تفاوت انرژی جنسی در زنان و مردان

نکات استحاله
2.7
(3)

دوستان یکی از کاربران دوره استحاله میل جنسی یک سؤال خوبی پرسیدن. چون توی دوره استحاله میل جنسی ما آموزش دادیم و گفتیم: وقتی که مردان اسپرم خودشونو هدر ندن، این اسپرم می تونه جذب بدن بشه و باعث احیای مغز بشه. و گفتیم در مقایسه انرژی جنسی زن و مرد، انرژی زن ها که یین هست، خیلی بیشتر هست و انرژی بزرگتری هست و مردها انرژیشون حالت شکننده تری داره و زودتر از بین میره. و ایشون پرسیدن: که به نظر می رسه که اینطور نباشه و آقایون بهتر می تونن این کارو انجام بدن نسبت به خانم ها و انرژی آقایون بیشتره؟ نه.

ببینید دوستان اصل اینه که مرد و زن از نظر انرژیکی و انرژی یین و یانگ، انرژی زن یین هست و انرژی اون بسیار بزرگ هست که در دوره کامل آموزش دادیم که مثل آب می مونه که بخواد به جوش بیاد. ولی انرژی مرد انرژی یانگ هست که مثل شمع می مونه. این بحث انرژیکیش هست. بحث انرژیکیش به یک طرف، احیای مغز بحث دیگری هست که در کنار این انجام میشه. ببینید چه زن و چه مرد، وقتی زیاد رابطه جنسی نداشته باشه و برون ریزی رو انجام نده، اتفاقی که می افته اینه که این انرژی بر می گرده به وجود انسان و برای احیای مغز استفاده میشه.

حالا مردها چون اسپرم دارن و اسپرم خروجی دارن، مردها در موقع انزال خیلی بیشتر انرژی تلف می کنن تا زن ها. زن ها انرژی ارگاسم به نوعی توی وجودشون سیرکوله میشه. در زن ها هشتاد درصد انرژی ارگاسم بر می گرده به وجود خودشون و بیست درصد اتلاف میشه. ولی در مردها اتلافش صد در صده. با از دست دادن اسپرم صد در صد انرژیشون تلف میشه. یعنی بهترین انرژی حیاتی وجود انسان، بهترینش از طریق اسپرم خارج میشه.

و ما اینو می دونیم که هر چهل لقمه غذا میشه یک قطره خون و هر چهل قطره خون میشه یک قطره اسپرم. پس ببینید چقدر اون مرد مواد مغذی سالم (نه فست فود و غذاهای مخرب) باید اینقدر بخوره تا بتونه یک وعده اسپرم در وجودش تشکیل بشه. پس این خیلی مهمه. این بحث احیای مغز بیشتر یک مفهوم شرقی هستش که در شرق میگن: وقتی شما اسپرم از دست ندید، مغزتون احیا میشه. واقعا هم مدیتیشن هایی هست که در دوره در موردش توضیح دادیم که چطور انرژی جنسی رو ب سمت مغز هدایت کنیم که باعث احیا شدن مغز بشه.

در زندگی عادی وقتی شما نگاه کنید، می بینید اگر مردها (مخصوصاً خیلی توی مردها محسوس هست) وقتی رابطه های جنسی زیاد از حد داشته باشه، از چهارچوب خودش خارج بشه و دائماً رابطه جنسی و زناشویی داشته باشه، هوشیاری ذهنی انسان کاهش پیدا می کنه. شارپ بودن و آگاه بودن و اینکه حواسش به همه چیز باشه. هر چه بیشتر رابطه بگذاره، هوشیاری ذهنش پایین تر میاد. فراموشی میاره، حواسش پرته، شاید اصلاً ندونه می خواد چیکار کنه. مثلاً سرکار تمرکزی که انسان باید داشته باشه و مسلط باشه روی کارهای خودش، کم میشه. به وضوح اینو می تونن تجربه کنن.

مثلاً مردها اگر هر روز با همسرانشون رابطه دارن، امتحانش مجانیه. هفته ای دو بار یا یک بار انجام بدن. و بین این یک هفته بین این یک تا دو تا انزال ببینن بین این دو تا ارگاسمی که دارن، هوشیاریشون چقدر فرق می کنه. و کلاً کسانی که میان توی انحرافات جنسی مثل خودارضایی و پورنوگرافی که اصلاً به شدت ضعف حافظه و حواس پرتی میاره، تیک های عصبی، ضعف چشم و کمر و عوارض مختلفی که داره رو همشو ما آموزش دادیم. اصل اینه که اونها خیلی واضح می تونن اینو ببین که علاوه بر این عوارض فیزیکی مثل ضعف حافظه و عوارض جسمی دیگه، عوارض روحی خیلی زیادی هم داره.

انسان حالت افسردگی پیدا می کنه. چرا؟ چون با هر بار خودارضایی هورمون دوپامین زیادی در مغز ترشح میشه و سری بعد دوباره باید همون خودارضایی انجام بشه تا با صحنه های جدید و چیزهای جدید، همن سطح دوپامین بخواد ترشح بشه تا اون لذت رو اون فرد بخواد ببره. و دائماً اگه این کارو نکنه، افسردگی داره و دوپامین تخلیه میشه و افسردگی و حال بدی میاره.

و واقعاً خیلی مهمه که ما میل جنسی رو به عنوان یک هدیه الهی مقدس در نظر بگیریم و بگیم: میل جنسی باعث میشه که ما می خوایم نسلمونو ادامه بدیم. و اگر بخوایم رابطه جنسی با همسرمون داشته باشیم، یک رابطه عاشقانه و معنوی در چهارچوب های منظم که خیلی به قول معروف روح ما رو به هسرمون نزدیک کنه و رابطه ما رو عمیق تر کنه و باعث بشه ما هر چه بیشتر به همسرمون نزدیک تر بشیم. نه اینکه ما تند تند تند هر روز و هر روز بخوایم رابطه داشته باشیم. این مفاهیمی هستش که ما باید حواسمون به اونها باشه و درست درکششون کنیم که بتونیم علم استحاله میل جنسی و استفاده از نیروی عظیم جنسی در زندگی رو بتونیم یاد بگیریم و پیاده کنیم.

یک هدیه رایگان برای شما که تا پایان این ویدئو را مشاهده کردید:

 

برای دریافت هدیه یک جزوه pdf و سه  ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه استحاله نیروی جنسی، لطفا ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا همین الان جزوه و اولین فیلم را دریافت کنید:

 

میانگین امتیاز 2.7 / 5. تعداد آرا: 3

4 دیدگاه برای “تفاوت انرژی جنسی در زنان و مردان

 1. امیرمحمد کاویانی
  امیرمحمد کاویانی گفته:

  ولی اگر دقت کنید می بینید که مرد کلا به انرژی زیادی نیاز ندارد چون مرد نماد جلال و قدرت خداوند است
  بخاطر این نعمت مردان باید خدا شکر کنند نه اینکه بگویند انرژی جنسی زنان بیشتر است بس ما خیلی ضعیف هستیم
  باید از یک بعد دیگه به موضوع نگاه کنید

 2. پاک
  پاک گفته:

  سلام و خسته نباشید آقای زارع
  من دوره استحاله رو چن وقته تهیه کردم از طرفی متاسفانه خودارضایی هم انجام میدم البته از وقتی که آموزش های شمارو دنبال میکنم تو کانال، به لحاظ فکری و فیزیکی نسبت به قبل خیلی دور شدم ولی قطع نشده که مطمئنم به امید خدا وبه کمک شما ترکش میکنم.آقای زارع حالا من با این وضعیت میتونم به دوره استحاله گوش بدم یا اینکه باید کاملا خودارضایی رو ترک کنم بعد دوره رو شروع کنم؟؟ اخه دوتا مقامو که گوش کردم روی فواصل انجام خودازضاییم تاثیر گذاشته پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم..

  • کوثر سلمانی
   کوثر سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز …
   توصیه ی ما این است که در بهترین حالت اول پاکی بگیرید و بعد دوره را گوش کنید چون وقتی انرژی جنسی در حال تخلیه شدن هست ، چه چیزی را میخواهید استحاله ( تبدیل ) کنید …
   اگر مثلا ۳ماه پاکی گرفتین و دوره را گوش کردین سپس لغزش داشتین انجا مشکلی نیست شنیدن دوره را ادامه بدین.

دیدگاهتان را بنویسید