شش قدم استحاله نیروی جنسی برای متاهلین

se-x-ual-energy-transmutation-for-married-couples
5
(1)

در این فایل صوتی قدم های عملی در رابطه با استحاله نیروی جنسی برای شما عزیزان آموزش میدم. چون که در آموزش های قبلی که در رابطه با استحاله نیروی جنسی داشتیم، فقط این علم و این هنر بسیار مهم رو آموزش دادم و معرفی کردم و از فوایدش براتون صحبت کردم که چقدر مهمه ما نیروی جنسی خودمون رو استحاله کنیم.

در این فایل صوتی قدم های عملی تری رو بهتون آموزش میدم که از همین امروز شروع کنید و این قدم ها رو توی زندگیتون اجرا کنید. به خاطر اینکه شرایط افراد مختلف هست، بعضی ها مجرد هستن، بعضی ها متأهل هستن و بعضی ها جدا شده هستن، من مخاطب این آموزش رو به سه گروه تقسیم کردم. گروه اول آدمهایی که متأهل هستن، گروه دوم کسانی که مجرد هستن و گروه سوم کسانی که متأهل بودن و الان جدا شدن و الان مطلقه حساب میشن. و آموزش های مربوط به هر گروه رو توی یک فایل صوتی ارائه می کنم. که این آموزش در سه فایل صوتی به ترتیب در سایت منتشر خواهد شد.

این فایل صوتی قدم های عملی که متأهلین باید انجام بدن تا نیروی جنسی خودشونو استحاله کنن رو آموزش میدم. البته این رو هم بگم: بحث استحاله نیروی جنسی هم یکی از بحث هایی هست که واقعاً عمق و گستردگیش خیلی زیاد هست، ولی من سعی می کنم عملی ترین و مهم ترین نکاتش رو بگم که بتونید هر چه سریع تر این قدم ها رو اجرا کنید و در آینده که آموزش های کامل تری رو ارائه می کنم، به جزییات بپردازیم و خیلی عمیق تر و ریشه ای تر این کارو انجام بدیم.

قبل از همه اینکه یک سری اقداماتی هست که برای هر سه گروه مشترک هست که اول بیان می کنم و بعدش وارد آموزش های متأهلین میشیم. سه قدم پایه ای هست که مربوط به هر سه گروه میشه و توی این فایل براتون آموزش میدم.

قدم اول اینه که چه متأهل هستید، چه مجرد هستید و چه مطلقه هستید، اگر مبتلا به خودارضایی و پورن هستید، هر چه سریع تر این عمل بسیار مضر و ویران کننده رو ترک کنید و برای این کار می تونید به فایل های ترک خودارضایی که توی همین کانال منتشر کردم، گوش کنید و خودتون رو از شر این اژدهای پلید نجات بدید.

قدم دوم اینه که با خداوند رابطه خودتون رو تقویت کنید و یه جورایی با خدا آشتی کنید. اگر به هر دلیلی با خدا زیاد ارتباط خوبی ندارید، توی همین بحث استحاله نیروی جنسی ارتباط با خداوند یک مفهوم بسیار کلیدی هست که واقعاً باید بهش اهمیت بدیم.

قدم سوم این هست که از همین امروز کلمات رکیک گفتن رو از زندگی خودتون حذف کنید. کلمات قدرت بسیار زیادی دارن و اثر بسیار عمیقی روی ناخودآگاه ما می گذارن، حتی اگر خود ما حواسمون نباشه. مخصوصاً بیشتر آقایون هستن که خیلی ناخودآگاه، چون بیشتر توی بازار و کوچه و خیابون هستن، شاید کلماتی که به کار می برن، کلمات مناسبی نباشه. مخصوصاً اگه کلماتی که به کار می برید، توش کلمات جنسی باشه، یه آسیب هایی به سیستم روحی و روانی شما وارد می کنه و شاید خودتون هم حواستون نباشه. ولی به کار برن کلمات جنسی خیلی بی پروا برای چیزهای روزمره، زیاد جالب نیست و اثر منفی روی وجود شما می گذاره. همینطور که این جمله بسیار معروف رو شنیدیم که میگن: از کلام تو بر تو حکم خواهد شد. یعنی ما هر کلمه ای که از دهانمون خارج بشه، جهان هستی بر اساس همون بهمون پاسخ میده.

بعد از این سه کار اصلی و پایه ای که هر سه گروه باید انجام بدن، وارد قدم های اولیه برای متأهل ها میشیم که خیلی تیتر وار توی این فایل کوتاه صوتی عنوانشون می کنم و یک توضیح کوتاه در رابطه با هر کدوم میدم.

اولین قدم این هست که تعداد سکسی که با همسرتون دارید رو باید کاهش بدید. اگر مثلاً هفته ای چهار بار سکس می کردید، کمش کنید و به هفته ای دو بار کاهشش بدید.

قدم دوم این هستش که در همین تعداد سکسی هم که انجام میدید، اجازه ندید که به برون ریزی منجر بشه. مخصوصاً برای آقایون میگم. چون اسپرم آقایون مایع حیاتی هست که هدر دادنش به این معنا هست که مرد داره نیروی حیاتش رو و مایع حیات خودش رو هدر میده. پس هم تعداد رابطه جنسیتون رو کم کنید و توی همین تعداد کم، مثلاً اگه هفته ای دو بارش کردید، توی این هفته ای دو بار هم اجازه ندید به ارگاسم برسید. مثلاً یک بار بی ارگاسم تمومش کنید، یک بار با ارگاسم و برون ریزی.

حالا چیکار کنیم و شاید سؤال براتون پیش بیاد که خوب من خیلی نیاز دارم، خیلی دوست دارم که ارضا بشم، چکار کنم؟ و آیا این باعث نمیشه که رابطه من با همسرم سرد بشه؟ نه اینجور نیست.

اینجا قدم سوم پیش میاد که تماس های فیزیکی روزانه با همسر خودتون رو افزایش بدید، بدون اینکه منجر به سکس بشه. مثلاً روزی پانزده دقیقه، بیست دقیقه و هر چه قدر که می تونید معاشقه کنید و همدیگر رو بغل کنید و تماس های فیزیکی عاشقانه داشته باشید، ولی لزوماً به سکس منتهی نشه. این باعث میشه که انرژی سکس در وجود شما زنده بشه و حال شما خوب بشه و نشاط پیدا کنید، بدون اینکه بخواید اسپرم از دست بدید و تخلیه زیاد انرژیکی داشته باشید.

شاید دقت کرده باشید که آقایون بعد از ارضا شدن و بعد از برون ریزی خیلی هاشون اصلاً حالت ضعف بهشون دست میده و دوست دارن که تا چند دقیقه، پنج دقیقه اصلاً دراز بکشن و از هوش برن. این به خاطر اینه که تمام شیره وجود مرد از وجودش خارج میشه وقتی که برون ریزی اتفاق میفته. ولی اگر شما تماس های فیزیکی با همسرتون داشته باشید، تماس های عاشقانه و بعضاً یک کم رنگ و بوی سکس هم داشته باشه، اشکال نداره. ولی به هیچ عنوان به سکس کامل تبدیل نشه. این تماس ها رو هر روز با همسرتون داشته باشید.

این باعث میشه که عشق و محبت بین شما و همسرتون خیلی بیشتر از قبل هم رشد کنه. مخصوصاً برای خانم ها. چون خانم ها خیلی ترجیح میدن که پیش نوازی و معاشقه خیلی طولانی باشه و خود عمل فیزیکی سکس توی رختخواب شاید براشون اون قدر اهمیت نداشته باشه، در رابطه با اون معاشقه و صمیمیت که زوجین می تونن داشته باشن.

قدم چهارم این هستش که وقتی که وارد رابطه جنسی شدید و تصمیم دارید که از طریق رابطه جنسی به ارگاسم و برون ریزی برسید، وقتی که در اون لحظه ای که به ارگاسم می رسید، چون ذهن شما واقعاً در لحظه ارگاسم فارغ از تمام زمان و مکان و گرفتاری ها و مشکلات و کاملاً تجربه در لحظه محض بودن رو انسان در لحظه ارگاسم تجربه می کنه. اون وقته که شما به ارگاسم می رسید، دیگه هیچ چیز در این دنیا توی ذهن شما نیست، به چز اینکه در همون لحظه حال حضور مطلق دارید و حضور خودتون و همسرتون هست. در اون لحظه زیبا کاری که می کنید اینه که سریعاً به درگاه خداوند دعا کنید و یکی از بزرگترین هدف هایی که توی زندگیتون دارید و خواسته هایی که دارید با همسرتون از خداوند درخواست کنید.

چرا؟ چون توی اون لحظه ارگاسم ارتعاش بسیار نورانی و مثبتی رو شما به کل کائنات دارید میدید و یه جورایی درهای رحمت خداوند به روی شما باز میشه. چرا؟ چون که ازدواج یکی از زیباترین سنت های خداونده و خداوند واقعاً توصیه کرده و وقتی که شما از راه حلال با همسر خودتون رابطه جنسی می گذارید و وارد اون سطح ارگاسم میشید، ارتعاش مثبت بسیار قدرتمندی رو به کائنات می فرستید و این ارتعاشات نه تنها قدرتمنده، بلکه پاک، الهی و نورانی هست. و اونجاست که شما از خداوند بخواهید. هم خدا رو شکر کنید به خاطر این لحظه زیبا و هم اینکه به اهدافتون فکر کنید، به جواب سوالاتی که توی ذهنتون هست، می تونید توی اون لحظه دسترسی پیدا کنید و اگر یک مشکلی، یک سؤالی، یک چیزی هست که ذهن شما رو درگیر کرده بود و دنبال یک ایده خاص می گشتید، اونجا هست که می تونید از خداوند درخواست کنید.

و انگار یه جورایی حجاب ها برداشته میشه و ایده ها جاری میشه.

در اون لحظه هست که اون حس و حال رو حفظش کنید . بعد از اینکه ارگاسم تمام شد، سریعاً تمومش نکنید که برید، آقا بره بخوابه و خانم بره دوش بگیره. توی اون حس و حال بمونید کمی و باز به معاشقه ادامه بدید و آگاه باشید که شما الان انرژی بسیار نورانی دارید به کائنات ارتعاش میدید و ایده های بسیار نابی براتون نازل میشه.

قدم بعدی اینه که آموزش های زیادی ببینید که بتونه کیفیت رابطه جنسی شما رو افزایش بده و شما رو هر چه عمیق تر و بیشتر به خداوند نزدیک کنه در خلال یک رابطه جنسی. چون رابطه جنسی سه تا سطح مختلف داره که سطح اولش سطح فیزیکی هست، سطح دومش سطح ذهنی هست و سطح سوم سطح معنوی و روحانی رابطه جنسی هست که عموماً از این سه سطح رابطه جنسی مردم آگاهی ندارن.

مثلاً فیلم های پورن فقط به سطح فیزیکی رابطه جنسی می پردازن و به خاطر همینه که هر چه قدر انسان خودشو در این سطح اول فیزیکی غرق کنه، باز هم هیچ چیزی عایدش نمیشه و باز هم عطش بیشتری داره و هیچ وقت انگار ارضا نمیشه. برای همینه که انواع و اقسام شکل های مختلف فیزیکی و جنسی ابداع شده و خیلی کارهای زشتی می کنن توی این فیلم های پورن، به خاطر اینه که توی سطح اول رابطه جنسی گیر کردن که همون سکس در سطح فیزیکی هستش.

من در آموزش های خودم حتماً آموزش های عمیق تری خواهم داد در رابطه با اینکه چطور به سطح سوم سکس دسترسی پیدا کنیم و چطور از سکس به خدا برسیم. اونجاست که هر بار که انسان سکس انجام میده، آنچنان سیمش به خداوند وصل میشه که دیگه از این شکل و فرمی که توی فیل های قبلی هم صحبت کردم، خارج میشه و دیگه مهم نیست که شکل فیزیکی همسرش چطوری هست و روح متصل میشه و روح این دو تا انسان به خداوند متصل میشه. پس این قدم این بود که چطور رابطه جنسیتون رو به سطح سوم برسونید و عمیقش کنید و خداوند رو در رابطه جنسی ببینید، آموزش ببنید و خودتون رو مجهز کنید به تکنیک های مختلفی که من هم به امید خدا آموزش خواهم داد توی این سایت و هم در دوره استحاله نیروی جنسی به اونها میپردازیم.

و قدم آخر اینه که اگر در این وعده رابطه جنسی تصمیم دارید که به ارگاسم و برون ریزی نرسید، پوزیشن هایی رو انتخاب کنید که امکان حرکت زیادی رو نداشته باشه و فقط نزدیکی زن و شوهر در کنار هم باشه و اینکه مثلاً دخول اتفاق بیفته ولی حرکت زیادی نداشته باشه و اون نزدیکی و عشقی که زن و شوهر در آغوش هم دارن، عمیق و عمیق تر بشه. یعنی اینها همه راهکارهایی هست که شما به مرزی نرسید که بعد از اون دیگه نشه جلوی خودتون رو بگیرید. چون که یک مرزی داره سکس، تحریک شدن زن و مرد که اگر به اون خط قرمز که مرد برسه نمی تونه دیگه جلوی خودشو بگیره و حتماً باید برون ریزی براش اتفاق بیفته. و برای خانم ها هم همینطوره. مواظب این خط قرمز باشید.

مبحث بسیار مهمی که وجود داره اینه که خط قرمز خودتون رو با هم تنظیم کنید که حتی اگر می خواهید با هم به ارگاسم برسید، خط قرمز شما توی یک خط باشه و زن و مرد با هم ارگاسم برسن و زن و مرد با هم بتونن یک مراقبه رو داشته باشن و با هم درخواست کنن. پس بنابراین خیلی مهمه که بشناسید که چه موقع هست و اون زمان بندی دستتون بیاد که همسرتون بعد از چند دقیقه به ارگاسم می رسه و خودتون بعد از چند دقیقه به ارگاسم می رسید. اینها رو تنظیم کنید و به اون سطحی از هماهنگی برسید که فقط اگر خودتون خواستید به ارگاسم برسید.

مثلاً شما می دونید که بعد از پانزده یا بیست دقیقه، احتمال اینکه از بیست دقیقه بیشتر شد، احتمال اینکه از اون خط قرمز رد کنید هست که حتماً برون ریزی اتفاق بفیته، سر هجده دقیقه دیگه کم کم جدا شید از هم و برگردید به سطح نرمال. می دونید چه حس خوبی در بدن ایجاد می کنه؟ تموم هورمون های جنسی در وجود انسان تحرک میشه و هورمون جنسی در خون انسان ترشح میشه، ولی برون ریزی اتفاق نمیفته. یعنی مثل این می مونه که بهترین استفاده رو از رابطه جنسی بردیم، ولی اصلش رو خراب نکردیم. یعنی اون انرژی عظیم رو از دست ندادیم و این انرژی می مونه توی وجود شما و تا چند روز بعد از سکس هم شما خلاقیت بسیار بیشتری دارید.

این انرژی بسیار زیادی که از پایین خارج نشده، بر می گرده به وجود شما و واقعاً باعث میشه که شما آدم دیگه ای باشید. خندان تر باشید، بشاش تر باشید، ایده های قشنگی به ذهنتون بیاد، ذهنتون باز میشه و به جایی می رسه که اون مدیتیشنی که توی لحظه ارگاسم اتفاق میفته، مدتش طولانی تر میشه. یعنی شما باید سعی کنید به این توانایی برسید که دست خودتون باشه که من آیا به برون ریزی برسم یا نه؟ و خودمو کنترل کنم این قضیه رو. حالا بعضی از آقایون مبحثی هست که زودارضایی یا زودانزالی رو دارن که اون هم راهکارهای خودشو داره. با پرهیز کردن و حتی یه مدتی کلاً سکس نداشته باشن، اون آقایون می تونن خودشونو درمان کنن و اون هم راهکارهای خاص خودشو داره که مجالش توی این فایل صوتی نیست.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

3 دیدگاه برای “شش قدم استحاله نیروی جنسی برای متاهلین

 1. dehghani
  dehghani گفته:

  جالب بود.اگر ممکنه مطالب مفصل تری برای متاهلین و حفظ انرژی جنسی بگذارید.ممنون
  من این مورد هر بار تجربه کردم برام نتایج خوبی داشت و احساس شادابی بیشتری و انرژی بیشتری برای زندگی داشتم

 2. فریبا ترابی
  فریبا ترابی گفته:

  سلام دوستان من
  من از ابتدای دوران بلوغ در سن 12 سالگی وقتی به فکر رابطه جنسی می افتادم ناخودآگاه می گفتم : رابطه ی جنسی که مرا به خدا برساند ارزش دارد و غیر از آن بی فایده است بدون اینکه آموزشی در این مورد ببینم
  من دختری هستم که از همان ابتدا مادرم مرا با قرآن آشنا کرد ، فکر می کنید تاثیری دارد؟ حتی با وجود اینکه اطرافیانم به دنبال مردهای مجرد و متاهل رفتند و از این راه پول زیادی را به دست می آورند من به دنبال درونم رفتم و فهمیدم ثروت در درون من است.

دیدگاهتان را بنویسید