تبدیل نیروی جنسی به ثروت

استحاله نیروی جنسی (تبدیل میل جنسی به ثروت)

نیروی جنسی، انرژی خلاق نوابغ است _ ناپلئون هیل

شاید شما با دیدن عنوان تبدیل میل جنسی به ثروت متعجب شوید و این سوال برای شما پیش بیاید که میل جنسی چه ارتباطی به ثروت و پول دارد؟ شاید بهترین پاسخی که به این سوال داده شده است توسط ناپلئون هیل، نویسنده کتاب معروف بیندیشید و ثروتمند شوید است. ایشان در طی تحقیقات چندین ساله خود و مصاحبه با بیش از ۵۰۰ نفر از ثروتمندترین مردان جهان، سیزده راز  و خصوصیت اصلی آنها را جمع آوری کرده و در این کتاب منتشر کرده است.  این کتاب تاثیرگذارترین کتاب در حوزه روانشناسی ثروت بوده و هست.

در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، فواید و مزایای استحاله و تبدیل میل جنسی شرح داده شده است، ولی راهکار عملی برای اجرایی کردن استحاله، و هدایت میل جنسی به سمت خلاقیت و اهداف و ثروت ارائه نشده است. لذا در مجموعه مس به طلاف بر آن شدیم تا هر چه بیشتر در رابطه با این علم کهن تحقیق کنیم و آموزه های آن را در خدمت هموطنان عزیز قرار دهیم.

در این صفحه، آموزشهای جامعی در رابطه با تعالی و استحاله میل جنسی به ثروت خواهید یافت. آموزشهای صوتی و تصویری این مقوله ارزشمند را با دقت و از قسمت اول مشاهده  و گوش کنید تا درک بیشتری نسبت به این علم کهن پیدا کنید و انرژی جنسی خود را در راه صحیح استفاده کنید.

خلاصه آموزشهای رایگان تبدیل نیروی جنسی به ثروت

دز زیر خلاصه ای از آموزشهای استحاله میل جنسی که در سایت ما آموزش داده میشود را آورده ایم. برای جزییات بیشتر هر مطلب، به صفحه مربوط به آن رجوع نمایید.

قسمت ۱ – نیروی جنسی چیست؟

در این مقاله به بررسی این موضوع میپردازیم که اساسا نیروی جنسی چیست ؟ چرا این نیرو در وجود ما انسانها گذاشته شده است و واقعا چه نگرشی باید نسبت به آن داشته باشیم؟
این سوالات، ابتدایی ترین سوالاتی هستند که باید در باطه با نیروی جنسی از خود بپرسیم و جواب قاطعی راجع به آنها داشته باشیم.

ناپلئون هیل یکی از فصلهای کتابش را به موضوع استحاله نیروی جنسی اختصاص داده و به روشنی شرح میدهد که یکی از خصوصیات بارز و اصلی تمام ثروتمندان و مردان بزرگ، نیروی جنسی قوی و هدایت آن در جهت صحیح است. وی محرکهای مختلفی برای مغز انسان نام میبرد مانندمیل جنسی،  عشق، شهرت، رنج نلقین، و … و از میل جنسی به عنوان قویترین محرک مغز انسان یاد میکند. محرکی که باعث میشود  انسان سرشار از خلاقیت  و انرژی شود، تا جایی که میل جنسی را عاملی اصلی برای تبدیل انسانهای معمولی به نوابغ میداند.

قسمت ۲- چگونگی استحاله نیروی جنسی

در این ویدیو، دوست عزیزم استاد محمد افلاکی، در اولین ویدیوی من، در کنارم ایستاده و من را به کاربران کانال تلگرامی خود به نام راز چهارفصل معرفی میکند.  در این ویدیو، علاوه بر معرفی خودم، حوزه های کاری مس به طلا را معرفی میکنیم .  در مورد اینکه علم تعالی و استحاله میل جنسی چیست صحبت میکنیم. و حوزه های دیگر مس به طلا مانند بهبودی پس از جدایی و طلاق، خلوت درون یا سالیتود و … را مورد بررسی قرار میدهیم.

قسمت ۳- مهمترین قدم کلیدی در استحاله نیروی جنسی

در این ویدیو، به مهمترین قدم در تعالی و استحاله میل جنسی اشاره میکنیم: ترک پورنوگرافی و خودارضایی. این عادتهای اعتیاد زا، به شدت انرژی حیاتی انسان را تخلیه کرده و به هدر میدهند. و دیگر انرژی برای متعالی کردن در وجود انسان باقی نمیگذارند. همچنین، شرح میدهیم که تفاوت بسیار زیادی بین ارگاسم و برون ریزی وجود دارد. خیلی ها برون ریزی را با ارگاسم اشتباه میگیریند و فکر میکنند خودارضایی، در انسان باعث ارگاسم میشود. در حالیکه خودارضایی فقط باعث خارج شدن مایعات جنسی و تجربه ضعیفی از لذت مخرب جنسی میشود. ارگاسم، حالتی است که فقط و فقط در روابط زناشویی و بین زن و مرد اتفاق می افتد. زن و مرد هر کدام دارای انرژی کیهانی مخصوص به خود (یین و یانگ) هستند و هنگام رابطه زناشویی، این انرژی ها با هم تبادل میشوند.

به علاوه، در این ویدیو در رابطه با سندروم  Traumatic masturbation syndrome که به اختصار به آن TMS یا  سندروم خودارضایی مخرب گفته میشود صحبت میکنیم. مردهایی که خودارضایی زیاد انجام داده و   زیاد پورنوگرافی نگاه میکنند، دیگر  با یک خانم واقعی تحریک نمی شوند و حتی هنگام برقراری ارتباط زناشویی با همسرشان، باید یک فیلم یا مجله مستهجن در کنارشان باشد تا بتوانند به رابطه جنسی ادامه دهند.

از نظر ناپلئون هیل، بحث استحاله و تبدیل میل جنسی، بر مبنای این واقعیت است که دو راه کلی برای ابراز میل جنسی وجود دارد:

  • ابراز فیزیکی میل جنسی:  که همان داشتن رابطه جنسی با همسر است.
  • ابراز نیروی جنسی از کانال های غیر فیزیکی: کانالهایی مانند خلاقیت، شهامت، شجاعت، کسب ثروت و استفاده از این میل عظیم به عنوان نیروی محرکه ای برای دستیابی به اهداف و رویاها.

به گفته ناپلئون هیل، خیلی از افراد موفق تاریخ، تنها بعد از سن ۴۰ سالگی توانسته اند تغییرات بزرگی را در زندگی خویش به وجود آورند و موفقیتهای عظیمی را رقم بزنند. دلیل این موضوع این است که تا قبل از این سن، معمولا انسانها غرق در استفاده از میل جنسی در بعد فیزیکی و تخلیه آن جهت کسب لذت جنسی بیشتر هستند. مردها سالهای سال دنبال زنها هستند و میل جنسی خود ر به شدت تخلیه میکنند. ولی بعد از ۴۰ سالگلی، عطش لذت جوبی جنسی خیلی کمتر میشود و آنها یاد میگیریند که انرژی جنسی را کمتر اتلاف کنند و آن را در وجود خود ذخیره کنند. ذخیره کردن این نیرو، باعث افزایش تمرکز، افزایش انگیزه و دستیابی به خلاقیت است.

بستن
بستن