برای ظهور حضرت مهدی عج چه کرده ایم؟

برای-ظهور-حضرت-مهدی-عج-چه-کرده-ایم؟
0
(0)

اَلسّلامُ عَلَيْكَ يا صاحِبَ الزَّمانِ ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا خَليفَةَ الرَّحْمانِ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا شَريكَ الْقُرْآنِ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا قاطِعَ الْبُرْهانِ.
اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا إِمامَ الْإِنْسِ وَالْجانِّ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ وَ عَلى آبائِكَ الطَّيِّبينَ، وَأَجْدادِكَ الطَّاهِرينَ الْمَعْصُومينَ وَرَحْمَةُ اللَّهِ وَبَرَكاتُهُ

میلاد حضرت مهدی علیه السلام رو خدمت شما کاربران عزیز و کل انسان های روی زمین تبریک عرض می کنم. امروز روز بسیار بزرگی هست؛ روزی هستش که ما می تونیم برگردیم و یک مروری بکنیم از اینکه ما نسبت به امام زمان علیه السلام چیکار کردیم؟ آیا اصلاً ایشون توی ذهنمون هست؟ آیا اصلاً بهش فکر کردیم الان حضرت مهدی چیکار می کنن؟ چون ایشون از نظرها غایب هستن، از هستی که غایب نیستن. ایشون حاضرن، مثل ما لباس می پوشن، غذا می خورن، زندگی عادی رو دارن.

الان حدود 1180 ساله که ایشون در غیبت هستن و منتظر هستن که ما یک کاری کنیم که ایشون برگردن و دنیا رو از هرگونه پلیدی پاک کنن و کمک کنن که ما رو نجات بدن و یک رهبری بسیار عادلانه و قدرتمندی رو به پا کنن و شیطان رو گردن بزنن و این چیزی هستش که ما منتظر اون هستیم. حالا آیا واقعاً شده به این فکر کنیم که چیکار کردیم ما برای ایشون؟ اصلاً بهش فکر می کنیم؟ حالا گاهاً ایشون اینقدر مظلوم هستن، اینقدر مظلوم و غریب و تنها و مطرود هستن (طرد شده از نظر اینکه ماها طردش کردیم، ماها اصلاً بهش فکر نمی کنیم) که گاهاً الان جوری شده: یعنی تبلیغاتی که کلاً بر علیه ظهور ایشون هست، جوری شده که اصلا اسم ایشون که بیاد، بعضی ها مسخره می کنن، بعضی ها می خندن، بعضی ها می گن: ای بابا این ها افسانه است…

آیا بهش فکر کردیم که چیکار کردیم برای ایشون؟ آیا بهش فکر کردیم؟ داریم توی روایت:  اگر شیعیان من اگر به اندازه یک آب خوردن به فکر من بودن و من رو می خواستن، من الان ظهور می کردم. مثلاً ما تا تشنه مون می شه (من همین الان که دارم صحبت می کنم، خیلی تشنمه و آب هم فراموش کردم بیارم، دهنم خشک شده)، اونقدری که من به فکر یک لیوان آب هستم که بخورم این تشنگیم سیراب بشه، اگر به فکر امام زمان بودیم ماها، ایشون ظهور می کردن.

نیازی نیست که ما مثلاً تبدیل به قدیسانی بشیم که شبانه روز دارن دعا می کنن، عبادت می کنن تا ایشون بیاد، نه! ایشون کسانی رو می خوان که دلشون با امام زمان علیه السلام یکی باشه، دلشون به فکرشون باشه. یعنی در طول اوقات شبانه روز به فکر ایشون باشیم. بدونیم که ایشون دارن غصه می خورن. از چی؟ از این همه گناه، از این همه پلیدی، از این همه اینکه ما از خارج شدیم، بشریت اصلاً مسیر رو اشتباه داره می ره. اون کسانی که بر ضد امام زمان علیه السلام هستن، اون ها با قدرت تمام دارن کار می کنن. گفتیم مؤسسه کینزی یکیشه. این ها دارن همه مردم جهان رو درگیر سکس می کنن. جایی خوندم که یهودی ها یا اسراییلی ها گفتن: ما توی ایران بمب جنسی منفجر می کنیم. حالا یک نوع بمب داریم که واقعاً بمبی هست که وقتی منفجر می شه، چیزهای جنسی توی سربازها ایجاد می کنه و نوع دیگری از بمبی که توی دنیا زدن، بمب تبلیغاتی هست. مؤسسات قلابی آوردن، همه مردم رو درگیر سکس می کنن، جوون ها و کودکان رو از بچگی با کارتون هایی که بلوغ زودرس توی اون ها به وجود بیارن، همه این ها دارن این کارها رو می کنن که اون مقام بزرگ تشریف نیارن.

ما چیکار باید بکنیم؟ ما فقط لازمه که به ایشون فکر کنیم. باهاشون یک عهد و پیمان درونی ببندیم بگیم: ما با شما هستیم؛ تشریف بیارید ما هستیم کنارتون. ظهور کنید، دوران غیبت خودتون رو خاتمه بدید. برگردید بیاید، ما نیاز داریم، به خدا جامعه ما به شما نیاز داره. اگر می خوایم هر کسی به هر آرزویی داره برسه، هر کسی اون لحظات بسیار زیبا رو با خدای خودش تجربه کنه و این همه پلیدی ها و تاریکی هایی که روی روح همه ما رو گرفته، اگر می خوایم این تجربیات رو داشته باشیم، نیاز داریم که حضرت مهدی علیه السلام برگردن و حکومت جهان رو ایشون به دست بگیرن.

باورکنید حکومت عدل خیلی بیشتر جواب می ده نسبت به حکومت های امروز که با هزار تا قوانین سیاسی و… همش در نهایت کشورها مثل حیواناتی که ریختن سر یک لاشه دنیا و هر کسی می خواد یک جاشو پاره کنه و بگه: این قسمت مال منه. آمریکا از اون سر دنیا اومده می خواد خاورمیانه رو دست بگیره. کشورهای بزرگ چقدر کارهای استعماری کردن توی طول تاریخ. همه به خاطر دنیایی که امام علی علیه السلام می فرمایند مثل یک مرداره، مثل یک لاشه. از لاشه یک مردار هم برای من پایین تره. برای چی دارین توی سر و مغز خودتون می زنید؟ بیاید اصلاً به دنیای ملکوت وصل شید ببینید چقدر دنیا بی نهایته. چقدر لطف خدا بی نهایته. بیاید تا ما به شما نشون بدیم که اصلاً معنویت یعنی چی؟ اون پرواز روح یعنی چه؟ یکی شدن روح انسان با خدا یعنی چه؟ بیاید به سمت ما ائمه اطهار. ما همه چیز و به شما یاد می دیم. اگه می خواید ثروت کسب کنید، سلامتی، شادی، خانواده، همسر، همه این چیزها در دامان و تحت نور اون بزرگان امکان پذیره از راه درستش. نه اینی که الان هست.

نه این وضعیتی که توی دنیای امروز هست. غرب دچار هزار تا مشکله، مسائل جنسی، اعتیاد، قتل، کشت و کشتار. توی مدرسه نوجوون ها چقدر از طرف همه چیز فشار روشون هست. افسردگی دارن، نا امیدن که بر میداره با رگبار همه همکلاسی هاشو می کشه. آیا واقعاً این انسانیته؟ این بود تمدنی که این همه قولش و به ما می دادن؟ این بود واقعاً؟ آیا ما این و می خوایم از زندگی؟ چی بگه انسان؟

توی این فایل دوست دارم آرزو کنم: یا امام زمان بسمونه دیگه، تشریف بیارید. یا امام زمان بیا دیگه تو رو خدا. نمی دونم… ای کاش مردم ما یه کم به فکر بودن. مخصوصاً ما ایرانی ها که چقدر مسؤلیت رو دوش ما هست؛ تنها کشوری که در کل جهان خیلی محکم ایستاده و می گه: نه! هر چقدر که شما تبلیغ کنید، شما که می دونید امام زمان راسته و تشریف خواهند آورد. هر چقدر شما پول خرج کنید، هر چقدر شما انحراف ایجاد کنید، ما محکم ایستادیم و برای ظهور ایشون ما تلاش می کنیم به هر قیمتی که شده. برای اینه که مسؤلیت ما ایرانی ها اینجا معلوم می شه که چقدر روی دوش ما الان مسؤلیت هست.

یه زمانی اعراب، فکر کنم امام علی علیه السلام بود که بهشون می گفتن: شما الان دارید به ایرانی ها حمله می کنید که به زور شمشیر اسلام رو بهشون حالی کنید، ولی یک زمانی می رسه که جان اسلام رو اون ها می گیرن و اون ها تو سر شما می زنن که برگردید به راه خداوند. و این اتفاق داره می افته.

از خدا می خوام که توی این روز، روز میلاد حضرت مهدی علیه السلام هر چی کینه و کدورت و تفکرات منفی و چیزهایی که توی تبلیغات غربی به گوش ما رسوندند رو از ذهنمون پاک کنیم و خالص بشیم و بنشینیم با خداوند صحبت کنیم. و تحقیق کنیم ببینیم امام زمان علیه السلام کی بودن؟ امام زمان کی هستن؟ و اگر ایشون بیان چه اتفاقی می افته؟ این غیبتی که می گن، اصلاً چیه داستانش؟ اصلاً از نون شب واجب تره که هر کسی این موضوع رو بره و درک کنه و بدونه اما زمان حاضر خودش کی هستش؟ توی صحرای محشر می گن: هر کس با امام زمان خودش محشور می شه. امامی که در زمان حیات اون فرد کدوم امام حاکم بود؟ کدوم امام وجود داشت؟ توی زمان ما خوب حضرت مهدی هستن؛ امامی که ولی خداوند باشه. یعنی از اون نور الهی باشه ایشون. با حضورشون برکائنات ولایت داشته باشن. حضرت مهدی هستن؛ کی هست غیر از ایشون؟

ای کاش ما بتونیم بیشتر با مولا ارتباط برقرار کنیم؛ از ایشون بخوایم. هر روز برای سلامتیشون دعا کنیم. به خدا می شه در طول شبانه روز آدم یه غذایی هم که می خوره، در نظر داشته باشه که ایشون هم هستن. گاهی وقت ها مثلاً می شه، آدم پیش خودش فکر می کنه: الان یک غذای خوشمزه، یک شرایط بسیار لذتبخشی کنار خانواده داری، خوش می گذرونی، از غم عالم رهایی… یا مثل من که اومدم توی این طبیعت زیبا دارم لذت می برم از لحظه لحظه، از نفسی که دارم می کشم لذت می برم، فارغ از هر گونه زنده باد و مرده باد به قول اون خواننده؛ فارغ از زنده باد و مرده باد که دارم لذت می برم، یه لحظه آدم برگرده بگه: إ من که الان حالم خوبه، اینقدر دارم خوش می گذرونم، امام زمانم در چه وضعیتی هستن ایشون؟ کجاست مولا الان؟ آیا غذاش و خورده؟ آیا لباس خوب داره بپوشه؟ آیا حالش خوب هست؟ آیا غمی تو دلش هست؟ به فکرش هستیم؟ کجایی مولا؟ امام زمان کجایی واقعاً؟ الان کجای این عالمی؟ واقعاً شب ها کجا می خوابی؟ ایشون خوب زنده هستن مثل ما لباس می پوشن دارن زندگیشون رو می کنن. کجا هستن؟ آیا تا حالا به این فکر کردیم یه بار خونه مون رو مرتب کنیم بگیم: امام زمان اگه جایی نداری خونه من هست به خدا. یه شب بیا پیش من؛ یه شب بیا پیش ما، یه شب ما برات غذا درست کنیم؛ کجای عالمی؟ توی تنهایی خودت… اَلسّلامُ عَلَيْكَ يا صاحِبَ الزَّمان.

بیاید برای ظهور مولا دعا کنیم، برای ظهورشون دعا کنیم، تلاش کنیم، هر کاری از دستمون بر می آد، تحقیق کنیم؛ اینقدر ساده نباشیم، این چیزهایی که بر علیه ایشون گفته می شه رو اینقدر زود باور نکنیم. وظیفه داریم؛ به محض اینکه چشممون رو بستیم و از این دنیا رفتیم باید جوابگو باشیم؛ همون لحظه که انسان چشمش رو می بنده و روح از بدن جدا می شه، همون لحظه باید جوابگو باشه. وایسادن بالا سرت و می گن: برای امام زمانت چکار کردی؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

پاسخی بگذارید