ارزش علم استحاله نیروی جنسی

value-of-se-x-energy-transmutation-course
4.7
(3)

آیا این پولی که برای تهیه دوره استحاله نیروی جنسی میدیم، آیا می ارزه؟ پولمونو حروم نمی کنیم واقعاً؟ چی قراره گیر ما بیاد؟ توی این ویدیو در رابطه با این موضوع صحبت می کنیم.

ببینید دوستان چقدر توی دنیا داره در رابطه با سکس پول خرج میشه؟ حالا توی دنیا که هیچ؛ توی کشور خودمون متأسفانه. چقدر جوونهای ما پول خرج سکس و مسائل جنسی می کنن؟ متأسفانه که توی کشور ما هم این پدیده ای هستش که وجود داره. چه ما قبول بکنیم چه نکنیم. پدیده فروختن سکس و تن فروشی وجود داره تو کشور ما. و آیا جوونهای ما چقدر خرج سکس می کنن؟

چقدر پول میدن و فکر می کنن که با رابطه جنسی برقرار کردن با اون شخصی که خودش رو در اختیار قرار میده، حال خوب رو تجربه می کنن؟ آیا واقعاً همچین چیزی هست توی جامعه ما؟ بله که هست! چقدر پول توی این زمینه خرج میشه؟ علاوه بر اون هستن کسانی که خوب من دیدم چند سال خارج از کشور بودم. فقط و فقط برای ارضای میل جنسی پا میشن میرن مسافرت های خارجی. بی رودرواسی؛ کم هست؟ چند میلیون خرج اون سفرها میشه؟ پا میشن میرن… اصلاً کشورهایی هستن که مخصوص این کار هستن. هر کی میره، برای این میره. حالا علاوه بر اون منظره های خاص و… اصلاً خیلی ها برای همین پا میشن میرن کشورهای خارجی! یا سفرها و تورهای هفتگی و… و در نهایت پولهای زیادی هم خرج می کنن و آخر هم اون حال خوب وجود نداره.

اون حال خوب وجود نداره! حال بد وجود داره. دوست عزیزم آقای افلاکی خیلی قشنگ این مبحث رو توی جلسات پانزده و شانزده توی این دوره توضیح دادن: مثل یک پن درایو یا فلش دیسک ویروسی هستش، وقتی که ما با هر کس و نا کسی میریم می خوابیم، چه تبادل انرژیکی ویروس واری با دیگران و حالا اون کسی که باهاش هستیم برقرار می کنیم و چقدر بیمار میشه روح ما… اینهمه پول میده انسان میره این کارها رو میکنه، آخرش هم حالش بده! و آخرش هم چیزی گیرش نیومده و حالش بدتر و بدتر و بدتر میشه. اون حال بدو کسانی که تجربه کردن خوب می دونن. چقدر این حال دردناکه؟

پس حالا توی این دوره استحاله میایم اصلاً نگرش همه رو نسبت به میل جنسی عوض می کنیم. میایم میگیم که ارزششو بدون. خانم هدرش نده. آغوش تو فقط جای خداونده و همسر خودت. و وقتی هم با همسر خودت هم آغوش میشی و وارد رابطه جنسی میشی، باز هم خداوند حضور داره و اینو کامل آموزش میدیم توی این دوره. هم خودم صحبت کردم توی این فایل های صوتی، هم آقای افلاکی خیلی قشنگ توی اون جلساتی که تصویری هست، ویدیویی هست که خیلی این مبحث رو کامل بیان می کنن و واقعاً من خوشحالم و از ایشون هم تشکر می کنم که توی این دوره با ما همکاری کردن.

و یک سؤالی که اینجا پیش میاد اینه که واقعاً ارزش یک رابطه سالم و لذتبخش زناشویی با لذت هزار، به جای اینکه انسان بره با هر کس و نا کسی یا حتی با همسر خودش هم رابطه جنسیش اون کیفیت لازم رو نداشته باشه، مثلاً روی صد باشه، دویست باشه، اگه صفر تا هزار بگیریم، اگه انسان با کیفیت هزار انجام بده، اون چقدر واقعاً ارزش داره؟ اینکه اگه مردی همسرش رو به ارگاسم برسونه، که دغدغه بسیاری از مردها هستش، این چقدر ارزش داره؟ حال اون خانم خوب میشه واقعاً وقتی به ارگاسم می رسه. نشاط ایجاد می کنه. آکسی توسین توی خونش ترشح میشه، وابستگی بیشتری به همسرش پیدا می کنه، عشق به وجود میاد، نشاط پیدا می کنه و مباحثی هستش که توی دوره کاملاً آموزش دادیم. این چقدر ارزش داره؟ هر مردی اگر به قول آقای افلاکی برچسب زود انزالی به خودش زده که زود ارضا میشم و نمی تونم همسرم رو به ارگاسم برسونم، این اگر نگرش انسان عوض بشه و هر موضوعی که با آموزش هایی که آقای افلاکی دادن، درمان بشه این چقدر ارزش داره؟ میشه روش ارزش پولی گذاشت؟

به نظر من نمیشه ارزش پولی روش گذاشت. هر پول و مادیاتی که بخوای روش ارزش بگذاری، به نظر من اشتباهه. بیشتر از این می ارزه. رضایت جنسی در رختخواب. به نظر من نمیشه قیمتی روش گذاشت. و اینکه دوره استحاله نیروی جنسی رو توی دنیا من ندیدم. کسی همچین کاری نکرده که رابطه جنسی رو یا کلاً علم ستحاله میل جنسی رو به صورت یک پکیج آموزشی تدریس کنه به شکل صوتی و تصویری با کسی که خودش این کارو انجام داده.

خود من به لطف خداوند نمونه زنده استحاله هستم. حالا انرژی که دارم و نتیجشو اصلاً می تونید توی فایل هایی که در کانال گذاشتم، در مورد همین دوره ببینید که چی دارم میگم. به لطف خدا و کاربرها بوده که پیام های خیلی زیادی دادن و تشکر کردن و خیلی روشون اثر گذاشته، برای چیه؟ برای اینه که میل جنسی رو وقتی استحاله کنی، معنویت توی وجودت میاد. میل جنسی به نظر من رابطه مستقیم با معنویت داره و سوءاستفاده از میل جنسی رابطه مستقیم با دور شدن از خدا و حال بد رو تجربه کردن داره. هر دو حالتش رو من توی زندگیم تجربه کردم. دروغ چرا؟ خدا رو شکر که الان اینجا هستم. گذشته مهم نیست. الان اینجا هستم به لطف خدا و دستم توی دستان خداست.

الان هم که توی دوران سالیتیود هستم و مجرد هستم، شب ها خداوند رو به آغوش می گیرم. بهترین معشوق دنیاست. هیچ نیاز جنسی ندارم. یعنی نیاز دارم. انرژی جنسی توی وجودم بالا هست، هات هستم، گر گرفتم، ولی استفاده اش می کنم. زرنگم. می دونید چی میگم؟

توی این دوره اینها رو آموزش میدیم. حتی اگه جلسه ای هم بخوایم به این قضیه نگاه کنیم، نوزده جلسه آموزشی پیش مدرسش، فرض کنید که یک فرد بخواد بره، خود اون مدرس مبحثی رو آموزش میده که خودش نمونه عملی اون مبحث هستش. حالا این جلسه ای هم بخوایم حساب کنیم، جلسه ای چقدر میشه واقعاً؟ جلسه ای چقدر حاضره یک فرد بده برای یاد گرفتن اون آموزش های ناب؟ حالا این آموزش های ناب که میگم، قصد تعریف کردن از خود نیست، همش لطف خداونده.

همیشه گفتم. من کی ام؟ من اگر لطف خداوند بر من، کانال و وبسایت مس به طلا نباشه، یک ثانیه لطف او قطع بشه، تمومم من! من چیزی ندارم بگم برای شما. همیشه من با وضو جلوی دوربین یا وقتی که صدا ضبط می کنم، اون فایل رو ضبط می کنم. همیشه از خدا کمک می گیرم. خودش بر زبان من جاری می کنه.

چرا؟ وقتی که مخصوصاً مردها که نوسانات جنسیشون خیلی بالا هست، سریع تحریک میشن و سریع تخلیه میشن. دوباره سریع تحریک میشن. وقتی انسان ها، خانم ها هم همینجور، وقتی میل جنسیش رو درست استفاده می کنه، حرومش نمی کنه، قدر این نیروی مقدس رو میدونه، خدا معنویت رو توی وجودش می کشه بالا. اونوقت هر وقت که حرف می زنی، حرفت نور توش وجود داره. کلامت به دل انسان ها میشینه. برای چیه اینها؟ فکر کردید من چیزی دارم؟ هنری دارم؟ نه به خدا. خودشه. همش لطف خودشه.

و برای همینه که من توی این دوره آموزش استحاله نیروی جنسی گارانتی شش ماهه گذاشتم. و توی فایل گارانتی کامل توضیح دادم و گفتم که گارانتی محصول یعنی چه؟ واقعاً ما پول رو پس میدیم؟ بله پس میدیم. اون ویدیو رو هم حتماً نگاه کنید که بدونید برای چی واقعاً ما میگیم که نمی خوایم پول نارضایتی توی زندگیمون باشه. بخاطر اینکه اگر من گارانتی روی محصولم نگذارم، اگر پولی رو از کسی بگیرم و راضی نباشه طرف، کار من تمومه. پروژه مس به طلا تعطیل. تموم شد.

اگر من به خدا پشت کنم و خدا من رو به حال خودم وا بگذاره، کار من تمومه. دیگه اون رسالتی که خدا لطف کرده و در اختیار من گذاشته، خراب شده دیگه. من نمی خوام پول نارضایتی توی زندگیم باشه. واقعاً از صمیم قلب دارم میگم.

بنابراین وقتی که شما می خواید این دوره رو تهیه کنید، شاید این سؤال براتون پیش بیاد که واقعاً من دارم پول خرج چه چیزی می کنم؟ قراره چی گیرم بیاد؟ مباحثی هستش که توی دنیا کسی تا به حال به اسم محصول ارائه نکرده. من تموم کتاب هایی که در رابطه با استحاله هست رو، حالا تمومش رو نگم، ولی اون معروف هاش رو خوندم توی آمازون. تمومش رو. حالا یه امکانی دارم و می تونم از آمازون خرید کنم به شکل کیندل. مطالعه کردم به لطف خدا. همشون میگن، یه سری چیزهای مختلف، تکنیکی های مختلف. من همشون رو جمع کردم به اضافه اون نوری که خداوند لطف کرده و تلفیق شده با این آموزش ها و من میام به شما عزیزان توی این دوره تقدیم می کنم.

و امیدوارم هر کسی که کاربر کانال ما هست، این دوره رو تهیه کنه. که ما دانشمون توی این کانال همه مساوی باشه. حالا مثلاً کاربری پیام میده، حالا من شخصاً خودتون می دونید تا جایی که وقت داشته باشم، جواب کاربرها رو میدم و مشاورمون هم جواب میدن، ولی خوب  همیشه باید بپرسم شما محصول رو تهیه کردید یا نه؟ خیلی ها سؤالاتی رو می پرسن که همش جوابش توی اون محصول هست.

من دوست دارم همه کاربرهای کانال این محصول رو تهیه کنن. نگران پول هم نباشید. گارانتی پول هم گذاشتیم. حالا این نیست فکر کنید پولتون هدر میشه. این فایل ها رو که گوش کنید، متوجه میشید که پولتون هدر میشه یا نمیشه.

اگر هم که فکر می کنید که واقعاً طبق اون شرایطی که توی فایل گارانتی گفتم، واقعاً کار بهتون نداد و هیچ اثری روی زندگی شما نداشت، ما با کمال میل اون پولو تقدیم می کنیم و سیاست ما توی زندگی همین هستش. نه تنها از نظر مادی، از نظر احساسی هم یکی از فنداسیون اخلاقی شخص من این هستش که اگر بدی کردم، حلالیت بطلبم. حتی یک جاهایی حلالیت طلبیدن سخته، شکستن غرور سخته، ولی همیشه از خدا خواستم بهم اون شهامت رو بده که بتونم عذرخواهی کنم. شهامت عذرخواهی کردن، کم چیزی نیست. واقعاً آدم از خدا باید بخواد که این شهامت رو بهش بده.

یک هدیه رایگان برای شما که تا پایان این ویدئو را مشاهده کردید:

 

برای دریافت هدیه یک جزوه pdf و سه  ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه استحاله نیروی جنسی، لطفا ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا همین الان جزوه و اولین فیلم را دریافت کنید:

 

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

5 دیدگاه برای “ارزش علم استحاله نیروی جنسی

 1. mahdi999
  mahdi999 گفته:

  سلام آقا جواد خیلی ممنونم که ازاین راه دارین به جامعه خدمت میکنین…یه درخواستی از شمادارم اونم اینه که کسایی مثله دکتر هلاکویی ومریم محبی تو آمریکا وسایت های ایرانی فضای مجاازیو پرکردن که خودارضایی هفته ای دو بار طبیعیه ازتون میخوام به کاربراتون تو ویدیوهای بعدیتون بگین که اینا میدونن خودارضایی ضرر داره وپول گرفتن دارن مارو گمراه میکنن واقعا طرفداراشون کم نیستن…ایشالا همیشه موفق باشین….یا علی مدد…

 2. سیامک گفته:

  سلام و عرض خداقوت خدمت جناب آقای استاد زارع و تمامی کاربران و اعضاء محترم سایت الهی و آسمانی ” مس به طلا ”
  الآن حدوداً 4 روز هست که من این محصول ماورائی و بسیار ارزشمند را خریداری کرده ام و هر روز و هر شب با شوق و اشتیاق وصف ناپذیری در حال گوش دادن به درسهای ماورائی و فوق العاده علمی و کاربردی آن هستم و 100 البته به تمرینات آن نیز عمل مینمایم.
  از صمیم قلبم خداوند متعال را شاکر و سپاسگزار هستم که قدرت و اراده این تصمیم گیری عالی و این انتخاب شایسته را به من ارزانی داشت و میلیونها بار و میلیاردها بار از این خرید خودم راضی و خوشحال هستم و تا جائی که در توانم باشد و بتوانم، این محصول مؤثر و شگفت انگیز را به تمامی کسانی که میشناسم و میدانم با مشکلات شدیدی در رابطه با انرژی و نیروی مهار نشده و ناشناخته “جنسی” و مقوله پیچیده “سکس” دست و پنجه نرم میکنند، معرفی و پیشنهاد میکنم.
  البته به عقیده من هر کسی (در مواجهه با هر مسئله و مشکلی) اگر با تمام وجود از خداوند مهربان درخواست کمک و راهنمائی کند، مطمئناً و یقیناً خداوند متعال او را به مسیرها و راه هایی نجات بخش و الهی (مثل آشنائی با افراد و انسانهایی قدرتمند و خداجو مانند جناب آقای استاد زارع و سایتهای ارزشمندی همچون “مس به طلا” و محصولات گرانبها و بی نظیری همانند “استحاله نیروی جنسی”) راهنمائی و هدایت خواهد فرمود و اصلاً نیازی به اصرار کردن و یا تحمیل نمودن نیست.
  باز هم از استاد زارع بابت تهیه و ارائه این محصول شگفت انگیز و الهی، بینهایت تشکر و قدردانی میکنم و به تمامی کسانی که این پیام من را میخوانند و هنوز بین خریدن و نخریدن این محصول دو به شک هستند توصیه میکنم در مورد خریدن آن یک درصد هم شک نکرده و تعلل نکنند و سریعاً آنرا خریداری کرده و با استفاده از درسها و عمل نمودن به فرامین معنوی و نیرومند آن، دنیا و آخرت خودشان را به طور کامل و عالی بیمه نمایند. خدا را شاهد میگیرم که من نه از قبل آقای زارع را میشناختم و نه هیچگونه پیشینه دوستی یا رفاقت از گذشته با ایشان دارم و نه ایشان فامیل و قوم و خویش من هستند که یک درصد فکر کنید میخواهم برای ایشان و محصولشان تبلیغات میکنم!! فقط و فقط میخواهم به عنوان کسی که نیروی جادوئی و حس قدرتمند این محصول را درک کرده و فهمیده ام، آنرا به دوستان و عزیزان هم فرکانسی ام که به هر طریقی با این محصول برخورد نموده و آنرا دیده اند، با تمام وجودم اعلام کنم و بگویم که: این محصول آسمانی و الهی را بخرید و استفاده کنید و در دنیا و آخرت رستگار شوید . . .
  به قول شاعر اندیشمند سعدی شیرین سخن که فرمود:
  من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم **** تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال . . .
  در ضمن به همه دوستان و همچنین به استاد بزرگوارم جناب آقای زارع پیشنهاد میکنم، اگر توانستند حتماً کتاب مفید و آموزنده ” از سکس تا فرا آگاهی ” اثر عارف بزرگ هندی ” اوشو ” را نیز مطالعه نمایند و تا جائی که میتوانند اطلاعات و آگاهی های خودشان را در اینگونه مسائل که متأسفانه در جامعه ما بسیار گنگ و مبهم هستند، افزایش دهند.
  در پناه ایزد متعال، همواره شاد، آگاه، سلامت و مهربان باشید.
  ایام به کام و تا درودی دیگر فعلاً بدرود . . .

دیدگاهتان را بنویسید