بیماری فقر

بیماری فقر
0
(0)

یک خبر خوبی رو می خواستم در این فایل صوتی به عزیزانی که دوره استحاله نیروی جنسی رو تهیه کردند، بدم: علاوه بر اون نوزده جلسه ای که الان خیلی تکمیل هست و توی این دوره قرار دادیم، تصمیم گرفتم همونطور که قول داده بودیم ما این دوره رو ساپورت خواهیم کرد، جلسات بیشتری رو به این دوره اضافه کنیم. همونطور که می دونید جلسات دوازده و سیزده این دوره در رابطه با ثروت و چگونگی دستیابی به ثروت بود و یک سری باورهای ثروت رو مرور کردیم که برگرفته از سمیناری بود که من در مالزی دو بار شرکت کردم. یک دوره سه روزه بسیار قدرتمند که در اون سه جلسه چکیده اون سمینار رو آموزش دادیم.

و تصمیم گرفتیم که یک یا دو جلسه دیگه هم در رابطه با بحث ثروت خیلی بیشتر کار کنیم. چون که ما گفتیم استحاله میل جنسی به سمت ثروت، بحث ثروت و رسیدن به پول رو یه کم بیشتر روش کار کنیم و تمرینات عملی تری رو هم در طی یک یا دو جلسه ادامه بدیم. اینکه میگیم یک یا دو جلسه، مفهومی که مد نظر دارم بگم رو، وقتی که این آموزش رو تولید کنم، سعی نمی کنم که ساعت رو بذارم جلوم و بگم: سر یک ساعت خاصی تموم کنم. می دونم خوب گاهی وقت ها این روش بهتره که انسان در چهارچوب زمان باشه. ولی من چیزی که برام مهمه اینه که حق مطلب رو اونجوری که به دلم می شینه، بیان کنم. حالا اگر در بیست دقیقه شد، در بیست دقیقه میگم، ولی اگر مثال ها اومد و به قول معروف محتوا برام اومد و جاری شد، میگم کامل.

برای همینه نمیگم یک جلسه یا دو جلسه. حالا شما مثلاً فکر کنید دو جلسه که من این رو حتماً آموزش میدم. علاوه بر اینکه ما میل جنسی رو به سمت استفاده صحیح هدایت کردیم و هدرش ندادیم و می خوایم در راه ثروت استفاده اش کنیم، بیایم بر عکسش رو نگاه کنیم. ببینیم که فقر چقدر مصیبت بزرگیه! یه لحظه ما به این فکر کنیم و ببینیم بیماری فقر، اینکه میگن فقر یک بیماریه، واقعاً درسته. بیماری فقر حتی از سرطان هم بدتره! چون سرطان اگر کسی بگیره، حداقلش اینه که خودش بیمار میشه و متأسفانه بدنش مریض میشه و می میره. فوقش یه کم اطرافیانش تحت فشار قرار می گیرن و غصه می خورن.

ولی اگر کسی به بیماری فقر دچار شد، واقعاً عواقب بیماری فقر خیلی گسترده تر از خودش و چند نفر از اطرافیانشه. یک جامعه رو نابود می کنه. فقر گناه به وجود میاره. فقر گناهان جنسی رو باعث میشه. تن فروشی رو رقم می زنه برای انسان هایی که فقیر شدن. حالا نه که بگم هر کسی که فقیر شد، میره تن فروشی می کنه! ولی یکی از دلایلی که کسانی میرن دنبال خلاف و… به خاطر نبودن پول و ضعیف بودن در بعد مالی هست. فقر بی ادبی رو میاره، فقر فحاشی و پرخاشگری رو به وجود میاره. جدی میگم اینو.

توی اون سمینار و توی کتاب آقای تی هارویکر هم گفته بود: زمانی که من فقیر بودم، هر کسی که پولدار بود و پول خوبی در میاورد، ماشین خوبی سوار می شد، من از اوها متنفر بودم! فکر می کردم که اینها حق منو خوردن که من پولدار نشدم و من الان اینم. و در بحث باورهای ثروت به این موضوع هم اشاره ای خواهیم کرد. ایشون می گفت: وقتی که من رفتم از زیر صفر و فقیر بودن بالا اومدم و شروع کردم به پولدار شدن و یک فروشگاه لوازم ورزشی زدم و اون فروشگاه تبدیل شد به یک فروشگاه زنجیره ای و وضعم خوب شد.

می گفت: یه روز توی ماشین سقف بازم نشسته بودم و داشتم توی آرامش رانندگی می کردم و یه ماشینی اومد رد شد، وانت بود و چند نفری هم توی اون ماشین درب و داغون که بنده خداها سوار اون ماشین بودن، فقیر بودن، اینها یک قوطی آبجو که خورده بودن، پرت کردن توی ماشین من و چند تا فحش آبدار رکیک هم به من دادن و رفتن! ای پولدار کثیف… اونجا فکر کردم و گفتم: من هم خودم دقیقاً یک زمانی مثل اینها بودم و پولدار نبودم و فکر می کردم که پولدارها حق منو خوردن و هر کس که پولدار شده، حق منو خورده که من الان پول ندارم.

حالا خودشون مدرس ثروت و موفقیت هستن، گفتن: الان متوجه شدم که کسی که بیماری فقر رو در وجود خودش درمان نکنه، همیشه محکوم میشه به بیماری فقیر بودن و به دیگرانی که دنبال ثروت و موفقیت هستن، توهین و تحقیر کنه، فحش بده و دری وری بگه. ولی کسانی که خودشون رو ساختن، روی خودسازی کار کردن و به سمت ثروتمند شدن حرکت کردن، واقعاً یک فرمولی رو دنبال کردن، زحمت کشیدن، تلاش کردن، باورهاشونو درست کردن و فنداسیون دیدگاه خودشون نسبت به ثروت رو روش کار کردن، روی شهود کار کردن، روی انواع و اقسام توانایی هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده، کار کردن و ثروت رو خلق کردن.

حالا دوره استحاله نیروی جنسی، تمرکزش روی هدایت میل جنسی هست به سمت ثروت، خلاقیت و هر زمینه ای که دلمون بخواد. ولی خوب گفتم روی ثروت یه کم بیشتر کار کنیم. برای همین این دو جلسه رو به دوره اضافه خواهیم کرد. حالا توی کانال چون ما همیشه محتواهای رایگانی رو تولید کردیم و به لطف خدا تولید خواهیم کرد، گاهی وقت ها که کمپین میذاریم و حرف از فروش می زنیم، تک و توک پیدا میشن کسانی که باورهای فقیرانه دارن. مثل همون داستان که فکر می کنن هر کسی که پول درآورد، آدم مشکل داریه و کسی نباید پول دربیاره! این باور و بیماری فقر، مثلاً پیام هایی رو ما دریافت می کنیم می بینیم که طرف فحش های رکیک میده! که چرا شما پول می گیرید!

ببینید چقدر باور خرابه و چقدر جامعه ما نیاز داره که نه تنها یک استاد و یک مدرس و دو مدرس، به نظرم هزاران مدرس که در زمینه ساختن باورهای ثروت در این مملکت کار کنن، باز هم کمه! چون خیلی وقت ها این باورهای نداشتن پول و نداشتن ثروت اینقدر ریشه دار شده و اینقدر سال های سال توی وجود فرد نشسته که از چند جهت، یعنی از زبان چند مدرس باید بشنوه تا این موضوع رو درک کنه که بابا پول درآوردن خیلی هم خوبه، پول درآوردن هیچ اشکالی نداره. وابستگی به مادیات هستش که خوب نیست! وابسته بودن به پول، وابسته و دلبسته بودن به دنیا خوب نیست.

ولی اگر انسان وابسته نباشه و در عین حال ثروتمند باشه، این دقیقاً اون چیزیه که خداوند از ما می خواد. خداوند میگه: داشته باش، میلیاردر باش، ولی بهشون وابسته نباش. توی ذهنت تصور کن اگر همین الان همه پولهامو از من می گرفتن، چی می شد؟ خدا که هست. من خداوند رو دارم. حالا بحثش طولانیه. ولی در کل نباید به پول وابسته باشیم. ولی باید تلاش کنیم برای ثروتمند شدن، باید تلاش کنیم برای اینکه روزی حلال به دست بیاریم.

توی دوره استحاله که قبلاً هم گفتیم: درسته اول چهارده جلسه بود و بعد افزایش دادیم به نوزده جلسه و حالا چند جلسه دیگه هم اضافه می کنیم که دو جلسه اش در رابطه با تقویت باورهای ثروت و اینکه ثروتمند شدن چطوریه و چیکار کنیم. و در دو فایل دیگه که اون دو مبحث دیگه رو که به دوره اضافه خواهیم کرد، شروع می کنیم و میگیم که چه مباحثی رو به دوره اضافه می کنیم. و بعد از اینکه سه چهار جلسه ای که به دوره اضافه خواهیم کرد، در همین نیمه اول سال 96 مجدداً افزایش قیمت خواهیم داشت.

به خاطر اینکه محتواهایی که ما داریم اضافه می کنیم، اینها بابتشون زحمت می کشیم. بابتشون در بحث ثروت، علاوه بر اون سمینارهایی که شرکت کردم و کتاب های خارجی که خوندم و چیزهایی که توی زندگیم پیاده کردم، از آموزش های اساتید ایرانی هم استفاده کردم، توی این یکسالی که اومدم ایران. میلیونی پول خرج کردم. و حالا میایم چکیده اش رو، تلفیقی از چیزهایی که یاد گرفتم، به علاوه تجربه هایی که خودم داشتم، چون من این ها رو از فیلتر تجربه های خودم هم رد می کنم که به دل کاربران بشینه.

و اینها رو میام یکی دو جلسه آموزش میدم، زحمت برده، تلاش برده، هزینه برده و برای همینه که قیمت دوره استحاله نیروی جنسی رو افزایش خواهیم داد. ولی خوب کسانی که الان دارم این فایل رو ضبط می کنم، توی کمپین تخفیف ویژه به خاطر عید مبعث هستیم و قیمتی که الان دوستان دارن تهیه می کننف به راحتی میشه نصف اون قیمتی که دوره رو افزایش قیمت خواهیم داد. و خوب بالاخره عید مبعث هست، چرا که نه؟ چرا به کاربرهای عزیزمون عیدی ندیم؟

و در ادامه این فایل ها، دو تا فایل دیگه رو هم ارائه خواهیم داد که دو مبحث بسیار جالبی رو آموزش خواهیم داد. یکی تمرینات و تکنیک های جنسیه که برگرفته از تعالیم شرقی هست که پنج هزار سال قدمت داره، اونها رو آموزش میدیم و در بحث تغذیه هم باز آموزش داریم. و یک جلسه دیگه هم در رابطه با تغذیه داشتیم. ولی این جلسه ای که به دوره اضافه خواهیم کرد در رابطه با مفاهیم کاربردی تغذیه هست. و حتی رژیم غذایی هفتگی خواهیم داد که چطور به استحاله و حال خوب و به معنویت ما کمک کنه.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید