استفاده از استحاله میل جنسی در مطالعه

استحاله میل جنسی برای درس خواندن
4.6
(25)

در یک مزرعه زیتون بسیار زیبا و بزرگ هستیم. جاتون خالی نهار کتلت خوردیم و اومدیم اینجا یک فیلم زیبا برای شما ضبط کنم. کاربری از ما پرسیده بودند که پشت کنکور ارشد هستن و می خواستن که از مبحث استحاله نیروی جنسی برای درس خوندن براشون بگیم. که چطور میشه از استحاله نیروی جنسی در راه درس خوندن استفاده کرد؟

استحاله نیروی جنسی اینو میگه: نیروی جنسی خودتونو تلف نکنید. مهمترین فاکتور در هر زمینه ای که بخواید میل جنسی رو استفاده کنید ، اینه که تلفش نکنید. تلف کردن چه راه ایی داره؟ خودارضایی ، پورنوگرافی ، چشم چرانی و مهمتری از اینها درگیر کردن ذهن خودمون با مسائل جنسی.

که مثلاً فردی که پشت کنکور هست و می خواد درس بخونه ، باید تمرکز خودشو حفظ کنه و نذاره توی تلگرام توی کانال های مختلف بدون هدف هی بچرخه و همه نوع محتوای چرت و پرت از مسائل جنسی گرفته تا سیاسی و خنده دار و هی میان توی مغز انسان و تمرکز انسان رو به هم می زنن.

مثالی که می تونم براتون بزنم اینه که اگر یک ذره بین بخواد قدرت بیشتری داشته باشه در برابر نور خورشید ، ذره بین رو نگه می دارید و متمرکز می کنید روی یک کاغذ و به اندازه کافی که نگه می داری ، می سوزه و دود از کاغذ بلند میشه. این قدرت تمرکز هست.

پس بهترین کار برای درس خوندن این هست که شما سعی کنید از کارهای جانبی دوری کنید و خودتونو در پرهیز تلگرام ، کانال ، وبگردی و تلگرام گردی قرار بدید و از تمامی عواملی که شهوت رو در وجود انسان تحریک می کنه ، دوری کنید. و این خودش کمک بسیار بسیار بزرگی می کنه که شما تمرکز خودتون حفظ کنید.

پرهیز از تلویزیون ، سریال ، اخبار و تلگرام

بزرگترین کار برای کسی که می خواد استحاله و تعالی میل جنسی رو انجام بده ، اینه که جلوی نشتی انرژی رو بگیره. نشتی یا اتلاف انرژی چیه؟ همون چیزهایی که گفتم. توی کانال هم گفتیم: چشم چرانی ، پورنوگرافی و انواع و اقسام راه هایی که انرژی جنسی از ما تخلیه میشه و برای ما هم هیچ فایده ای نداره.

دقیقاً مثل یک سطل آبی می مونه که ده ها سوراخ توش داره. هر چی بری با تغذیه و… انرژی رو ذخیره کنی ، می بینی که نشتی داره. در دوره تعالی میل جنسی هم توضیح دادیم که چطور واقعاً جلوی نشتی انرژی رو بگیریم و انرژی رو به سمت بالا هدایت کنیم و بچرخونیم.

پس تمرکز تمرکز تمرکز! اگر چیزی بخوام به شما بگم که شاه کلید موفقیت باشه: ذهن خودتونو از تمام اراجیفی که وجود داره ، در اخبار ، در سریال ها ، در تلویزیون ، در تلگرام خالی کنید. شما خودتونو در پرهیز رسانه ای قرار بدید. و اونطوری برای فوق لیسانس یا هر چیزی درس بخونید. می بینید که بازدهی و نتایجی که شما کسب می کنید ، ده ها برابر بیشر از کسانی هست که این آت و آشغال ها رو توی ذهنشون وارد می کنن.

 

 

 


میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 25

دیدگاهتان را بنویسید