خدا و معنویتدانلودهای رایگان

یک سایه امن در زندگی

همینطور که می بینید نور داره خیلی چشم منو اذیت می کنه و خیلی به سختی می بینم. اصلاً چشمم داره بسته میشه. نور اینجا به شدت زیاده و نیاز به چی دارم؟ نیاز به یک سایه ای دارم که تحت اون سایه بتونم بهتر ببینم. و بهتر بتونم لذت ببرم از این طبیعت و در مصداق بزرگترش در زندگی. دنبال یک سایه اگر بخوام بگردم ، اینجا چشمم آروم شد و خیلی راحت بتونم توی دوربین نگاه کنم و با شما عزیزان ارتباط برقرار کنم. سایه ای نیاز داشتم.

در زندگی هم دقیقاً مصداقش به همین شکل هست. ما در زندگی نیاز به یک سایه ای داریم که در این عالم بزرگ که انواع و اقسام خطرات ما رو تهدید می کنه ، زندگی همه چیز رو برای ما رقم می زنه ، ما دنبال یک سایه ای بگردیم که پناهی باشه که بتونیم یک امنیتی پیدا کنیم و بهتر ببینیم زندگی رو و اون سایه برای هر کسی می تونه یک معنایی داشته باشه. من خودم شخصاً بعد از سال ها گشتن و این طرف اون طرف و هر دری رو زدن ، سایه ای که پیدا کردم ، دین و مذهبم اسلام بود.

دینی که خودم پیدا کردم و زیر سایه اهل بیت و مولا امیرالمؤمنین و خاندان ایشون به آرامش رسیدم و قلبم آرام شد و تازه وقتی زیر این سایه قرار گرفتم ، چشمم به زندگی باز شد. یعنی واقعاً من از زیر سایه این بزرگان خارج شده بودم سالها و گمراه بودم ، خیلی چیزها رو در زندگی نمی دیدم. نمی تونستم که ببینم. اینقدر شهوات ، نفسانیات ، زرق و برق ها و چیزهای اشتباه و گول زنک های بسیار زیادی که در قالب زرق و برق همش منو به دنبال خودش می کشوند ، همه اونها من رو اذیت می کرد.

امن ترین سایه در جهان هستی ، اهل بیت و ائمه اطهار

تا اینکه لطف اونها شامل حال من شد و تونستم زیر سایه این عزیزان و بزرگان عالم قرار بگیرم و چشمم به حقایق جهان هستی باز شد. به راحتی وقتی که شما زیر این سایه قرار بگیرید ، چیزهایی رو می بینید که خیلی ها نمی بینند. وقتی که از این سایه خارج بشید ، چیزهایی که اهل بیت و کسانی که نزدیک اهل بیت هستن ، می بینند رو شما دیگه نمی تونید ببینید.

چون شما چشمهاتون با چیزهای نامناسب پر شده. پس مفهومی بود که می خواستم در این ویدیو به شما عزیزان بگم: دنبال سایه امنی بگردید. امن ترین سایه ای که من تا به امروز پیدا کردم ، زیر سایه اهل بیت و ائمه اطهار علیهماالسلام و دین مبین اسلام هست.

 

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

بستن
بستن