مجردی و استفاده صحیح از نیروی جنسی

transform sexual energy for singles
3.6
(11)

اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده                             بدان عاشق شده است و گریه کرده!

حالا ما عاشق شدیم و ازدواج هم کردیم خدا رو شکر. ولی عشق واقعی عشق به خداونده. در این ویدیو یک سؤال بسیار خوبی رو که یکی از کاربران عزیز پرسیده بودند در رابطه با استحاله و تعالی میل جنسی برای مجردین رو پاسخ میدیم. گفته بودن: شما که میگید میل جنسی رو باید ذخیره کرد و اون رو هدر نداد از طریق خودارضایی و در راه درست استفاده کرد ، خوب ما مجردها چطور در راه درست استفاده کنیم؟

خوب اصلاً کل علم استحاله میل جنسی میاد همینو میگه. اصلاً شاید به درد مجردها خیلی بیشتر بخوره. میگه چطور استفاده کنیم. استفاده صحیح از میل جنسی فقط در رابطه زناشویی نیست. ما میگیم: میل جنسی پتانسیل بسیار قدرتمندی داره. خیلی زور داره ، خیلی قویه ، مثل بمب اتم در وجود ما می مونه. توی هر زمینه ای که دلتون بخواد ، می تونید از اون استفاده کنید. مثلاً وقتی که شما خودارضایی و شهوترانی و … رو کنار می گذارید ، یک مقدار انرژی زیاد روحی و جسمی و ذهنی به وجود شما بر می گرده و اینها ذخیره میشه. در چه راهی می تونیم استفاده کنیم؟ در هر راهی که خودتون علاقه دارید. در دوره استحاله و تعالی نیروی جنسی شرح دادیم که شما می تونید برید دنبال پیدا کردن رسالت خودتون در زندگی.

که چطور باید و به دنیال چی باید باشم؟ به چه چیزهایی علاقه دارم؟ راه هایی رو گفتیم که بتونید رسالت و اون چیزی که روح شما تشنه اون هست رو پیدا کنید. حالا یکی دنبال ورزش میره ، یکی دنبال ادبیات میره ، یکی دنبال معنویت میره ، یکی دنبال علم میره ، هر زمینه ای.

ثروتنمدان بزرگ جهان میل جنسی را اتلاف نکرده اند

وقتی که شما میل جنسی رو هدایتش می کنید و در وجود خودت تقویتش می کنید ، این قدرت به شما داده میشه که در هر زمینه ای که دلتون می خواد از اون استفاده کنید. و اتلاف انرژی بسیار عظیمی رو که قبلاً داشتید رو دیگه ندارید. این خیلی به شما کمک می کنه. برای همینه که ما میگیم ثروتمندان جهان این کارو می کردن و می دونستن که میل عظیم جنسی رو نباید هدر داد. خیلی خیلی مهمه و خیلی قدرتمند باید به این موضوع نگاه کنیم. اینجوری فکر نکنیم که حالا اگر این علم رو پیاده کردیم که کردیم ، نکردیم هم مهم نیست. نه اینطور نیست.

شما بعد از اینکه میل جنسی رو در وجودتون ذخیره کردید ، شروع به متعالی کردن اون کردید با استفاده از تمرینات عملی که در دوره وجود داره که چطور ما به این انرژی رو در بدنمون بچرخونیم ، سطح انرژیمونو بالا ببریم ، هم از نظر معنوی و ذهنی قدرت بسیار زیادی پیدا می کنیم  و خودبخود خلاقیت رو به دست میاریم ، اینها رو می تونیم جدی بگیریم و از اون استفاده کنیم. همیشه گفتم: برای خود من بحث معنویش خیلی خیلی قدرتمند بود. و به محض اینکه شما روی میل جنسی و شهوت کار می کنید ، بعد معنویتون به شدت تقویت میشه. و همچنین خلاقیت و شادی. شادی و نشاط درونی.

افسردگی ندارید و عزت نفس به شما داده میشه. همه اینها لازمه اش اینه که شما توی هر مسیری که در زندگی حرکت کنید ، اینها رو نیاز دارید. عزت نفس نیاز دارید. شادی درونی. افسرده نباشید. شاکر باشید. رابطه معنوی خوبی با خدا نیاز داشته باشید. همه اینها رو ما نیاز داریم. چه کسی بخواد دنبال علم بره ، چه کسی بخواد پول و ثروت بره. چه دنبال هنر بره ، چه دنبال معنویت.

در هر کاری به عزت و اعتماد به نفس، نشاط دورنی و شکرگزاری نیاز است

در هر زمینه ای ما به این کوالایتی ها و خصوصیات مثبت اخلاقی نیاز داریم. پس عزیزان خیلی مهمه که اگر مجرد هستید، ای وای دیگه من همسر ندارم ، پس منم برم میل جنسیمو با کارهای نادرست از بین ببرم. نخیر! اتفاقاً مجردین خیلی بیشتر می تونن این میل رو ذخیره کنند. یک نکته ریز رو هم در بحث پرهیز اینجا بگم: پرهیز برای کسی که مجرد هست ، خیلی راحت تره.

بر عکس اون چیزی که مجردان فکر می کنن که پرهیز کردن و ذخیره کردن انرژی جنسی خیلی سخته ، اتفاقاً خیلی راحته. می دونید مثل چی می مونه؟ مثل یک فردی می مونه که روزه گرفته. کسی که روزه گرفته می دونه که از صبح تکلیفش با شکمش چیه. هیچی نباید بخوره. روزه هست دیگه. یک قطره آب هم نباید بخوره. ولی کسی که روزه نیست و می خواد کم خوری کنه ، خیلی کارش سخت تره. جون بهش اجازه دادن که غذا بخوره. مثلاً غذا رو گذاشتن روی میز با ده تا قاشق و گفتن نخور! خوب این سخت تره دیگه.

کسی که مجرده ، من تجربه اش رو توی کشور مالزی داشتم دیگه. که سیزده ماه در پرهیز بودم. می دونستم که میل جنسی برای من چیزی نیست که بخوام دنبالش باشم و هیچگونه تلاشی لازم نیست انجام بدم. نه دنبال کسی بخوام باشم و با کسی آشنا بشم. نه دنبال ارضای میل جنسی باشم. هیچی! اصلاً پرونده اش توی ذهن من بسته است. در پرهیز هستم.

حفظ پاکی و پرهیز در دوران مجردی بسیار آسان است

خیالم راحت بود در مقایسه با کسی که متأهل هست و همسرش در کنارش هست و می تونه رابطه داشته باشه و بخواد رابطشو کمتر کنه و کیفیت رابطشو اونطور که توی دوره استحاله آموزش دادیم ، بخواد یک ذره متفاوت تر کنه و کیفیت بالاتری داشته باشه ، تعدادشو بخواد کمتر کنه یا هر چیز.

خوب مجرد خیلی براش راحت تره. اولش سخته. ولی بعد حفظ پاکی و پرهیز در دوران مجردی بسیار بسیار راحت تره. برای کسانی که فکر می کنن که نه! این یک نیازه و آدمو خفه می کنه! نمیشه! می میرم! نه اصلاً اینطور نیست. پرهیز رو تجربه بکنید. یک مدت که توی پرهیز باشید ، خودتون متوجه میشید که چقدر می تونید میل جنسی و شهوت رو رام کنید. و به جاش خدا و معنویت رو وارد وجودتون کنید.

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 11

دیدگاهتان را بنویسید