درباره مس به طلا

ما آمده‌ایم تا نگاهی متفاوت در رابطه با عشق و روابط جنسی را با شما کاربران گرامی در میان بگذاریم. شعار مس به طلا، این است که ما میتوانیم مس وجود خود را استحاله (تغییر حالت/کیمیاگری) کنیم  و آن را به طلا تبدیل کنیم. نام مس به طلا نیز از همین مفهوم اتخاذ شده است.

مس وجود انسان، می تواند هرگونه خواسته های نفسانی از قبیل شهوت جنسی، شهوت پول و مقام و قدرت  و …باشد. با داشتن ارتباطی صحیح با خداوند و ائمه اطهار (ع) و وصل شدن به آن منایع بیکران نور و حکمت، میتوان تمامی شهوات نفس را تبدیل به حال نیکو و الهی نمود و از این نام مبارک خداوند ” یا مقلب القلوب” استفاده نمود.

خدمات رایگان مس به طلا

در سایت مس به طلا،  مطالب آموزشی رایگان و خدمات ویژه‌ای را در حوزه‌های زیر خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم کرد:

در این وب سایت، می توانید مقالات و آموزشهای صوتی/تصویری رایگان در حوزه های ذکر شده در بالا را دریافت کنید. هر هفته چند فایل صوتی یا تصوری رایگان و با کیفیت آموزشی بالا را  به شما عزیزان ارائه میکنیم. بخش اعظم رسالت مس به طلا، ارائه محتوی با کیفیت و رایگان در حوزه های فوق است، به نحوی که تمامی مردم بتوانند آموزشهای مناسب ، علمی و الهی را در این حوزه ها دریافت کنند.

از مقالات و فایلهای صوتی تصویری رایگان ما لذت ببرید و مطالب این سایت را جدی بگیرید. چرا که این آموزشها تا حالا زندگی و نحوه نگرش خیلی از کاربران عزیز مس به طلا را دگرگون کرده و شما نیز شاید پیامی در این سایت دریافت کنید که نقطه تحولی در زندگی‌تان باشد.

خدمات ویژه مس به طلا

علاوه بر آموزشهای رایگان مس به طلا، آموزشهای ویژه و متمرکزتری نیز در حوزه های استحاله نیروی جنسی، آماده سازی پیش از ازدواج (سالیتود)، و بازسازی و ترمیم روح بعد از جدایی و شکست های عشقی ارائه میدهیم.

این خدمات رایگان نبوده و شما کاربران گرامی باید بهای آنها را با خرید آنها از فروشگاه سایت، پرداخت نمایید و با این کار، نه تنها اثر بخشی این آموزشها را در زندگی خود دو چندان کنید، بلکه مس به طلا را نیز در راه این رسالت بزرگ حمایت کنید.
طبیعی است محصولات ویژهو غیر رایگان ما، فقط مخصوص شما عزیزانی است که بهای آن را پرداخت کرده اید.
در حال حاضر اولین محصول ویژه ما به نام دوره استحاله نیروی جنسی  آماده است و کاربران زیادی آن را تهیه کرده و مورد استفاده قرار داده اند.
منتظر محصولات جدید و اموزشهای عالی و تخصصی ما در این سایت باشید.

صاحب امتیاز مس به طلا

 

نام: جواد زارع
متولد: اصفهان
تحصیلات:

لیسانس کامپیوتر از دانشگاه APU  در کوالالامپور، مالزی

قبلا دانشجوی فوق لیسانس کامپیوتر در دانشگاه UM مالزی (به مدت 1.5 سال بدون تمام کردن به علت بازگشت به ایران)

در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس روانشناسی اسلامی، گرایش روان شناسی مثبت گرا در دانشگاه پیام نور نطنز

داستان زندگی جواد زارع

در زندگی همه چیز را امتحان کرده ام. زمانی بی‌خدا و بی دین بودم. ولی انگار همیشه در جستجوی حقیقت این جهان هستی بودم.  به دنبال آمال و آرزوهای خود و توهم  “آزادی” ، ایران را ترک کردم و برای تحصیل رشته کامپیوتر به مالزی رفتم و لیسانس و فوق لیسانس خود را در آنجا گذراندم.

بعد از سالها سرگردانی در دنیای اعتقادات جورواجور و داشتن ادعای روشنفکری و تفکر مدرن ، در ماه سپتامبر سال 2009 یعنی شهریور سال 1388،  و در کشور مالزی، خداوند خود را پیدا کرده و با عشق، مسلمان شدم.   امروز به این باور قلبی رسیده ام که “آزادی” ، جز این نیست که دست در دست خداوند در زندگی حرکت کنم. مکان زندگی اصلا مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی کنم و داراییهایم چقدر است.

شرح کامل داستان بی خدایی تا مسلمان شدنم را  در یک ویدیوی رایگان شرح داده ام. در یک جمله بخواهم بگویم ، درک امروز من از خداوند این بیت است:

گردِ جهان گردیده ام، خوبان ِ عالم دیده ام                                             لطف ِ همه سنجیده ام، اما تو چیز ِ دیگری

دو سال بعد از پیدا کردن خداوند و انتخاب دین اسلام، ازدواج کردم.  ولی دو سال بعد از ازدواج، از همسرم جدا شدم . این جدایی باعث شد شوک بزرگی به من وارد شود و تا مدتی کاملا گیچ و مبهوت بودم که چه بر سر من آمده است. پس از  مدتی، خداوند مرا به مسیری هدایت کرد که به‌جای نشستن و غصّه خوردن، دوباره برخیزم و برای زندگی‌ام کاری بکنم.  در این چند سال شروع به خواندن کتاب کردم، در جلسات متعدد مشاوره ازدواج شرکت کردم و آموزش‌های متعددی در مورد روابط زوجین دیدم. روی عمق روح و روان خودکار کردم و روزبه‌روز حال روحی بهتری پیدا کردم.

رازهایی را کشف کردم که با بکار بستن آن‌ها، در مدت فقط دو ماه، نه‌تنها خاطرات بد جدایی را به‌کلی از ذهنم پاک کردم، بلکه حالتی از «بودن» را تجربه کردم که تا آن روز هیچ‌گاه آن را تجربه نکرده بودم.

سپس تحقیقاتم به سمت اسرار نیروی جنسی سوق پیدا کرد و در این حوزه هم حقایقی باور نکردنی را کشف کرده و در زندگی خودم اعمال کردم و مجددا حال روحی فوق العاده بهتری را تجربه کردم.

رسالت من
امروز رسالت زندگی خود را در این می‌بینم که آنچه را به لطف خدا آموختم، با مردم عزیز کشورم در میان بگذارم. به این امید که کسانی که آموزشهای مرا دنبال میکنند، اشتباهات مرا تکرار نکنند و دانش و تجربه‌ای را که من با سختی و در طی چند سال به دست آوردم ، آن‌ها با زحمت و درد کمتری به دست بیاورند.
چون شخصا در اوایل جدایی دردهای روحی زیادی کشیدم، دوست ندارم بقیه هم مثل من درد بکشند. خصوصا که آمار حیرت‌انگیز طلاق در کشور عزیزمان، برایم بسیار تلخ و تأسف‌انگیز است.  لذا بر آن شدم کاری هرچند کوچک برای هم‌وطنانم انجام دهم.

معتقدم اگر خداوند این‌همه موهبت را «در ظاهر مصیبت» بر من نازل کرده، حتما دلیلی داشته است و  وظیفه‌ای را بر گردنم نهاده که آنچه آموختم را با مردم در میان بگذارم.

خوشحال می‌شویم ایده‌ها، نظرات و دیدگاه‌های خود را در مورد مطالب آموزشی ما با ما در میان بگذارید.
کانال تلگرام مس به طلا:  mesbetala@

مدیر و مالک سایت مس به طلا: جواد زارع