مازوخیسم

مازوخیسم
0
(0)

در این فایل صوتی در رابطه با انحراف جنسی مازوخیسم صحبت می کنیم. من در این یک دو سالی که مس به طلا راه افتاده تصمیم نداشتم در این رابطه به اون صورت صحبت کنم، چرا؟ چون این مشکل فراگیری در جامعه ما نیست. شاید یه عده کمی به اون مبتلا باشن. منتهاش پیام های زیادی از کاربرها دریافت کردیم که بنده خداها این مشکل رو دارن، به ما گفتن این فایل رو تولید کن و یه توضیحی در رابطه با این موضوع بده. مخصوصاً کاربری چند روز پیش به من گفت: من این رو از یک متخصص سکسولوژی پرسیدم و ایشون به من گفت: این یک چیز کاملاً طبیعی هست و می تونی هر نوع رابطه جنسی داشته باشی و این هم یکی از اشکال رابطه جنسی هست.

ما توی ویدیوهایی که در رابطه با افشاگری صحبت های خانم دکتر ناصری که در رابطه با خودارضایی گفتن رو بهش اشاره ردم. ولی خوب چهار تا فایل بیست دقیقه ای بود و شاید شما وقت نکنید، در رابطه با این موضوع یه توضیح کوتاهی میدیم. مازوخیسم و سادیسم انحرافاتی هستن که زیرشاخه بیماری پارافیلیا و انحرافات جنسی قرار می گیرن که در این بیماری فردی که رابطه جنسی برقرار می کنه، دوست داره در یک حالت درد و تحقیر و کتک و تحقیر شدن و غم و این احساسات دوست داره که رابطه جنسی داشته باشه. و متاسفانه فیلم های پورن دارن به شدت این حالات رو رواج میدن و جوری دارن رواج میدن که انگار یه چیز طبیعی هست و مثلاً زن رو اونقدر کتک می زنن، زن رو تحقیر می کنن و انواع و اقسام بی حرمتی ها و بی احترامی ها رو به زن می کنن که همه مردم دنیا بفهمن که این یه چیز طبیعیه و توی رابطه جنسی و زناشویی باید زن رو تحقیر کرد.

اصلاً همچین چیزی نیست. مازوخیسم نمیشه حکم مطلق داد. ولی معمولاً بر می گرده به دوران کودکی. چرا؟ چون خداوند هیچوقت هیچ انسانی رو اینجوری نیافریده که انسانی دوست داشته باشه در حالت درد و تحقیر رابطه جنسی داشته باشه. خداوند همه روح ها رو پاک آفریده. منتهاش اتفاقی که می افته این هستش که در دوران کوکی یک اتفاقی در دوران کودکی از نظر جنسی می افته که اون فرد آسیب می بینه. احساسات و عواطفش مخصوصاً از نظر جنسی آسیب هایی و می بینه و این می مونه توی وجود اون کودک و هیچوقت هم شهامت گفتنش رو پیدا نمی کنه. مثلاً فرض کنید دختربچه ای که یک فرد بزرگسالی به او تجاوز کرده، جاهای حساسش رو تحریک یا لمسش کرده باشه و از او سواستفاده جنسی کرده باشه، این درد و غم بسیار بزرگه در وجود اون دختر.

یا مثلاً کتکش زده باشه، یا پدری داشته باشه که کتکش زده باشه، پدری که معتاد یا الکلی باشه، کنترل رفتار خودش رو نداشته باشه و بچه خودشو کتک بزنه، یا در اون حالت نعشگی یا حالتی که واسش نیست، به اون دختر خودش خدای نکرده تجاوزی یا آزار جنسی رسونده باشه، اینها می مونه توی وجود این فرد، حالا چه دختر، چه پسر فرقی نمی کنه، و وقتی که اون فرد بزرگ شد، اینقدر این درد در وجودش بزرگ میشه که در آینده یک دردی هست که این فرد با اون درد آشنا شده و رفیق این دردش شده و در آینده هم دوست داره در روابط جنسی و زناشوییش یه جورایی تحقیر بشه و کتک بخوره و یه جورایی بهش بی احترامی بشه که اون درد قدیمی خود سرجاش بمونه.

چون ما انسان ها یه جورایی تغییر رو دوست نداریم و دوست نداریم تغییر کنیم. و در کل این مشکل روحی، یه جورایی رفیق این فرد شده و دیگه دل کندن از اون سخته. مگر اینکه اون فرد بیاد و طبق تراپی های واقعاً صحیح مثل تراپی هایی که دکتر پاتریک کارنز ارائه میدن در دنیا، کاملاً اون تراما یا درد جنسی رو، که منظور از درد جنسی درد فیزیکی نیست، منظور درد روحی هست که مربوط به مسائل جنسی میشه، اون رو از وجودش پاکسازی کنه و یواش یواش با پرهیز کردن و انواع و اقسام متودها رو که اون ارزش انسانیش برگرده به وجودش و روحش پاک بشه. بنابراین این موضوعی هستش که میگن مازوخیسم خیلی خوبه و توی فیلم های پورن نشون میدن که کتک میزنن و کارهای خیلی خشن انجام میدن و میگن که عادی هست. و متأسفانه و من دارم میگم که متأسفانه این علم سکسولوژی که الان توی کتاب ها هست، بسیار منحرف هست.

جوری شده که اون کارشناس میاد به این کاربر ما میگه و حتی ایشون عکس اون پیام هایی که اون کارشناس برای ایشون فرستاده بود رو برای من فرستاد و من خوندم، واقعاً تأسف خوردم. ایشون گفته بود: این یه چیز عادیه و مشکلی نداره و شما می تونی به عنوان یک انسان هر شکلی از رابطه جنسی رو که دوست داری، استفاده کنی!!! همچین چیزی نیست اصلا! این یک بیماری و یک انحراف هست. هیچ انسان طبیعی و پاکی که هیچ مشکلی در کودکی براش به وجود نیومده باشه، نمیاد این روش رو انتخاب کنه. حالا اگر در کودکی هم که مشکلی پیش نیومده باشه، شاید با دیدن زیاد فیلم های پورن کم کم انسان به این سمت کشیده میشه. کسی که دائماً فیلم های پورن نگاه کنه و دائماً توی این فیلم ها کتک و تحقیر و کارهای زشت و شلاق و این جور کارها رو انجام بدن، همینطور اینها رو ببینه باورش میشه دیگه!

چونکه از قوی ترین راهایی که باور در وجود انسان تشکیل میشه، از طریق دیداری هست. از طریق اون چیزی که شما می بینی یا می خوای باورش رو بسازی. برای همینه که میگن تابلوی آرزوهاتون رو داشته باشید. اون ماشینی که دوست دارید، عکسش رو بزنیدروی دیوار. به خاطر اینکه دیدنو چشم خیلی قدرتش زیاده و اون باور رو خیلی قوی در وجودما تشکیل میده. حالا فرض کنید که فیلم های پورن میاد صدا و تصویر و انواع و اقسام موسیقی ها میاد همه جوره توی وجود اون فرد می شینه و کم کم به این باور می رسه که مشکلی نداره این چیزها، مازوخیسم و سادیسم و غم و درد و کتک و تحقیر و… اصلاً همچین چیزی نیست. اگر انسانی یه مدتی پرهیز کنه و روحش رو پالایش کنه و برگردونه به اون حالت طبیعی که بود و این بیماری رو ردمان کنه، می ینه که روابط جنسی اصلاً این نیست. رابطه جنسی خیلی سطحش بالاتر از این حرف هاست. با عشق و لطافت و صمیمیت و اون زمان بسیار خوبی که مرد برای زنش میذاره، احترامی که به زن توی رابطه جنسی می گذاره، اون رابطه واقعی هست. در دوره استحاله نیروی جنسی این روابط صحیح رو توی چندین جلسه آموزش دادیم که می تونید اونجا رجوع کنید.

یادمه من یک فیلم خارجی می دیدم به اسم یمک متود خطرناک که داشت همین موضوع رو بیان می کرد. داستان دکتر یونگ و فروید بود. که این دو نفر سر این موضوع چه کارهایی می کردن. که یک دختری بود که پدرش کتکش می زد و وقتی که کتکش می زد، در خلال این کتک زدن ها، این دختر به ارضای جنسی می رسید و این مشکل براش پیش اومده بود که کتک برای او معادل شده بود با ارضای جنسی! درست توی فیلم نگفته بود وقتی کتکش می زد، آیا پدرش کاری می کرد که او تحریک بشه یا نه؟ هر چی که بود این دختر بیمار شده بود و با هر کتکی که می خورد، به ارضای جنسی می رسید و آوردنش پیش دکتر یونگ که درمانش کنه یا فروید، چون که این دو تا دکتر توی این فیلم ملاقات هایی داشتن و صحبت های بسیار طولانی رومی کردن.

قشنگ نشون می داد که این یک بیماریه و اون دکتر خیلی وارد بود و این بیماری رو خیلی خوب می شناخت و کاری کرد که اون دختر درمان بشه. یه روز بردش توی جنگل که قدم بزنه، عمداً کت دکتر افتاد روی زمین و برداشت با عصا بزنه روی اون کت که کت رو تمیز کنه، ولی وقتی اون دختر ضربه زدن چوب روی کت رو می دید، حالتش به هم ریخت و عصبانی شد و به همون حالت ها رسید و گفت: من باید برم خونه و نمی تونم اینجا باشم… و توی فیلم نشون داد که ایشون خیلی قشنگ این دختر رو درمان کرد و این دختر درمان شد روحش و این بیماری از وجودش پاک شد و خیلی قشنگ تبیدل شد به یک وکیل و رشته خیلی خوبی توی دانشگاه خوند.

چون که اول فیلم نشون می داد که این دختر یک دیوانه زنجیری بود، گرفته بودنش و جیغ داد می کرد، اینقدر که بیماری توی وجودش بزرگ بود. و در آخرهای فیلم جوری شد که این دکتر پاک پاک شد و کاملاً یک فرد بسیار متشخص و دانشگاه برو شد که خود اون دکتر عاشقش شد و گفت: ای کاش من می تونستم با تو ازدواج کنم. در حالی اون دکتر متأهل بود. کاری ندارم. موضوع اینه که این یک بیماری قابل درمان ست. هر متخصص و سکسولوژیستی که بیاد بگه: این انحرافات طبیعیه، ایشون ناآگاهه! گول خورده! گول آموزش های آلفرد کینزی رو خورده. و باورش شده که این یک چیز خیلی طبیعی هست.

پس پس این موضوع رو همیشه در نظر داشته باشید. من همیشه خیلی احتیاط می کنم که موضوع حادی که قشر زیادی از افراد جامعه به اون مبتلا نیستند رو مطرح نکنم که اصلاً خیلی ها ندونن. ولی خوب احتمال اینکه هر کسی فیلم پورن دیده باشه، هست. و شما به این دید بهش نگاه کنید که اگر فیلم پورنی دیدید که زن تحقیر یشه و کتک می خوره و بی حرکتی و بی احترامی بهش میشه، اینها همش انحرافات جنسی هستش که با پول زیادی که بابت تهیه این فیلم ها میدن، دارن توی دنیا به زور می خوان توی کله ما آدم ها جا کنن که رابطه جنسی می تونه اینطوری هم باشه. برای درک یک رابطه صحیح جنسی در بعد روحی و عشقی بین همسران می تونید به دوره استحاله نیروی جنسی رجوع کنید و توی اون دوره این مطالب رو آموزش ببینید.

فایل صوتی مازوخیسم را دانلود کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه برای “مازوخیسم

  1. محمدجواد
    محمدجواد گفته:

    سلام استاد عزیز خسته نباشید..خیلی ممنون بابت مطلب مفیدتون.
    متاسفانه الان همه ی فیلم های پورن به این سمت رفته..الان این مازوخیسم شده یه ترفند بازاریابی و جذب بیننده ی بیشتر.کسانی که به فیلم های پورن متاسفانه اعتیاد پیدا کردند دیگه روش های معمولی سکس براشون عادی شده و این جور فیلم هارو نگاه نمی کنن بلکه به دنبال فیلم هایی میرن که تنوع داشته باشه و در اون زن شهوت اش بالاتر باشه و مورد هجمه های جنسی سنگین قرار بگیره و به قولی خشن باشه..و در این جور فیلم ها زن مثل یک حیوان که بهش شلای میزنن شده و هیچ چیزی نمیگه و با صداها و رفتارهای مختلف وانمود به لذت بردن میکنه و این روی ضمیر انسان اثر گذاشته

دیدگاهتان را بنویسید