برف زیبا

برف زیبا
0
(0)

سلام خدمت کاربرهای عزیز مس به طلا. در یک صبح زیبای زمستانی و پر از برف در پارک نزدیک خونمون در تهران، یعنی خونه فامیلمون در تهران قدم می زنم و الان اینجایی که من ایستادم برف تا تقریباً چهار انگشت زیر زانو میاد. خیلی زیاست، خیلی دوست داشتنیه. و خدا رو شکر می کنم بابت بارش رحمت الهی و امیدوارم این برف برکت باشه برای کشورمون و شروعی باشه برای بارش های متوالی. و اینکه مردم هم انشاالله توی رانندگی حواسشون باشه که به سلامت برسن به مقصدشون. پیامی که این برف برای من داره، داشتم به این فکر می کردم که خداوند قوی ترین و استاد ترین استاد خلق زیبایی هست.

و چقدر این برف ها رو وقتی که می باره، هم بارشش قشنگه و هم وقتی که می شینه روی درخت ها و زمین، روی نمیکت و روی درخت های بلندی که جلوی من هست، شاخه هاشون خشک بوده و این برف نشسته روشون، خیلی زیباست این منظره و همه اینه باید به من یادآوری کنه که خداوند مهربان چقدر خالق زیبایی هست که انواع و اقسام جلوه های خودش رو داره به من انسان نشون میده. و میگه: تو انسان که در ذاتت زیبایی دوستی وجود داره، خودش زیابیی دوستی رو علاقه به زیبایی رو در جود من انسان گذاشته و در مقابلش خودش شروع می کنه به خلق زیبایی و صحنه هایی که تمام استاید نقاشی دنیا میان و مبهوت بمونن ببینن که خداوند چی خلق کرده!

و انسان باید به این فکر کنه که چقدر خدا مهربونه، چقدر قدرتمنده، چقدر باران رحمتش داره بر همه انسان ها و همه کائنات داره می باره. و من نوعی اگر فقیر هستم، اگر ندارم، اگر سلامتی ندارم. همه اینها بخاطر خودمه. بخاطر تفکرهای اشتباه خودمه. ارتعاشات منفی که به کائنات می فرستم، بازتابش در زندگی من میشه فقر و نداری و کمبود پول و موفقیت و ثروت. این برف الان داره همه جا یکسان می باره توی این پارک یا تهران یا حداقل منطقه ای که ما هستیم، ولی خوب می بینیم یک سری از درخت ها، یک جاها کلاً برف گرفته و یک سری از جاها هم هستش که یه سری درخته، ولی زمین زیرش برف ننشسته روش. این تقصیر بارش برف نیست. این تقصیر این نوع چیدمان این درختی هستش که اومده جلوی بارش برف رو بر روی اون زمین گرفته.

و اینها همش نشانه هست برای اون کسی که با دقت نگاه کنه. اگر من پول توی زندگیم نیست، اگر سلامتی و شادی نیست، به خاطر اینه که من خودم رو از نظر ارتعاشی، از نظر تفکر جایی قرار دادم که بارش رحمت بر من نباره. و راه حلش هم خیلی ساده هست: می تونم تفکراتم رو عوض کنم، گفتگوهای ذهنیم رو عوش کنم. توجهم رو به سوی برکت و فراوانی منعطف کنم تا همون چیزها هم وارد زندگیم بشه. و واقعاً خدا رو شکر می کنم و خیلی خوشحالم به خاطر اینکه بعد از هفت هشت سال که من در مالزی زندگی می کردم، کشوری بود که از نظر فصلی همیشه یه فصل داشت. اون هم فصل تابستون بود و مقدار بارندگیش کم و زیاد می شد. توی این یک دو سالی که اومدم ایران، این اولین باریه که همچین برفی رو به این شدت دارم تجربه می کنم و دارم راحت روش راه مرم. خیلی خدا رو شکر می کنم.

برای همه کاربرهای عزیز در این برف و هنگام این بارش آروزی سلامتی، شادی، معنویت و ثروت و هر آنچه نعمتی که آرزوش رو دارم طلب می کنم و آرزو دارم که این برف نشونه ای باشه که ما بیشتر یاد خدا باشیم و از خداوند سپاسگزاری کنیم. از اینکه زیبایی دوستی رو در وجود ما قرار داده و در مقابلش هم خودش خلق زیبایی می کنه که ما لذت ببریم و اون حس زیابیی دوستی ما اشباع بشه و ارضا بشه و باعث بشه که ما یاد خدا بیفتیم. چه جوری دیگه خدا با من صحبت کنه؟ با من انسان؟ چه جوری دیگه جلوه های قشنگ خودش رو به نمایش بگذاره؟ و همه اینها نعمت و برکت و شادیه. برای همتون آرزوی موفقیت می کنم و دوستتون دارم.

فایل صوتی برف زیبا را دانلود کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید