استحاله در شرق و غرب

استحاله در شرق و غرب
0
(0)

در این فایل صوتی در رابطه علم تعالی نیروی جنسی بیشتر صحبت می کنیم. خوب ما آموزش های بیسار جامعی رو در کانال و وبسایت مس به طلا در حوزه استحاله و تعالی میل جنسی ارائه دادیم، ولی این علم اینقدر گسترده هست و اینقدر کاربردی هست که میشه باز هم خیلی بیشتر از اینها در اون رابطه صحبت کرد. علم استحاله در نگاه اول شاید خیلی عجیب و غریب به نظر برسه. و اصلاً انسان نتونه درک کنه که دنبال چی هستیم، وقتی میگیکم میل جنس خودمون رو استحاله کنیم؟ تی این فایل این موضوع رو خیلی خلاصه بررسی می کنیم.

ببینید از نظر علوم شرقی، در شرق و تائوییسم و… خیلی قوی روی این قضیه کار کردن. چندین هزار سال هست. هزاران سال هست که شرقی ها این علم رو می دونستن و از این علم استفاده می کردن. حالا اونها چطور استفاده می کردن؟ اونها بیشتر در خود رابطه جنسی و استفاده مستقیم از میل جنسی برای اهداف مختلفی از اون استفاده می کردن. هدفشون هم بیشتر اهداف فیزیکی و سلامتی و حتی درمانی از میل جنسی استفاده می کردن. که در آموزش های استحاله میل جنسی به اون اشاره کردیم که میل جنسی رو چطور از سمت پایین در بدن به سمت بالا هدایت می کردن و چطور در بدن می چرخوندن و حتی در هنگام ارگاسم مردها می تونستن به جایی برسن که ارگاسم های متعددی داشته باشن، بدون اینکه هیچ انزالی داشته باشن. و این تمرینات رو در تائوییسم کامل هست و ما خیلی بیشتر در آینده آموزش خواهیم داد که مثلاً مرد بتونه خیلی مالتی ارگاسمیک باشه. یعنی مردها بتونن بدون اینکه برون ریزی و انزال داشته باشن، بتونن چندین ارگاسم رو در رابطه جنسی تجربه کنن و علاوه بر اون ارگاسمی که تجربه می کنن، فقط منحصر و محدود به قسمت های جنسیشون نباشه و اون انرژی ارگاسم رو که یک انرژی بسیار بزرگ هست رو بتونن در کل بدن خودشون پخش کنن.

و اینها چزهایی هستش که در علوم شرقی خیلی بهش پرداخته شده و هزاران سال هست که این علم رو می دونستن. اینها چیزهایی هستش که تعالی میل جنسی در حیطه لذت جنسی هست. و در حیطه سلامتی. حالا چرا میگیم سلامتی؟ چون که میل جنسی و اسپرم یک مرد توی دوره استحاله کامل آموزش دادیم. بهترین مواد مغذی و سالم ترین و بهترین بخش های وجودی یک مرد جمع میشه و تبدیل میشه به اسپرم. چرا؟ چون این اسپرم قراره یک نسل دیگر رو به وجود بیاره. و باید هم اینطور باشه. بهترین قسمت های وجودی یک مرد بیاد به عنوان شیره وجودی یک مرد باشه که بتونه نسل بعدی رو سالم و مقوی و سلامت به دنیا بیاره. اتلاف کردن این اسپرم خیلی ضرر داره. یعنی اینها طبق همون حفظ کردن مایعات جنسی و تجربه ارگاسم بدون انزال، اینه چیکار می کردن؟ اینها می گفتن: اسپرم وقتی تو بدن بمونه، جذب میشه و دوباره بر میگرده به مغز و احیای مغز و چیزهایی که کامل توی دوره استحاله میل جنسی آموزش دادیم. و باعث سلامتی میشه و باعث ایمن شدن بدن میشه. وسلامت و قدرت و همه اینها رو توی علوم شرقی بهش پرداختن.

حالا در علوم غربی چی میاد میگه؟ آقای ناپلئون هیل همونطور که قبلاً گفتیم توی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، کامل در رابطه با استحاله و تغییر حالت دادن میل جنسی صحبت کردن. و گفتن: توی اون پونصد میلیونری که توی اون زمان آقای ناپلئون هیل باهشون مصاحبه کردن، اکثرشون یا شاید همشون می دونستن که میل جنسی خودشون رو نباید اتلاف کنن و هدر بدن. حالا اون ها چطور به این رسیده بودن؟ می دیدن اگر سکس های بیش از حد داشته باشن، اگر در روابط جنسی متعدد قرار بگیرن، انرژی وجودیشون تخلیه میشه و دیگه انرژی کافی رو ندارن برای اینکه بخوان در زمینه کسبو کار و هر زمینه ای که هستن موفق باشن. و در کتابی می خوندم که یکی از نوازندگان بزرگ که یک مصاحبه ای با شبکه Playboy داشته، ایشون گفته بود: اگر من در شب قبل از اجرای خودم انزال داشته باشم و اسپرم از دست داده باشم، جوری میشه که اصلاً نمی تونم اجرای خوبی داشته باشم. و به شوخییا جدی گفته بود: شما برید از آقای محمدعلی کلی بپرسید که اگه قبل از مسابقه انزال داشته باشه، آیا می تونه یه مشت بزنه؟ یا نه؟ و به حالت شوخی به چالش کشیده بود و گفته بود: به محمدعلی کلی بگید یک انزال داشته باشه و بیاد روی رینک قارار بگره و من هم بدون انزال برم جلو و می زنمش! مثلاً خواسته بود بولد کنه و حالت اغراق کردن که چقدر یک انزال می تونه جلوی من رو بگیره که نتنونم اون خلاقیت لازم رو توی نوازندگیم ایجاد کنم.

و غربی ها هم اینجوری بهش رسیدن که باز هم آقای ناپلئون هیل میگه: وقتی که با همشون مصاحبه کردم، دیدم که علاوه بر میل جنسی که خودش تبدیل میشه به عامل اصلی خلاقیت، علاوه بر اون یک چیز دیگری که هست، عشق هست که نیروی عشق به همسر که میگن: پشت یک مرد موفق یک زن بسیار خوب هست، واقعاً این حقیقت داره. وقتی که نیروی عشق با نیروی جنسی تلفیق بشه، کولاک می کنه و مرد رو می تونه به جاهای خیلی بلندی برسونه. که اگه عشق نباشه و میل جنسی به تنهایی بخواد باشه، خوب اون شاید خطراتی دار و اون عشق باید بیاد و اون چاشنی اصلی تعالی میل جنسی باید عشق به همسر باشه. حالا عشق به همسر و در بعدهای بالاتر عشق به خداوند که ما در مس به طلا اومدیم همه اینها رو تلفیق کردیم و در نهایت مهم تر از همه چیز عشق به خداوند رو داریم ترویج میدیم با استفاده از پرهیز و با استفاده از تعالی میل جنسی. که از همه بالاتر عشق به معبود و معشوق عالم یعنی خداوند هست.

ما در مس به طلا آموزش میدیم و میگیم: شک نکنید کسانی که میل جنسی رو تعالی می بخشن، پرهیز می گذارن روی چشمشون رو، انزال هاشون و خودارضایی رو کنار می گذارن، سریعاً حال معنوی خیلی خوبی پیدا می کنن. و از این حال معنوی و از این انرژی عظیمی که توی وجودشون ذخیره شده، می تونن همه نوع استفاده ای بکنن. واقعاً انسان وقت اضافه میاره، انرژی اضافه میاره، اینقدرچیز زیاد میاره که دیگه باید خرجشون کنه واقعاً. باید حتماً خرجش کنه در یک راه درست و کسب و کار و موفقیت و کارآفرینی و هر زمینه ای که خودش می خواد و ایجاد خلاقیت. این مباحثی هستش که از شرق و غرب ما تلفیق کردیم و تجربیات معنوی خودمون هم تلفیق کردیم باهاش و دوره استحاله میل جنسی رو آماده کردیم.

و کسانی که گاهی می پرسن که این دوره استحاله چیه؟ آیا من درآوردیه؟ از خودتون در میارید؟ آیا با دین می خونه؟ نمی خونه؟ از نظر دینی که همیشه ما گفتیم: زیربنای استحاله پرهیز و هدر ندادن و یه ذره جلوی خود رو گرفتنه. همونطور که خداوند توی قرآن کریم می فرماید: خداوند متقین یا پرهیزکاران را دوست دارد. خدا اصلاً دوست داره که بنده هاش پرهیز کنن برای او. از فرصت لذت از یک بنده ای بگذره و به خاطر رضای خدا اون کارو انجام نده. یا اینکه روزه ای که ما می گیریم، همیشه ما گفتیم: اون پرهیزهایی که ما گفتیم، یه مدت کوتاهی اون رو داشته باشن، اون پرهیزها باعث میشه که مثل روزه گرفتن می مونه. با اینکه حلاله. با اینکه مشکل نداره. یکی دو هفته، سه هفته، یه مدتی که با هماهنگی همسر باشه، می تونن این پرهیزها رو بگذارن و یه ذره روحشون تقویت بشه و خدا دوست داره. ولی اگه ما روی نیازهامون یه ذره پرهیز بگذاریم، پرهیزی که میگم نمی خوایم قصد ما رهبانیت باشه تا آخر عمر.

مثلاً اگه طرف متأهل هست و می خواد یه ذره انرژی جنسیش ذخیره بشه، یک هفته دو هفته سکس نداشته باشه با همسرش. و بعد می بینه که چقدر سطح انرژیش بالا رفت. و بعد رابطه جنسی که بخواد برقرار کنه، رابطه جنسی از نوع قبلی نباشه، از نوعی باشه که ما آموزش دادیم، چقدر وقت بذاره، همراه با عشق باشه و در بعد روحی باشه و یکی شدن زن و مرد باشه و… خیلی در این رابطه آموزش دادیم. و خیلی فرقشه تا اینکه انسان هیچکدوم از این ها رو ندونه و تند تند بخواد سکس داشته باشه و با هر رابطه جنسی که می گذاره، بخواد یه انزال هم داشته باشه. یا مثلاً در یک جلسه رابطه جنسی، دو سه تا انزال داشته باشه. چیزی که خیلی مرسوم هست، طرف شهوتش بالاست یه بار ارضا میشه، یه مدت می گذره و دوباره ارضا میشه. منظورم از ارضا، انزال هستش. برون ریختن اسپرم.

ولی در صورتی که گفتم اساتید یا کسانی که روی آموزش های شرق کار می کردن، در یک جلسه ای که با همسرشون رابطه داشتن، چندین بار به ارگاسم می رسیدن. یعنی انرژی ارگاسم رو تجربه می کردن، لذت ارگاسم رو تجره می کردن، ولی برون ریزی و ریختن اسپرم نداشتن! خیلی جالبه. و این توانایی ها رو انسان می تونه کم کم با تمرین و تکرار به دست بیاره. که انشاالله در آینده این مطلب رو اختصاصاً در بحث چند ارگاسمی بدون انزال مطالب بسیار خوبی رو در قالب دوره پیشرفته استحاله میل جنسی آماده می کنیم که عزیزان بتونن استفاده کنن.

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید