استحاله چیست؟ و استحاله نیروی جنسی یعنی چه؟

what-is-se-x-ual-energy-transmutation
4.4
(60)

 در این مقاله می خواستم در رابطه با استحاله نیروی جنسی با شما عزیزان صحبت کنم. موضوعی که خیلی زیاد در وبسایت و این کانال به اون خواهم پرداخت و دوست دارم آموزش هایی رو به شم عزیزان در این رابطه ارائه بدم. قبل از هر چیز اجازه بدید در رابطه با خود کلمه استحاله صحبت کنیم.

استحاله چیست؟

کلمه استحاله به معنی تغییر حالت دادن و متحول کردن یک چیز هست. یا به اصطلاح خودمون همون کیمیاگری. دوست دارم معنی این کلمه رو براتون جا بندازم که شما متوجه بشید. چون من از این کلمه زیاد استفاده می کنم. میشه از کلماتی مثل متحول کردن یا کیمیاگری استفاده کرد، ولی شما باید وقتی پرسیده میشه استحاله چیست، کاملا معنای لغوی این کلمه رو بدونید.

استحاله نیروی جنسی یعنی چه؟

بعد از پاسخ به این سوال که استحاله چیست، بیایید راجع به استحاله نیروی جنسی صحبت کنیم.

استحاله نیروی جنسی یک معنی خیلی قشنگی داره.  یک کلمه جدیدی هم امروز یاد بگیریم. پس استحاله در لغت به معنای تغییر حالت دادن هست و استحاله نیروی جنسی به معنای تغییر حالت دادن و متعالی کردن نیروی جنسی.

یعنی چی تغییر حالت دادن نیروی جنسی؟ یعنی یه جای ما نیروی جنسی رو فقط در راه برقرار کردن رابطه جنسی مصرف کنیم، این نیرو رو تغییر حالت بدیم و اون رو به فرم و شکل دیگری و به شکل غیر فیزیکی متجلی کنیم. که مبحث بسیار مهمی هست و کسانی که دنبال موفقیت هستن، کسانی که دنبال هدف های بزرگ هستن، کسانی که اصلاً دوست دارن توی زندگی حال خوبی رو تجربه کننف واقعاً نمی تونن مبحث استحاله نیروی جنسی رو نادیده بگیرن.

ببینید خیلی وقت ها هست که ما برای رسیدن به هدف هامون تلاش می کنیم ، کوشش می کنیم، مایه میذاریم از خودمون، ولی یک بخش بزرگی از انرژی وجودمون که بنیادی ترین و قدرتمند ترین نیروی ذاتی ما که مثل یک بمب هسته ای در وجود ما می مونه، که اون نیروی جنسی باشه، این نیرو رو هدرش میدیم دوستان!

مثلاً شما ببینید اگر در طول هفته با همسرتون دو بار، سه بار، چهار بار رابطه جنسی داشته باشید، درسته خیلی خوبه و به عمق رابطه زناشویی شما کمک می کنه، ولی یک بخش بسیار بزرگی از انرژی خودتون رو هدر میدید! خیلی راه های بهتری هست برای اینکه از نیروی جنسی استفاده کنیم و این نیرو رو تغییر حالتش بدیم و اجازه ندیم که تمامی این انرژی بسیار عظیم خیلی خودمونی بگیم توی رختخواب هدر بشه.

ما می تونیم این نیرو رو جوری استفاده کنیم که نه تنها لذت جنسی و رابطه جنسی با همسرمون رو داشته باشیم و حتی کیفیت اون رو بسیار بالاتر ببریم، در عین حال می تونیم یک بخش بزرگی از این انرژی رو برگردونیم به وجود خودمون و از این انرژی مثل یک نیروی بسیار قدرتمند، یک انرژی هسته ای در راستای رسیدن به هدف هامون، کارمون، شغلمون، درسمون، هر پیشه و هر راهی که داریم توی زندگیمون میریم، استفاده کنیم.

واقعاً مثل اون ماشین های مسابقه ای هست که نیتروژن آزاد می کنه، یک دکمه ای می زنن، نیتروژن آزاد می کنه و قدرت و سرعت اون ماشین چندین برابر میشه با استفاده از نیتروژن. ما می تونیم از نیروی جنسی این استفاده رو بکنیم. نیتروژنی باشه برای رسیدن به اهدافمون.

واقعاً باور کنید که این کار امکان پذیره و خواب و خیال و داستان نیست. چرا اینو میگم؟ چون من خودم یکی از کسانی هستم که از نیروی جنسی، یعنی با استحاله نیروی جنسی تونستم انرژی بسیار زیادی رو توی وجود خودم آزاد کنم و خیلی راحت در راستای اهدافم حرکت کنم و اصلاً هم مثل قبل خسته نشم و نه تنها خستگی، بلکه خلاقیت و باز شدن ذهن! واقعاً دوستان این خلاقیت و اینکه ایده های بسیار زیادی به وجود ما منتقل بشه، بحثی هستش که واقعاً با استحاله نیروی جنسی و تغییر حالت دادن و کانالیزه کردن این نیرو می تونیم بهش دست پیدا کنیم.

چرا؟ آقای ناپلئون هیل توی کتابشون خیلی قشنگ میگن: نوابغ به یک نیرویی دسترسی دارن به اسم نیروی حس ششم یا تجسم خلاق. نیروی ذهنی که واقعاً تفکر اونها و دیدگاهشون رو نسبت به زندگی و نسبت به راه حل هایی که توی زندگیشون می تونن پیدا کنن، بسیار بالاتر می بره. نسبت به کی؟ نسبت به مردم عادی که به اون سطح از خلاقیت نرسیدن. و ایشون خیلی قشنگ باز می کنه که نیروی جنسی قویترین محرک مغز انسانه و می تونه مغز انسان رو به آنچنان برانگیختگی و شور و شوقی برسونه که انسان به اون فراست بی نهایت و به اون حس ششم و به اون منبع دریافت فراست بی نهایت وصل کنه.

ببینید وقتی که یک انسانی از نظر جنسی انگیخته میشه، حالا بیاید توی همون بعد فیزیکی بهش نگاه کنیم؛ حاضره هر کاری بکنه که به اون خواسته جنسی خودش برسه. یعنی به جایی می رسه که اون فوران قدرت جنسی اونقدر زیاد میشه که طرف به هیچ چیزی نمی تونه فکر کنه. فقط به اون حس انگیختگی رو ارضا کنه.

حالا ما اگر بیایم این نیروی جنسی رو کنال خروجیش رو تغییر حالت بدیم، یعنی انرژی جنسی ما انگیخته شده باشه، ولی کانال خروجیش توی رابطه جنسی نباشه. در مسیر رسیدن به اهداف باشه. باور کنید آنچنان خلاقیت و فکرهای ناب، راه حل های ناب به ذهنتون می رسه، آنچنان آرامش و در عین حالی که آرامش دارید، دیدگاهتون نسبت به زندگی عوض میشه که اصلاً باورتون نمیشه. از هزار تا دوپینگ بهتره.

یعنی انگار دوپینگ روحی برای ما اتفاق می افته وقتی ما ای کارو انجام بدیم. یک نکته دیگه رو هم بگم دوستان عزیز: علم استحاله نیروی جنسی علم جدیدی نیست، حداقل دو هزار سال قدمت داره یا بیشتر. و این علم رو شاهزادگان و شاهان و بیشتر طبقه ممتاز جامعه داشتن و این علم رو استفاده می کردن و نیروی جنسی خودشون رو تغییر کانال می دادن و اون رو منبع انژی بسیار مقدس و قدرتمندی در نظر می گرفتن.

پس تا اینجا یاد گرفتیم که استحاله چیست، استحاله نیروی جنسی یعنی چه ؟ و بزرگان موفقیت مثل ناپلئون هیل و ثروتمندانی که ایشون با اونها مصاحبه کرده، چه نظری راجع به علم استحاله دارند.

آقای ناپلئون هیل توی کتابشون ده محرک برای مغز انسان معرفی می کنن. محرک هایی مثل نیروی جنسی، عشق، تلقین به خود، تشکیل دادن گروه ها، اتحادیه ها و هم فرکانس شدن با دوستانی که طرز تفکرشون مثل ما هست و همچنین عاشق شدن. تموم این چیزها رو لیست می کنن و دو مورد از لیست هاشون هم موارد منفی هست که مغز رو تحریک می کنن، ولی ماهیت منفی دارن و ماهیت مثبتی ندارن. که یکیش ترس هست و دیگری هم الکل و مواد مخدر و چیزهایی از این دست هست. توی این لیست ده گانه، شماره یک لیست ایشون یعنی قوی ترین محرک مغز انسان رو نیروی جنسی معرفی می کنن.

واقعاً هم درست میگن. چون که نیروی جنسی عمیق ترین نیرو در وجود ما انسان ها هستش. ببینید نیروی جنسی مثل یک گردباد می مونه، مثل یک تند باد ی مونه. توی فیلم ها شاید دیده باشید وقتی که گرد باد میاد و به یک روستایی می رسه، همه چیز رو در خودش داغون می کنه و میره. نیروی جنسی هم به همین شکل هست. وقتی که به اندازه کافی برانگیخته شده باشه، مثل یک گردباد قدرتمند عمل می کنه؛ که میاد رد میشه و میره و بعد از یک مدت می بینید که صحرا آروم شد و اون گردباد هم دیگه ازش خبری نیست.

حالا ما چیکار کنیم که این گردبد رو داشته باشیم، ولی کنترلش کنیم؟ کنترل کردن گردباد خیلی سخته. منتهاش اگر ما تکنیک هایی رو بلد باشیم که این گردباد جنسی رو کنترل کنیم، بسیار می تونیم از این نیرو استفاده کنیم. ما یک قدرت بسیار بزرگ مثل گردباد در اختیارمون هست و می تونیم ازش استفاده کنیم.

مثال دیگرش دقیقاً مسأله سد هست. ببینید آب وقتی که به سیل تبدیل بشه می تونه همه جا رو خراب کنه و بدن کنترل همه چیز رو در خودش ببلعه و رد بشه و بره. ولی وقتی ما جلوی این آب سد میذاریم و خروجی های سد رو خودمون تنظیم می کنیم، به قدرت بسیار بالای آب دسترسی داریم، ولی کنترل روش داریم. به هر مقداری که خودمون دلمون بخواد و از هر کانالی که خودمون تمایل داشته باشیم این نیرو رو خارج می کنیم و استفاده می کنیم و سد و دریچه هاشو تنظیم می کنیم و آب رو جاری می کنیم به سمت مزارع و توربین های تولید برق و غیره.

انرژی جنسی هم دقیقاً به همین شکل هستش. حالا اولین چیزی که شاید به ذهن شما خطور کنه، چون به ذهن خودم هم خطور کرد، یک ترسی هست که شاید ما واقعاً بترسیم از اینه که: چی میگه این جواد زارع؟ نکنه منظورش اینه که ما دیگه سکس نداشته باشیم؟ نکنه این بنده خدا اومده ما رو از لذت بسیار بزرگ جنسی محروم کنه و بیاد ما رو دعوت کنه به سمت رهبانیت و تارک دنیا بودن و…

نه! به هیچ عنوان اینطور نیست. اتفاقاً من میگم که انسان باید از این نیروی بسیار مقدس الهی نهایت استفاده رو ببره و نهایت لذت رو هم از این نیرو ببره. چرا که نه؟ منتهاش من گفتم: به جای اینکه اون سیل رو بذاریم بره همه جا رو داغون کنه، من میگم: یک سد روش بسازیم، هر چه قدر ما دلمون خواست ازش استفاده کنیم. اگه دلتون خواست سیلاب راه بیفته، تموم دریچه های سد رو باز کنید بی حساب کتاب. برای این کار هیچ محدودیتی وجود نداره. هر وقت دلتون خواست می تونید این کارو بکنید. ولی هر وقت هم دلتون خواست، می تونید دریچه های سد رو ببنیدید.

می تونید این کار رو هم انجام بدید دوستان عزیز. خلاصه چیزی که می خوام بگم این هستش که: یکی از قدم های اولیه برای اینکه نیروی جنسی رو استحاله کنیم و تغییر حالت بدیم اینه که: این نیرو رو با عشق همراه کنیم. نیروی جنسی به تنهایی مثل اون گردباد غیرقابل کنترله. ولی وقتی با عشق همراه شد، عشق یک زن، عشق یک مرد، وقتی که عشق در زندگی ما وجود داشته باشه، می تونه واقعاً انرژی جنسی رو مهار کنه و شکل زیبا، قشنگ و مهار شده ای بهش ببخشه.

شاید خیلی کلیشه ای به نظر برسه. عشق؛ حالا عشق یعنی چه؟ عشق رو حالا بیا برای ما تعریف کن. این همه توی کتاب ها در رابطه با عشق میگن. ولی خوب در کل من توی آموزش های دیگه هم در مورد عشق صحبت می کنم. توی این فایل صوتی فقط خیلی خلاصه می خواستم بگم: نیروی جنسی وقتی با عشق همراه بشه، قدرتش خیلی قوی تر میشه و بسیار قابل کنترل تر میشه. یعنی از اون حالت غیر قابل کنترل بودن و طغیانگری در میاد.

و عامل سومی که در کنار عشق و نیروی جنسی می تونه این موتور موفقیت ما رو تکمیل کنه، نیروی تخیل هستش. پس عشق، نیروی جنسی و تخیل. این سه تا عامل وقتی دست به دست هم میدن، بسیار قدرت عجیب و غریبی دارن.

دانشمندهایی رو ما داشتیم که با استفاده از این تکنیک اختراعات بسیار زیادی رو توی زندگیشون به ثبت رسوندن. مثل دکتر کینز. که برای اختراعاتش اول چیکار می کرد؟ اول ذهنش رو تحریک می کرد، بعد می رفت توی یک اتاقی مثل اتاق فکر که کاملاً از محیط اطراف خارج بود و فکر می کرد، در مورد عوامل شناخته شده اختراعاتش فکر می کرد و بعد می رفت توی اون حالت اتصال با فراست بی نهایت و راه حل ها به ذهنش خطور می کرد. یعنی می رفت توی اون مدیتیشن و اون حالت خاص، ذهن بر انگیخته و جواب هاشو دریافت می کرد. و ایشون اختراعات بسیار زیادی رو توی زندگیشون به ثبت رسوندن. ما هم می تونیم این کارو بکنیم.

پس نیروی جنسی، عشق و تخیل سه تا عاملی هستن که می تونن بسیار زیاد به ما کمک کنن که ما بتونیم نیروی جنسیمون رو استحاله کنیم و کانالی غیر فیزیکی برای این نیرو پیدا کنیم و این نیرو رو از کانال های غیر فیزیکی متحجلی کنیم. کانال های غیر فیزیکی چی هستن؟ خلاقیت، حس ششم و تفکر برتر، رسیدن به اهداف، دنبال کردن اون پشن و شور و اشتیاق هایی که توی زندگیمون داریم. موسیقی، نوشتن، ورزش، کتاب، آواز و هر چیزی که هست. ما می تونیم از نیروی جنسیمون استفاده کنیم.

ببنید یک لحظه فرض کنید دانشجویی که خداوند بهش استعداد داده، ضریب هوشیش خیلی خوبه، علاقه هم داره. ولی خوب میره سر کلاس، هفته اول همکلاسیش خانمی هست که چشمشو می گیره. خوب ذهنش درگیر میشه به این خانم. حالا چیکار کنم که این خانم رو به دست بیارم؟ همینطور که سر کلاس نشسته، ده درصد از انرژی مغزیش صرف کلاس میشه، نود درصد از این انرژی صرف این میشه که من چطور به این خانم دسترسی پیدا کنم؟ حالا میگم خانم، چون من خودم مرد هستم میگم. حالا فرق نمی کنه، خانمی که می خواد به یک آقا دسترسی پیدا کنه. معمولاً بیشتر آقایون میرن سمت خانم ها. فرقی هم نمی کنه.

منظور اینکه این فرد اگه آگاه باشه و بدونه چقدر داره انرژی ذهنی هدر میده و تلف می کنه، می تونه خیلی خیلی خیلی بیشتر موفق تر بشه و به هدف های بسیار بزرگتری دسترسی پیدا کنه.

یک واقعیت بسیار اعجاب انگیز اینه که خیلی از مردها بعد از سن چهل سالگی به موفقیت های بسیار بزرگ در زندگی دسترسی پیدا می کنن. سرهنگ ساندرز که KFC رو راه انداخت، شصت و شش سالگی بود که این دستور پخت این نوع مرغ سوخاری شده رو اختراع کرد و به ثبتش رسوند. بعد از اینکه خیلی جواب های منفی شنید، یک رستوران باهاش موافقت کرد که این کارو باهاش انجام بده و کاری نداریم. خیلی از افراد موفق تاریخ بعد از چهل سالگی.

فکر می کنید چرا؟ خیلی واضحه! چون تا قبل از چهل سالگی قسمت اعظم انرژی مردها صرف دنبال کردن زن ها هستش. مخصوصاً توی جوامع غربی که شاید دیر تر ازدواج کنن. شاید یه کم فرهنگشون فرق کنه. انرژی های ذهنی و جسمیشون بسیار بسیار تلف میشه و برای همینه که بعد از چهل سالگی تقریباً طرف به یک آرامشی می رسه از لحاظ جنسی و دیگه سرش می خوره به سنگ یه جورایی و پیش خودش میگه: دیگه بسه! بریم یک کاری برای زندگیمون بکنیم.

حالا اگر یک جوانی در سن خیلی کم، دهه بیست خودش، بیست و یک سالگی هر چه زودتر این راز رو یکی بهش بگه، ببینید چه لطفی در حق اون کرده! شاید اون جوان هیجانات سکسیش اونقدر بالا باشه که نتونه جلوی خودشو بگیره و دوست داشته باشه که تمامی این نیرو رو توی لذت جویی جنسی مصرف کنه. ولی همین که این آگاهی بهش داده بشه که عزیزم شما بدون که خیلی خوبه که داری این کارو می کنی، ولی فعلاً این اطلاعات رو داشته باش و بدون که خیلی داری به خودت ضرر می زنی. خیلی داری انرژی هدر میدی. در همین حد. اون خودش کم کم به جایی می رسه که می بینه می تونه انگار انرژی جنسیش رو استحاله کنه.

نتیجه: در این مقاله، اول راجع به اینکه خود کلمه استحاله چیست صحبت کردیم، سپس علم استحاله نیروی جنسی را به شما معرفی کردیم. علمی که به عقیده ناپلئون هیل، همه ثروتمندان دنیا اون رو میدونند و ازش استفاده میکنند.

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 60

4 دیدگاه برای “استحاله چیست؟ و استحاله نیروی جنسی یعنی چه؟

 1. ناشناس گفته:

  سلام آقای زارع.
  نمیدونم از کجا بگم بخدا باید حرفاتونو باید با طلا نوشت قاب کرد و زد به دیوار. نمونه تو فایل صوتی دوپامین و استحاله گفتین که آدم به آرامش درونیش میرسه و از نوسانات و استرس ها بدور میشه و حرف زدن و اعمالمون هم خودمونو خوشحال میکنه هم بقیه عاشقمون میشن. که واقعا خودمم تجربش کردم. چون اون مدتی که خودارضایی نمیکردم منی که همه از دستم فرار میکردن بخاطر اخلاق ضعیفم دیدم الان همه میخوان با من باشن و هی میان دنبالم چون واقعا خودمو دوست داشتم و اونا هم و دیگه زود رنجم نبودم.
  بعد تو فایل استحاله نیروی جنسی چیست که دومین فایل صوتی تون هست گفتین که با استحاله این نیرو میتونیم مانند انرژی هسته ای از اون در راستای تحقق اهدافمون استفاده کنیم. ولله ولله ولله همونطور که شما تجربش کردین و دارین استفاده میکنین منم به مدت فقط یک روز اون حس و داشتم. کاش لغزش نمیکردم و اون حس و همیشه داشتم. من شما رو که این فایلارو از توضیحاتتون پر میکنین درک میکنم چون خدا شاهده تو مدت یک الی دو ماهی خیلی فرق کردم. زندگیم که تو شش سال عین کابوس بود و یک دفعه ای به حالت نرمالش برگشت عجیب بود. و عجیب ترش اینکه به مدت یک روز خدا بهم نشون داد که همچین انرژی ای وجود داره و میتونیم بهش دست پیدا کنیم. به تمام معنی همونجور که شما عرض کردین بدون دوپینگ و اینطور مسائل قدرتش خیلی بیشتره. آی آی که چه رویای شیرینی بود اینقدر انرژی داشتم که میتونستم کوه رو از جا درش بیارم. بخدا اگه آدم به اون انرژی که شما میگین برسه قیمتش خیلی بیشتر از اون چیزیه که شما روش گذاشتید. ولی بدیش اینه که خیلیا مثل من درآمد میلیونی نداریم که از پس هزینش بربیایم. البته قیمت الانش به قول خودتون در حد صفر هست. گذشته از این حرفا شما رو خیلی دوست دارم چون شما یکی از معدود افرادی هستید که زندگیمو دگرگون کرد. با تمام وجود به علمی که دارین ایمان دارم.
  برگردم سر فایلتون که گفتین یک دانشجویی که خدا بهش استعداد داده یدفه به چشم چرانی دچار میشه فقط ده درصد انرژیش صرف درس میشه و بقیه تلف میشه و هیچیم یاد نمیگیره. الان بیست و یک ساله هستم و نمیخوام تو چهل سالگی سرم به سنگ بخوره. خلاصه ببخشید که سرتونو به درد آوردم ولی باور کنید که تو روح خودم نمیگنجم. خیلی دوست دارم که با شما دیداری داشته باشم و از نزدیک باهاتون حرف بزنم ولی هزار و صد افسوس که نمیتونم. به زودی زود استحاله رو تهیه میکنم که به اون انرژی پاک برسم.
  در پناه حق باشید و علی (ع) مدد کارتون.

 2. ناشناس گفته:

  امام علی (ع):
  ای مالک بدان که :
  مردم اغلب بی انصاف و بی منطق و خود محورند… آنان را ببخش!
  اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند، ولی مهربان باش!
  اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند، ولی شریف و درستکار باش!
  نیکی های امروزت را فراموش میکنند،ولی نیکوکار باش!
  بهترین های خود را به دیگران ببخش حتی اگر اندک باشد، در انتها خواهی دید آنچه که می ماند میان تو و خدای توست نه میان تو و مردم!

 3. intuition
  intuition گفته:

  با سلام و خسته نباشید

  مطالب و تکنیکهائی که درباره استحاله نیروی جنسی و استفاده صحیح آن در جهت رشد و شکوفائی معنوی و مادی فرمودید جالب و مفید هستن.

  اما این مطالب چقدر برای یه دختر 39 ساله تحصیلکرده که چند خواهر کوچکتر در شرف ازدواج هم داره موثره؟ چقدر و تا کی این دختر با معنویات و موفقیتهای تحصیلی یا شغلی ذهن و روح و شاید جسم خسته ش رو آرام کنه؟ چقدر و تا کی تمرکزشو حفظ کنه برای خلاقیت، برای کارهای مفید ؟
  ناشکری در هیچ حالی جایز نیست. منظور من ناشکری و گله کردن نیست. منظورم اینه که یه دختر تنها بدون عشق همسر تا آخر عمرش می تونه به همین راحتی که شما می فرمائید عمل و زندگی کنه؟

  ممنون بخاطر مطالب و سایت خوبتون

  • گفته:

   سلام دوست عزیز…
   این تا کی ها فقط امورات را برای ما سخت تر میکنند ، درست است که نیازی در وجود انسان هست اما خداوند هیچ وقت بخاطر خودش بنده اش را از چیزی محروم نمیکند ، حالا این ازدواج کی رقم خواهد خورد بگذارید خودش زمان مناسب را مهیا کند ..
   آموزش های استحاله کمک میکند که همچنان روزانه بتوانید انرژی که در وجودتان هست به حرکت در بیاید و به شما در مسیری که هستین حتی از نظر صبر وایمان کمک کند ، البته ناگفته نماند دوره سالیتود بسیار بسیار برای شما در این حالت مفید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید