آموزش جامع ترک اعتیاد به پورنوگرافی

آموزش-جامع-ترک-اعتیاد-به-پورنوگرافی
4.6
(59)

در این صفحه، کلیه فایلهای صوتی مربوط به ترک اعتیاد به پورنوگرافی را ملاحظه میکنید. برای ترک این اعتیاد مخرب، این آموزشها را جدی بگیرید و آنها را دنبال کنید.

جلسه 1 ترک پورنوگرافی – مقایسه زناشویی و پورنوگرافی- قسمت اول

دانلود جلسه اول
برای مطالعه نسخه متنی جلسه 1، اینجا کلیک کنید.


جلسه 2 ترک پورنوگرافی – مقایسه زناشویی و پورنوگرافی- قسمت دوم

دانلود جلسه دوم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 2، اینجا کلیک کنید.


جلسه 3 ترک پورنوگرافی – مقایسه زناشویی و پورنوگرافی- قسمت سوم

دانلود جلسه سوم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 3، اینجا کلیک کنید.


جلسه 4 ترک پورنوگرافی – مقایسه زناشویی و پورنوگرافی- قسمت چهارم

دانلود جلسه چهارم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 4، اینجا کلیک کنید.


جلسه 5 ترک پورنوگرافی – مقایسه زناشویی و پورنوگرافی- قسمت پنجم

دانلود جلسه پنجم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 5، اینجا کلیک کنید.


جلسه 6 ترک پورنوگرافی – پاکسازی زندگی از هر گونه پورنوگرافی

دانلود جلسه ششم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 6، اینجا کلیک کنید.


جلسه 7 ترک پورنوگرافی

دانلود جلسه ششم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 7، اینجا کلیک کنید.


جلسه 8 ترک پورنوگرافی

دانلود جلسه هشتم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 8، اینجا کلیک کنید.


جلسه 9 ترک پورنوگرافی

دانلود جلسه نهم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 9، اینجا کلیک کنید.


جلسه 10 ترک پورنوگرافی

دانلود جلسه دهم

یرای مطالعه نسخه متنی جلسه 10، اینجا کلیک کنید.


 

میانگین امتیاز 4.6 / 5. تعداد آرا: 59

6 دیدگاه برای “آموزش جامع ترک اعتیاد به پورنوگرافی

 1. سیامک سیامک
  سیامک سیامک گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت برادر بزگوارم جناب آقای استاد زارع و تمامی کاربران خداجو و با ایمان سایت الهی و قدرتمند مس به طلا.
  چند روز پیش در فضای اینترنت بودم که با مطلب جالبی راجع به مسئله پورنوگرافی و برخی باورهای صحیح و ناصحیح راجع به آن برخورد کردم و پس از مطالعه آن تصمیم گرفتم برای بالا بردن دانش و اطلاعات دوستان و همراهان عزیز این سایت، آنرا عیناً برایتان ارسال نمایم. امیدوارم با خواندن این مطلب بر میزان آگاهیهای شما بزرگواران افزوده گردد:
  “” باورهای اشتباه در مورد پورنوگرافی از زبان یک اورولوژیست “”
  دکتر محمدرضا صفری نژاد؛ اورولوژیست: امروزه صنعت پورنوگرافی یک صنعت چند میلیارد دلاری است که کارتل های تجاری بزرگ پشت آن قرار دارند. به کمک این صنعت آنها توانسته اند نورمهای اجتماعی را درهم بریزند و هر جامعه ای برحسب شرایط، از کم تا زیاد تحت تاثیر آثار مخرب آن قرار گرفته اند.
  امروزه روابط زناشویی طبیعی و غیرطبیعی از هم غیرقابل افتراق شده و به علت درهم ریخته شدن عرف های جامعه حتی سبب ایجاد مشکلات عدیده در خانواده ها و مشکلات روانی شدید در استفاده کنندگان از این فرآورده ها شده است.
  پورنوگرافی یا همان صحنه های بالای ۱۸ سال که به صورت فیلم، عکس، مطالب یا آثار هنری به نمایش در می آید شامل رفتارهای جنسی تحریک آمیز است. پورنوگرافی مملو از ایده های اشتباهی است که از نظر علمی همگی آنها به اثبات رسیده است. اما طرفداران اشاعه این نوع برنامه ها به دروغ تصویر دیگری از آن در اذهان عموم مردم به وجود می آورند. در این مقاله به برخی باورهای اشتباه در رابطه با فیلم های پورنو و تحقیقات علمی در رابطه با مضرات آن می پردازیم:
  ۱- با تماشای پورنوگرافی، رابطه جنسی درست را می آموزید)
  این باور اشتباه است. بازیگران فیلم های پورنو برخلاف زندگی واقعی، برگزیده شده اند. همان طور که تمامی زن های مانکن میانگین قد ۱.۸۰ و وزن ۴۵ کیلوگرم دارند تمام مردان و زنانی که در فیلم های پورنو شرکت داده می شوند خوش هیکل، زیبا، جذاب و ایده آل هستند. واضح است شخصی که مبادرت به تماشای همیشگی این فیلم ها می کند در نهایت دچار سردرگمی بین ایده آل های این فیلم ها و دنیای واقعی می شود!!
  ۲- پورنوگرافی محرک میل جنسی است)
  این باور اشتباه است. براساس تحقیقات انجام شده در ۶ درصد زوج هایی که یکی از آنها به تماشای فیلم های پورنو اعتیاد دارد، روابط جنسی دچار شکست می شود. در برخی از این زوج ها برای چند ماه و حتی چند سال رابطه جنسی قطع می شود و گاهی یکی از زوجین دیگر تمایلی به همسر خود نشان نمی دهد. دلیل این هم قضاوت ها و نگاه های منفی است که بیننده این فیلم ها به مرور به همسر خود پیدا می کند و به این نتیجه می رسد که همسرش نمی تواند به خوبی زنان یا مردان دیگر (منظور هنرپیشه های پورن است)، رابطه جنسی برقرار کند!!
  در تحقیقی برای اثبات این مساله محققان ۲ گروه از زوج ها را با هم مقایسه کردند. یک گروه در هفته یک ساعت و گروه دیگر ساعت ها و روزها پورنوگرافی دیدند. بررسی ها نشان داد گروه اول از زندگی جنسی خود رضایت بیشتری داشتند.
  ۳- پورنوگرافی نمایشی از رابطه جنسی کلاسیک و نوعی آموزش جنسی است)
  این باور اشتباه است. هیچ یک از وضعیت های انتخاب شده درواقعیت راحت و لذت بخش نیستند بلکه به نحوی انتخاب می شوند که تصویر گرفتن و فیلمبرداری از آنها ساده و در عین حال جذاب و تحریک کننده باشد. پورنوگرافی مملو از حرکات خشن است و تصویری اشتباه از رابطه جنسی به فرد منتقل می کند و به نحوی باعث گرایش فرد به ایده آل طلبی یا نفرت از رابطه جنسی خواهدشد!! برای فردی که تا لحظه تماشای این فیلم ها رابطه جنسی نداشته است، اطلاعات مخابره شده از پورنوگرافی مسمومیت زاست و تصویری نادرست از رابطه جنسی و میل جنسی به فرد می دهد :(
  ۴- افرادی که پورنوگرافی می بینند، بیماران روانی اند)
  این باور اشتباه است. در واقع تمایل و گرایش به تماشای فیلمهای مستهجن و پورنوگرافی نوعی اعتیاد و عادت مخرب است. نکته مهم اینجاست که همه افراد بداند این فیلمها در عین تحرک آمیز بودن اصلاً واقعی نیستند و نباید اجازه داد تماشای آنها (حتی برای مدت زمان کوتاه) تعادل زندگی جنسی آنها را به هم بزند.
  ۵- پورنو اعتیادآور است)
  این باور درست است. ۶ تا ۹ درصد افرادی که پورنوگرافی نگاه می کنند به تماشای آن معتاد می شوند و نمی توانند تمایل خود را به تماشای این فیلم ها محدود کنند!!
  ۶- تماشای فیلم پورنو باعث می شود مردان بیاموزند زنان چگونه از رابطه لذت می برند)
  این باور اشتباه است. زنانی که در این فیلم ها حضور دارند هیچ یک مقابل دوربین لذتی از رابطه جنسی نمی برند. در حالت طبیعی زنان حاضر نیستند در هر زمان از روز و با هر مردی رابطه جنسی برقرار کنند. برخلاف آنچه در فیلم ها نمایش داده می شود هیچ زنی دوست ندارد در یک زمان با چند مرد رابطه جنسی داشته باشد و حتی حضور زن دیگری حین برقراری رابطه با یک مرد خوشایند نیست. پورنوگرافی درواقع بر گرفته از تخیلات مردانه است و فانتزی زنانه محسوب نمی شود. هیچ احساسی طی آن وجود ندارد و عشق کاملا نادیده گرفته شده است. این در حالی است که قلب و مغز نیز به اندازه آلت تناسلی در برقراری رابطه جنسی دخالت دارند. نگاه کردن به فیلم های پورنو هرگز باعث افزایش توانایی و مهارت های جنسی نمی شود بلکه برعکس اعتماد به نفس بینندگانش را کاهش می دهد!!
  ۷- مدت زمان رابطه جنسی در این فیلم ها طبیعی است)
  این باور اشتباه است. بازیگران این فیلم ها یا دارو مصرف می کنند یا تصاویر مونتاژ شده است. برای داشتن نعوظی طولانی (آلت تناسلی برانگیخته شده) و برقراری یک رابطه جنسی کامل به بازیگران مرد در فیلم پورنو پول داده می شود. به همین دلیل این مردان داروهای تقویت کننده جنسی از جمله ویاگرا مصرف می کنند (با علم به اینکه اینگونه داروهای شیمیایی مضرات فراوانی دارند). این بازیگران با دادن آگهی و پس از بررسی های مختلف انتخاب می شوند و حتی شاید تمایل قلبی و درونی به انجام این اعمال جلوی دوربین نداشته باشند و فقط به خاطر نیازهای مالی و گذران زندگی به آنها مبادرت ورزند!!
  ۸- زنان بیش از مردان به تماشای این فیلم ها تمایل نشان می دهد)
  این نیز باوری اشتباه است. آمار نشان می دهد مردان تمایل بیشتری به تماشای پورنو دارند. برخلاف مردان که با چشم تحریک می شوند زنان تمایل چندانی به تماشای این فیلم ها ندارند و در اکثر زنان تماشای فیلم پورنو باعث تحریک جنسی نمی شود!!
  ==========================================================================================================
  خب دوستان و عزیزان همراه، امیدوارم مطلب فوق بتواند تأثیری هر چند کوچک در نظرات، افکار و باورهای همه ما داشته باشد و بتوانیم با دید و نظری آگاهانه تر به مسائل و موضوعات پیرامونمان نگاه کرده و آنها را درست تحلیل و تفسیر نمائیم و فقط بر اساس گفته ها و شنیده های گذشته مان قضاوت و تصمیم گیری نکنیم. در پناه خالق مهربانِ زیبائیها، شاد و سلامت و آگاه باشید . . .

 2. نيلي رضايي
  نيلي رضايي گفته:

  سلام اقاي زارع مرسي از صحبتتاتون .. خيلي مفيدن .. چطوري ميتونيم نرم افزارهايي كه گفتين براي جلوگيري از ديدن پورن رو دانلود كنيم ؟ .. حتي اگه ميشه اسم كتابي كه اولين بار خوندين رو با ما هم بگين تا شايد از اين اعتياد دور بشيم تا ابد ممنون🙏

 3. نيلي رضايي
  نيلي رضايي گفته:

  سلام .. من چند روز بود كه اصلا فيلم نديدم و از اون اپليكيشنها نصب كرده بودم ولي چند روز پيش خاموشش كردم و دوبارع ارن كار كثيفو تكرار كردم اونم هر روز واقعا نميدونم چيكار كنم .. ارادم ضعيفه چطوري اوكي كنمش .. فايلاش اينجا هست براي تقويت اراده ؟

  • گفته:

   سلام دوست عزیز…

   ۶ تا لایو در رابطه با پورن کا در کانال مس به طلا هست حتماً سرچ کنید و تمرینات قوی این فایلها را انجام دهید کافیه که در کانال مس به طلا کلمه ” لایو ” را سرچ کنید
   و برای اینکه متوجه این زیربناهای فکرها و وسوسه های شهوت بشین حتماً از دوره سالیتود کمک بگیرید..

دیدگاهتان را بنویسید