افشاگری موسسه کینزی – قسمت دوازدهم – ترویج همجنسبازی

kinsey-12
5
(1)

در ادامه ویدیوهای آلفرد کینزی بحث رو ادامه میدیم. در جلسات قبل به اینجا رسیدیم: تحقیقی که آقای کینزی انجام داد ، بسیار منحرف کننده بود و تحقیق ایشون کلاً دو تا هدف بزرگ رو دنبال می کرد. اولینش این بود که ایشون می خوستن به همه ثابت کنن که آمارهایی که منتشر کردن ، یک سری رفتارهای جنسی هست و ایشون می خواستن اینو بگن که این رفتارهای جنسی اشتباه همین الان هم داره توی جامعه انجام میشه با این درصدهایی که من میگم. پس بنابراین نرمال هستن! بنابراین باید اجازه بدیم که انجام بشه.

هدف دومش چی بود؟ اینکه خودشو به عنوان چهره سلبریتی علم سکسولوژی در دنیا مطرح کنه. چون اگر در هدف دوم موفق می شد ، که در اون زمان هم موفق شد ، دیگه وقتی مردم ببینن یک نفر شده فرد سلبریتی یا نامبر وان حیطه علمی ، دیگه هر چقدر هم اون فرد بگه ، مردم باور می کنن دیگه. وقتی که کتاب ایشون منتشر شد ، سریعاً همه و شبکه ای از دانشمندا اومدن تأییدش کردن و به همه دنیا گفتن: ایشون علم جنسی در دنیا رو متحول کرده! و انقلابی در علم جنسی دنیا ایجاد کرد ، بنابراین هر چه ایشون بگه ، درسته.

و جالبه در کتاب خانم جودیث ریزمن که در این سری ویدیوها در مورد محتوای کتاب ایشون صحبت می کنیم ، ایشون گفتن: جامعه آماری که ایشون استفاده کردن برای اینکه بخوان ثابت کنن این آمارها درسته ، این جامعه آماری یک جامعه آماری Selective یعنی انتخاب شده بود! یعنی این جامعه آماری بیست و پنج درصد از اونها زندانی ها بودند! یاکسانی که جرم های جنسی مرتکب شده بودن! اینها رو جمع کرده بود و روی اینها آزمایش انجام داده بود. خوب معلومه دیگه اینها انواع رفتارهای عجیب و غریب جنسی رو انجام میدن.

اولین استراتژی کینزی با عنوان پروژه ده در سال 1984 روی کودکان

و از هجده هزار نفری که پرسش نامه رو پر کرده بودن ، از بیست و پنج درصد اونها داده ها رو  گرفتن و منتشر کردن و داده های هفتاد و پنج درصد از مردم دنیا رو کنار گذاشتن! در این ویدیو می خوام در مورد بحث همجنس بازی بیشتر صحبت کنم. که آلفرد کینزی چه تأثیری داشت در ترویج همجنس بازی در کل جهان. خوب تحقیق ایشون تأثیر بسیار بسیار اساسی و ریشه ای و پایه ای در این قضیه داشت. و ایشون طبق جامعه آماری انتخابی خودشون گفتن: ده درصد از مردان آمریکایی همجنس بازن! یک اسکیل درست کردن که معروف هست به اسم Kinsey scale که از صفر تا شش انسان ها رو طبقه بندی کردن و از کسانی که به جنس کاملاً مخالف گرایش دارن و رده بندی میشه تا شش که کاملاً همجنس گرای مطلق هستن!

و همچین اسکیلی رو اومدن توی مدارس شروع کردن به آموزش دادن و حتی پا رو از این فراتر گذاشتن. من حتی یک سری نکات رو اینجا نوشتم که در سال 1984  اومدن در مدارس نیویورک اومدن یک برنامه آموزشی رو پیاده کردن به نام  Projecten یعنی پروژه ده. جالبه در این برنامه به بچه ها چیزهایی آموزش دادن و توی این کتاب ها داستان های همجنس بازی رو نوشتن! و به بچه ها گفتن: اینها رو بچه هایی مثل خود شما نوشتن! که اونها همجنس بازن!

و هدفی که در این برنامه دنبال کردن که بتونن این برنامه رو در مدارس پیاده کنن ، این بود که ما می خوایم به بچه هایی که ذاتاً همجنس باز هستن ، کمک کنیم که خودشونو بپذیرن که همجنس باز هستن! و از اینجا شروع کردن به پیاده کردن برنامه هاشون در مدارس. در سال 1984 که تا الان سال ها گذشته.

تعدد رفرنس های علمی در راستای حمایت از دسیسه بردگی جنسی جهان

برای همینه که ما امروز وقتی که صحبت از همجنس بازی می کنیم و میگیم: این کار اشتباهه و هیچ وقت خداوند ما رو اینطوری نیافریده ، طرف وقتی که میره سرچ میکنه توی اینترنت، می بینه از اون زمان تا الان مقاله علمی نوشتن و هی نوشتن: خوبه خوبه خوبه هیچ اشکالی نداره و شما حقته! در صورتی که کینزی اسکیلی وجود نداره! چه اسکیلی؟

شما رو چه حسابی می خوای مردم رو طبقه بندی کنی که شما صد در صد به جنس مخالف گرایش داری! شما بیست درصدی هم به جنس موافق گرایش داری! شما چهل درصد به جنس موافق گرایش داری! تا اینکه برسه به اینکه شما صد در صد همجنس بازی! وقتی یه چیزی مثل کینزی اسکیل رو در بیاری و پخشش کنی توی جهان ، کم کم همه باور می کنن که بحث قانون جذب و به هر چیزی که توجه کنی ، همونو جذب می کنی ، اینجا درست عمل کرده.

اینقدر به بچه از کوچیکی گفتن: ببین کوچولو انسان ها طبقه بندی میشن و از صفرتا شش رتبه بندی داره همجنس بازیشون! و اگر تو هم کلاً همجنس بازی ، هیچ اشکالی نداره! بچه های دیگه هم مثل تو هستن که همجنس بازن! وقتی از کوچیکی اینها رو به خورد بچه بدی ، مگه میشه وقتی بزرگ شد ، بهش بخوای ثابت کنی همجنس بازی اشتباهه ، مگه می تونی؟ میگه: چی داری میگی؟ من چهل ساله دارم می خونم همجنس بازی اوکیه! و اینقدر مقاله علمی و کتاب در این رابطه وجود داره. مگه میشه اینی که تو میگی؟ بله شده دیگه الان. یک دروغی رو اینقدر بهش پر و بال دادن توی دنیا جا انداختن دیگه.

تمام رفرنس های علمی جنسی در طی چهل سال اخیر به کینزی بر می گردد

برای همینه که ما چند شب پیش ویدیوی همجنس بازی رو منتشر کردیم و تصمیم گرفتیم در این رابطه صحبت کنیم ، پشتیبان های ما اطلاع دادن که یکی دو تا از کاربرها به شدت انتقاد کردن و به شدت گفتن که اصلاً همچین چیزی نیست و همجنس بازی خیلی هم چیز جا افتاده ایه! گفتم: خدایا شکرت. پس مسیر ما درسته ، اون عزیزانی که مخالفت کردن ، دارن کم کم بیدار میشن و می بینن که یک نفر اومد یک حرفی زد که با سال ها و صد ها صفحه مطالعه اینها جور در نمیاد! به خاط همینه که این کارو کردن به اینجا رسیده.

و بحث همجنس بازی رو هم کینزی به شدت در دنیا جا انداخت و هر مطلب علمی که شما بخونی و برگردی ببینی که رفرنسش از کجا هست ، همشون می رسه به کینزی و قبل از کینزی کسی نتونسته با قدرت بگه همجنس بازی چیز بسیار اوکی هست و مشکلی نداره. و دنیا رو اینجوری منحرف کردن. و در این کتاب داریم کم کم وارد نوع تحقیقشون میشیم و تحقیق علمیشونو به قول معروف ، پنبه اش رو چوب می زنیم و نشون میدیم چقدر ایشون اشتباه کردن.

خانم جودیث ریزمن می گفتن: اگر ما اطلاعاتی که امروز داریم در مورد کینزی ، چهل سال پیش داشتیم ، این گروه تحقیقاتی نه تنها به عنوان ستارگان علم سکسولوژی در دنیا مطرح نمی شدن ، بلکه به عنوان یک گروه تحقیقاتی منفور ، متقلب و جنایتکار از اونها یاد می شد. چون کینزی نه نفر از افراد پدوفایل رو استخدام کرده بود که اون بلاها رو سر بچه ها بیارن که در ادامه ویدیوها به اونها می پردازیم. نه نفری که آموزش دیده بودن که بتونن یک نوزاد چند ماهه رو به تحریک جنسی برسونن. نه نفر رو ترین کردن.

این مطلب هم عالی و مفیده:  مگه میشه یه دانشمند احمق باشه؟!

شرط استخدام در تیم کینزی نداشتن هیچگونه خط قرمز و پایبندی به اصول درست و الهی

ایشون توی کتابشون گفتن: تیم تحقیقاتی کینزی وقتی که می خواست تشکیل بشه ، یک از شروط افرادی که می خواستن وارد مؤسسه آلفرد کینزی بشن ، این بود: باید و باید تاریخچه جنسی خودشونو برای آلفرد کینزی به صورت باز تشریح می کردن. دوماً نباید هر گونه تابو یا خط قرمز از نظر مسائل جنسی توی ذهنشون باشه. یکی از کسانی که توی مصاحبه آلفرد کینزی شرکت کرده بود ، گفته بود: به نظر من روابط جنسی خارج از ازدواج خیلی کار اشتباهیه ، همجنس بازی خیلی کار اشتباهیه و لمس کردن حیوانات اصلاً احمقانه هست.

کینزی بهش گفته بود: تو به درد کار ما نمی خوری! برو. یکی دیگه بیاد که با این چیزها موافق باشه. یعنی تیمش هم اینطوری تشکیل داده بود. اون خط فکری و آرمانی که داشت برای اینکه دنیا رو منحرف کنه ، این بود: همه مردم دنیا هر کاری که دلشون می خواد ، باید بکنن! توی بحث جنسی با این دید این تحقیق رو انجام داد و خوشبختانه توی این کتاب و کتاب های دیگری که خانم جودیث ریزمن پروفسور قانون در آمریکا نوشتن ، در آمریکا. نمیگم ما نوشتیم ، نمیگم ما مسلمان ها نوشتیم که بگید تعصب دارید.

نخیر! همون خانم جودیث ریزمن نوشته ، پنبه اش رو چوب زده و کلا همه رو ریخته بیرون که این تحقیق چقدر کلاهبرداری و دروغ و دغل توش وارد شده. پس عزیزان اگر شما فکر می کنید که همجنس بازی و همجنس گرایی کار خوبی هست و اگر شما خودتون به این قضیه مبتلا هستید ، یه کم به این قضیه بیشتر فکر کنید و بدونید که خداوند شما رو اینطوری نیافریده که همجنس باز باشید و به جنس موافق گرایش داشته باشید. این دسیسه شیطانی بسیار بزرگ و برنامه ریزی شده با انواع و اقسام حمایت های مختلف انجام شده.

انتشار آماهای دروغین کینزی در سازمان های کلیدی آمریکا

و در این ویدیو طولانی میشه ، ولی دوست دارم که بگم و نوشته بودم و خلاصشو اینجا میگم: این آمارهایی که آلفرد کینزی داد که ده درصد از مردم آمریکا همجنس بازن ، این آمارها رو گرفتن و بردن توی سازمان های کلیدی آمریکا! مثل اداره کنترل دیابت آمریکا و گفتن: وقتی که این آمارها رو توی این اداره ببرید ، این باور می شینه توی ذهن کارمندان و توی کل ساختار اون سازمان و اونها و میگن: عه! قوی ترین تحقیق علمی دنیا گفته ده درصد از مردن دنیا همجنس بازن. این آمارها رو بردن توی دپارتمان سلامت نیویورک و اونها چیکار کردن؟

اونها که پیش بینی می کنن برای ایدز و … اونها این آمارها رو از کینزی گرفتن و به صورت پیش فرض قرار دادن و گفتن: چیزی که کینزی گفته درسته و ده درصد از مردان مشکل همجنس بازی دارن و حالا که ما می خوایم این آمارهای ایدز و … رو منتشر کنیم ، بر اساس این پیش میریم. وقتی که شما یک دروغی رو در یک سازمان بسیار بزرگ در یک کشور بنشونید ، خوب رخنه می کنه و تا ریزترین سطح جامعه هم نفوذ پیدا می کنه تا اون مادر خونه داری که داره توی خونه مجله می خونه ، یک مقاله از اون سازمان ایدز یا سلامت نیویورک می خونه ، باور می کنه دیگه. همه باور می کنن توی کشور.

و اینها اصلاً روش کاریشون اینطور هست. توی کشور ما هم به همین شکله. شما وقتی که می خواید یک دروغی رو جا بندازید ، نباید برید به تک تک مردم توضیح بدی. شما یک دروغی رو می سازید ،خوشگل و ترتمیز و آمار ازش در میاری و میری می ریزی توی سر چشمه. سرچشمه کجاست؟ سازمان های بزرگ و قدرتمندی که همه به اون نگاه می کنن.

آمارهای ایدز و همجنس بازی در تحقیق کینزی با آمارهای واقعی تفاوت فاحشی داشت

خوب معلومه. یکی مثل ما که یک حرکت مردمی و خود جوش هست که میایم افشاگری می کنیم ، خوب معلومه که طرف میگه: من اینو نگاه کنم؟ یا اون سازمان بزرگ که میگه نه اشکال نداره! اصلاً علم پزشکی امروز جهان میگه هیچ اشکالی نداره. شما هر کاری توی بعد جنسی که دلتون خواست ، می تونید بکنید. همجنس بازی هیچ اشکالی نداره. کی گفته همچین چیزهایی رو؟ ولی اون آتوریتی میاد اینو میگه در مقابل کانال و وبسایت مس به طلا که اینها رو افشاگری کردیم ، خوب معلومه میان جبهه می گیرن و میگن صحبت های شما اشتباهه و همچین چیزی نیست.

و طبق آمارهای آلفرد کینزی که به این سازمان ها وارد شد ، چند سال بعد ، فردی اومد توی مجله نیویورک تایمز و بر ملا کرد و گفت: اگر ما بخوایم به آمارهای کینزی استناد کنیم ، باید الان که چند سال از کینزی گذشته ، باید الان پانصد هزار مرد همجنس باز داشته باشیم! که الان آمارهایی که هست ، صد هزار تاست! یعنی یک پنجم! که همونها هم اطلاعات صحیحی ندارن. اون هم باید نزدیک به صفر باشه کسی که همجنس بازی کنه.

یا اینکه توی بحث ایدز این آمارها اومد توی سازمانی که درباره ایدز دارن تحقیق می کنن. گفتن: اگر ما بخوایم به آمارهای کینزی استناد کنیم ، باید ما الان یک و نیم میلیون بیمار ایدزی داشته باشم. ولی چهار سال بعد از اون آماری که منتشر شد ، دیدین که یک میلیون بیمار ایدزی وجود داشته. یک میلیون تفاوت وجود داشته! اینقدر این تحقیق دستکاری شده و منحرف شده هست. تحقیق جنسی که قرار بود یک تحقیق درست و عادلانه باشه ، منحرفش کردن و آوردنش روی بچه ها و انواع و اقسام چیزهای دروغین رو قاطیش کردن.

زمینه سازی برای توجیه دروغ های بزرگ چگونه انجام می شود؟

و آمارهای اشتباهی که فرض کنید شما می خواید یک دروغی رو ثابت کنید ، ببینید که کیا با شما موافق هستند که بتونید دروغ رو بگید ، میگید شما سه نفر بیاید و سه نفر رو رزور می کنی و میگی: آی مردم! من از این سی  نفر پرسیدم و همه میگن اینجوریه! باور کنید! و همه باور می کنن. مقاله رو چاپ می کنی، پول خرج می کنی و اون مقاله هم چاپ میشه. به همین راحتی. این خیلی صادق اتفاقی که برای مقاله آلفرد کینزی افتاد.

این ویدیوها رو دنیال کنید که آگاهی شما بالا بره عزیزان. که بتونید به بچه هاتون پاسخ بدید. فردا توی مدرسه به بچتون گفتن: عزیزم شما باید آموزش های جنسی ببینید ، از نظر جنسی یک چیزی رو به بچه شما گفتن ، بتونید پاسخشونو بدید. و اگر شما فقط استناد کنید به آموزش های دینی ما ، خیلی هم عالیه و بگید: خدا گفته اینطوریه و اینطوریه. دوران امروز منحرف تر از این حرفهاست. شاید فرزند شما قبول نکنه و بگه: کدوم خدا و کدوم دین؟ ولی وقتی که استناد کنید به مطالب علمی و پاسخشونو بدید ، می تونید از طریق علمی جوابشونو بدید و هدایتش کنید به سمت دین و خدا و مسیر الهی خودش. پس این آموزش ها رو جدی بگیرید و داشته باشید. چون در زندگی به دردتون می خوره.

 

 

 

 

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

2 دیدگاه برای “افشاگری موسسه کینزی – قسمت دوازدهم – ترویج همجنسبازی

 1. Ahmadking
  Ahmadking گفته:

  خیلی خوبه کارتون واقعا ممنونم ازتون واقعا میگم امار هم جنسگرایی و دوجنس گرایی مخصوصا(میل به جنس مئافق و مخالف )خیلی خیلی توی کشور رفته بالا اگه یک نظر سنجی بزارید میبینید
  و اینکه دلیل اصلیشم فیلماو سریالای خارجیه من خودم پشت کنکور بودم دو سال علاقه هم نداشتم ولی خب به دلایلی مونده بودم و درسم نمیخوندم میشستم فیلم و سریال میدیم در حد سه تا فیلم سینمایی در روز اواخرش کم کم داشتم خودم حس میکردم به جنس موافق دارم یک حسی پیدا میکنم دیگه ازون موقع قطعش کردم البته همه فیلما نه ولی خب کار خودشونو میکنن

  • جواد زارع
   جواد زارع گفته:

   سلام به شما کاربر عزیز

   بله کاملا درست میگین. اکثر انحرافات جنسی با دیدن فیلمهای مستهجن یا سریالهای منحرف، کم کم در وحود انسان شکل میگیرند و به یک اعتیاد تبدیل میشن.
   واقعا باید دیدن این فیلمها رو کنار بگذاریم چون اصلا ارزشش رو نداره.
   امیدوارم همیشه پاک و سلامت باشید

پاسخی بگذارید