استحاله گوش موسیقی

se-x-ual-energy-transmutation-music-ear-transmutation
0
()

توی این فایل صوتی که خیلی فی البداهه و توی خیابون دارم ضبطش می کنم، در رابطه با استحاله گوش موسیقی می خواستم صحبت کنم برای شما.

صدای موتور میاد، صدای خیابون میاد، ولی حس این لحظه ام اینقدر قشنگ بود که دلم نیومد این حس رو ضبطش نکنم و برای کاربرای عزیزم نذارم. چیزی که هست اینه که داشتم صبح توی تاکسی می اومدم، توی بک گراند ذهنم یه آهنگی که قبلاً ها گوش می کردم از گروه گانز ان روزز (Guns N Roses)، این آهنگ داشت توی بک گراند ذهنم زمزمه میشد. خیلی از صبح بیدار شدم دیدم که این آهنگ توی گوشم هی داره زمزمه میشه. که یک لحظه چک کردم، دیدم توی گوشیم هم دارمش. بعد شروع کردم به پلی کردن. حالا یه چیز کلی هم بگم: من خیلی وقته کاری که کردم اینه که آهنگ هایی که توی اون آهنگ کسی میاد یکی دیگه رو خطاب قرار میده، و بهش میگه: دوستت دارم و … اینها همشو به جای اینکه فرض کنم داره برای عشق زمینی خودش می خونه، برای دوست دخترش یا برای دوست سرش می خونه، توی ذهن خودم فرض می کنم که اون داره برای خدا می خونه. هر جا که تو به کار می بره، من پیش خودم تصور می کنم که منظورش از تو خدا هست.

و این آهنگ، آهنگی بود به اسم Don’t cry (گریه نکن). برای ده سال پیشه که من زیاد توی فاز معنوی نبودم، کلاً آهنگ های متال و آهنگ هایی که گیتار برقی های خیلی سنگین دارن رو گوش می دادم و اصلاً تفاوت رو می خوام بگم به شما که اگر آدم از خدا دور باشه و کاری رو انجام بده، چقدر تفاوت داره با وقتی که دستش تو دست خدا باشه و بعد همون کار رو انجام بده. و بعد من همین آهنگ گریه نکن رو از گروه گانز ان روزز که خیلی قدیمیه این گروه و دیگه اصلاً نمی خونن این گروه، ولی کلاً من توی موسیقی خیلی الد فشنم. خیلی و دوست دارم همونجا بمونم. این آهنگ خیلی قشنگه. مضمونش اینه که: گریه نکن عزیزم. یک آسمانی بالا سرت هست. گریه نکن، غصه نخور، می دونم حالت بده، می دونم دلت خیلی گرفته، می دونم که تو درونت داره یه اتفاقاتی می افته، ولی گریه نکن عزیزم… دونت کرای بیبی… حالا اون بیبی که میگه، میگه گریه نکن عزیزم. من اینو اینجور تصور کردم که انگار خدا داره با من حرف می زنه.

حالا یک آهنگی که یک گروه غربی خوندن، شاید اون خواننده برای دوست دخترش خونده یا هر چی، یه نوع استحاله اینجا اتفاق افتاد. چیزی که به گوش من رسید، اصلاً یه جور دیگه بهش نگاه کردم. یعنی حتی گوش موسیقی هم می تونه استحاله بشه و تبدیل بشه به گوشی که همه چیز رو خدایی آدم بشنوه. و اینقدر این آهنگ به من لذت داد که اول صبحی حس کردم خدا داره با من حرف می زنه. بالا سرت یه آسمونی هست، یه خدایی هست، می دونم دلت گرفته. چون بالاخره گاهی آدم توی زندگی دلش می گیره دیگه. هر چقدر هم سیمش وصل باشه و اینها، بالاخره پایین و بالا داره. گاهی وقتها آدم دلش بدون هیچ دلیلی می گیره. حالت اضطراب یا دلش گرفته. بعد توی همچین مواقعی خداوند میاد یه همچین آهنگی رو توی گوش انسان زمزمه می کنه.

این مطلب هم عالی و مفیده:  سکس و ارتباط آن با معنویت

حالا من امروز دلم نگرفته بود، ولی حس کردم یه کم خالی ام انگار. نماز صبحمو دقیقه نود خوندم و یه جورایی عجله کردم و کارم دیر شد و… این آهنگ رو تا می اومدم توی تاکسی شاید پنج بار گوشش کردم. اینقدر سیمم وصل شد و پر شدم. انگار خدا می بینه وقتی که ما یه جورایی توی چاه هستیم، دستمونو می گیره و میگه: بیا تا حالتو خوب کنم. یه آهنگی که من اگه ده سال پیش گوشش می کردم، شاید غیر از عشق های زمینی چیزی توی ذهن من خطور نمی کرد. یه گروه غربی و آمریکایی هستن که خواننده داره برا دوست دخترش می خونه. گیتار برقی می زنن و من خیلی موسیقیشونو دوست داشتم یه زمانی. و الان هم تک و توک گوش میدم.

ولی منظور اینکه استحاله ای که امروز اتفاق افتاد، استحاله موسیقی بود و توی آهنگ های دیگه من این رو خیلی تجربه کردم. طرف وقتی که داره آهنگ عاشقانه می خونه درسته که داره زمینی می خونه، واقعاً داره برای جوونها می خونه دیگه. برای عشق های زمینی می خونه. ولی خوب من می تونم جوری بهش گوش کنم که انگار داره برای عشق الهی می خونه. و واقعاً قدرتش خیلی بیشتره. حال خوبیش خیلی قوی تره. شاید خود اون خواننده هم منظورش این نبوده که بخواد خداوند رو در نظر بگیره، ولی خوب من که می تونم این کارو بکنم. من که می تونم چیزها رو همیشه خدایی ببینم. و چقدر زیبا میشه حس انسان وقتی که بتونه این کارو انجام بده. و اینکه در لحظه لحظه زندگی خدا انسان رو تنها نمی گذاره و میگه: بیا به سمت من. حتی شده از یک موسیقی غربی هم پیام خودشو می رسونه و میگه: من با تو هستم بنده من.

حالا کسانی که دوست دارن برن این آهنگ رو گوش کنن. دونت کرای از گروه گانز ان روزز. و درسته که انگلیسیه، ولی من دوست دارم که کاربرهای کانال مس به طلا انسان های متفاوتی باشن. آدم هایی باشن که حداقل برن زبان رو یاد بگیرن. آدم هایی باشن که روی خودشون کار کنن. هم روحی، هم روانی، هم علمی و همه جوره. ما کاربری رو دوست داریم که یه جورایی همرنگ جماعت نباشه. اگه توی ایران زبان به درد کسی نمی خوره، پس منم دنبالش نرم! نه… امیدوارم کاربرهای ما کاربرهایی باشن که مصداق این شعر باشن که از دوست عزیزم آقای افلاکی شنیدم که خیلی قشنگ بود که می گفتن: خواهی نشوی همرنگ، رسوای جماعت شو. باید رسوای این جهان هستی بشیم و متفاوت باشیم. هر جور که ندای درونیمون ما رو به سمت خدا می کشونه، بریم دیگه، حرکت کنیم.

یک هدیه رایگان برای شما که تا پایان این مقاله را مطالعه کردید:

 

برای دریافت هدیه یک جزوه pdf و سه  ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه استحاله نیروی جنسی، لطفا ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا همین الان جزوه و اولین فیلم را دریافت کنید:

 

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

5 دیدگاه برای “استحاله گوش موسیقی

  • javad zare
   javad zare گفته:

   از نظر دین آخر خداوند یعنی اسلام، موسیقی غنا حرام است جون اثرات نامناسبی روی انسان دارد.

   تجربه شخصی خود من هم این است که در چند ماه اخیر که موسیقی گوش نکرده ام، احساس آرامش بسیار بیشتری در روح خود میکنم. و وقتی موسیقی گوش میکنم، به وضوح حس میکنم که روحم کدر میشود مثل آب زلالی که گل آلود شده باشد. این تجربه شخصی من است.

   شما هم ببینید اثر موسیقی روی روح خودتان چگونه است.

 1. محمد کشوری غفار
  محمد کشوری غفار گفته:

  استاد عزیزم سلام.
  من هم با نظر شما کاملا موافقم.
  من زیاد اهل موسیقی نیستم.
  خداروشکر مدتیه ک حال درونیم خوبه و مشکلی با درونم ندارم.
  چیزی که میخام بگم اینه که وقتی موسیقی گوش میکنم یه احساس غم و اندوه و یه احساس افسردگی و ناتوانی به سراغم میاد.
  به همین دلیل اکثرا موسیقی گوش نمیکنم.
  و در یک مدتی هم فقط موسیقی بی کلام گوش میدادم اما با بعضی از همون اهنگ های بی کلام بازم دچار افسردگی میشدم.
  مدتی گذشته و الان بهترین موسیقی که روحمو جلا میده و فوق‌العاده بهم ارامش میبخشه صدای ابه…
  بنظرم صدای آب و موج دریا بهترین موسیقی دنیاعه.

پاسخی بگذارید