تاریخچه استحاله در شرق

sexual-energy-transmutation-history
5
(2)

استحاله، هنر زندگی شاد و خلاقانه

در این فایل صوتی در رابطه با علم استحاله، تاریخچه اون و اینکه در علوم شرقی چطور به اون پرداخته شده، صحبت می کنیم. قبلاً هم فایلی داشتیم در رابطه با اینکه علم استحاله از شرق و غرب هر دوتاش گفته شده و تلفیقی از شرق و غرب رو انجام دادیم و در آمومزش هامون آوردیم، در این فایل در قسمت شرقش بیشتر ریز میشیم که ببینیم در علوم شرقی چطور بوده و تاریخچه این علم از کجا میاد؟ چون بسیار مهمه که ما بدونیم علم استحاله نیروی جنسی، چه زیر مجموعه هایی داره؟ چه بخش هایی داره و اصلاً موضوعش چی هست؟

در علم تائو که چندین هزار سال قدمت داره. حالا تائو علم که نیست. خود کلمه تائو به معنی راه هست. یک راه و روش زندگی هست، چندین هزار سال، هستش که انرژی جنسی که در وجود انسان هست رو بسیار بسیار باهاش کارهای عجیب و غریبی می کردن. یعنی انرژی جنسی رو بهش بها می دادن و از اون برای کسب انرژی و نشاط، برای بهبود دادن عملکرد مغز و ذهن انسان و خلاقیت و برای بحث معنوی از اون استفاده می کردن.

یعنی می گفتن: پتانسیل میل جنسی اینگونه مسائل هست و شما رو شارژ می کنه، خندان و شاداب و ذهن شما رو شارپ و تیز و نکته بین می کنه و خلاقیت رو به شما میده. که تمرینات بسیار زیاد، مراقبه های خیلی زیاد و قدرتمندی در علم تائو هست که شما می تونیم روی اونها کار کنید و انرژی جنسی رو توی بدنتون بچرخونید و انواع تمرینات مختلفی که ما به تفصیل اونها رو در استحاله میل جنسی آموزش دادیم.

تعالیم استحاله در تائوئیسم

و کسانی که اینها رو انجام میدن، خیلی خیلی می تونن انرژی جنسیشون رو قوی تر استفاده خیلی بهینه ای از اون ببرن و به جای اینکه ما بریم فقط و فقط یک رابطه زناشویی بسیار بی کیفیت با همسرمون داشته باشیم و سریعاً اسپرم رو از بدنمون تخلیه کنیم (در مردان) و سریع باتری انرژیکی ما از صد در صد بیاد روی نود درصد و تموم بشه بره.

ولی علم استحاله خیلی حرف ها در این رابطه داره. در رابطه با اینکه چطور مردان بتونن میل جنسیشون رو قوی کنن و در راطه با همسرشون بتونن هر مقدار زمانی که می خوان رابطه رو ادامه بدن و حتی رابطه هایی داشته باشن که فقط همسرشونو به ارگاسم برسونن و خودشون در کمال آرامش باشن و به اون سطحی نرسن که بخوان انزال داشته باشن و اسپرم از وجودشون خارج کنن و انزال کاملاً تحت کنترل خودشون باشه. این در علم تائو بود.

در هند هم علومی مثل یوگا هم شاید تمریناتی داشته باشه و به این علم پرداخته باشه. ولی من چون شخصاً خودم، سرچشمه همه علوم از تائوی چین و شرق میاد و بعدش تازه یک سری راهب هایی که هندی بودن و رفته بودن در چین و اینها رو یاد گرفته بودن و آورده بودن و یوگا رو درست کرده بودن، یعنی سرچشمه همه اونها تائو هست. و حالا در علوم هندی یک سری مباحثی دارن به اسم کندالینی و بیدار کردن انرژی جنسی. یک مبحث خاصی هستش که خطرناک هست و باید تحت نظر اساتید خاصش انجام بشه. که من خودم به اون صورت کار نکردم و نمی خوام هم کار کنم!

مراقبه هایی برای آرامش، شادی، تقویت انرژی جنسی و پاکسازی درونی

چون که مدیتیشن ها و  مراقبه ایی که در استحاله میل جنسی گفته شده، خیلی عمومی هست و برای عموم. خیلی عالی هست و می تونه برای شما به عنوان یک انسان شاداب و سر حال نگهداره. و ما اصلاً کاری به مباحث بیدار کردن کندالینی نداریم. اون برای کسانی هستش که دیگه خیلی می خوانم در مراتب بالای مراقبه و … برن و کارهای عجیب و غریب انجام بدن. نه در حد مرتاض، ولی کارهای پیشرفته بخوان بکننن، ما اصلاً کاری به اونها نداریم.

چون در دوره استحاله بعضی از کاربرها می پرسن: شما بیدار کردن کندالینی هم آموزش می دید؟ نه! ما بیدار کردن کندالینی رو آموزش نمی دیم. اون خیلی سطحش بالا هست و اصلاً اساتید خاصی می خواد. که انسان باید بره توی خود اون کشورها و تحت نظر اساتید چینی و هندی بره کار کنه. که اصلاً ما در دوره استحاله نمی خوایم عزیزان این چیزها رو یاد بگیرن. ما می خوایم فقط انرژی جنسی رو تقویت کنیم و یک سری مراقبه هایی که تأکید اونها فقط بر نوع تنفس و آرام بودن و چرخوندن انرژی و تقویت عضلات درونی بدنه که بسیار بسیار برای عموم خوب هست، اونها رو آموزش میدیم.

که حداقلش زوجین ما یک رابطه زناشویی بسیار عالی رو داشته باشن. و اینکه چه ارتباطی بین نیروی جنسی و انرژی و نشاط و … هست؟ خوب اینها بحث هایی هستش که توضیحات خیلی طولانی داره که توی دوره استحاله ما توی مقام اول و دوم و سوم دوره اونها رو کامل آموزش دادیم و تمریناتش رو ارائه دادیم. مراقبه هایی که آموزش دادیم هم بر اساس انرژی جنسی و هم بر اساس پاکسازی درونی بدن، پاکسازی انرژی های معیوب و انباشته شده در اعضا و جوارح داخلی بدن هست. بسیار بسیار مراقبه های سبک، عمومی و در عین حال قدرتمند و اثرگذارند.

آموزش های معنوی استحاله و اسلام

و واقعاً وقتی شما اینها رو انجام میدید و شروع می کنید به کار کردن روی تنفستون، خیلی نتایج جالبی رو می بینید و اصلاً حس می کنید انرژی از سمت پایین به سمت بالا داره حرکت می کنه، با تمرین کردن و ادامه دادن این تمرین ها می تونید حسش کنید و مخصوصاً مردان خیلی مسلط باشن و رابطه زناشویی بسیار بسیار با کیفیتی رو تجربه کنند، تا اینکه یک رابطه جنسی بسیار سرد، بسیار سریع و بدون اینکه ما بخوایم اون انرژی لازم رو از همسرمون جذب کنیم، بخوایم  یک رابطه جنسی سریع بگذاریم و اون رضایت جنسی هم حاصل نشه.

پس این یک صحبت تاریخچه ای بود در رابطه با تاریخچه استحاله که در شرق چطوری اون رو بررسی می کنن و در آموزش هایی که ما در استحاله داریم پیاده می کنیم، مباحث معنوی خودمون رو هم با اونها ترکیب کردیم. و سعی کردیم تمام این آموزش ها از فیلتر مباحث و آموزش های معنوی اسلامی خودمون هم عبور کنه و چیزی نگیم که بر خلاف اسلام باشه و کاملاً میایم باز می کنیم و تفکیک می کنیم که داستان چیه؟ پرهیز چطوره؟ آیا دنبال پرهیز هستیم؟ دنبال سرکوب هستیم؟ دنبال چی هستیم؟ همه اینها رو کامل شرح میدیم که از واقعاً از حیطه این فایل کوتاه خارج هست.

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

0 دیدگاه برای “تاریخچه استحاله در شرق

دیدگاهتان را بنویسید