ترک پورنوگرافی 10 – پشت صحنه صنعت پورنوگرافی

ترک پورنوگرافی
4.4
(99)

چرا برای ترک پورنوگرافی باید پشت صحنه این صنعت را هم بشناسیم؟

موفقیت دائمی در ترک پورنوگرافی، نیاز به دانستن همه جنبه های این مشکل بزرگ دارد.  در این مقاله در رابطه با پشت صحنه صنعت پورنوگرافی یا صنعت تولید فیلم های مستهجن صحبت خواهیم کرد. قبلش می خوام یک صحنه ای رو برای شما تداعی کنم که من به شوخی بهش میگم: سندرم اصغری بدو بیا نگاه کن. قبلاً من توی سازمانی کار می کردم که حالا کاری ندارم کجا بود. جایی بودم که همکاران و دوستان من که جوان بودن، همشون یا همه شون رو نمی تونم بگم؛ خیلی هاشون روی گوشی هاشون فیلم های پورن داشتن و موقع تماشای این پورن همدیگه رو صدا می زدن: اصغری بدو بیا…

حالا این اصغری که میگم، ما اصغری نداشتیم. ولی خوب می خوام حالت طنز بهش بدم و اینکه اون حال و هوا رو در نظر بگیرید که یکی گوشی در میاره می خواد فیلمی رو نگاه می کنه و دوستاشو صدا می زنه: اصغری بیا ببین چقدر جذابه. و پیش خودشون کامنت ها و نظرهایی که می دادن، جدای از صحبت های جنسی این بود که در رابطه با نگاهی که اینها به هنرپیشه های فیلم های پورن داشتن یک نگاه خیلی عاقل اندر سفیه بود. اینجور نگاه می کردن که: این زنی که توی این فیلم ها دارن اینجور بلاهایی رو سرش میارن، انگار حقشه. یعنی جوری بهش نگاه می کردن که انگار حقشه که این بلا سرش بیاد. انگار خیلی خوبه و خودش خواسته که به این راه دچار بشه و با یک حسی نگاه می کردن که انگار حق ما هست که اینها رو ببینیم و حالا اون لذت کاذب رو هم ببریم و به این فکر هم نکنیم که چی شده که این زن اومده اینجا و داره این کارها رو انجام میده.

اعترافات یک هنرپیشه پورنوگرافی

روی اینترنت الان هست مطالبی، اعترافاتی از این خانم هایی که توی صنعت پورن مشغول به کار هستند. آقایون خیلی کمتر و شاید من ندیدم. اصلاً صنعت پورن صنعتی هست که بر خلاف اون چیزی که خیلی ها شاید فکر کنن که یک شغلی هست و اینها میان جلوی دوربین تموم میشه و میرن و خیلی از کسانی که توی صنعت پورن، یعنی صاحبان این صنعت دارن اینجوری مردم دنیا رو اغفال می کنن که انگار کاملاً چیز طبیعی هست و یک کاریه و یک شغله. و جدای از مسائل دینی و مذهبیش، توی جوامع آزاد دارن اینجوری جا میندازن که این کاملاً طبیعیه. شغل این خانم این هست دیگه. یا اون خانم کارمند اداره هست و این خانم هم کارمند صنعت پورنه. چرا؟ چون صنعت پورن یک صنعت میلیارد دلاری هست. و این زرق و برق و تجملاتی که در ظاهر صنعت پورن هست، همش دروغ و کلک هایی هست که صاحبان این صنایع تبلیغمی کنن.

و یک سؤال می خوام بپرسم از دوستانی که پورن نگاه می کنن: جدای از ضررهای که به خودتون وارد میشه، جدای از ضرباتی که خودارضایی براتون به وجود میاره، جدای از تخریباتی که روی جسم و روح و مغز شما می گذاره؛ آیا تا بحال یکبار از خودتون پرسیدید این خانمی که داره فیلم پورن بازی می کنه، چه احساساتی در وجودش هست؟ اصلاض به عنوان یک انسان تا حالا بهش نگاه کردید؟ که آیا این خانم اصلاً راضی هست از این کار؟ دوست داره اینکارو خودش بکنه یا نه؟ جوابش شاید خیلی شوک برانگیز و غیرقابل باور باشه برای اکثر مردم که شاید خیلی ها فکر کنن کسانی که اینکارو می کنن، خیلی هم با لذت اینکارو می کنن و خیلی هم دوست دارن و با علاقه خودشون وارد صنعت پورن میشن و یک شغلی هست. ولی این یک دروغ بسیار بزرگی هست که صاحبان صنعت پورن توی دنیا جا انداختن.

اون خانمی که توی صنعت پورن داره فیلم پورن بازی می کنه، اولاً اینکه این رو از خودم نمیگم. این رو از کسی که از چنگال صنعت پورن نجات پیدا کرده و بیرون اومده و خانم شلی لوبن هست. می تونید برید تحقیق کنید روی Youtube و… صحبت هاش هست. ایشون اعتراف می کنه و میگه: در طول این هشت سالی که من در این صنعت کار می کردم، یک دختر یا یک زن رو من ندیدم که در زندگی کودکی خودش دچار مشکلات عمیق خانوادگی نباشه. یعنی می گفت: امکان نداره کسی که توی زندگی خودش با خانواده اش زندگی خیلی خوب و پر از عشق داشتن و دخترشون بیاد بره و این کار رو انجام بده. خود این خانم می گفت: نه سالگی توسط یک آقا و یک خانم بهش تجاوز شده بود. و این باعث شده بود که کلیه تفکرات و نگرش ایشون نسبت به سکس توی اون سن کم خراب بشه و کاملاً منحرف بشه. حالا داستان ایشون رو می تونید برید روی Youtube بخونید. و من یکی از سخنرانی های کوتاه پنج دقیقه ایش رو زیرنویس گذاشتم و روی سایت گذاشتم. چونکه واقعاً وسطهاش گریه میفته و میگه: من وقتی که وارد پورن شدم، همون روز اولی که این کارو انجام دادم و جلوی دوربین رفتم، واقعاً شیطان رو با تمام وجود درک کردم که شیطان داشت با من حرف میزد و می گفت: ببین شلی وارد این کار شدی، من کاری می کنم که همه دوستت داشته باشن.

چرا؟ چون شیطان می دونه که این دختر در عطش عشق بوده، عشق پدر و مادر بهش داده نشده و عشق رو نیاز داره. برای همین شیطان اینو بهش گفته بود. می گفت: اینقدر توی این پورن بود و داغون شده بود و اینقدر زجر کشید و مورد سوءاستفاده مردان مختلف قرار گرفت، چون صنعت پورن بر اساس این هستش که مردهایی که توی این فیلم ها بازی می کنن، سوءاستفاده گرهای بسیار روانی هستن. یعنی واقعاً مشکلات بزرگ نگرشی نسبت به زن دارن و اصلاً عقیدشون اینه که زن رو باید در نهایت سوءاستفاده، خشونت و بی احترامی و پایمال کردن تمام ارزش های زن نگاه کرد. یعنی نگرش اینها این هستش. فکر کنم کم کم دارید مجاب میشید که اهمیت ترک پورنوگرافی تا چه هست.

 اون خانم هایی که توی این صنعت هستن، هیچکدوم از این کار راضی نیستن. و خانم لوبن گریه اش گرفت وسط صحبت و گفت: دیگه توی تاریک ترین نقطه زندگی که پر از حس نفرت و پر از حس دوری از خدا و حس گناه و حس شیطانی بودم، توی اون لحظه بود که خدا با من صحبت کرد. و حالا ایشون مسیحی هستن، گفت که عیسی مسیح با من صحبت کرد و گفت: شلی این کار رو انجام نده. و من بهش گفتم: آخه من نمی تونم برگردم. به خدا من دیگه خیلی گناه کردم و نمی تونم برگردم. پدر و مادرم بهم اهمیت نمیدن و هجده سالگی از خونه بیرونم کردن. خدا هم که دیگه منو دوست نداره… و پدر و مادرمم که دیگه نیستن… و تو هم که عیسی هستی… و تو هم که با من کاری نداری… دقیقاً می گفت که با من حرف زد توی اتاق تنهایی خودم. اومد به من گفت: من تو رو نجاتت میدم. برگرد. این خانم گفته بو: آخه من خیلی گناه کردم، خیلی دیگه دور شدم. خیلی کارهای کثیفی کردم. و توی صحبت هاش حضرت عیسی بهش گفته بود: نگران نباش. همه گناهات بخشیده میشه. من تو رو نجاتت میدم. برگرد به سمت من. و ایشون برگشته بود. و ایشون یک بیماری مقاربتی گرفته بودن و بعد از اینکه اون بیماری رو گرفته بود از صنعت پورن بیرونش کردن.

سرنوشت تلخ هنرپیشگان فیلمهای مستهجن چیست؟

چون سرنوشت خانم هایی که توی این صنعت فعالیت می کنن همین هست. بعد از اینکه حسابی از اینها سوءاستفاده شد و بدترین حقارت ها رو سرشون آوردن و بدترین بی احترامی ها و خشونت ها رو سرشون آوردن، به محض اینکه بیماری می گیرن میندازنشون بیرون توی خیابون. میگن: برو دنبال زندگیت. دیگه ما تو رو نمی خوایم. و ایشون این اتفاق براش افتاده بود و از این صنعت بیرونش کرده بودن. بعدش یک تصادف بدی کرده بود. و می گفت: به محض اینکه تصادف کردم و توی اون حس و حال مرگ بودم، گفت: اولین فکری که اومد توی ذهنم این بود که من دارم می میرم و به جهنم میرم. این حسی بود که سراغ ایشون اومده بود.

نجات یکی از بین هزاران پورن استار

ولی به لطف خدا این خانم برگشته به مسیر. و الان نه تنها از صنعت پورن بیرون اومده، بلکه ازدواج کرده این خانم! باورتون میشه ازدواج کرده! با یک مردی که ایشون هم به خاطر مصرف مواد مخدر زندگیش تباه شده بود و حتی با هم پاک شدن یه جورایی. و برگشتن به مسیر الهی. و الان با هم ازدواج کردن و بچه دارن و یک صحنه هایی هم از زندگیشون نشون میداد که خیلی خوش و خرم بودن.

چگونه به جای ترک پورنوگرافی، شریک جرم هستیم؟

ببینید من می خوام اینو بگم: اولاً اینکه صنعت پورن اینطوری نیست که ما حق خودمون بدونیم که نگاه کنیم به این فیلم ها و فکر کنیم که خیلی کارمون درسته. جدا از ضربات بسیار بزرگی که به خودمون می زنیم، باور کنید هر کلیکی که توی این سایت های مستهجن انجام میدیم، با هر کلیک کردن روی هر عکس و فیلم، ما هم در عمل سوءاستفاده گرانه از اون زن ها شریک هستیم. یعنی همون مردهایی که توی اون فیلم ها دارن اون کارها رو با اون خانم ها می کنن، سوءاستفاده گر و یه جورایی یاران شیطان هستن و هم مایی که روش کلیک می کنیم. چرا؟

چون ما تقاضا رو ایجاد می کنیم که اونها عرضه می کنن. توی تجارت ما عرضه و تقاضا داریم. تا وقتی ما کلیک کنیم و نگاه کنیم، هر یک ثانیه ای که ما نگاه کنیم، در ظلمی که به اون زن ها میشه، ما شریک هستیم. دیگه خودتون می دونید؛ کسانی که پورن نگاه می کنید، ما شریک هستیم. ما با اون مردی که این کارو می کنه، زیاد فرقی نداریم. جفتمون داریم به مقام اون زن توهین می کنیم. اونها عملیش رو انجام میدن و ما هم با دیدنمون داریم تقاضای این کار رو انجام میدیم. یعنی ما داریم با این کار به اون مردها میگیم: ما تقاضا داریم، ما طالب هستیم. بسازید. از این کارها بکنید و جنایت رو ادامه بدید. این یعنی ما نه تنها دنبال ترک پورنوگرافی نیستیم، بلکه خودمان داریم برای این صنعت شیطانی کار میکنیم!

امشب داشتم این ویدیو رو می دیدم و خیلی گریه کردم وقتی این خانم گریه افتاد وقتی داشت در رابطه با اون لحظه ای که خداوند به زندگیش برگشته بود صحبت می کرد، خیلی منقلب شدم. و گفتم: چرا که نه؟ چرا این پیام رو من به مردم عزیزم و کاربرای عزیزمون نگم؟ و بدونیم که نگاه کردن به پورن جنبه های مختلفی داره، هم ضررهایی که به جسم و روح و مغز خودمون می زنیم، هم از لحاظ اخلاقی و بحث مردانگیش اینه که واقعاً در این حد هست که دیگه نمی تونیم اسم خودمون رو مرد بگذاریم. چون ما داریم در جنایت بر علیه اون زن مشارکت می کنیم. و این زن ها تمامشون کسانی هستن که دختر بچه های بیگناه و معصومی بودن که توی خانواده هایی بزرگ شدن که یا پدرشون الکلی بوده یا مادرشون الکلی بوده. یا از هم جدا شده بودن. یا توی بچگی بهشون تجاوز جنسی شده بوده. تمامشون بیچاره ها بیمارهای روانی هستن که در اصل باید پیش روانپزشک و روانشناس درمان می شدن و به یک فرد بسیار مفید در جامعه تبدیل می شدن.

ولی متأسفانه این شکارچیان صنعت پورن می گردن ببینن کدوم دختر کجای زندگیش مشکل داره و پدر و مادرشون با هم دعواشون شده. میرن و شکارشون می کنن. و هر کس که وارد صنعت پورن بشه به این راحتی هم خارج شدن از اون آسون نیست. یعنی جونشون رو تهدید می کنن. شما فکر نکنید که خیلی بهشون احترام می گذارن! به محض اینکه فیلمبرداری تموم شد، این بدبخت ها میرن گریه می کنن، زار زار به حال و روز خودشون گریه می کنن و واقعاً نمیتونن از این صنعت خارج بشن. یعنی یک اسارت بسیار دردناکیه که اگه واردش شدن، دیگه نمیتونن خارج بشن ازش.

اکثر کسانی که توی صنعت پورن دارن کار می کنن، قربانیان قاچاق انسان هستن. دستشون به هیچ جا بند نیست. دختران بی پناه هستن اینها. مجبورشون می کنن به این کارها. اگه راضی نشن با کتک هم که شده راضیشون می کنن. شما فکر نکنین جلوی دوربین می خندن یعنی خیلی خوشحال و شاد و راضی هستن. اگه برید ببینید، درک کنید که بنده خداها چقدر دارن درد می کشن اینها، اصلاً دل آدم سنگ هم که باشه آب میشه به خدا. چقدر این بنده خداها به مقام انسانیشون داره توهین می شه. چقدر دارن لگد مال میشن توی این صنعت کثیف. و خواهشاً از این نظر بهش نگاه کنید و پورن نگاه نکنید دوستان.

امیدوارم این پیام کوتاه باعث شده باشه یه کم به خودمون بیایم و اگر به خودمون بیایم و اگر به خودمون رحم نمی کنیم، حداقل اون مرام و مردانگی رو رعایت کنیم و در اون ظلمی که در حق اون خانم ها میشه مشارکت نکنیم و شریک جرم اون آقایان بیماری که این بلاها رو سر این خانم ها میارن، ما شریک اونها نشیم و مقام انسانی خودمون رو در سطح اونها تنزل ندیم. و  این خودش بزرگترین دلیل برای ترک پورنوگرافی هست.

در ادامه ویدیوی خانم شلی لوبن رو می تونید در سایت مس به طلا نگاه کنید. من این ویدیو رو زیرنویس کردم و دوست دارم با لهجه خودش باشه که اون حسی که خودش القا می کنه رو خودتون بتونید درک کنید که چطور خودش به گریه می افته و چطور از تجربه خودش میگه.

اکیدا به شما توصیه میکنم همه مقالات ترک پورنوگرافی را از ابتدا مطالعه کنید.

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 99

15 دیدگاه برای “ترک پورنوگرافی 10 – پشت صحنه صنعت پورنوگرافی

 1. ارتاوا
  ارتاوا گفته:

  سلام
  به لطف خدا مقاله ای در مورد اثرات پورن بر مغز خوندم که نکتات جالبی درش نوشته بود.
  نوشته بود که وقتی کسی به پورنوگرافی گرفتار شده باشه(این اعتیاد بسته به فرد ممکنه حتی با یک بار نگاه کردن اتفاق بیفته)در مغزش یک برنامه و یک مسیر نقش میبنده که سلولهای عصبی رو بهم وصل میکنه و این مسیر چون با ترشح دوپامین و لذت بردن تثبیت شده این فرد یک برنامه اتوماتیک روی مغزش نصب شده که فقط کافیه روی یک عکس کلیک کنه تا برنامه -کلیک کلیک کلیک پورن خودارضایی کلیک کلیک کلیک- اجرا بشه و دیگه فرد به هیچ نحوی نمیتونه جلوش رو بگیره.
  جالبترین نکته در مورد این اعتیاد اینه که بقیه اعتیاد ها جنبه درونی در فرد وجود نداره یعنی ادمی درونا میل به کوکایین یا شیشه یا مشروب نداره ولی میل جنسی درون ادمی وجود داره و پورن به شدت بسیار بیشتر و بیشتر روی مغز اثر میگذاره چرا که اعتیاد به پورن میل جنسی رو مسخ میکنه و پورن رو همون میل جنسی میدونه و تبدیل به یک چرخه سیری ناپذیری میکنه که با دسترسی که در دهه های اخیر به انواع و اقسام موردهای جنسی ایجاد شده این تا نهایت پیش میره و مغز عملا تبدیل به یک کارخانه تولید و تخیل تصاویر و میل به دیدن تصاویر بدتر و بدتر میشه و نکته دیگر اینکه نوشته بود، شاید باورش برای شما بسیار سخت باشه ولی اگر شما از امروز شروع به دیدن پورن کنید ،امروز با فیلمهای روابط جنسی مرد و زن شروع میکنید ولی ظرف یک یا دوماه اینده در حال تماشای انواع و اقسام انحرافات جنسی و فیلمهای حیواناتو…. مشغول هستید.چیزی که اگر کسی روز اول به شما میگفت شما میگفتید اوه چه چندش آور!!!ولی بعد از دوماه حالا شما (مغز شما)با هزار دلیل واهی اینکار رو نه تنها طبیعی میدونه بلکه تنها راه ارضا شدن تلقین میکند.

 2. beh nazar
  beh nazar گفته:

  با سلام
  من با نظر آقای ارتاوا کاملا موافقم چرا که برای خودم این اتفاق افتاده و صرفا با دیدن یک عکس حتی نیمه برهنه در اینترنت یا دیدن چهره یک خانم زیبا در خیابان این وسوسه ها کلید می خورد و دیگه تا نگاه نکردن پورن این وسوسه ها خاموش نمی شد و گاها این نگاه کردن به پورن تا خود صبح طول می کشید چرا که تنوع ایجاد شده در این صنعت باعث می شد که کلیک کردن ها همچنان تدوام داشته باشه و زمان خیلی زود سپری می شد و حال اگر در حین این کار اگر کسی از خانواده اعتراض می کرد که فلانی چرا نمی خوابی با پرخاشگری بسیار شدیدی مواجه می شد و …. نکته آخر اینکه تنها راه درمان این بیماری بسیار پیش رونده و خطرناک بازگشت به سوی پروردگار و مالک اصلی کائنات یعنی الله است.
  با تشکر از استاد عزیز جواد زارع

 3. GH H
  GH H گفته:

  من یه پیشنهاد دارم . دیدین روی جلد سیگار عکس کبد سالم و معیوب و ناسالم رو میزنن . شما هم چنین کاری کنین. من توتلوزیون چند روز پیش دیدم کسی میگفت توکشورهای اروپایی میان نمایشگاه دایر میکنن و تصاویر واقعی یا حتی «»»»خود»»» کبد و مغز ناسالم در اثر مصرف سیگار رو به نمایش میگذارن برای تذکر به مردم که به چشم ببینن که چقدر خطرناک و مخربه و آسیب میتونه بزنه. این کار به مراتب تاثیرگذار تر ازینکه ما با حرف زدن نهی از منکر کنیم . من یه بار حدیثی خوندم از امام علی ع که فرمودن علت اینکه امامان معصوم هستن اینه که با چشم میبینن که اون گناه چقدر آسیب و ضرر داره و نتیجه نافرمانی و معصیت چیه . حالا اونها عذاب آخرت رو هم ممکنه میدین. به همین علت مرتکب نمیشدن. بنظرم شما هم چنین کاری کنین. هم تصویر های واقعی از یک زندگی خوب و حقیقی رو نمایش بدید هم تصاویر و فیلم هایی که نمایش میده آثار و ضررهای این معضل نابودکننده جسم و روح رو. این حقیقت با دیدن تصویر بهتر باور پذیرتره.. پیشنهاد دیگه این که موزیک های آرامش بخش و لایت تصویری یا صوتی و دعاهای صوتی و تصویری و کلا هرچی که ایجاد حس معنویت کنه و مارو به خدا نزدیک تر کنه…. بزارین توسایت که مجموعه و پکیج جامعی بشه از همه ابزارهای مورد نیاز برای ترک. وقتی شما ما رو سفارش میکیند به مراقبه و یه سری دستورالعمل ها ممکنه تا ازین جا خارج میشیم یادمون بره بریم سراغ انجامش و شیطان باز فریب بده و کاری کنه فراموش کنیم لذا این لطف رو هم شما انجام بدین کیفیت کارتون خیلی بالاتر رفته و حرفه ای تر از گذشته به این مساله پرداختین. ممنون از زحماتتون. موفق و موید باشید

 4. محمد خ
  محمد خ گفته:

  به نام خداوند بخشنده مهربان

  عرض ادب خدمت همه ی عزیزانی که گرفتار این مشکل بزرگ شدن

  ازت میخوام تا تهش بخونی (راهکار های عملی از طرف کسیه که خودش درگیر این ماجراها بوده)

  من ۱۹ سالمه و حدودا از ۱۴ سالگی گرفتار فیلم پورن و خ ا شدم اوایل نمیدونستم ای عملی که دارم انجام میدم چیه اصن فقط از دوستام شنیده بودم که خیلی حال میده اگ اینکار رو کنی
  بعد از حدودا ۴ الی ۵ ماه فهمیدم که این کار یک گناه کبیرست و ضررش خیلی زیاده و باعث میشه که زودانزالی بگیری و عقیم بشی و … نمیخوام از ضررهاش صحبت کنم اگه میخواستین از ضرر هاش بدونید تو اینترنت دربارش سرچ کنید.

  خلاصه حدودا ۵ سال ازمون خطا کردم توبه میکردم شکست میخوردم ی بار تا ۵ ماه هم رسید توبم اما شکست خوردم ی بار همین اواخر تا ۴۰ روزم رسید بازم شکست خوردم

  اما این شکست ها برام پلی شدن تا بدونم راه های ترک این عمل قبیح چیه !
  ببین فک نکن ک من هیچی حالیم نیس و دارم برات انشا میگما نه!‌ من خودم ختم همه ی اینکارام(افتخار نداره) فقط بدون که اسفالت شدم اسفالت

  همین چند وقت پیشا هم گناه کردم اما بالاخره به رازهاش پی بردم که پایین تر میگم

  ببین من خیلی تو نت گشتم تا بتونم این گناه رو ترک کنم هرکی ی فرمول داده بود همش رو تست میکردم اما بازهم شکست میخوردم
  تا اینکه اومدم و بررسی کردم دلایل شکست هام رو هربار به ی شکل بود اما تکراری بودن همشون انگار!
  نمیخوام متنم طولانی بشه فقط میخوام که تکنیک هارو بهتون بگم

  ببین من بیش از ۲۰۰ الی ۴۰۰ بار این گناه رو انجام دادم هربار با ی تکنیک زمین خوردم اما بلند شدم تا اینکه رسیدم به این رموز

  میخوای ترک کنی بسم الله:
  ادامش کامنت بعدی

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….

   ان شاءالله که همچنان ثابت قدم باشید و کمک حال بقیه دوستان در مس به طلا و جاهای دیگر
   و اینکه شما الان که مصمم هستید توصیه می کنیم که این انرژی را بخوبی استحاله کنید در دوره های مس به طلا در رابطه با استحاله انرژی جنسی صحبت کردیم حتما می درخشید به یاری خدا چون در حال استحاله انرژی جنسی هستید

 5. محمد خ
  محمد خ گفته:

  به خدا توکل کنی و ازش کمک بخواه (با تمام وجود اشک بریز و ازش بخواه)
  همیشه مشغول باش (برو دنبال کاری که دوسش داری و وقتی باهاش مشغولی حال میکنی ممکنه اون کار رفتگری باشه یا مهندسی هوا فضا تو هرچی بهترینی و فک میکنی که بهش علاقه داری برو توش فعالیت کن اگه نمیدونی به چ کاری علاقه داری ی هفته از همه چی فاصله بگیر از جمله گوشی و … بشین فک کن ببین ب چی علاقه داری هرکاری رو ک توش بهترینی و اون کار درامدش حلاله و مورد پسند خودتو خداعه برو انجامش بده
  از محرکات دوری کن ( اینستا رو بپاک تو تلگرام تو گروه ها نباش همش مزخرف میگن و عکس و فیلم تحریک کننده میفرستن تو جستجوی تلگرام سرج نکن … و… )‌ببین اگه از محرکات دوری نمیخوای کنی جمع بکن برو غازتو بچرون هیچوقت نمیتونی ترکش کنی هیچوقت

  کلافگی و بی حوصلی و بیکاری و خشم و استرس و غرور کاذب و … عوامل اصلی بعد از تحریکن اگر تحریک نشدی و گناه کردی تعجب نکن حتما یکی از این موارد رو داشتی ببین حاضرم قسم بخورم اونقد که من از بیکاری و کلافگی و بی حوصگلی زمین خوردم از تحریک نخوردم (حفره های بزرگ من اینا هستند تو ام حفره هات رو بشناس و بنویسشون ی جا) حفره هات رو هم اگ نشناسی بازم باید بری غازتو بچرونی
  مقاومت جلوی نفس و شیطان ( ببین مقاومت تا ۵۰ درصد عالیه اما بقیش بدبختیه ببین وقتی بیکار باشی مثلا نصف شب صبحش تا ۱۲ خوابیدی و خوابت نمیاد این موقع اگر زیاد مقاومت کنی ۹۹ درصد به گناه میفتی یعنی میتونی نیم الی ۱ ساعت مقاومت کنی اما بعدش میخوری زمین مطمین باش من خودم خیلی اینجوری خوردم زمین ) مقاومت ۵۰ درصد جایی خوبه که مثلا داری ی کاریو که دوست داری رو انجامش میدی یهو افکار مسموم میزنه تو سرت باید مقاومت کنی و سری حواست رو پرت کنی)

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….

   واقعاً خیلی از مسائل رو خوب با دوستان عزیز مطرح کردید ممنون از شما بله برای رسیدن به هدف باید همه نوع تلاشی انجام داد نمیشه من بگم می خوام پاک باشم اما کارهایی که باید انجام دهم را انجام نمی دهم و بعد بگویم خدا پس چرا صدام و نمی شنوه

 6. محمد خ
  محمد خ گفته:

  حواس پرتی نعمت بزرگیه!(ببین وقتی حال نداری و کلافه ای و یا داری تحریک میشی با توجه به مواردی که بالا گفتم و انجامشون ک دادی باید ی ی چیز دیگه رو هم رعایت کنی و اونم اینه ک حواست رو پرت کنی مثلا داری بازی میکنی یا فیلم میبنی تحریک میشی درجا بزن برو تو کوچه یا پارک قدم بزن یا اگه با کوچه رفتن حال نمیکنی چون از شهرتون خوشت نمیاد برو دست و صورتت رو بشور برو بشین با یکی صحبت کن یا ی اهنگ یا مداحی یا قران ی چی گوش بده البته معمولا داری بازی میکنی افکار مسموم و بیکاری و … سراغت نمیاد ولی در مابقی موارد باید اینکارارو کنی و اگ مثلا داشتی کار میکردی و یا شب بود یا بعدظهر یا دم غروب حالت گرفته بود و کلافه بودی و … برو بازی کن یا مواردی رو ک گفتم رو انجام بده یا ی فیلم طنز نگاه کن)
  نمازت رو بخون اگه نمیخونی شروع کن به خوندن تنبلی نکن
  اگه حالت جنابت داری (یعنی ازت اسپرم خارج شده) برو حموم و غسل جنابت کن روشش تو اینترنت هست سرچ کن غسل جنابت چگونه است
  نکته مهم :
  ببین ترک گناه همش بستگی به اون لحظاتی داره که نفس امارت و شیطان بهت هجوم اوردن که نشانه هاش رو گفتم و دوباره میگم :
  ۱- استرس
  ۲-کلافگی
  ۳-تحریک شدن
  ۴- خستگی
  ۵- بی حوصلگی
  ۶- خشم
  اینجور مواقع فقط ی لحظه تصمیم درست نجاتت میده بگو نه !
  ادامه داره

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….

   ممنون از بیان تجربه های باارزشتون بله اوایل انجام این راهکارها برای حفظ پاکی جسمی خیلی هم خوب هست و اما بعد از آن که گرفتن پاکی فکری هست باید سعی کنند از دوره خودسازی و خدا شناسی که سالیتود هست استفاده کنند.

 7. محمد خ
  محمد خ گفته:

  و
  خودت رو مشغول کن فقط همین
  ببیین دلیل شهوت رانی تو فقط تحریک شدنت نیست اینا همش عواملی بودن که باعث شکست های من میشدن و خیلیا دیگه

  و در آخر : اینو بدون تو تنها نیسیتی خدا هست اهل بیت هستن امام حسین علیه السلام هست ازشون بخوای کمکت میکنن ولی خودتم باید بخوای خواستن یعنی عمل کردن ن صرفا گفتن کلمه ی خواستن
  خواستم ازت اینه که :

  هیچوقت نا امید نشو هیچوقت تو میتونی

  اگر تو بخوای دنیا در برابر خواسته ی تو تسلیم میشه شیطان هیچی نیست نفس اماره هیچی نیست فقط نباید ازشون غافل شی و از دستشون فرار کنی مراقب خودت باش . یاعلی

  تعجیل در فرج قطب عالم امکان بقیه الله اعظم حضرت مهدی عج سه تا صلوات بفرستین

  الهم عجل الولیک الفرج

  • گفته:

   سلام دوست عزیز….

   ان شاءالله که همگی از این تجربیات استفاده کنند

   اللّهم صلی علی محمد و آل محمد
   اللهم صلی علی محمد و آل محمد
   اللهم صلی علی محمد و آل محمد

   و عجل فرجه و سهل مخرجه

 8. Rat Foxclub
  Rat Foxclub گفته:

  (((می گفت: اینقدر توی این پورن بود و داغون شده بود و اینقدر زجر کشید و مورد سوءاستفاده مردان مختلف قرار گرفت، چون صنعت پورن بر اساس این هستش که مردهایی که توی این فیلم ها بازی می کنن، سوءاستفاده گرهای بسیار روانی هستن. یعنی واقعاً مشکلات بزرگ نگرشی نسبت به زن دارن و اصلاً عقیدشون اینه که زن رو باید در نهایت سوءاستفاده، خشونت و بی احترامی و پایمال کردن تمام ارزش های زن نگاه کرد. یعنی نگرش اینها این هستش. فکر کنم کم کم دارید مجاب میشید که اهمیت ترک پورنوگرافی تا چه هست.)))

  با تشکر از مطلب خوبتون و راهنمایی هاتون برای ترک این عمل با این پاراگرافی که در بالا پیست کردم اصلا موافق نیستم و فکر میکنم بازیگران مرد هم گرفتار این صنعت آلوده شده اند.

  • javad zare
   javad zare گفته:

   سلام به شما دوست عزیز مس به طلائی

   اون پاراگراف نقل قولی از یک هنر پیشه زن در صنعا پورن هست. پس طبیعیه که ایشون از تجربه خودش میگه که مردها از او سو استفاده کرده اند.
   در حالیکه در جای دیگری در مصاحبه ای که از یک بازیگر پرون دیگر شنیدم، ایشان میگفت در این صنعت همه از هم سوءاستفاده می کنند. مردها از زنها و زنها از مردها !
   مردها زن ها را تحقیر و با بدترین شکل به آنها تجاوز میکنند، زن ها هم هر کاری از دستشان بر بیاید که تلافی کنند دریغ نمی کنند.

   صنعت پورن، قلمرو شیطان است و همه چیز در این صنعت شیطانی و غیر انسانی است.

دیدگاهتان را بنویسید