پرسشنامه سالیتود

با سلام خدمت شما دوست گرامی

لطفا ابتدا ویدیوی زیر را مشاهده نمایید:

در زمینه تولید محصول سالیتیود و خلوت درون که مدت هاست قولش رو به کاربرهای عزیز دادیم، در این ویدیو می خواستیم از شما عزیزان خواهش کنم، مخصوصاً مجردانی که مخاطب ما هستند و به هر دلیلی ازدواج نکردند، می خواستم از همه اونها دعوت کنم که به ما کمک کنند تا در تولید دوره سالیتیود بتونیم اطلاعات و آموزش های رو آماده کنیم که به درد شماها می خوره. تا الان متوی این دوره، بخش های خیلی زیادش آمده شده. بخش خودسازی، خودشناسی، خداشناسی و دغدغه هایی که مجردها دارند رو تا یک مقداری بهش پرداختیم.

ولی در این ویدیو می خوام از شما عزیزان خواهش کنم، مخصوصاً خانم هایی که به هر دلیلی ازدواج نکردن و حالا توی خونه هستند و چه شاغل باشن و چه دختر خونه باشن و هر جوری فرقی نمی کنه. چه آدم های مذهبی باشن و چه غیر مذهبی باشن. فرقی نداره. ما دوست داریم از همه این افراد کمک بگیریم که به ما کمک کنن و بگن: دوست دارید چی یاد بگیرید؟ دغدغه های شما به عنوان یک انسان مجردی که ازدواج نکرده، دغدغه های اصلی شما چی هست؟ مثلاً فرض کنید شما یک خانمی هستید که توی خونه هستید، چه نگرانی هایی دارید؟ چه موضوعی اذیتتون می کنه که مجرد و توی خونه هستید؟ آیا حرف مردمه؟ آیا نداشتن شریکه؟ آیا ترس از آینده هست؟ ترس از سن هست؟

ترس از هر چی که هست؛ یه سری از اینها رو بهشون پرداختیم، ولی دوست داریم تعداد زیادی از کاربران عزیز به ما بگن چی نیاز دارن که ما بتونیم اونها رو به این دوره اضافه کنیم و این دوره به امید خداوند یک دوره ای باشه که واقعاً اربردی باشه برای مجردهای عزیز کشورمون. دوره سالیتیود دوره ای هستش که ما همه اون چیزهایی که یک مجرد نیاز داره تا بتونه خودشو آماده کنه برای ازدواج، داریم توش می گنجونیم. بزرگترین بخش اون خودشناسی و کار کردن روی فضیلت های اخلاقی و زدودن معایب اخلاقی هست. روی این خیلی ما کار می کنیم. ولی نگرانی هایی که شما دارید، اول از همه اونها باید برطرف بشه.

پس از شما خواهش می کنم ما پرسش نامه ای رو آماده کردیم که لینک این پرسش نامه رو در کانال خواهیم گذاشت و روی اون لینک کلیک کنید. این لینک تحت گوگل طراحی شده و به سؤالات پاسخ بدید. بعضی از سؤالات انتخابی هست. خیلی سریع می تونید پاسخ رو انتخاب کنید. بعضی از سؤالات متن هست که شما می تونید واقعاً از زبان خودتون توضیح بدید. و در انتها ما به چهل نفر از عزیزانی این پرسش نامه رو پر می کنن، می تونم بگم احتمالاً به چهل نفر اول یا بر اساس اینکه چه کسی بیشتر وقت گذاشته و جواب کامل داده، چهل نفر رو انتخاب می کنیم و خود من با اینها یک مکالمه تلفنی خواهم داشت.

حالا عزیزان می تونن اگر تمایل داشتن، در انتهای پرسش نامه ما یک آپشن های انتخابی رو می گذاریم که شماره تلفن خودتون رو در صورتی که تمایل دارید با آقای زارع صحبت کنید، بگذارید که هم این چیزیهایی که گذاشتید رو واضح تر بگید، هم اینکه دوست داریم اگر با چهل نفر از شما عزیزان (چهل نفر خانم و چهل نفر آقا) بتونیم صحبت کنیم، دیگه قشنگ میاد دستمون که واقعاً شما چی نیاز دارید و واقعاً چه چیزی نیازه؟ با خرید این دوره و شرکت در دوره سالیتیود. دوست دارید چه انتظاراتی از شما برآورده بشه؟ پس این مشاوره تلفنی رو هم خواهیم داشت. در صورت تمایل شما و بر اساس قرعه کشی.

چون اگر تعداد زیادی بیان فرم رو پر کنن، دیگه من واقعاً فرصت نمی کنم که با همه صحبت کنم. در حد پنج دقیقه یک گپ کوتاه و اگر این چهل نفر یک مشکل بسیار بزرگ در زندگیشون دارن، در حد این پنج دقیقه می تونیم مشاوره غیر رسمی بهشون بدیم. در حد پنج دقیقه یک راهکار کلی و بگیم: به چی مراجعه کن و چیکار کن. خیلی ممنونم. واقعاً به کمک شما عزیزان نیاز داریم. واقعاً دوست دارم محصول سالیتیود محصولی باشه که درد جوونهای امروز ما رو بتونه درمان کنه.

حالا چرا من گفتم دختران؟ چون دخترها حساس تر و شکننده تر هستند. اگر مجرد باشن و توی خونه مونده باشن و به هر دلیلی ازدواج نکرده باشن، اونها بیشتر آسیب می بینن. اونها بیشتر غصه می خورن. دوست دارم واقعاً انشاالله محصولی رو تولید کنیم که همه غصه ها و ناراحتی ها رو اینها رو بهشون بپردازیم و اینها واقعاً حالشون خوب بشه. و به این باور عمیق برسن که حتماً راه خوشبختی فقط ازدواج نیست. و توی این دوره من صدها بار تا حالا گفتم: هدف ما تجرد و ترویج سلیبسی اصلاً نیست.

ما برای کسانی می خواهیم این محصول رو تولید کنیم که دوست دارن ازدواج کنن، ولی نتونستن. و حالا که نتونستن و حالشون بده و یه سری نگرانی ها داره عذابشون میده و مثل خوره داره روحشونو می خوره، بیایم به اونها بپردازیم و بگم: حالا که ازدواج نکردید، اصلاً اشکال نداره! اصلاً این نیست که شما غصه بخورید و فکر کنید که هر کس ازدواج کرد، خوشبخت شد و هر کس که ازدواج نکرد، محکوم به اینه که افسرده و غمزده باشه و توی انزوا به سر ببره. اصلاً اینطور نیست. اگر اینطور بود که بزرگانی که ما داشتیم و در دینمون داشتیم، مثل حضرت معصومه علیه السلام باید اسم ناکام روشون بذاریم خدای نکرده! در صورتی که ایشون بزرگ ترین کام رو از این جهان بردند و به مقامات الهی رسیدن.

هیچ ربطی به مجردی و متأهلی نداره. چرا. متأهلی خیلی به انسان کمک می کنه که انسان روی نواقصش کار کنه و در کنار همسرش رشد کنه و هی مشکلات بیاد و این دو نفر در کنار هم مشکلاتشونو حل کنن و روحشون بزرگتر بشه. هیچ کس منکر این نیست. ولی حالا که اون اتفاق نیفتاده، بیاید روی خوبی خودمون کار کنیم. ووقتی که روی خودمون کار کنیم، انشاالله انشاالله از خدا می خوایم که همسر مناسبمون رو هم پیدا کنیم.

و بعد از کار کردن روی این دوره هست که ما خودمونو خوب می شناسیم و می تونیم همسرمون رو هم بر اساس شناختی که از خودمون و از مسیر زندگیمون داریم، انتخاب کنیم. نه اینکه هر کسی اومد، از ترس بی شوهری یا بی زنی بریم باهاش ازدواج کنیم. و بگیم: حالا اگه این رفت، دیگه فرصت بعدی رو خدا می دونه داشته باشم یا نه!!! ما باید اینقدر سطحمون بیاد بالا که کسانی که با ما مچ هستن و یا حداقل شصت، هفتاد درصد با ما مچ هست و دوست داریم که با هم در یک مسیر باشیم، با ایشون ازدواج کنیم.

پس خواهشاً این پرسش نامه رو پر کنید و با این کار کمک کنید به کلیه جوانان مجرد کشورمون. این یک پروژه کمک به جوانان هست (جدای از بحث محصول بودنش). من واقعاً دوست دارم و نیتی که پشت این قضیه دارم، وقتی که می خوام محتوا تولید می کنم، خیلی وقت ها سحره از خداوند می خوام که بهم محتوا بده، خودمو میذارم جای اون خانمی که توی خونه مونده و ناراحته و غصه می خوره. و میگن: چرا ناراحتی می تونه داشته باشه؟ ولی آخرش من نمی تونم حدس بزنم. شما باید به ما بگید. نگرانی هاتونو به ما بگید که ما بتونیم براتون به امید خداوند و با یاری امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب علیه السلام بتونیم براتون برآورده کنیم و مشکلات رو حل کنیم.

پس لطفا کمی وقت گذاشته و این پرسشنامه را برای ما پر کنید تا ما هم دوره ای بی نظیر و عالی را برای شما تولید کنیم.

بستن
بستن