افشاگری: موسسه کینزی قسمت سوم: دوران قبل و بعد از کینزی

موسسه-کینزی-قسمت-سوم
5
(6)

در ادامه ویدیوهای معرفی افشاگری مؤسسه کینزی قسمت سوم این مجموعه رو ادامه میدیم.

مؤسسه ملی تحقیقات ایدز، رفتارهای جنسی و مواد مخدر یا سوءاستفاده از مواد مخدر در آمریکا خودشون طی یک گزارشی دانش جنسی در آمریکا و در جهان بهه دوران قبل از کینزی و بعد از کینزی تقسیم بندی کردند. که توی دوران قبل از کینزی آقای تام بروکال در مورد نسلی که قبل از کینزی بودند، یا همون نسلی که توی جنگ جهانی دوم به آمریکا کمک کردن که آمریکا پیروز بشه، گفتن: این نسل مردمانی شجاع، با ایمان، با عفت و خیلی سالم بودند. ولی مؤسسه کینزی در کتابی که منتشر کرد، گفت: نسل قبل از کینزی مردمان دروغگو، دو رو و مردمانی بودند که از نظر جنسی بی قانون محسوب می شدند و اومد روی این ادعا سرمایه گذاری کرد.

در آمریکا خانم جودی ریزمن تحقیقاتی رو که در رابطه با مؤسسه کینزی انجام دادند و من از ایشون بیشتر دارم کمک می گیرم و ایشون سه تا کتاب هم در این زمینه نوشتن، گفتن: دو نوع مدیریت یا به عبارت بهتر اعمال قدرت در آمریکا وجود داشت؛ یکی بر اساس کتاب مقدس مسیحی ها (Bible)   بود و دیگری بر اساس علم و دانش (Sciencee) بود.

توی اعمال قدرت بر مبنای کتاب مقدس که قبل از کینزی بود، خیلی جالب بود که مثلاً ازدواج در قانون آمریکا تنها راه قانونی رابطه جنسی بود و هیچ راهی رو به جز ازدواج قانونی نمی دونستن. شرم و حیا وجود داشت و تعداد بارداری های ناخواسته بسیار کم بود و حرمت جنسی وجود داشت. و مهمترین نکته: هیچ کدوم از رشتهه های مربوط به سکسولوژی، سکس تراپی و امثال این ها قبل از کینزی اصلاً وجود نداشت.

ولی بعد از کینزی اینها اومدن اعمال قدرت بر اساس کتاب مقدس رو کنار گذاشتن و گفتن: ما میخوایم بر اساس علم جلو بریم که خیلی هم توی قانون آمریکا اثر گذاشتن. و سکس قانونی که قبلاً در ازدواج معنا پیدا میکرد، این طرف اومدن گفتن: نه. سکس قانونی هر نوع سکسی هست که طرفین رضایت داشته باشن و فقطط کافیه دو نفر رضایت داشته باشن. اگر دو نفر راضی باشن، طبق قانون آمریکا مشکلی نداره و قانون آمریکا رو اومدن عوض کردن. شرم و حیا رو ریختن. همون طور که می بینید، توی چند سال اخیر، توی فیلم ها و سریال ها دیگه خیلی راحت و خیلی باز خیلی چیزها رو نشون میدن. و قبلاً فیلمهای مستهجن یه جور و جدا بود، دیگه حداقل توی سریال های روزمره این چیزها رو نشون نمی دادن. الان میبینید که توی سریالها کامل خیلی از چیزها رو نشون میده که مثلاً خانمها چطوری هستن و… شرم و حیا رو اومدن ریختن و تعداد بارداری های ناخواسته توی آمریکا بسیار زیاد شد و جرم و جنایت های جنسی هم خیلی زیاد شد.

و مهم تر از همه: آلفرد کینزی (کسی که این کتابها رو منتشر کرد) اومد و رشته های سکسولوژی رو به وجود آوردند. رشته هایی به اسم سکسولوژی و سکس تراپی و… رو به سر فصل دانشگاهها تزریق کردن. و ایشون بعد از اینکه این کتابها رو منتشر کردن، پول بسیار زیادی از طرف مؤسسه راکفلر (Rockefeller foundation) بهش تزریق شد و چیزهایی که به قول خودش کشف کرده بود رو آوردن همه جا پخش کردن و صدها و هزاران وکیل و دانشمند رو جمع کرد و یک سخنرانی بسیار بزرگ و کوبنده ایشون انجام داد و گفت: اصلاً راز جنسی جهان رو ما کشف کردیم و دیگه تموم شد. از این به بعد هر چی راجع به سکس می دونید، دور بریزید. ما کشفف کردیم با اعداد و ارقام و جداول و…

و من در جلسه های بعدی میگم که چه آمارهایی رو اینها آوردن و چه تحقیقاتی رو انجام دادن، روی چند نفر از کودکان چه کارهایی رو انجام دادن. فکر کنم توی ویدیوی بعدی برسم در موردش بگم. و اینکه همه این ها رو جا انداختن. یعنی بزرگترین تغییرات رو در دانش جنسی جهان بعد از اینکه مؤسسه کینزی و آلفرد کینزی اومد این چیزها رو توی جهان تزریق کرد، داشتیم.

و حالا خود آلفرد کینزی کی هست؟ یک اشاره کوچیک می کنم ولی در جلسه بعدی انشاءالله به اون می رسیم. چون که مباحث خیلی زیاده و همون طور که گفتم: دوست دارم این ها رو در طی چندین ویدیو توضیح بدم. آلفرد کینزی رو این ها اومدن در تلویزیون و رادیو بعد از این کشف یا انتشار کتابش به عنوان قهرمان ملی و بهه عنوان کسی که این لقب رو بهش دادن. و گفتن اصلاً تو مثل انیشتین می مونی برای فیزیک!!! اینقدر تو نابغه ای. با پول این کار رو کردن و بزرگش کردن. توی برنامهه فاکس فاکس آوردنش توی تلویزیون و آوردنش بالا که مردم باور کنن و بگن:  عجب شخصیتی بابا! این در حد انیشتین می مونه. و اینکار رو کردن و بعد نگرش مردم رو عوض کردن.

در حالی که واقعیت چیز دیگریست. آلفرد کینزی یک بیمار جنسی به تمام معنا بود که در جلسه بعدی میگم که چرا او بیمار جنسی به تمام معنا بود. مصادیقش رو و چیزهایی که طبق اون معیارهایی که FBI آمریکا استفاده می کنه برای کسانی که بیمار روانی هستند، رو می خوایم چک کنیم ببینیم که چند تاشو آلفرد کینزیی داشته. این ویدیوها رو حتماً دنبال کنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 6

3 دیدگاه برای “افشاگری: موسسه کینزی قسمت سوم: دوران قبل و بعد از کینزی

 1. milad68
  milad68 گفته:

  سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  برای من البه توی اون امریکا یه همیچین موسسه ای که به بنیاد جامعه ضربه میزنه داره ازادانه فعالیت میکنه
  بازم ممنون از اطلاع رسانیتون

دیدگاهتان را بنویسید