استحاله نیروی جنسی، چه چیزی «نیست»؟

se-x-ual-energy-transmutation-what-it-is-not
0
(0)

این مقاله در ادامه آموزش های استحاله نیروی جنسی، می خوایم به این سؤال جواب بدیم که استحاله نیروی جنسی چه چیزی نیست؟

ما در رابطه با اینکه استحاله نیروی جنسی چه چیزی هست رو یک آموزش هایی در رابطه با اون آماده کردیم وگفتیم این هست. حالا می خوایم ببینیم استحاله میروی جنسی چه چیزی نیست و استحاله نیروی جنسی رو با یک سری مفاهیم دیگه ای که الان خدمتتون عرض می کنم، اشتباه نگیریم.

استحاله این نیست که از درد بی کسی و بی یاری ما از نیروی جنسی خودمون استفاده نکنیم و بخوایم اون رو استحاله کنیم.

مورد بعدی این هستش که استحاله خودداری از عشق و محبت بین زن و شوهر نیست. به این معنی نیست که زن و مردی بیان عشق و محبت خودشون رو کور کنن و جلوشو بگیرن و فکر کنن که این کار استحاله نیروی جنسه. دقیقاً بر عکس. وقتی ما نیروی جنسی رو استحاله می کنیم، اگه از راه درستش استحاله کنیم، اینقدر محبت و عشق بین زن و مرد قوی تر میشه که اصلاً شاید قبال مقایسه نباشه با زمان قبل از استحاله نیروی جنسی.

مورد بعد اینکه استحاله این نیستش که ما به دلیل پیری، فرتوتی و از کار افتادگی سیستم های بدن بخوایم نیروی جنسی خودمون رو استفاده نکنیم و اسمشو بذاریم استحاله نیروی جنسی.

استحاله این هم نیست که خودمون رو به خاطر احساس گناه نسبت به سکس، احساس اینکه بخوایم خودمون رو تنبیه کنیم، یا اینکه احساس خیلی بد و منفی نسبت به نیروی جنسی داشته باشیم و به این دلیل بخوایم نیروی جنسی خودمون رو استحاله کنیم، این هم شامل علم استحاله نمیشه.

مورد بعدی که بسیار هم مهم هستش اینه که استحاله نیروی جنسی این هم نیست که ما یک ابزاری، یک دلیلی، یک چیزی توی دستمون باشه که با استفاده از اون به دیگران فخر بفروشیم. و پیش خودمون بگیم: ببین من از تو مقدس ترم! نیروی جنسی خودم رو استحاله کردم و من در مقام بالاتری از تو قرار دارم. این هم جزو مصادیق استحاله نیروی جنسی نیست و ما باید از این نوع تفکر پرهیز کنیم.

و استحاله این نیست که ما به خاطر اعتقادات مذهبی که داریم، فقط و فقط صرفاً به خاطر اون قانون مذهبی بیایم نیروی جنسی رو استحاله کنیم و بیایم ته دلمون این آرزو رو بکنیم که ای کاش میشد من استفاده کنم از این میل جنسی. حیف که قانون دین دست و پامو بسته! یه همچین تفکری. این هم شامل استحاله نیروی جنسی نمیشه.

یک چیز کلی هستش که اصلاً استحاله نیروی جنسی کلاً استحاله منظورش سرکوب کردن، نابود کردن یا از بین بردن میل جنسی به هیچ عنوان نیست. بلکه این هستش که این نیروی بسیار عظیم و خدادادی رو نه تنها سرکوبش نکنیم و از بینش نبریم، بلکه بسیار قوی ترش بکنیم و قوت ببخشیم به این نیرو و وقتی که قدرتمند شد این نیرو، اون قدرت زیاد رو در کانال های بسیار متعالی تری به خدمت بگیریم. که توی فایل های قبلی هم گفتم در رابطه با رسیدن به اهداف، خلاقیت و چیزهای مشابه اینها.

مورد بعدی این هستش که استحاله نیروی جنسی، شخصی به دلیل اختلالات چنسی، مثل اختللات دستگاه تناسلی یا عدم بر انگیختگی در زنان یا هر گونه مشکلات جنسی به این دلیل ها، ما بگیم حالا که ما این مشکلات رو داریم، این نیروی جنسیمون رو خوب استحاله کنیم. این هم شامل استحاله نمیشه. استحاله نیروی جنسی این رو میگه: ما بیایم تموم این مشکلات رو با استفاده از روش های درمانی ماسب خودشون ابتدا درمان کنیم و بعد به استحاله نیروی جنسی بپردازیم.

البته یک بخشی از درمان اینجور مسائل با استفاده از تغذیه های بسیار ارگانیک و سرشار از مواد ارگانیک و آنتی اکسیدان هستن که من در دوره استحاله نیروی جنسی آموزش دادم، میشه اینها رو برطرفشون کرد و اون تغذیه هم باعث پروسه استحاله میشه (پروسه درمان). ولی صرفاً اگر اینها دلیلی باشه که فردی مشکل دستگاه تناسلی داره، بگه من به این دلیل می خوام استحاله کنم. نه! استحاله فراتر از این مفهوم هست. خیلی فراتر از اینهاست.

و از نظر سنی و رده سنی قطعیت نداره، ولی عموماً توی افراد بالای سی سال بیشتر جواب میده و خیلی بیشتر به دردشون می خوره. چون زیر سی سال و مخصوصاً زیر بیست و پنج سال و دوره جوانی و نوجوانی هورمون های جنسی در بدن کمی قوی تر هستن و اگر فرد واقعاً بتونه نیروی جنسی رو استحاله کنه توی اون سن، خوب پیشرفتش واقعاً خیلی زیاد میشه نسبت به هم سن و سالی های خودش. ولی یه کم سخت تره کار انسان توی اون سن. چون که هجوم هورمون های جنسی در بدن و اون جوانی و شور جوانی خیلی قدرتمند تره و مثل این می مونه که ما توی سن سی یا چهل سال بیایم یک رودخانه ای که با حجم آب متوسط هستش رو روش سد بزنیم و از نیروش استفاده کنیم و اگر توی جوانی بخوایم مثال بزنیم یک رودخانه بسیار خروشان با حجم آب بسیار بالا بخوایم روی اون یشه. ولی خوب سد بزنیم. نمیگم نمیشه. ولی خوب هم سد زدنش سخته و هم اینکه اون سد هزینه اش بیشتره و تلاش بیشتری هم می خواد. ولی خوب عواید بسیار بیشتری هم خواهد داشت. و

برای افراد بالای سی سال و اگر زیر سال هستن خوب متأهل اگر باشن، باز هم مشکلی نداره. خصوصاً اگر کسانی باشن که اوائل ازدواجشون نباشه و اون دوران شور جنسی یه کم فروکش کرده باشه و به تعادلی رسیده باشن، استحاله نیروی جنسی خیلی عالی جواب میده برای این گروه از افراد. حالا این همه چیز رو گفتیم که استحاله نیروی جنسی این چیزها نیست.

پس بالاخره چیه این استحاله؟ در مقاله بعدی توضیحات جدیدتری رو ارائه خواهم داد در رابطه با اینکه استحاله نیروی جنسی واقعاً چیه؟ اصلاً چرا ما باید بهش فکر کنیم؟ حالا اگه استحاله نکنیم چی میشه؟ پس چرا تا الان کسی در این رابطه صحبت نکرده؟ چرا ما الان حتی در نظر بگیریم که بخوایم نیروی جنسیمون رو استحاله کنیم و ترفیعش بدیم به درجات بالاتری؟ اصلاً چرا باید مهم باشه؟ توی مقاله بعدی این رو کامل توضیح خواهم داد، به علاوه اینکه معرفی دوره استحاله نیروی جنسی رو که به زودی در کانال رونمایی خواهد شد، خواهیم داشت. و اصلاً توضیح میدم که چرا ما باید نیروی جنسیمون رو استحاله کنیم و استحاله کردن چه عواید و منافعی رو برای ما خواهد داشت؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

1 دیدگاه برای “استحاله نیروی جنسی، چه چیزی «نیست»؟

 1. محمد کشوری غفار
  محمد کشوری غفار گفته:

  درود و دوصد درود بر اموزگار خوبم
  چند وقت پیش اماری شنیدم که شوک بزرگی بهم وارد کرد.
  شنیدم (صحت گفته بپای اون مسؤولی که داشت میگفت) :۹۰درصد ازدواج ها برای سکس و امیال جنسی هستش و متاسفانه ۹۰درصد طلاق ها هم دوباره بخاطر همین مسعله سکس و مسایل پیرامونش….
  برای من خبر فوق‌العاده تلخی بود و افسوس میخورم که چرا از جمعیت ۸۰ میلیونی ایران فقط چند درصدش با کانال و سایت شما اشنا هستن. بی شک اگر همه علم استحاله رو یاد بگیرن و ازش استفاده بکنن قطعا امار طلاق ها پایین میاد و از ازدواج هایی ک فقط از روی هوسه جلوگیری میشه.
  و ضمن اینکه وقتی ارزش واقعی استحاله رو درک کنیم و طمع لذت واقعیشو بچشیم خودبخود از یک بعد بالاتری بهش نگاه میکنیم و جواب خیلی از سوال هامونو میگیریم…
  من در مراقبه یازده شب برای فراگیری تمام هموطن هایم با کانال و سایت شما دعا خواهم کرد. انشاالله که موثر واقع شه و حداقل تونسته باشم ذره ای جبران زحمات کرده باشم….

دیدگاهتان را بنویسید