تفاوت خودارضایی و زناشویی

تفاوت خودارضایی و زناشویی
4.3
(6)

در این فایل صوتی در رابطه با خودارضایی و داشتن رابطه با همسر صحبت می کنیم. مبحث بسیار مهمی هست و امروزه خیلی از متخصصان و سکسولوژیست هایی که از طریق آموزش های غربی و آلفرد کینزی آموزش دیدن، اینها میان میگن: هیچ فرقی نداره و خودارضایی هم یه نوع سکسه و سکس با خودمه و فرقی نمی کنه با اینکه شما با همسرتون سکس داشته باشید!!! موضوع بسیار مهمی هستش که ما توی این فایل به اون می پردازیم.

خودارضایی هیچ ربطی به رابطه جنسی با همسر نداره و از زمین تا آسمون اینها با هم فرق می کنن که یه سری از دلایلشو توی این فایل مرور می کنیم. البته ما در دوره آموزشی استحاله میل جنسی کامل اینو شرح دادیم که وقتی رابطه جنسی با همسر برقرار میشه، چه اتفاقاتی می افته. حالا اشاره های کوچیکی توی این فایل به اون می کنیم. اولاً اینکه خداوند هیچگاه انسان ها رو اینجوری نیافریده که با خودشون بخوان رابطه جنسی برقرار کنن! اصلاً همچین چیزی نیست. نه تنها انسان، بلکه همه موجودات. هیچ موجودی رو اینطوری نیافریده که اون حیوان یا جانور بخواد خودش با خودش یه کاری رو بکنه، خودش رو ارضا کنه و نیاز به جفت نداشته باشه. ما در حالت طبیعیش رو داریم میگیم. حیواناتی که توی طبیعت دارن زندگی می کنن.

اینکه یکی حیوونی رو توی خونه آورده باشه و روی اون کار کرده باشه و تربیتش کرده باشه یه کارهایی رو بکنه، اون رو ما کاری نداریم. ما حیوانات و مخلوقات خداوند رو در حالت طبیعی خودشون بدون دخالت انسان، اصلاً همچین چیزی نیست. حیوانات هم این کارو نمی کنن، چه برسه به انسان که اشرف مخلوقاته و روحش بسیار بزرگه و یک موجود بسیار روحانی هست بیشتر تا اینکه یک موجود فیزیکی باشه. و اشتباهی که تمام سکسولوژیست ها می کنن اینه که روح انسان رو در نظر نمی گیرن و فقط جسم رو در نظر میگیرن. و میگن: شما وقتی با جسمتون بازی می کنی، ارضا میشی و می بینی که ارضا اتفاق افتاد. فقط بعد جسمی رو در نظر می گیرن و بعد روحی رو در نظر نمی گیرن که چه بلایی سر روح میاره.

وقتی که انسان با همسرش رابطه زناشویی برقرار می کنه، از نظر انرژیکی یک حجم بسیار عظیم از انرژی یین و یانگ جابجا میشه و انتقال پیدا می کنه. زن و مرد این انرژی رو با هم تبادل می کنن و تبادل انرژیکی بسیار قدرتمندی انجام میشه. انرژی ارگاسم زن که از نوع یین هست، اونقدر بزرگ هست که می تونه وجود مرد رو سیراب از انرژی یین کنه و انرژی یانگ مرد هم انرژی قدرتمندی هست، ولی زود اون انرژی تموم میشه و زن اون رو توی وجود خودش می کشه.

و این چیزهایی هستش که اگر کسی بخواد بگه: نه! اصلاً یین و یانگ وجود نداره، اون بحثش جداست. الان تمام عالم می دونن انرژی های مدتیتیشن و چاکراه ها همه حقیقت داره. بارزترین مثالش هم اینه که شما دارید می بینید که افراد خیلی معنوی رو ما توی عکس ها سرشون رو سفید می کشن. یعنی نور داشته. این به خاطر چیه؟ بخاطر اینه که چاکراه روی سر (چاکراه تاچ) چاکراهی هستش که مرکز تبادل انرژی با کیهان و انرژی با معنویت هست. و روی فرق سر انسان قرار داره و رنگ این چاکراه همون سفید خیلی روشن یا حالت بنفش خیلی خیلی ملایم و همون نور سفیدی که دور سر انسان های عارف میگن دیده می شده به خاطر اینه که چاکراه تاچشون اینقدر باز بوده و تبادل انرژی داشتن.

پس کسی نمی تونه بگه انرژی وجود نداره! انرژی بین زن و مرد وجود نداره! یین و یانگ وجود نداره! اگر کسی بخواد خودشو به ندانستن بزنه و هر چقدر که دلیل و برهان براش بیاری، قبول نمی کنه. ولی اگر کسی دنبال حقیقت باشه، می بینه که تموم این انرژی ها حقیقت دارن. چاکراه های قاعدگی و چاکراه های جنسی که در اطراف آلت تناسلی زن و مرد قرار دارن، اونها مرکز تبادل بسیار بزرگ انرژی قرمز رنگی هست که توی رابطه زناشویی انرژی تبادل میشه و خیلی عالیه زن و مرد بتونن در کنار هم قرار بگیرن و این چاکراه های انرژیشون مقابل هم قرار بگیره و خیلی اتفاقات عجیب و غریبی می افته. کامل ما توی دوره استحاله میل جنسی اینها رو آموزش دادیم.

چندین جلسه درباره این تکنیک ها ریزش رو گفتیم که چه اتفاقاتی می افته. و کلاً در همه عالم همه چیز مثبت و منفی و زوج هستن و نر و ماده هستن. شما هیچ چیز رو نمی تونین پیدا کنین که تک باشه. حتی غذاها هم وقتی شما وارد طب سنتی میشین، میگن هر غذایی رو باید با زوج خودش مصرف کنید. مثلاً می خواید ماست بخورید داخل اون پونه بریزید یا پونه و شوید و یه سری چیزهایی که گرمی باشه. سردی و گرمی با هم باشه. یا مثلاً میگن: برنج رو که سردی هست، یک نوع سبزیجاتی مثل شوید داخلش بریزید. همه چیز رو میگن با زوجش بخورید. پنیر رو میگن با گردو بخورید. حتی ما توی غذاها هم زوجیت رو داریم، ولی چطور فکر می کنیم یک امر بسیار مهمی مثل رابطه جنسی و اون میل عظیمی که خداوند به ما داده، برای ارضا کردنش ما بخوایم با خودمون این کارو انجام بدیم! حالا کسانی که خودارضایی می کنن، این همه ما توی مس به طلا فایل ها و مستندات محکمی داریم که چه بلاهایی سر اون فرد میاره.

علاوه بر اینکه اونها از نظر علمی ثابت شده، با خود مردم مصاحبه کردیم و پرسش نامه ای که خود مردم اون رو پر کردن. که می تونید برید ببینید و توی فایل های قبلی هم به اون اشاره کردیم که چه بلاهایی سرشون اومده هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی. کمر درد، ضعف حافظه، ضعف بینایی، سیاه شدن زیر چشم ها، لرزش دستان، تحلیل رفتن انرژی بدن، درد در زانوها، شل شدن پاها، ضعف عمومی در بدن، سر گیجه، احساس غش و احساس تحلیل رفتن انرژی و تموم اینها به خاطر چیه؟ به خاطر اینه که وقتی مردی خودارضایی می کنه، تموم اون انرژی یانگ از وجودش رفته و انرژی یینی در قبال اون دریافت نکرده و انرژی یانگ مرد که در دوره استحاله میل جنسی کاملاً آموزش دادیم، مثل یک شمع می مونه. حرارت داره، ولی زود خاموش میشه. مرد وقتی که از طریق خودارضایی انرژی خودش رو تخلیه کرد، این شمع زود خاموش میشه.

برای همینه وقتی کسانی که خودارضایی می کنن حالت غش و ضعف بهشون دست میده. دوست دارن بشینن یه گوشه و تا چند ثانیه ای به اونها حالت غش و کما دست میده. مخصوصاً اگر تعداد خودارضایی هایی که انجام میدن، بیشتر از یک بار در روز باشه. و در روز چند بار که بخوان این کارو انجام بدن، تحلیل میره این انرژی و جون ندارن. وقتی با اینها دست میدی، دستشون خیلی شله و حالت زنونه پیدا می کنه. چرا؟ چون شیره انرژی وجودیشون تخلیه شده. ولی مردی که همسر داره، حتی اگر علم استحاله رو به کار نگیره و میل جنسیش رو هم متعالی نکنه و کنترلش نکنه و هر روز هم با همسرش رابطه جنسی داشته باشه، باز می بینی که استراکچر بدن و سلامت و اعصاب بدن اون مرد خیلی خیلی خیلی بالاتر از کسیه که خودارضایی می کنه. وقتی که باهاش دست میدی، دستاش محکمه. این بدن قشنگ انرژی زن، انرژی یین رو جذب کرده توی وجودش.

از نظر روحی هم می بینید کسی که خودارضایی می کنه، توی اون پرسش نامه عزیزان پر کرده بودن، احساس گناه، افسردگی، احساس خشم، عصبیت، انواع و اقسام اختلالات عصبی هم به وجود اون فرد هجوم میاره. افسردگی، ترس از اجتماع و منزوی شدن و دور از خدا بودن، از دست رفتن معنویت، احساس پلید و کثیف بودن، احساس اینکه من یه جورایی آدم کثیفی شدم. روح خوب می فهمه. چون ما یه موجودات روحانی و معنوی هستیم. ما انسان ها روح داریم. حالا اگر کسی بخواد روح رو زیر سؤال ببره، اون بحثش خارج از این فایله. ولی همه انسان ها می دونن که انسان روح داره و دارای روح هستن. ووقتی که ما می میریم روح از بدنمون جدا میشه. فرق می کنیم با حیوانات. و روح ما قابلیت این رو داره که تا پیش خود خداوند بره و تا پیش دل خدا هم برسه. اینقدر که ما قابلیت داریم. ولی خودارضایی جلوی همه اینها رو می گیره.

ولی توی رابطه زناشویی اصلاً اینجور نیست. هیچکدوم از این احساسات به وجود نمیاد. مخصوصاً اگر رابطه زناشویی مقدس باشه، در چهارچوب ازدواج و حلال. که اون اصلاً انرژی زن و مرد رو بسیار بالاتر می بره و حتی ما گفتیم تبادل مایعات جنسی بین بدن زن و مرد بسیار به سلامت زن و مرد کمک می کنه. و توی دوره استحاله هم توضیح دادیم که چرا هیچکس نباید کاندوم استفاده کنه، بر خلاف چیزی که تمام دنیا دارن میگن: کاندوم استفاده کنید! بله؛ کسی که می خواد به قول خودمونی بره دنبال حرومی، باید سه تا کاندوم استفاده کنه. ولی کسی که می خواد بره دنبال حلال و با همسر خودش رابطه حلال و پاک داشته باشه و دنبال شهوترانی نباشه، اصلاً به کاندوم نیازی نداره. استفاده از کاندوم اشتباهه. استفاده از کاندوم اشتباهه! استفاده از کاندم اشتباهه! سه بار گفتم که مطمئن باشید اشتباه نشنیدید.

کاندوم میاد اون تبادل مایعات جنسی که بین مرد و زن هست (که نمی خوام در موردش باز صحبت کنم) تبادل اون مایعات رو می گیره و اصلاً تبادل انرژی حیات رو می گیره و لذت رو کاهش میده. این باعث میشه که اعتماد به نفس مرد کاهش پیدا کنه. چون توی دوره استحاله میل جنسی برای بحث زودانزالی هم شرح دادیم که یکی از راه های درمان زودانزالی اینه که کاندوم رو پرت کنیم بندازیم بیرون. اصلاً کاندوم استفاده نکنیم. مگر اینکه زن و مردی بیمار باشن. که اون بحثش جداست. ولی زن و مردی که زن و شوهر هستن و سالم هستن، رابطه خارج از ازدواج ندارن، خدای نکرده روسپیگری نمی خواد بکنه، نمی خواد بره دنبال خریدن سکس که بخواد حواسش به بیماری باشه. وقتی که یک زن و شوهر می دونن که سالم هستن، چه نیازی دارن که کاندوم استفاده کنن؟

حالا همه اینها رو گفتم که باعث بشه وقتی رابطه بین زن و مرد برقرار میشه، انرژی یین و یانگ تبادل بشه و اون مایعاتی که توی علوم شرقی در رابطه با اون کلی صحبت میشه و ما توی دوره استحاله میل جنسی به اون اشاره کردیم، این تبادل انجام بشه و سطح انرژی مرد و زن بین هر دوشون بالا بره. حالا از نظر علمی هم شما وقتی که با همسرتون رابطه جنسی برقرار می کنید، علاوه بر اینکه لذت جنسی می بره، اصلاً یکی از فاکتورهای بسیار قدرتمند در ایجاد عشق و عمیق کردن عشق بین زن و مرد رابطه جنسی هست. که یکی از دلایلش همون هورمون آکسی توسین یا هورمون چسبنده یا هورمون عشق بهش میگن. که هورمون آکسی توسین مخصوصاً توی بدن زن بیشتر ترشح میشه و زن رو به مرد خودش وابسته می کنه. زن به اون مردی که باهاش رابطه جنسی داشته وابسته میشه و خیلی براش سخته که از مردش دل بکنه.

برای اینه که زن ها عموماً اینطوره که زن ها اگر ذهنشون منحرف نشده باشه و ذهن طبیعی خودشون رو داشته باشن، دنبال خیانت نمیرن. چون مرد خودشون براشون کافیه و اون فیزیولوژی بدنشون مرد خودشون رو دوست داره. مگر اینکه زن منحرف شده باشه و خدای نکرده فیلم های پورن دیده باشه و با افراد ناباب ارتباط داشته باشه و بیان سیستم طبیعی بدنشو از حالت نرمال خارج کرده باشن و … اون بحثش جداست. ولی در حالت طبیعی وقتی ما نگاه می کنیم، می بینیم که زن ها با هر رابطه جنسی و ترشح آکسی توسین عاشق مردهاشون میشن و دوست دارن کنار اون بمونن. و این عشق هر سری که رابطه جنسی برقرار بشه، عمیق تر و عمیق تر میشه. و این تبادل انرژی ها و نزدیک شدن رو همسرها به هم باعث محکم تر شدن رابطه میشه. و این جسم ها هستن که به هم چسبیدن، ولی در بعد روحی روح ها با هم تلفیق میشه و روح زن و مرد یک روح واحد میشه در اصل.

و این بحث خیلی جالبه که انسان در بعد روحی بخواد با همسرش رابطه داشته باشه. ولی در خودارضایی کجا این اتفاقات می افته؟ وقتی فردی خودارضایی می کنه کدوم آکسی توسین، کدوم محبت نسبت به کی ترشح میشه؟ هورمون عشقه دیگه! برای کی ترشح بشه؟ شاید یه مقداری ترشح بشه، ولی اصلاً اون مقداری نیست که در رابطه با یک فرد خاص اون هورمون بخواد ترشح بشه.

 برای درک بیشتر این مضراتی که خودارضایی داره، می تونید شما به اون فایل هایی که در رابطه با صحبت های خانم سارا ناصر زاده آماده کردیم، اون چهار تا ویدیو رو نگاه کنید. و ما توی اونها اصلاً شرح دادیم که خودارضایی چقدر مخربه و فایل های دیگه ای که در کانال گذاشتیم همه اینها رو گوش کنید و به این درک کلی برسید که خودارضایی چقدر ضرر داره و رابطه جنسی چقدر مفید هست برای انسان و ما میگیم که خیلی زود انسان ها باید ازدواج کنن و وارد رابطه زناشویی بشن.

فایل صوتی تفاوت خودارضایی و زناشویی را دانلود کنید.

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 6

7 دیدگاه برای “تفاوت خودارضایی و زناشویی

  • mniloo
   mniloo گفته:

   سلام خدمت شما مطلب فوق العاده اموزنده و مفیدی بود ولی در قسمتی از متن منظورتون از یک زن که هیچ وقت به فکر خیانت نمیوفته و از لحاظ فیزیولوژیک فقط به فکر رابطه با همسر خودش هست رو میشه بهتر بگید مثلا ما که مجردیم و گاهی فکر هایی از سمت رسانه ها و دوستان به سرمون میاد در خصوص خیانت و انحرافات چه کنیم که در زندگی ایندمون مشکلی به وجود نیاد ؟؟

   • سلمانی
    سلمانی گفته:

    سلام دوست عزیز..
    منظور این هست که ذات زن به وفاداری هست و فقط میتواند با یک شخص باشد اینکه زنانی هستند که روابط متعدد دارند انها ارامش ندارند و از سر کمبود و خلا وارد این روابط میشوند و انسانهای بسیار افسرده ای هستند..
    در رابطه با خیانت و …شما توجه تکنید اگاهی کسب کتید اما توجه نکنید تا انها را وارد زندگی خودتون نکنید چون اگر توجه ونگرانی داشته باشید و مدام افکاری را در ذهن پرورش دهید مشابه همان را وارد زندگی خودتون می کنید.

  • mniloo
   mniloo گفته:

   سلام خدمت شما ولی در قسمتی از متن منظورتون از یک زن که هیچ وقت به فکر خیانت نمیوفته و از لحاظ فیزیولوژیک فقط به فکر رابطه با همسر خودش هست رو میشه بهتر بگید مثلا ما که مجردیم و گاهی فکر هایی از سمت رسانه ها و دوستان به سرمون میاد در خصوص خیانت و انحرافات چه کنیم که در زندگی ایندمون مشکلی به وجود نیاد ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید