علم تبدیل نیروی جنسی به ثروت، علمی فیزیکی یا نگرشی؟

Sexual energy transformation physical emotional
4.2
(9)

سؤال بسیار مهمی که در علم تعالی یا استحاله نیروی جنسی پرسیده میشه این هستش که آیا این علم، علمی فیزیکی هست در بدن ما؟ وقتی که میگیم نیروی جنسی خودمونو متعالی کنیم و هدایتش کنیم به کانال های غیر فیزیکی مثل ثروت و شادی و سلامتی و خلاقیت و… آیا یک کار فیزیکی باید بکنیم؟ یا این یک حالت نگرشی هست و نگرشمونو باید عوض کنیم؟ یا اینکه باید روی میل جنسی کار کنیم؟ چطوریه این علم شامل چه موارد یا جنبه هایی میشه؟

پاسخ: همه اینها با هم. یعنی از نظر فیزیکی اول از همه شما باید میل جنسی خودتونو ذخیره کنید و در راه خودارضایی و شهوترانی و… هدرش ندید. بعد بیاید میل جنسی رو تقویت کنید. بعد بیاید پالایشش کنید و توی بدن شروع کنید به چرخوندن اون انرژی و همه اون چیزهایی که به صورت مفصل توی دوره تعالی یا استحاله نیروی جنسی به ثروت آموزش دادیم. حالا از نظر نگرشی: ما نگرشمون نسبت به رابطه جنسی و سکس و نسبت به این میل خدادادی باید کلاً عوض بشه.

پس از نظر نگرشی ما باید به میل جنسی به عنوان یک نیروی مقدس الهی که پتانسل نیروی خیلی زیادی رو در وجود ما داره ، به اون نگاه کنیم. و به یک منبع ارتعاش مثبت ، منبع ارتعاش خوب ، منبع احساس خوب به اون نگاه کنیم. چون که شما می دونید توی قانون جذب و آموزش های جذب ثروت، جذب خواسته ها ، رسیدن به اهداف روی چی تأکید میشه؟ روی احساس خوب ، روی ارتعاش خوب ، ارتعاش مثبت ، توجه کردن به خواسته ها با ارتعاش مثبت. ارتعاش مثبت و احساس خوب یکی از عامل هایی که ارتعاش خوب و مثبت در وجود ما ایجاد می کنه ، چیه؟ پالایش نیروی جنسی و استفاده از این نیروی قدرتمند الهی هست.

شهوترانی و پایین آمدن سطح ارتعاشات مثبت، اتفاقات بد و جذب ناخواسته ها

و جدای از اینکه این میل جنسی چقدر می تونه به ما کمک کنه در فرستادن ارتعاش مثبت و کسب حال خوب ، چیزی که هست ، بر عکسش خیلی به ما ضرر می زنه! شهوترانی و اتلاف میل جنسی به شدت حال ما رو بد می کنه و به شدت احساسات بدی رو در ما به وجود میاره. و احساس بد مساوی است با جذب اتفاقات بد. مثل آهنربا می مونه. وجود ما مثل یک آهنرباست. احساس ما خوب باشه ، اتفاقات خوب و اون چیزهای خوبی که می خوایم رو جذب می کنیم.

وقتی که احساس ما بد باشه ، اتفاقات بد ، خبرهای بد ، فقر و اون چیزهایی که نمی خوایم رو جذب خودمون می کنیم. به همین راحتی! پس اتلاف میل جنسی و نگرش اشتباه داشتن به این میل مقدس مثل نگرش شهوترانی یا نگرشی مثل اینکه ما میل جنسی رو فقط برای لذت جویی استفاده کنیم ، اینها به شدت انرژی وجودی ما رو می اندازند! و طبیعتاً باعث میشه که ما چیزهای منفی و ناخواسته ها رو جذب خودمون کنیم. این از نظر نگرشی بود.

سؤال دیگری که اینجا به وجود میاد اینه که وقتی ما نیروی جنسی رو متعالی و استحاله کردیم ، به کجا می خوایم برسیم؟ ما میگیم: تبدیل نیروی جنسی به ثروت. ولی این ثروت نیست. اول اینکه ثروت فقط پول نیست! همیشه گفتیم: این نیست که شما با کار کردن روی دوره تعالی نیروی جنسی همینطوری به در و دیوار و دفتر نگاه می کنید ، میشه پول! یک وردی می خونید از سقف یک کیسه طلا می افته پایین! نه. این تبدیل میل جنسی به هر آنچه هست که شما می خواید. همون داشتن انرژی زیاد و داشتن حال خوب ، بزرگترین ثروته.

برای کسب پول، به انرژی بالا و احساس خوب نیازمندیم

و همچنین اگر بخواید که ثروت به صورت پول ترجمه کنید ، شما اگر بخواید به سمت کسب پول برید ، انرژی بالا و حال خوب نیاز دارید ، همه چیز در قانون جذب خلاصه میشه در داشتن حال خوب. مثلاً یک هدفی رو انتخاب می کنید و از نقطه A می خواید برید به نقطه B و به هدفتون برسید. وسط راه چی نیاز دارید؟ فقط به هدف نگاه کنید و به مشکلات نگاه نکنید و احساس خوب داشته باشید ، به هدفتون می رسید. هر چقدر احساس شما بهتر و بهتر و بهتر بشه ، زودتر به هدفتون می رسید و از راه هایی که شما فکرشو نمی کنید ، به هدفتون می رسید.

مثلاً شما فکر می کنید راه رسیدن به این هدف اینه ، ولی خداوند و کائنات فکر می کنند که راه رسیدن شما به اهدافتون اینه. از این ور باید بری. اصلاً خدا می خواد هدف رو بیاره نزدیک شما و با شما یکی کنه. اینها رو ما نمی دونیم. همه اینها با احساس خوب به دست میاد. توی دوره استحاله میل جنسی ما جدای از بحث های فیزیکی ، چرخوندن انرژی فیزیکی و جنسی و استفاده از انرژی جنسی توی مغز و… در مورد تغییر نگرش صحبت می کنیم و آخر دوره هم در رابطه با باورهای ثروت و قانون جذب صحبت می کنیم که اینها همه در کنار هم به شما کمک کنه که شما به اهدافتون برسید.  

 

 

یک هدیه رایگان برای شما که این ویدیو را مشاهده کردید:

برای دریافت هدیه یک جزوه pdf و سه  ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه استحاله نیروی جنسی، لطفا ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا همین الان جزوه و اولین فیلم را دریافت کنید:

 

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 9

2 دیدگاه برای “علم تبدیل نیروی جنسی به ثروت، علمی فیزیکی یا نگرشی؟

دیدگاهتان را بنویسید