معرفی کامل دوره جدید استحاله نیروی جنسی

معرفی کامل دوره ی استحاله نیروی جنسی
0
(0)

 

در این ویدیو دوره استحاله نیروی جنسی رو معرفی می کنیم. من جواد زارع هستم، مدرس این دوره برای کسانی که منو نمی شناسند: من سال ها خارج از کشور زندگی کردم و یک سری مطالب جامع و کامل رو در رابطه با میل جنسی و پرهیز در رابطه با زوجین، وقتی که اونجا بودم، مطالعه کردم که حالا بیوگرافی کامل من رو در جلسات اول دوره کامل توضیح میدم. و این دوره رو به این منظور تهیه کردم که دیدم واقعاً نیاز امروز کشور ما و مخصوصاً نسل جوان و مخصوصاً زوجین هست که در رابطه با نیروی جنسی خیلی بیشتر اطلاعات داشته باشن.

استحاله به چه معناهست؟ از نظر لغتی استحاله به معنای تغییر حالت دادن هست. متحول کردن یک چیزی یا همون کیمیاگری. وقتی که ما میگیم: استحاله نیروی جنسی یعنی تغییر حالت نیروی جنسی به شکل ارتقا دادن. تغییر حالت دادن به شکل مثبت تر و همون ارتقا دادن میشه. ما میل جنسی خودمونو می خوایم ارتقا بدیم. یعنی چه؟ البته این مقدمه رو من بگم برای عزیزانی که با این علم آشنا نیستن، بیشتر متوجه بشن. ما انسان ها نیروی بسیار عظیم و قدرتمندی در وجودمون هست به نام نیروی جنسی. نیروی جنسی قدرتش فوق العاده زیاده. این نیرو اینقدر قدرتمنده که می تونه نسل های بعدی ما رو به وجود بیاره. خاصیت نیروی جنسی، خاصیت تکثر شونده هست.

برای همینه که ما می تونیم با استفاده از نیروی جنسی نسل های بعدیمون رو به وجود بیاریم. و در دوره اینها رو کامل آموزش میدیم که مرد وقتی که در رابطه جنسی از خودش اسپرم انزال می کنه، بهترین بخش های وجودی مرد میان تبدیل میشن به اسپرم. چرا؟ چون قراره این اسپرم نسل بعدی رو به وجود بیاره و این مکانیسمی هست که خداوند در وجود مرد گذاشته که بهترین مواد مغذی، بهترین مواد عالی و بهترین بخش انرژی احساسات و عواطف مرد از طریق اسپرمش میاد منتقل میشه به همسرش که بتونه نسل بعدی رو ایجاد کنه. و حالا باز هم برای اینکه با قدرت و گستردگی میل جنسی آشنا بشیم، بارزترین مثالش چیه؟ شما می بینید که در کل جهاناز زن به عنوان یک موجودی استفاده میشه که در کنار تبلیغات مخصوصاً در کشورهای خارجی، شاید اونقدر بهایی که ما شرقی ها برای زن قائل هستیم، اونها به زن این بها رو ندن و میان ازز زن در همه ابعاد زندگی، علاوه بر همسر بودن استفاده های دیگری هم می کنند.

شما مثلاً می بینید که طرف در تبلیغات می خواد موتورهای سنگین 1000CC بفروشه، میاد زن ها و دخترهای زیبا رو می گذاره کنارش. چون همیشه مردها هستن که همیشه پول میدن. مرد چنس مخالفش که زن هست رو کنارش قرار میدن که مرد بیشتر ترغیب بشه برای خرید. توی کشور مالزی که من هشت سال زندگی می کردم، اکثر جاها، اکثر فروشنده ها خانم هستند. همه جا. سپر مارکت ها، لباس فروشی، اغذیه فروش ها خیلی از خانم ها استفاده میشه. و این به خاطر چیه؟ به خاطر کشش به جنس مخالف هست. حالا این بحث سوءاستفاده از زن نیست. این استفاده ای هست که چون مردها و زن ها، جنس مقابل به هم کشش دارند. این خقلت خداونده و توی دوره این رو کامل باز می کنیم. و در مورد این قضایا کامل صحبت می کنیم که داستان چی هست.

و در این دوره ما میایم چی رو آموزش میدیم؟ میگیم: میل جنسی که اینقدر قدرتمنده و در وجود ما هست. خداوند فقط به خاطر لذت جویی جنسی در اختیار ما قرار نداده. خیلی پتانسیل استفاده بیشتری از این انرژی، خداوند در وجود ما قرار داده. ما می تونیم از این میل در راه های خیلی بهتر استفاده کنیم. یعنی این میل رو دروجود خودمون ذخیره اش کنیم، مخصوصاً مردها و خانم ها هم همینطور. می تونن چیکار کنن؟ وقتی که این انرژی رو هدرش ندن، می تونه به شکل یک انرژی بسیار قدرتمندی در وجود ما تشکیل بشه که ما بتونیم از این انرژی در جهت موفقیت، خلاقیت و ثروت استفاده کنیم. و معتبرترین مرجعی که می تونیم ازش نام ببریم، که مدرن هم هست، آقای ناپلئون هیل هست که در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، فصل یازدهم کامل در مورد استحاله نیروی جنسی صحبت کردن.

ایشون میگن: اکثر ثروتندان جهانبه این علم واقف بودن و علمی بوده که شاید دوست نداشتن بقیه اون رو بدونن و مردمی که دوست داشتن دنیا رو کنترل کنن، ترجیح میدن مردم میل جنسیشون رو استفاده نکنن و بر عکس بیان بندازنش توی لذت جویی جنسی. چون که وقتی انرژی رو میندازی توی لذت جویی جنسی، اینقدر انرژی جنسی انسان تخلیه میشه که سرگرمه با همون سکس و رابطه جنسی و تنوع طلبی توی سکس و داستان هایی که دیگه خودتون می دونید. و ما در آموزش های رایگان وبسایت و کانالمون، کامل در این رابطه آموزش های بسیار زیادی رو داریم.

پس آقای ناپلئون هیل میگن: میل جنسی بسیار قدرتمنده و ثروتمندان میل جنسیشون رو درست استفاده می کردن و نمی گذاشتن که حروم بشه. و طلایی ترین جمله ای که ایشون میگن اینه که: انرژی جنسی، انرژی خلاق نوابغ هست. ایشون میان ده تا دوازده تا محرک مغزی رو نام می برن که اینها میان مغز ما رو تحریک می کنن که ما بیایم کارهای با قدرت و با انرژی انجام بدیم. اولین مورد توی لیست دهگانه ایشون چی هست؟ میل جنسی. نیروی جنسی بسیار بسیار تحریک زا هست. و مغز ما رو می تونه تحریک کنه که به کارهای خارق العاده دستبزنیم و می تونه خلاقیت ایجاد کنه. و حالا ماتوی این دوره هم بعد فیزیکی میل جنسی رو بررسی می کنیم، هم بعد معنوی میل جنسی رو. چون که میل جنسی اصلاً کلاً یک چیز زشت و پست و… نیست.

خیلی میل مقدسیه. اینقدر مقدسه که میاد فرزندان ما رو به وجود میاره. پس میل خدایی هست و  از طریق میل جنسی خلقت انجام میشه و خیلی خیلی قدرتمند هست. اینقدر این میل جنسی قدرتمنده که ایشون میگه: عاملی که باعث میشه انسان های عادی به نوابغ تبدیل بشن، یکی از عوامل قدرتمندش میل جنسی هست. حالا از کجا بدونیم که این حرف ها راسته؟ خیلی راحته. شما برید توی تاریخ نگاه کنید.

حالا توی تاریخ هم نه. توی همین زندگی روزمره نگاه کنید. مثلاً فردی که عاشق میشه. یک پسر جوونی عاشق یک دختری میشه مثلاً. برای به دست آوردن اون دختر چیکار می کنه؟ هر کاری که فکرشو بکنید، می کنه. عمرشو طرف ورزش نکرده ها، ولی عاشق یک دختر زیبا و دوست داشتنی میشه و این دختر بهش میگه: من دوست دارم تو اندامت مرتب تر باشه مثلاً. چاق نباشی و حتی سیکس پک داشته باشی. طرف میره یکسال دو سل توی باشگاه وزنه می زنه، اینقدر انرژی بسیار زیادی توی وجودش بیدار میشه، برای راضی کردن اون جنس مخالف یا مقابل خودش که این نیروی درونی از کجا آزاد شد؟ به خاطر کشش به جنس مقابل هست و نیرویی که خداوند در وجود ما گذاشته و فوق العاده قدرتمنده.

ما توی این دوره میایم چطوری این مباحث رو آموزش میدیم؟ دوره ما به نه مقام تقسیم بندی شده. یعنی شما قدم به قدم مثل فردی که میره توی باشگاه واسم می نویسه و می خواد ورزش رزمی کار کنه، اول کمربند سفیده و بعد کمربند زرده، بعد مقامش میره بالاتر، قرمزه، قهوه ایه و بعد به مشکی می رسه.

ما این دوره رو به نه مقام تقسیم بندی کردیم که از آموزش های پایه ای و تکنیک های پایه ای علم استحاله نیروی جنسی استفاده می کنیم. اینم توی پرانتز بگم: از نظر لیترچر مدرن گفتیم: آقای ناپلئون هیل هست. از نظر علوم کهن، علوم پنج هزار ساله و سه هزار ساله و چند هزار ساله شرقی که کاملاً روی بحث تعالی نیروی جنسی کار شده، توی تاوئیسم کار شده، توییوگا و مدیتیشن ها روش کار شده، همه دنیا اینو می دونن. ولی توی دنیای مدرن استفاده اشتباه از میل جنسی رو به ما آموزش دادن که ما بریم توی لذت جویی و ما رو یه جورایی گولمون زدن که ما فکر کنیم که میل جنسی برای لذت جوییه، برای تنوع طلبیه.

مثلاً پسری که میره خدای کرده با چندین و چند خانم دوست میشه و این انرژی بسیار زیاد فیزیکی و ذهنی از او خارج میشه. انرژی عواطفو احساساتش ازش خارج میشه و تقسیم میشه بین اینها و چیزی برای خودش نمی مونه. می بینی کسانی که خیلی به قول خودمونی دختربازی می کنن، اینها اصلاً انرژی خاصی ندارن که توی زندگیشون پیش بیفتن. خیلی احتمالش کمه. مگر اینکه طرف پدرش میلیاردره و اینقدر پول برای این می ریزه که دیگه اصلاً لازم نیست این کارو بکنه و از پول پدره میره این کارو می کنه.

ولی کسی که می خواد روی پای خودش بایسته و بره به سمت خلاقیت و موفقیت و بیزینس راه بندازه و هوشیاری داشته باشه روی کارش و… امکانش نیست، امکان پذیر نیست که با چندین زن باشه. حتی یک نفرش هم اگر حواسش به تخلیه جنسیش نباشه، همون یک نفر هم کلی انرژیشو می گیره! مگر اینکه در چهارچوب مقدس ازدواج باشه که توی دوره همشو شرح میدیم. پس آموزش های دوره رو با مقام های پایه ای و تکنیک های پایه ای میل جنسی شروع می کنیم که اولاً چطور میل جنسی رو توی وجود خودمون ذخیره کنیم؟ انرژی بسیار قدرتمندی که در قسمت زیر ناف و شکم، منبع بی نهایت انرژی هست و ما می تونیم انرژی رو اینجا ذخیره کنیم و آموزش میدیم که چطوری هست.

و چطور این انرژی رو در بدنمون به چرخش در بیاریم و با چه نوع تنفس و مراقبه هایی و تمرین های بسیار زیادی رو در طول هر مقام میگیم که با هر مقامی که میرید بالاتر، این تمرین ها روی هم سوار میشه و ما اوایلش تمریناتی میدیم که اینها زیر بنایی میشن که ما این تمرینات رو در مقام های بالاتر میدیم. بعد می رسه به مقام های زنان و مردان و آموزش های کامل زنان رو داریم و آموزش های کامل مردان رو داریم و بعدش آموزش های کامل زوجین رو دریم که هر کسی با هر شرایطی بتونه استفاده کنه. و واقعاً هر کسی. چه مجرد، چه متأهل همه جوره باید از این علم استفاده کنه و بتونه میل جنسی رو بسیار قدرتمند استفاده کنه.

حالا توی تمام تکنیک هایی که آموزش میدیم برای چرخش انرژی جنسی، اینقدر ما دیدگاه فرد رو که داره روی این دوره کار می کنه رو در مورد نیروی جنسی عوض می کنیم که اینقدر دیدش رو باز می کنهف چشمش به یک حقایقی باز میشه که دیگه نگرشش نسبت به همه چیز حتی ارگاسم عوض میشه. مثلاً عموم مردان شاید فکر می کنن ارگاسم همونه که وقتی رابطه می گذارن، یک انزالی انجام میشه و وقتی که اسپرم از اونها خارج شد، اینها به ارگاسم رسیدن. در صورتی که در علم استحاله اصلاً معنی ارگاسم این نیست. مرد می تونه به چنان توانایی برسه با تمرین هایی که ما میدیم، اگر زمان بگذاره و چند ماه روی خودش کار کنه که ارگاسم های چندگانه رو تجربه کنه، بدون اینکه بخواد یک قطره اسپرم ازش خارج بشه.

شاید اصلاً گفتن این جمله خیلی عجیب باشه. خیلی ها میگن: مگه میشه؟ چه ارگاسمی؟ ارگاسم مگه انزال نیست؟ نه! ارگاسم و انزال دو تا موضوع مختلف هستن و ما یاد میدیم به این عزیزان که این دو تا رو تفکیک کنن. دلشون خواست ارگاسم رو تجربه کنن، دلشون خواست ارگاسم به علاوه انزال رو تجربه کنن. همین تمرین هایی که انجام میدن، به اندازه کافی اینقدر قدرتمند هست که اگر اون مرد مشکل زودانزالی داره، زود توی رابطه با همسرش ارضا میشه، دیگه اصلاض همچین مشکلی نداشته باشه. به اون توانایی برسه که اصلاً چند ارگاسمی رو تجربه کنه و انزال دست خودش باشه. بدون نیاز به قرص، بدون نیاز به ویاگرا، بدون نیاز به اسپری زدن، بدون نیاز به خوردن یک سری چیزها.

حالا درسته در مقام های بالاتر توضیح میدیم که چه چیزهایی بخوریم که میل جنسیمون تقویت بشه. ولی اینکه مثلاً یک چیز خاصی رو، یک قرصی رو من بخورم که بتونم توی رابطه با همسرم قوی تر انجام بدم، اصلاً همچین چیزی نیست. این یک توانیی هست که باید در وجود خودش بسازه. مرد یک سری عضلات درونی دره، یک سری کار کردن با خود انرژی جنسی هست که باید هر مردی اینها رو یادبگیره و در علوم شرقی کامل به اینها پرداخته شده. آموزش ها می دادن در این رابطه و روشون کار می کردن و مردانشون بدون اینکه اصلاً نیازی به این چیزهای مدرنی که امرووزه هست و چقدر پول های مردم رو می گیرن که زودانزالی رو برطرف کنن و روز به روز بیشترش می کنن، اصلاً یازی به این کارها نیست، نیاز به این هستش که مرد روی خودش کار کنه.

همون بحث درمان زودانزالی رو به شکل طبیعی و سالمش به اندازه کل این چیزهایی که بخوایم توی این دوره بگیم، می ارزه. مخصوصاً برای مردی که زودانزالی داره. پس این مبحث خیلی خیلی قدرتمنده و نیازه که واقعاً برای زن و شوهر مخصوصاً توی روابط زناشویی وقتی وارد میشیم، نگرش اون زن و شوهر نسبت به میل جنسی اصلاً زمین تا آسمون فرق می کنه. که نقش زن چطوره و نقش مرد چطوره و انرژی و نیروی جنسی در بعد معنوی به چه شکل هست و چطوری ما به این رابطه به شکل معنوی نگاه کنیم و نه فقط حیوانی و دون و سطح پایین! نه.

نیروی جنسی و رابطه زناشویی یک چیز مقدس هست. چون تولد یک انسان دیگر در خلال اون انجام میشه. پس چیز خیلی پستی نیست! چیز خیلی مقدسیه. ولی اشتباه به ما حالی کردن. چرا؟ چون سوءاستفاده های خیلی زیادی از این میل مقدس جنسی شده. خیلی مهمه. ما می دونیم که در کل دنیا، توی هالیوود واین طرف و اون طرف دارن تبلیغ می کنن که هیچکدوم ارزش و بها دادن به میل جنسی نیست. بر عکس سوءاستفاده از میل جنسی داره تبلیغ و ترویج میشه. سوءاستفاده از جنس زن داره تبلیغ میشه. در صورتی که زن خیلی خیلی مقامش پیش خداوند بالا هست. خیلی مقام داره. و مرد هم همینطور. اینها در کنار هم مقامشون باز هم بالاتر میره و ما توی این دوره از نظر معنوی هم روش کار می کنیم.

از نظر فیزیکی هم تمریناتی میدیم که میل جنسی قوی بشه و بعد بیاریم مغزمون رو احیا کنیم. و حالا اون مغز مثلاً بیدار بشه و خلاقیت توش زنده بشه، این کارها رو انجام میدیم. تمام احساسات و عواطفی که در قسمت های انرژیکی بدن ما انباشته شده، اینها رو چطور پاکسازی کنیم و انرژی جنسی رو توشون بچرخونیم. همه اینها رو آموزش میدیم و نه مقام بسیار منظم و برنامه ریزی شده که حتماً باید عزیزان توی هر مقامی یک ماه بمونن. درسته که عزیزانی که این دوره روتهیه می کنن، کل نه مقام در اختیارشون قرار می گیره، ولی من توصیه ام شدیداً و اکیداً اینه که توی هر مقامی یک ماه بمونن. حالا مقام اول رو نه. شاید مثلاً یک هفته کافی باشه. چون که حالت تئوریک و باز کردن دید شما رو داره.

ولی از مقام دوم به بعد تمرینات عملی بسیار بسیار قدرتمندی رو داریم و چه بهتر که هر مقامی رو یک ماه توش بمونیم و بدونیم که بعد از نه ماه، ما نه ماه تمرین کردیم و دیگه بالخره مردها و زن ها می خوان یک عمر زندگی کنن. چه اشکالی داره؟ نه ماه کار کردن روی میل عظیم جنسی کار کنیم. پس این کلیتی در مورد این علم بود که این دوره آموزش میدیم و توی کانال و وبسایت مس به طلا، آموزش های رایگان بسیار زیادی در رابطه با علم استحاله میل جنسی هست. و اگر بیشتر می خواید با این علم آشنا بشید، آموزش های رایگان ما رو هم گوش کنید و تکنیک های عملی و کاربردی رو هم که خیلی منظم چیده شده توی این نه مقام رو هم از داخل دوره تهیه کنید و اونها رو انجام بدید.

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه برای “معرفی کامل دوره جدید استحاله نیروی جنسی

دیدگاهتان را بنویسید