوع رو سرچ کنید و روش کار کنید تا به صحتش پی ببرید، هم می تونیم مثل علوم ریاضی، برهان خلف بیاریم. یعنی بگیم: اگر بر عکسش درست بود، پس احتمالاً خودش هم درسته.

در این ویدیو می خواستم در رابطه با برهان خلف روی این قضیه کار کنیم. همونطور که ذخیره انرژی جنسی و چرخوندن اون توی مغزمون باعث میشه که ما حافظمون بهتر بشه، خلاقیت مغز بیدار بشه، همونطور که آقای ناپلئون هیل گفتن. می تونه باعث نشاط بشه و همه این چیزهایی که در این دوره کامل آموزش دادیم، بیایم چطوری متوجه بشیم که این صحت داره؟ برهان خلف در این رابطه میگه: شما وقتی شهوترانی می کنیدو بیش از حد میل جنسی رو از خودتون تخلیه می کنید و مخصوصاً کسانی که خودارضایی می کنن، اثر خیلی مستقیمی روی کاهش حافظه داره. یعنی حافظه و هوشیاری انسان از بین میره. نه تنها قدرت حافظه، بلکه هوشیاری کلی ما در سطح روزمره از بین میره.

شما مثلاً می بینید کسانی که زیاد شهوترانی میکنن، هوشیاریشون کمه. مثلاً فرض کنید فردی که متأهل هست  و خدای نکرده بیرون از رابطه زناشویشون هم یه شیطونی هایی داره می کنه، با افرادی رابطه داره و… اوایلش که تازه وارد شده، هوشیاریش بالاست و می تونه حفظ کنه این سر و این راز رو می تونه مخفیانه نگهداره. ولی هر چی که جلوتر میره، شهوترانی اصلاً خاصیتش اینه که هوشیاری و حافظه رو کم می کنه. و طرف وقتی که هوشیاری و حافظه اش کم شد، کم کم می بینی که حواسش نیست که چیکار می کنه! خانمش می فهمه، به قول خودمونیش سوتی خیلی زیاد میده و دیگه نمی تونه هوشیاری روز اولش رو داشته باشه که بخواد اون رابطه پنهانی رو همینجوری پنهانی نگهداره. وقتی که انسان آلوده میشه به یک مسیر اشتباهی، دیگه نمی تونه مخفی نگهش داره و یک سرپوشی روش بذاره. هم به خاطر اینکه نشانه ها و علائمش توی وجود انسان بروز می کنه،

هم مهمترین دلیلش اینه که حافظه اش کم میشه، دروغ هایی که میگه، دیگه یادش نیست! دیگه هوشیاری نداره و این عدم هوشیاری سرایت می کنه به همه ابعاد زندگی. به جایی می رسه که دیگه اون فرد حواسش به زندگی خودش هم دیگه نیست! حواسش به بچه هاش نیست! دیگه روی تربیت بچه هاش انرژی نمی گذاره! توی کسب و کارش به شدت افت می کنه و پول های بسیار زیادی از دست میده… اصلاً انگیزه نداره روی کسب و کارش انرژی بذاره و پیشرفت کنه! اصلاً مثل یک ویروس سرطانی که می افته توی بدن و شروع می کنه به سریان پیدا کردن، پخش شدن و همه جا رو می گیره؛ شهوت این کارو با انسان می کنه. شهوترانی و تخلیه انرژی جنسی میاد هوشیاری ما رو میاره پایین و حافظه ما رو ضعیف می کنه. پس این نکته بسیار مهمی هستش که ما باید در نظر داشته باشیم.

و حالا در بحث گناه بودنش. حالا در این مثالی که زدیم و گفتیم: فردی که متأهل هست و میره این کارو انجام میده، گناه هم شاید نکنه. در بحث مذهبی صیغه کرده باشه که از نظر شرعی گناهی نکرده، ولی فرض کنیم که این کار گناه هم باشه. ببینید خاصیتی که گناه داره، اینطورکه بزرگان دین گفتن: هر گناه خاصیتش اینه که یه بخشی از حافظه ما رو می دزده! خیلی جالبه که امام علی علیه السلام فرمودن: هر گناهی بخشی از حافظه تو رو می گیره و تا وقتی که توبه نکنی، شاید اون به هیچ وجه به تو برگردونده نشه!

و کسانی که گناه زیاد می کنن، حافظه های ضعیفی پیدا می کنن! شاید بتونه به زور زندگیشو هندل کنه، ولی دیگه نمی تونه کارهای خارق العاده انجام بده! نمی تونه خلاقیت داشته باشه، نمی تونه چیزهای بزرگ خلق کنه و نمی تونه توی کسب و کارش ایده های ناب بزنه. ولی می بینید کسی که توی پرهیز هست و میل جنسی خودشو استحاله می کنه و مخصوصاً تمرین هایی که در دوره استحاله گفتیم، میاد انرژی رو می چرخونه داخل مغز و مغزش رو احیا می کنه، ایشون می بینه که خلاقیتش خیلی بالاتره! انرژیش برای کار، برای ورزش، تفریح و همه چیز خیلی بالاتره برای کسب و کار.

و اینها چیزهایی هستش که ما باید درک کنیم وقتی که علم استحاله رو می خوایم بریم و تمریناتش رو روی خودمون کار می کنیم، بدونیم که برای چی این کارو می خوایم انجام بدیم. که البته ما توی دوره کامل آموزش دادیم که اصلاً ارزش میل جنسی چقدره؟ مدارهایی که توی بدن هست، به چه شکل هستن؟ کامل در نه مقام همشو آموزش دادیم.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید