تبدیل میل جنسی به ثروتمقالات

ابعاد وسیعتر استحاله

در این مقاله در رابطه با نگرشی متفاوت نسبت به استحاله نیروی جنسی صحبت خواهیم کرد. همونطور که قبلاً گفته بودم استحاله نیروی جنسی به این معنا هست که ما نیروی جنسی خودمون رو به جای اینکه بیش از حد اون رو هدر بدیم و اتلافش کنیم و از چاکرا های پایین و از قسمت های پایین بدن این نیرو رو هدر بدیم، بیایم برش گردونیم به وجود خودمون. مثل رودخونه ای که داشت هرز می رفت و به باتلاق می ریخت، ما این رودخونه رو بیایم استفاده کنیم یا مثال سد رو زدم که سد بزنیم روش و ازش برق بگیریم. یا اصلاً فرض کنید جریان این رودخونه رو عوضش کنیم و استفاده های دیگه ای ازش ببریم. به جای اینکه هدر بشه، بره و به باتلاق بریزه.

حالا این لغت استحاله به معنای تغییر حالت دادنه و ما اگه بخوایم به استحاله از یک بعد بالاتری نگاه بکنیم، می بینیم که استحاله معنای وسیع تری داره نسبت به اینکه فقط مربوط به رابطه جنسی باشه. استحاله تغییر حالت هر چیزی و متعالی کردن هر چیزی از اون حالت فعلی خودش به یک حالت بهتر و بالاتری هست. و اسم کانال ما مس به طلا هم سمبل اصلی این کار هست که قدیم ها اصلاً یک رؤیا بود، یک سمبلی بود تبدیل کردن مس و کیمیاگری کردن مس و تبدیل اون به طلا. و استحاله این معنی رو میده.

در یک بعد بالاتر می بینیم که ما توی همه ابعاد زندگیمون استحاله رو می تونیم به کار بگیریم. وقتی که ما تونستیم نیروی جنسی رو به کار بگیریم، می تونیم همه ابعاد دیگر زندگی خودمون هم استحاله کنیم. به عنوان مثال ما می تونیم نگرش خودمون رو نسبت به خیلی از چیزهایی که توی زندگیمون هست، عوض کنیم.

یادمه یک شب توی مالزی شب سال تحویل میلادی بود و من با چند تا از دوستام رفتیم بیرون بگردیم. خوب یه جورایی ذوقش رو داشتیم، دوست داشتیم ببینیم چه اتفاق هایی می افته توی سال تحویل و اون چیزهایی که ما توی تلویزیون ایران دیده بودیم چی هست. چه جوریه، چه کاری می کنن و آیا اون چیزهایی که توی تلویزیون دیده بودیم، آیا راسته یا نه؟ رفتیم توی مناطق شلوغ شهر، یک خیابونی بود که این خیابون پر از دیسکو و کلاب بود که توش موسیقی با صدای بلند پخش میشه و حالت رستوران و بار و همه چیز هست. رفتیم توی اون خیابون رد شدیم و من اون موقع به لطف خدا چند سالی بود که به سمت خدا برگشته بودم و نماز می خوندم و یه جورایی حال روحانی خیلی خوبی داشتم. دیگه حالا دوستام گفتن بیین بریم و رفتیم.

دیدم که افراد مختلفی توی این کلاب ها هستن، میزها پر از مشروب، صدای موسیقی… یه جورای حس کردم که، می دونید وقتی آدم وارد همچین مکان هایی میشه، هوایی که توش تنفس می کنی انگار توش شهوت هست. یعنی اکسیژن های هوا شهوت آلوده.

یعنی آدم وقتی توی همچین مکان هایی میره، تموم حس های انسان رو درگیر می کنه. از حس دیدن، حس شنیدن، حس بویایی و حتی هواش هم همونطور که گفتم، حالت شهوت و گناه تو هوا هست، وقتی توی همچین جاهایی میری. و همینطور که داشتیم راه می رفتیم، دیگه نیمه شب بود و ساعت یک یا دو نصفه شب بود. داشتیم راه می رفتیم که دیدیم یک نفر از یکی از این کلاب ها اومده بود بیرون و کنار جوب آب حالش بد شده و حالت تهوع بهش دست داده بود و خیلی صحنه زشتی بود. خیلی… صحنه ای بود که خراب کرده بود همه جا رو.

وقتی که ما اینها رو دیدیم و رد شدیم، همونجا گفتم: خدایا شکرت. خدایا شکرت که من انتخاب نکردم که این مسیر رو برم. یه زمانی، اون وقتی که من از ایران نرفته بودم من آرزوم بر این بود که وای اینها چیکار می کنن؟ اینهایی که توی تلویزیون نشون میده، اینها واقعاً آخر خوشبختیه! رفتم دیدم همون نگاه کردن و عبور شدن از اون محل چقدر دریچه ها و کانکشن های روح انسان رو به خداوند می بنده و واقعاً روح و جسم انسان اسیر میشه توی اون فضا. حالا اونهایی که اهل مشروب باشن و مشروب بخورن، بدتر روحشون اسیر میشه. یعنی الکل چیزیه که روح انسان رو تسخیر می کنه و یک انرژی های کاذب، خوشی های کاذبی میده و بلافاصله بعد از اون، از خواص الکل اینه که افسردگی بسیار شدید تمام وجود فرد رو می گیره.

روز بعد از همچین شب هایی که اینقدر میرن این کارها رو می کنن، فرداش روزی هستش که حال بدی، کسلی، احساس گناه، تموم بدن خسته و اون افسردگی توی وجودشون هست.

و خدا رو شکر کردم که آدم می تونه نگرش خودش رو نسبت به خیلی چیزها عوض کنه یا استحاله کنه. استحاله فقط در نیروی جنسی نیست. در تغییر نگرش انسان نسبت به خیلی چیزهایی هست که قبلاً یک جور دیگه ای به اونها نگاه می کرد.

مثلاً من قبل از اینکه برم خارج از کشور فکر می کردم که نهایت خوشبختی و نهایت لذت و شادی توی این چیزهاست و چون توی ایران ما این چیزها رو نداریم ما حالمون بده یا من حالم بده. انگار حس می کنم که می خوام برم و روحم بی قراره و دوست دارم که از ایران برم. وقتی که رفتم اونجا دیدم که این چیزها خیلی بدتره انگار! خیلی بدتره! یعنی دردی که اینجا هست، زیر اون لایه لذت جویی سطحی که کلاً داستان بار و این چیزها داره، یک لایه که عمیق تر بری، اون افسردگی که الکل میاره، اون حس تنهایی و غریبی که بعد از این شب ها اتفاق می افته، که طرف می بینه یک شب هم گذشت و انگار چیزی هم عایدش نشد! و گمشده خودش رو فرد پیدا نکرد و باعث میشه که فردا شب دوباره بره، به امید اینکه اون گمشده اش رو دوباره پیدا کنه. و این سیکل ادامه پیدا می کنه تا اونقدر فرد توی این مسیر قدم بگذاره و اینقدر توی این مسیر درد بکشه تا شاید خداوند کمکش کنه و شاید هم هیچ وقت این اتفاق براش نیفته واقعاً.

همیشه خدوند سیگنال هایی رو می فرسته (سیگنال هایی که توی یک فایل گفتم)، همیشه هم انسان اون هوشیاری لازم رو نداره که اون سیگنال رو دریافت کنه و پیام رو بگیره و برگرده. مخصوصاً اگه انسان خودش رو به الکل و چیزهای حرام دیگه آلوده کرد، دیگه تموم کانکشن ها به سمت خداوند بسته میشه. خیلی ارتباط ضعیف میشه و فرد افسرده و ترسان و مضطرب و نا امید میشه از زندگی.

حالا جدای از اینکه توی مقاله ای می خوندم که سالانه سه میلیون نفر به خاطر الکل، حالا یا مستقیم یا غیر مستقیم به خاطر الکل از دنیا میرن. و این آمارهایی هستش که تا میشه صداشو در نمیارن، ولی خوب این یک نمونشه.

بنابراین استحاله فقط در نیروی جنسی نیست. وقتی که شما نگرش خودتون رو نسبت به یک چیزی عوض بکنید، نسبت به اینکه این دنگ و فنگ و زرق و برق و بزن و بکوبی که اونجا هست، من می تونم نگرشمو عوض کنم که بگم: نه! این نیست. من بالاتر از این می خوام. آخر لذت این دنیا این نیست. لذت های بالاتری هست. من استحاله می کنم این حس درونی خودم رو که دنبال لذت می گرده. من استحاله می کنم و تغییر حالتش میدم به یک حالت بهتری. میرم ببینم که اون چیزی که خداوند برای من خواسته چیه واقعاً؟

آیا یک شب تا صبح توی کلاب گذروندن بیشتر حال منو خوب می کنه؟ یا یک شب تا صبح یا حتی پاسی از شب رو با خداوند ارتباط داشته باشم؟ یا با خودم ارتباط داشته باشم. چون انسان از خودشناسی به خدا شناسی می رسه. الان به لطف خداوند من به این نگرش رسیدم که اگر یک ساعت من در شب بتونم به خودم برسم، روی خودم کار کنم، برم تو عمق وجود خودم، با نوشتن، دعا کردن، با مراقبه یک سفری به درون خودم داشته باشم بهتر از اینه که صد سال برم توی این مکان ها و دنبال گمشده خودم بگردم.

دنبال اون مرهمی که روی درد دل من می تونه بذاره، اعماق وجود منو بخواد آروم کنه، نیست. من هر چی میرم میبینم نیست.

حالا این یکی از مثال های استحاله بود. مثال های بسیار زیادی در زندگی ما وجود داره که اگر ما استحاله رو از سطح بالاتری بخوایم نگاه کنیم، میبینیم که استحاله نیروی جنسی می تونه قدم اول استحاله کل وجود ما باشه. کل زندگی و هستی ما رو در برگیره و ما همه ابعاد زندگیمون عوض بشه.

ولی چرا ما با استحاله نیروی جنسی شروع می کنیم؟ چون یکی از قوی ترین خواسته نفس شهوت و میل جنسیه. و اگر ما بتونیم این رو استحاله کنیم، همه ابعاد زندگیمون عوض میشه. تموم ابعاد زندگی ما تحت تأثیر قرار می گیره و ما توی تموم زمینه ها عوض میشیم. می تونیم همه چیز رو استحاله کنیم.

یا مثلاً اینکه یک نفر میاد به ما توهینی می کنه، توی محل کار انسان با کسی دعواش بشه، اینها همش چیزهای منفیه دیگه. انسان وقتی روحش بزرگ شد، اینها رو میاد استحاله می کنه، تبدیلش می کنه به یک چیز بهتر. تبدیلش می کنه به یک درس، تبدیلش می کنه به یک چیزی که خداوند براش خواسته که یاد بگیره. و توی فایل های بعدی مثال هایی دیگری رو خواهم زد که ما استحاله رو توی چه زمینه هایی از زندگیمون می تونیم استفاده کنیم، علاوه بر نیروی جنسی؛ که همه ابعاد وجودی ما به تعالی برسن و نه فقط میل جنسی.

ولی میل جنسی قدرتمندترین میلی هست در وجود انسان هست و با استحاله اون، استحاله های بسیار زیادی می تونه توی وجود ما اتفاق بیفته. در محصول استحاله نیروی جنسی قدم های کاربردی، از صفر تا صد علم استحاله رو آموزش دادم که چطور ما از کجا شروع کنیم، چه تمرینات روزانه ای رو انجام بدیم، چه نگرشی داشته باشیم و دانش خودمون رو در رابطه با استحاله بالا ببریم و چه تمریناتی رو انجام بدیم. و همه اینها رو در محصول استحاله نیروی جنسی آموزش دادم.

 

یک هدیه رایگان برای شما که تا پایان این صفحه را مطالعه کردید:

 

برای دریافت هدیه یک جزوه pdf و سه  ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه استحاله نیروی جنسی، لطفا ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا همین الان جزوه و اولین فیلم را دریافت کنید:

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

  1. سلام
    به نظر تایم فایل ها زیاده که در نهایت موجب بی حوصلگی شنونده و از دست رفتن رشته مطالب و فهرست ان برای گوینده است،میشه که در یک فایل یک مطلب را چند بار تکرار نکرد یا از گفتن مطالب غیر ضروری و حشو امتناع کرد . باتشکر

پاسخی بگذارید

بستن
بستن