افشاگری موسسه کینزی – قسمت یازدهم – فلسفه آلفرد کینزی

kinsey-11
0
(0)

در ادامه ویدیوهای افشاگری مؤسسه کینزی ، در این ویدیو در رابطه با فلسفه ذهنی آلفرد کینزی صحبت می کنیم. آلفرد کینزی بعد از اینکه با آموزه های مسیحیت و یهودیت مشکل پیدا کرد و اونها رو مخالف عقاید خودش دید و لج کرد و عناد پیدا کرد با این آموزه ها و کلاً با هر گونه ساختار اجتماعی خانواده مند و قانون مدار عناد پیدا کرد ، اومد تحقیقاتشو به این سمت برد که گفت: من جانورشناسم و انسان ها هم مثل جانوران هستند. و هر کاری که جانوران کردند ، انسان ها هم گونه ای از جانوران هستند.

یعنی انسان ها رو گونه ای از جانوران می دید و می گفت: انسان ها هم باید مثل جانوران و پستانداران باشند. توی کتاب دومشون در رابطه با خانم ها بود ، توی صفحه 451 اونجا دیگه قشنگ فلسفه خودشو میاد میگه: با توجه به اینکه ما انسان ها پستاندار هستیم ، دیگه جای تعجب نیست و خیلی راحته که توضیح بدیم که چرا ما انسان ها یک سری رفتارهای خاصی رو انجام میدیم در روابط جنسی و چرا یک سری رفتارهای دیگه رو انجام نمیدیم. که اصلاً این حرفش هم معنی خاصی نداره. ایشون می خواست بگه: ما انسان ها مثل پستاندارانیم کلاً. گفت: من اصلاً تحقیقم رو بر این مبنا می گذارم که هر چه حیوانات انجام دادند ، انسان ها هم باید انجام بدن!

و این فلسفه بسیار خطرناکی بود که در کتاب مردان ، کتاب اولش میاد همینو میگه: هر کاری که حیوانات کردند ، باید انسان ها هم بکنند! و هیچگونه مسأله درست یا غلط یا نرمال یا غیر نرمال ، قانونی یا غیر قانونی ، اخلاقی یا غیر اخلاقی ، هیچی وجود نداره. هر انسانی باید هر کاری که دلش می خواد باید بکنه!

مصداق بارز آیه بل هم اضل ، تفکر آلفرد کینزیست

اینهایی که شما میگید قانون و خوب و بد و گناه و غیر گناه و … اینها چیزهاییه که توی اجتماع به ما تحمیل کردن و ما انسان ها مثل حیوانات هستیم. اصلاً به انسان میگه: Human animal! یعنی حیوانات از نوع انسان! دقیقاً ایشون انسان رو حیوان دیده! که اصلاً اومده کل فلسفه سکسولوژی و همه چیزهایی که تا امروز به دست ما رسیده و سکسولوژیست میاد میگه: خودارضایی اشکال نداره ، فلان چیز اشکال نداره و همه چیز اوکیه ، همش از اینجا میاد ، از دیدگاه حیوانی به انسان! روح رو ندیدند! اصلاً نمی خوان که ببینند. اصلاً روح انسان رو در نظر نگرفتند و به حیوان شباهت دادند!

تازه از اون هم بدتر که توی قرآن کریم هم میگه: بل هم اضل ، انسان حتی از حیوانات هم پایین تر میره ، سفلی تر میشه مقامش ، پایین تر می تونه بره ، اونجاییه که دیگه حیوانات همجنس بازی ندارن! حیوانات غیرت دارن روی جفت خودشون. شما خروس رو ببینید ، جرأت دارید برید سمت مرغش ، ببینید چیکار می کنه اصلاً! حد و حریم دارن. اگر یک نری با یک ماده ای باشه ، برای چی خودشونو می مالن به درخت و … که حرم تعیین کنن و بگن اینجا مال منه! هیچ نری حق نداره بیاد وارد بشه!

ولی آلفرد کینزی و تیمش انسان ها رو از حیوانات پایین تر دیدن! گفتن انسان یک گونه ای از حیوانه. و خطرناکترین و جنایتکارانه ترین عقیده ای که ایشون داشت ، چی بود؟ می گفت: ارگاسم ، ارگاسمه! هیچ فرقی نمی کنه! شما هر جور به ارگاسم رسیدی ، رسیدی! خیلی خنده داره. یعنی شما هر کاری بکنی ، دیگه کردی.

پلن دو مرحله ای آلفرد کینزی برای چه کسانی بود؟

خانم پروفسور جودیث ریزمن میگن: پلنی که آلفرد کینزی ریخت ، دو مرحله ای بود. مرحله اول این بود که با استفاده از این که ما پستانداریم و مثل حیوانات هستیم ، اینو جا انداختن که سکسولوژی اینطوری هستش که فرقی نمی کنه شما همجنس باز باشی یا گرایش به جنس مخالف داشته باشی! فاز اول استراتژیش این بود که به متأهل ها و بزرگسال بگه شمایی که متأهلید و یک عمر به جنس مخالف گرایش داشتید ، اصلاً مشکلی نیست که به جنس موافق هم گرایش داشته باشید! می خواستن اول همجنسگرایی رو در بزرگسالان جا بندازن! و متأسفانه تا حد بسیار زیادی هم موفق شدن.

همونطور که می دونید توی بسیاری از کشورهایی که به اسم جهان اول که به نظر من جهان آخر هستند. چون انسان رو حیوان می بینند و در بعد حیوانی می بینند ، اینها دیگه رسماً ازدواج همجنس بازها رو قبول دارن و ثبت میشه و دو نفر جنس موافق بودند ، با هم ازدواج می کنند. این تازه فاز اول استراتژی اینها بود. فاز دوم این بود که همین دیدگاه رو منتقل کنن به بچه ها.

مثلاً توی ایران از دبستان. از دبستان به بچه ها بگن: بچه های عزیز زن و مرد نداره! دختر و پسر نداره! شما اولاً از سن بسیار کم جنسی هستید! با هم کارها و بازی های جنسی بکنید و چه با دختر ، چه با پسر هر کاری که خواستید ، بکنید! از بچگی! و پلنش توی کل دنیا پیاده شده و توی ایران هم داره وارد میشه. جهت اطلاع که بدونید. من وارد جزییاتش نمیشم. چون طولانی میشه. برید ببینید چطوری داره وارد میشه. و اینها از روی بحث همجنس بازی ، خودارضایی و اینکه شما هر کاری که دوست داری بکنی به ارگاسم برسی ، به ارگاسم رسیدی دیگه!

دلیل افسردگی و ناراحتی های روحی انسان های منحرف شده جنسی

اینها دارن اینطوری دنیا رو پیش می برن. و همه مشکلاتی که هست ، من هشت سال توی مالزی زندگی کردم. انواع و اقسام آدم های مختلف رو دیدم. شما وقتی توی خیابان ها راه میرید ، دو جنسی هست که بهشون میگن: لیدی بوی. گی ها هستن و همه هستن. کافیه فقط با اینها یک سؤال جواب و یک معاشرتی داشته باشی ، به شدت این بندگان خدا ، معمولاً و حتی می تونم بگم نود درصدشون به شدت افسرده و نا امید هستند. به شدت از معنویت خالی هستند و به شدت اعتماد به نفسشون مرده و اینها خیلی دارن غصه می خورن از این گرایش اشتباه جنسی که توی وجودشون به وجود اومده. و خودشون هم اصلاً حواسشون نیست که چقدر افسرده هستن!

برای چی؟ برای اینکه اینها همش آتیشش از گور آلفرد کینزی بلند میشه. اون اومد دنیا رو همجنس بازی کرد. استارت همجنس بازی رو توی دنیا زد و با این همه پولی که خرج کرد ، جوری شد که اون بنده خدایی که مثلاً فرض کنیم که همجنس باز شده و گرایش پیدا کرده به همجنس بازی ، میره توی اینترنت سرچ می کنه و می بینه صدها کتاب و مقاله گفتن: آقا خوبه! هیچ مشکلی نداره! همجنس باز باش! جنس مخالف باز باش! فرقی نمی کنه! و اینها به خاطر اینه که این دسیسه جهانی کلیدش سال 1954 خورد و تا امروز هم رسیده.

در جلسه بعدی در رابطه با تحقیق آلفرد کینزی صحبت می کنیم. وارد جزییات این تحقیق میشیم که علمی این رو باز کنیم. اصلاً چرا ما داریم اینها رو میگیم؟ به خاطر اینکه یک جواب محکم ، مستدل و علمی داشته باشیم برای هر کسی ، چه از کاربرهای عزیز و محترممون که سر دو راهی موندن و چه از متخصصانی که از هر رده می خواد باشه.

یک دلیل مستند علمی و قوی در پاسخ به موافقان آلفرد کینزی

که میان میگن آقا کی گفته خودارضایی بده و مشکل داره؟ هر کس این ادعا رو کرد ، ما یک دلیل مستند و علمی که پروفسورها پشتش خوابیدن ، داشته باشیم ، نه اینکه من از خودم بگم ، اینو من ترجمه کردم و ترجمشو دارم تصویری میگم. و این رو توی سایت و آموزش هامون می گذاریم. به خاطر اینکه اصل آموزش های ما بر این هستش که فقط هر چی که خدا گفته. هر چی خدا گفته ، همون درسته. چه توی دین مسیحیت ، چه توی دین اسلام ، چه توی دین یهودیت. همشون از نظر جنسی خیلی به هم نزدیکن. همشون به ازدواج خیلی پایبندن و همه چیزهای دیگری که توی دنیا عادی بود و اینها اومدن خرابش کردن.

 

 

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید