کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مس به طلا را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

مفاد قوانین و مقررات سایت مس به طلا

 

بند 1 : عضویت در سایت

کاربران برای عضویت در سایت، باید به بخش ثبت نام در سایت مراجعه کنند.

سپس با وارد کردن نام کاربری، آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات لازم و ثبت درخواست، یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی حساب به آنها فرستاده می شود.  با کلیک روی لینک مذکور، عضویت آنها در سایت تایید و نهایی می شود.

تبصره1: کاربر موظف است آدرس ایمیل صحیح را وارد کند. همچنین اگر قصد خرید از سایت را دارد، باید نام و نام خانوادگی واقعی خود را وارد کند.

تبصره 2: عضویت در سایت مس به طلا رایگان است.

بند 2: فرآیند خرید از سایت

فرآیند خرید از سایت به شرح زیر است :

  • بازدید از محصولات ارائه شده در سایت توسط کاربر
  • انتخاب محصول (دوره آنلاین) مورد نظر و اضافه کردن آن به سبد خرید
  • اعمال کوپن تخفیف در صورت دارا بودن
  • رفتن به صفحه پرداخت درگاه بانکی و پرداخت مبلغ دوره به صورت آنلاین
  • فرستادن رسید خرید به ایمیل کاربر و همچنین ایمیل حاوی لینک های دانلودی به او، توسط سایت مس به طلا
  • علاوه بر ایمیل، فایلهای دانلودی دوره خریداری شده،  در صفحه “حساب کاربری من” ، در بخش “Downloads” هم برای همیه قابل دسترسی است.

تبصره 1: در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی، کلیه محصولات مس به طلا، محصولات غیرفیزیکی (دانلودی) هستند و در حال حاضر این وب سایت، محصول فیزیکی ارائه نمی دهد. بنابراین هیچ کالایی از مس به طلا به آدرس پستی خریدار فرستاده نمی شود.

تبصره 2: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مس به طلا حق دارد سفارش را باطل کند.

بند 3: شرایط ضمانت بازگشت وجه

دوره های آموزشی مس به طلا دارای ضمانت 100% بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری می باشد. استفاده از این گارانتی، فقط تحت شرایط زیر امکان پذیر است:

در صورت خرید مقام به مقام دوره ها:

خرید مقام به مقام دوره یعنی اینکه کاربر قصد دارد مقام ها (فصل های) هر دوره را جدا جدا تهیه کند، یعنی اول مقام اول را خریده و دانلود کند، سپس مقام دوم، سپس مقام سوم و الی آخر،

هنگامی کاربر مقام اول هر دوره ای را تهیه کند، فقط در انتهای مقام اول آن دوره میتواند تصمیم بگیرد که از گارانتی بازگشت وجه استفاده کند یا خیر. یعنی با خریدن مقام دوم هر دوره، شرایط گارانتی خود بخود باطل میشود و کاربر نمی تواند از گارانتی استفاده کند.

این به آن معناست که کاربر محترم با استفاده از آموزشهای یک مقام باید به این نتیجه برسد که آیا این دوره برای او مناسب هست یا خیر. بنابراین با خرید مقام دوم، کاربر اعلام می کند که از محتوای دوره راضی است و ضمانت بازگشت وچه او هم باطل می شود و نمی تواند پس از گوش دادن به حتی 1 جلسه از مقام دوم، درخواست بازگشت وجه کند.

در صورت خرید پکیج کامل

خرید پکیج کامل، یعنی کاربر بهای کل دوره را یک جا پرداخت میکند ( و از تخفیف اتوماتیک خرید یکجا هم استفاده می کند) .

در این صورت، با وجود اینکه امکان دانلود فایلهای همه مقامهای دوره برای او فراهم می شود، ولی کاربر باید ابتدا فقط فایلهای مقام اول را دانلود کند و سپس اگر از محتوا راضی بود، فایلهای مقام دوم به بعد را دانلود کند. اگر کاربر به محض خرید، همه فایلها را دانلود کند، خود بخود گارانتی بازگشت وجه برای او باطل میشود.

برای رفع هر گونه ابهام، و شفاف سازی شرایط گارانتی بازگشت وجه، مشاهده ویدیوی زیر اجباری است:

ویدیوی شرایط جدید گارانتی محصولات مس به طلا (از ۱۵ آبان ۹۸)

بند 4: حق نشر و کپی رایت

کاربر نباید در قسمت نظرات، دیدگاه ها، بخش ارسال سوالات، بخش پاسخ دهی به سوالات و هر بخشی از سایت که امکان فرستادن مطلب توسط او هست، نظرات یا مطالبی را بگذارد، یا اقدامی انجام دهد، که ناقض حقوق دیگران و همچنین حقوق مس به طلا باشد، یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

همچنین کاربران نباید هیچ گونه توهین، الفاظ رکیک، و اظهار نظرهایی که فاقد ادب و متانت است را در این سایت بیان کنند.

چنانچه هر یک از کاربران موارد این بند را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده، حساب کاربری ایشان حذف شده، و وجه واریزی آنها مسترد نمی شود.