سال 1397 مس به طلا

سال 97 13مس به طلا
0
(0)

سال جدید رو به کاربران عزیز تبریک عرض می کنم. البته خوب تعطیلات عید تموم شد، ولی به خاطر اینکه من کل تعطیلات عید رو در مسافرت شهر مقدس مشهد بودم، شرایط نبود که فایل صوتی ضبط کنم. ولی یادمه لحظه سال تحویل هم یک فایل کوتاه با وویس ضبط کردم. امیدورام که امسال یک سال بسیار خوب، پر از معنویت، برکت و پر از نور خدا برای همه کاربرهای عزیز مس به طلا و همه ایرانیان در سر تاسر جهان باشه. مسافرتی که در ایام عید به مشهد داشتیم، واقعاً لذت بخش بود و پنج شش روز اولش با پدر و مادر و خانواده برادرم بودیم. یک مسافرت بسیار صمیمی بود. یک خانه ای رو گرفته بودن یکی از آشناهامون که ما طبقه دوم این خونه بودیم و حالات قدیمی داشت و خیلی حس و حال بسیار زیبایی بود که با خانواده دور هم جمع شدیم و سال تحویل با هم بودیم و چند روزی که در کنار هم بودیم، خیلی واقعاً در محضر امام بودن و زیارت بودن برای من یکی که خیلی زیبا بود. خیلی دوست داشتم و خانواده ام هم واقعاً دوست داشتن.

و از هفتم تا یازدهم عید رو در اردوی معرفتی استاد شجاعی بودیم که اون هم واقعاً بی نظیر بود. یک تجربه ای بود که در کل زندگیم هر دوره یا سمیناری شرکت کرده بودم، همشون به یک طرف و این اردو هم به یک طرف. یک اردوی معرفتی که هر روز آموزش های پیشرفته خداشناسی و توحید و معارف اهل بیت بود و واقعاً خیلی عالی بود و چشم من به حقایقی باز شد توی این اردو و معارفی رو من یاد گرفتم، رازهای جهان هستی از فرمول های ریز و محاسبات بسیار دقیق و ریاضیات جهان هستی که چطور دنیا داره مثل ساعت کار می کنه و همه این معارف رو ائمه اطهار ما خیلی قشنگ می دونستن و چون که محتوی این اردو بر اساس آموزش های ائمه اطهار علیهما السلام بود، فقط انسان باید می نشست اونجا گوش می کرد و سکوت اختیار می کرد! و اصلاً محو معارف ائمه گرانقدر قرار می گرفت که چقدر ائمه ما به کائنات و عالم مسلط بودن و انگار یه جورایی در ساخت خلقت جهان هستی انگار با خدا ناظر بودن و اشراف کامل داشتن که ریزه کاری های تمام عالم چطوری هست. از ریزترین ذرات اتم تا بزرگترین اجرام آسمانی رو کلاً احاطه کامل دارن.

بحث هایی بود که وقتی من داشتم اینها رو گوش می کردم و روحم بیشتر و بیشتر تشنه می شد که یاد بگیرم، می دیدم که با وجود معارف بسیار بزرگی که اهل بیت و ائمه اطهار در سینه خودشون داشتن و خدا رو شکر که امروز به دست ما رسیده، دیگه من چی بیام بگم؟ من چیزی برای گفتن ندارم. وقتی واقعاً مقایسه می کنم ائمه اطهار چی گفتن، مولا علی علیه السلام، ائمه اطهار و امام سجاد که چیکار کردن ایشون در عشرات چه جور با خدا صحبت کردن و چه جوری حمد گفتن و شکرگزاری رو؛ که من فکر می کردم کتاب معجزه سپاسگزاری که نویسنده اش خانم راندا برن هست، خیلی قشنگه! دیدم که نه! دعای عشرات یه جوری شکر خدا رو کرده که واقعاً خیلی قشنگه. خلاصه اینکه این اردو برای من خیلی لذتبخش بود و اصلاً هنوز که هنوزه گیج و منگم که چی بود این؟ خواب بود؟ رؤیا بود؟ چی یاد گرفتم من؟ مثلاً یه لحظه ما رو بردن توی آسمونو عالم جبروت و ما رو برگردوندن پایین. خیلی عجیبه. من رزولوشن امسالم رو هنوز تعریف نکردم. یه چیزهایی من من الهام شد و یه درهای برای من باب شد که هنوز موندم!

آدم توی زندگیش به یه جایی می رسه که آب دستش هست باید زمین بگذاره، هر چیزی که دستش هست باید زمین بگذاره و بره سراغ اینکه کمک کنه هر چه زودتر حضرت مهدی (عج) تشریف بیارن و دنیا رو به تکامل برسونن خیلی زودتر. کار دیگه ای انگار مهم تر از این وجود نداره توی این عالم. هیچ چیز دیگه ای توی ای دنیا برای من جذابیتی نداره به جز این. نه که بگم جذابیت نداره، اهمیتی نداره به جز این. درسته کاری که ما داریم می کنیم مثل ترک خودارضایی و… واقعاً جز ابتدایی ترین قدم های رسیدن به اوج مقام انسان هست که مقام مثل اعلی هست که استاد آموزش می دادن. ولی در نهات همه اینها باید در جهتی باشه که ما آماده باشیم و اون معارف عالی رو که الان در سینه امام زمان علیه السلام هست رو بیاریم به دنیا معرفی کنیم. و امام زمان علیه السلام باید بیان. اصلاً راهی نیست. هر چی که من فکرشو می کنم می بینم که راهی نداره که ایشون تشریف نیارن.

خیلی جالبه. و رسالت خیلی قشنگیه و خیلی جا برای کار داره و واقعاً اینقدر میشه این رو رشد داد که تمومی نداره و دوست دارم که همه اینها انشاالله هدفمند باشه و به اون هدف بزرگ نهایی عالم که همه مردم کره زمین به اون نیاز دارن که بازگشت منجی و دادن اختیار و حکومت جهان به دست کسی بیفته که عدالت مطلق داشته باشه. خیلی جالبه چیزهایی که گفته شده از زمان ظهور ایشون. مثلاً ستون های طلا و نقره کنار خیابون ریخته و اصلاً کسی اهمیت نمیده. یعنی مردم از مادیات اومدن بیرون و ارزش مقام والای انسانی خودشون رو در بالای مقام جبروت که همون مثل اعلا قرار می گیره، اون رو فهمیدن که ارزششون چیه. مثل یک شاهزاده ای که نمی دونسته شاهزاده هست و پدرشو گم کرده و یه عمر داشته کنار خیابون گدایی می کرده، مثل ماها هم مقام شاهزادگی خودمون رو گم کردیم و یه روز یه نفر میاد میگه: بابا شاه کشوری که الان هست، پدر توئه و تو نباید گدایی کنی و بیا برو پیش پدرت توی قصر. و این اتفاق می افته وقتی امام زمان انشاالله تشریف بیارن.

خیلی دوست دارم که انشاالله بتونیم آموزش های مس به طلا رو خیلی قوی تر و غنی تر بکینم و آموزش بدیم. و پشت زمینه و زیربنای اونها تحفه ای باشه، تلاشی باشه، یه کار کوچیکی باشه تقدیم به امام زمان علیه السلام. چون یکی از موانع ظهور ایشون شهوت و فراگیر شدن شهوت در جهان هست، ما هم روی اون بتونیم کار کنیم. که ما هم به عنوان یکی از موانع ظهور بهش نگاه کنیم به پورنوگرافی و خودارضایی و انحرافات جنسی و چشم چرانی و… اینها همش موانع ظهور هستن. انشاالله بتونیم برشون داریم. حالا توی پرانتز یه نکته ای رو عرض کنم. توی این یک دو سالی که ما پروژه مس به طلا رو راه اندازی کردیم، خود من هم آدمی هستم که در حال رشد هستم. نمی خوام بگم من یک استاد کامل هستم و به نهایت کمال خودم رسیدم و دیگه هیچ چیزی اضافه نباید یاد بگیرم. هیچکس نباید اینو بگه. همه تا آخرین لحظه عمرشون شاگرد هستن.

یکی از کاربران پیامی قبل از عید داده بود و ایشون گفته یعنی چه شما اینقدر از دین حرف می زنید؟ از طرف دولت شاید شما رو آوردن، چرا از دین حرف می زنید؟ مردم از دین خسته شدن و شما هم که میگی رسالت شخصی خودمه، نخیر! اصلاً هم اینطور نیست! توی کل این دو سال ما فقط همین یک پیام رو داشتیم که همچین پیامی به ما داده بودن. ولی خواستم اینو بگم: حالا این یک نکته بسیار قشنگی در این پیام که ایشون به ما داده هست. و اون هم اینه که: ببینید شیطان چیکار می کنه با ذهن انسان وقتی که می خواد شما رو از دین دور کنه و مذهب زده کنه، دیگه یه کیس کاملاً حقیقی و زنده مثل جود زارع که میاد و میگه: بابا من از توی جهنم اومدم بیرون و خارج از کشور زندگی می کردم و منحرف بودم و خارج از کشور هر گناهی که دستم می رسیده، انجام دادم و خداوند بهم لطف کرده و توی تاریکی روح و قعر نا امیدی از همه جا که دیگه از همه جا بریده بودم، اونجا خدا رو صدا زدم، خدا دست منو گرفته.

روند تکاملی فردی مثل من رو نگاه کنید. کسی که بی خدا و بی دین و گناهکار بوده و توبه می کنه، بعد کم کم نمار می خونه، بعد عاشق دین میشه و قدم بعدی خدا یه دعا بهش معرفی می کنه (دعای ابوحمزه ثمالی) رو که یک مالزیایی بیاد و به من معرفی کنه! گفتک شما فلان دعا رو گوش کردی؟ گفتنم: نه! گفت: حتماً گوش کن. ببنید خدا چطور اینها رو قدم به قدم به من داده و به من رسیده که من کلامم و کلیت ذهنم فقط رفته در راستای ظهور حضرت مهدی. سیر تکاملی من رو نگاه بکند. این یه چیزی هستش که داره کاملاً طبیعی اتفاق می افته. اتفاقاً یه نکته خیلی خوبی باید باشه. کسی که از بیرون داره نظاره می کنه، خیلی باید به فکر فرو بره. یعنی چی شد؟ کسی که عشق خارج تو سرش بود و خارج زندگی می کرده و همه عشق و حال های خارج رو انجام داده، چطور شده که الان توی این مسیر افتاده و چطور شده؟ کسی که می افته توی مسیر خداوند، انگار خودبخود تموم مسیرها براش باز میشه. اگه واقعاً چیزی توی دلش نباشه و واقعاً از خداوند حقیقت رو بخواد، خداوند می ندازدش توی این مسیر و امکان نداره که نیفته توی این مسیری که اینجا ببینه امام زمان علیه السلام باید تشریف بیارن.

جالبه یک ویدیویی در این اردو ما دیدیم که هزاران آمریکایی یازده ساعت زیر باران و دعا می کردن و میگفتن: منجی ما که حضرت عیسی علیه السلام هست باید برگرده. حالا خوب اونها دعاهاشون به شکل کنسرتی هست دیگه. حتی من یه مدت توی مالزی کلیسا می رفتم، اون زمانی که هنوز راهم پیدا نکرده بودم، کلیسا می رفتم، همیشه توی کلیساهای خوب و بزرگ گروه موسیقی زنده و جاز و گیتار دارن. اون هم حالت سن بود، ولی هزاران نفر جمع شده بودن و زیر بارون داشتن برای بازگشت حضرت مسیح علیه السلام دعا می کردن. در صورتی که حضرت مسیح هم در کنار حضرت مهدی خواهند اومد. این دو نفر یک رسالت رو دارن و ایشون هم در رکاب حضرت مهدی خواهد بود. اون آمریکایی ها هم اگر براشون آگاهسازی بشه، اونها هم منتظر ظهور هستن. مبحث بسیار قدرتمندیه و کسی که بیاد واقعاً دلش رو خالص و پاک کنه، می افته توی این مسیر. و راهی جز این نیست.

اصلاً امکان نداره راهی جز این باشه! مگر اینکه بخواد عناد بورزه، کدورت داشته باشه، نخواد دلش رو صاف کنه و مادیات و عشق به دنیا و حب دنیا رو داشته باشه، این حقایق رو نمی بینه و میگه: چرا تو از دین حرف می زنی؟ و اینو ما باید حواسمون باشه و اگر می بینید که یه فردی مثل جواد زارع اومد و توی این دو سال خودشو در اختیار خداوند قرار داده و گفته: خداوندا مسیر رو به من نشون بده و به اینجا رسیده، این خیلی ما رو می بره توی فکر که: چرا من توی این مسیر افتادم؟ چرا عشق به امام زمان و عشق به ظهور افتاده توی دلم؟ و می بینم که هیچ راهی جز ظهور حضرت مهدی نیست برای بن بستی که دنیا بهش رسیده. و واقعاً ایشون باید بیان و اون حقایقی که هزاران سال کتمان شده بود و هنوز هم کتمان شده توسط کارترهای بزرگ فراماسیونری و … این حقایق داره کم کم رو میشه و انشاالله اتفاق خواهد افتاد. ظهور حضرت مهدی خیلی نزدیکه. حواسمون باشه که وقتی ایشون اومدن شرمنده و شرمسار نباشیم که کاری براشون نکردیم.

و انشاالله ما امسال آموزش های مس به طلا رو در حوزه ترک خودارضایی و ترک شهوترانی خیلی عمیق تر کار خواهم کرد. الان یک انگیزه و جان قوی تری به وجودم اومده، علاوه به خدمت به خلق خدا و رسالت شخصی که داشتم، رسالت من الان انشاالله پیوند می خوره به رسالت ظهور حضرت مهدی علیه السلام و دلم بیشتر گرم میشه که بتونم این قضیه رو خیلی قوی کار کنم. و از خدا می خوام بهمون کمک کنه، هم به من هم به کاربرهای عزیز و هم به کسانی که به هر گونه بیماری جنسی مبتلا هستن، انشاالله از این باید رد بشیم ما و بیفتیم توی مسیر درست و اون پادشاه و پدر خودمون رو پیدا کنیم و بریم توی قصر پدرمون زندگی کنیم. نه اینکه بریم کنار خیابون گدایی کنیم. نه اینکه بریم برای مال دنیا گدایی کنیم. گدایی منظورم اینه که اصلاً دغدغه مال دنیا رو داشته باشیم.

وقتی حضرت مهدی تشریف بیارن، اصلاً دغدغه پول وجود نخواهد داشت. همه چیز اینقدر عادلانه و قشنگ تقسیم میشه، اینقدر مردم ارزش روحی خودشونو پیدا کردن و افکار منفی رو از وجودشون پاک کردن و توی باران رحمت و فضل خداوند قرار می گیرن که اصلاً دیگه کسی نگران قسط وام و چک و اینها باشه، اصلاً خنده داره! امیدوارم که هر چه زودتر این اتفاق بیفته.

فایل صوتی سال 1397 مس به طلا را دانلود کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید