تبدیل میل جنسی به ثروتمقالات

راننده تاکسی و علم استحاله در کار خود

به نام خدا
در این مقاله یک مثال از نوعی از استحاله رو می خواستم براتون بگم که همین الان که داشتم توی راه می اومدم، توسط یک راننده تاکسی دیدم که این کار انجام شده و بسیار زیبا بود. سوار ماشین شدم. یه پسر جوونی بود که وایساده بود بیرون از پرایدش و ماشین هم خالی بود. و من پرسیدم اون مقصدی که می خوام برم، میره؟ و او گفت: بله. و سوار شدم و نشستم. و تا نشستم دیدم که چقدر توی این ماشین خنکه و کولرش روشنه. بعد دو تا خانم دیگه هم اومدن سوار شدن و دیگه حرکت کرد و رفت.

تا داشتیم می رفتیم، پیش خودم فکر می کردم و گفتم: چطور میشه که یک شخصی راننده تاکسی هست و از کولرش استفاده نمی کنه و یک شخص دیگری که یک پسر جوونی هم بود، این کار رو می کنه؟ دیگه طاقت نیاوردم و ازش پرسیدم و گفتم: آقا می تونم یه سؤال بپرسم؟ گفت: بفرمایید. گفتم: اینکه شما کولر ماشینتون رو روشن کردید و خیلی ها دیدم که این کارو نمی کنن، علتش چیه؟ تفکری که پشت این کار هست چیه؟ خیلی قشنگ گفت: من برای خودم و مسافرم ارزش قائلم. یعنی زیباترین جوابی که می تونست بده، همین بود. و بعدش گفت: من یک تحصیلکرده هستم، آدم حتی اگر بخواد حمالی هم بکنه، یعنی با منش یک آدم تحصیلکرده اون کارو انجام بده، خیلی تفاوتشه با اینکه این کارو نکنه.

حالا منظور اینکه نه که بگم تحصیلکرده بودن ملاکه. نه. اینکه منش و نگرش انسان نگرش بالایی باشه و نگرش متفاوتی باشه، منظور ایشون این بود. و اینکه برای خودش و مسافرش ارزش قائله. و من هم براش دعا کردم و گفتم: آفرین بر تو. و پیش خودم گفتم: اگر این فرد که این نگرش رو داره، به فرض هم که توی این شغل بمونه، که احتمالاً هم اینطور نخواهد بود و توی زندگیش راه های بهتری براش باز خواهد شد، این کارمایی که روز به روز داره تولید می کنه و مسافری که داره سوار ماشینش میشه، خنک میشه و حالش خوب میشه، کارمای خوبی برای این فرد تولید می کنه و بالاخره از این وضع نجات پیدا خواهد کرد.

مگر اینکه خودش نخواد. ولی به فرض هم که توی این شغل بمونه، باز برکتش و برکت پولی که در میاره خیلی بیشتره. چونکه بر مبنای عشق و بر مبنای خدمت هستش. یعنی اون بحث استحاله ای ما توی کانالمون همیشه در رابطه باهاش صحبت می کنیم، ایشون اومده اون نگرش خودش رو، اون نگرش راننده تاکسی بودن خودش رو استحاله کرده و ارتقا داده و تعالی بهش داده و تبدیلش کرده به یک راننده تاکسی که از سطح فکری یه کم متفاوتی برخورداره و سعی می کنه با این کار به خودش و دیگران احترام بگذاره.

برای این دوست عزیزم آرزوی موفقیت می کنم و این نکته رو می خواستم بگم که ما همه چیز رو توی زندگیمون می تونیم بهترش کنیم و ارتقا ببخشیم و اون رو به نوعی استحاله کنیم. ایشون نگرش خودش رو نسبت به شغل رانندگی تاکسی و به قول خودمون مسافرکشی عوض کرده و نه به خودش سخت می گیره و نه به مسافرها. و برکتی که از این راه عاید ایشون میشه خیلی بهتره.

پولی که ایشون در میاره برکت خیلی بیشتری داره. شاید ماها فکر کنیم که مبلغ پول همونه. یک مسیر کوتاهی رو که بره پنج نفر رو سوار کنه، پنج تا هزار تومن در بیاره، شاید ما فکر کنیم این پنج هزار تومن مساوی با یک پنج هزار تومنیه دیگه ای هست که یک راننده دیگری به دست بیاره. ولی نکته معنوی که پشت پول هست، این هستش که برکت پول مهمه و عدد پول مهم نیست. دنبال این باشیم که هر کاری رو انجام میدیم، نگرش خودمون رو نسبت به اون کار استحاله کنیم و بهترش کنیم تا اینکه برکت های بیشتری به سمت ما بیاد.

توی یک کتابی خوندم که می گفت: که شما حتی اگر شغلتون اینه که تمیزکار یک جا هستید و زمین رو باید تی بکشید، جوری تمیز کنید و تی بکشید که هر کس از اونجا رد بشه، بگه: وای بهترین تی کش دنیا از اینجا رد شده، آفرین بر این فرد. و نکته ای که پشتش هست اینه که ما همیشه بهترین خودمون باشیم در هر موقعیت و مکانی که قرار داریم. و این میشه استحاله وجود ما. بنابراین استحاله از نیروی جنسی فراتر میره و همونطور که ما نیروی جنسی خودمون رو استحاله می کنیم، نیروهای دیگه، نگرش های دیگه و همه ابعاد زندگی خودمون رو استحاله می کنیم.

و حالا نکته مهمی که وجود داره اینه که این آقا با روشن کردن کولر ماشینش در اصل بهای یه کم بیشتری رو داره پرداخت می کنه. یعنی بنزین بیشتری توی ماشینش داره مصرف میشه، گاز کولرش صرف میشه و بعد از چند ماه باید گاز کولرشو عوض کنه. در کل یک هزینه بیشتری رو داره پرداخت می کنه، ولی در قبال این هزینه ای که داره پرداخت می کنه، هوای بسیار مطبوعی توی ماشینش ایجاد می کنه هم برای خودش و هم برای مسافرهاش. یعنی اون هزینه رو پرداخت می کنه، هم خودش لذت می بره، هم مسافرهاش لذت می برن و هم دعای خیر و کارمای مثبت مسافرهاش هم پشت سرش هست و لذتش رو می بره. و این باعث میشه که از شغل خودش خسته و عصبی نشه تو اون هوای گرم و همونطور که گفتم برکتش رو خداوند برسونه.

این مطلب هم عالی و مفیده:  استحاله شر به خیر

حالا وقتی که میایم نیروی جنسیمون رو استحاله می کنیم، به نوعی داریم همین کارو انجام میدیم. یعنی ما یک بهای بیشتری پرداخت می کنیم، مخصوصاً در اوایل کار که جسم و ذهن ما خیلی عادت داره به سکس و می خوایم یک مقدار کمش کنیم و این انرژی رو هدرش ندیم، بهایی که می خوایم پرداخت کنیم اینه که یه کم پرهیز کنیم، یه کم لذت جویی بیش از حد رو ادامه ندیم. این بها رو پرداخت کنیم، ولی در عوض اون حال و هوای خوب روحانی شکل بگیره و زندگی ما رنگ و بوی دیگه ای به خودش بگیره.

انرژی بسیار زیاد جنسی وقتی که هدر نشه بر می گرده به وجود خود ما. و تبدیل میشه به خلاقیت، تبدیل میشه به انگیزه بسیار زیاد، انرژی فوق العاده توی هر زمینه ای که بخوایم از این نیرو و انرژی استفاده کنیم. ببینید بهایی که ما پرداخت می کنیم برای استحاله نیروی جنسی، شاید در ظاهر برای کسی که این بها رو پرداخت نمی کنه، یک بهایی باشه که اصلاً پرداخت کردنش ضروری به نظر نیاد، مثل اون عزیزانی که کولر ماشینشون رو نمی خوان روشن کنن. میگن: چرا باید کولر ماشین رو روشن کنیم، وقتی که شغل ما راننده تاکسی هست. ولی خوب از برکت های اون هوای خنک و مطبوع اونها محروم میشن و اگر ما نخوایم نیروی جنسی خودمون رو استحاله کنیم و به سبک لذت جویی جنسی ادامه بدیم، ما هم از برکت های استحاله محروم میشیم.

یک انتخاب شخصیه که آیا ما می خوایم یک سطح بالاتری از زندگی رو تجربه کنیم؟ آیا می خوایم ما انرژی وجودیمون بسیار افزایش پیدا بکنه؟ یا اینکه نه. ما دوست داریم توی این سطح بمونیم و حتی به خودمون این شانس رو ندیم برای امتحان هم که شده این کارو انجام بدیم و ببینیم که آیا زندگیمون تغییری خواهد کرد؟ آیا نگرش ما، احساسات ما، سطح انرژی ما و شاد بودن ما آیا عوض خواهد شد یا خیر؟ که تجربه نشون داده که استحاله کردن بسیار ارزشش رو داره. یعنی ارزش هر گونه تلاش و کوشش و بهایی که توی این راه ما پرداخت کنیم رو واقعاً داره و برکتی که به زندگی انسان بر می گرده بر چندین و چندین برابر اون بهایی هست که انسان می گذاره.

مثلاً در رابطه با خودارضایی، هر بار خودارضایی کردن به اندازه اینکه چندین کیلومتر برابر اینکه انسان بدوه، انرژی ازش می گیره و حسابشو بکنید چقدر با خودارضایی کردن انرژی از بدن خارج میشه و تخلیه میشه این انرژی. مخصوصاً برای کسانی که وسواس دارن در خودارضایی و حالت اجبار براشون داره. و بهایی که پرداخت می کنن اینه که با کمک خداوند و به کمک روش هایی که ما توی این کانال آموزش دادیم، این عادت رو کنار بگذارن، این انرژی عظیمی که از وجودشون داشته خارج می شده، بر می گرده به وجود خودشون و خیلی می تونن زندگی رو با دید دیگه ای نگاه کنن.

اصلاً مغز انسان رفرش و تازه میشه. انسان دیگه ان انرژی رو از دست نمیده و جسم و روح انسان هم تحت تأثیر اون عمل های جنسی قرار نمی گیره و بنابراین کیفیت زندگی و حس و حال خوب انسان بالا میره. همونطوری که اون آقا با پرداخت هزینه بنزین و روشن کردن کولر هوای ماشین خودش رو مطبوع کرد، هم برای خودش و هم برای مسافرها. و ما هم با استحاله نیروی جنسی هم حال خودمون رو خوب می کنیم و هم اطرافیان و یک جامعه رو به سمت بهتر شدن می بریم.

چون فرض کنید یک فردی که خودارضایی می کنه، چشم چرانی می کنه، وقتی که این فرد شروع به کنار گذاشتن این کار بکنه و نیروی جنسی خودش رو استحاله کنه، جامعه هم از دستش راحت میشن. یعنی اون خانم هایی هم که در اطراف اون فرد هستن، دیگه راحت میشن با نگاه کردن های بیش از حد اون فرد. و برکت های بسیار زیادی رو استحاله می تونه برای ما رقم بزنه.

این فایل صوتی را از اینجا دانلود کنید.

[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. سلام دوست عزیز
   محصولات فرهنگی بر اساس حجم قیمت گذاری نمیشوند. به قول استادم، یک برگه A4 که در آن یاد داده بود چطور در آمریکا حساب بانکی باز کنید (از ایران)، قیمتش ۸۰ دلار بود . ارزش محتوی دیجیتال، به محتوی و ارزش افزوده ای است که در زندگی انسانها ایجاد میکند.
   اگر حجمی بخواهیم حساب کنیم، مثلا دوره روانشناسی ثروت استاد عباس منش، به قیمت ۵ میلیون تومان است و ۳۳ جلسه آموزشی است. دوره روانشناسی ثروت ۳ ایشان، ۱۸ جلسه است و ۱۰ میلیون تومان است.

   دوره استحاله میل جنسی از نظر ما در حد رایگان دارد ارائه میشود. با اینکه از بعد از اربعین، قیمت آن به ۲۹۷ هزار تومان افزایش میابد، باز هم از نظر ما رایگان است و این فقط برای این است که کاربران بهایی پرداخت کرده باشند . چون اگر انسان هر چیزی را در این عالم مجانی به دست بیاورد، از آن استفاده صحیح نخواهد کرد.

   این مبالغ در ازای فراگرفتن علم استحاله و تعالی میل جنسی، درمان زودانزالی، روشهای عالی رابطه با همسر، تنظیم هورمونی در زنان، تغذیه ، چندین جلسه در مورد ثروت و موفقیت، واقعا رایگان محسوب میشود. توضیحات کامل را در ویدیوی ارزش علم استحاله نیروی جنسی ملاحظه نمایید.

  1. سلام دوست عزیز..
   روح وقتی متعالی شد این رفتارها را کوچک می بیند و فشاری احساس نمی کند…مثلا زمانیکه با یک بچه یکساله صحبت می کنید ولی او دست یا صورت شما را می زند چه می کنید به کارش می خندید چرا چون می دانید که کوچک است و در حد خودش رفتار می کند و اتفاقا براتون جالب هست و قربون صدقه او می روید برای این افراد هم که اینگونه برخورد می کنند وقتی شما روحتون بزرگ شده این رفتارها را کوچکی روح انها می بینید و ته دلتون براشون دعا می کنید فشاری نیست چون روح بزرگ شده است …

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن