افشاگری: موسسه کینزی قسمت چهارم: آلفرد کینزی که بود؟

افشاگری-موسسه-کینزی-قسمت-چهارم-آلفرد-ک
5
(2)

به نام خدا
در این ویدیو ادامه بحث افشاگری موسسه کینزی رو ادامه می دیم. در این ویدیو در مورد خود شخص آلفرد کینزی بیشتر صحبت می کنیم.

در ویدیوی قبلی گفتیم: آلفرد کینزی کسی بود که تبلیغات اون زمان به عنوان کسی که انقلاب جنسی آورد، یک رهبر ملی و یک قهرمان ملی از ایشون ساختن و گفتن: ایشون علم جنسی جهان رو متحول کرد. و در جامعه ایشون رو به عنوان یک فرد خانواده دوست، یک مرد خانواده، یک مرد مذهبی حتی محافظه کار و مذهبی! یک کسی که مذهبی و خانواده دوسته و یک کسی که پروفسور Zoology (جانورشناسی) در دانشگاه آریزونا آمریکا و 4 تا تخصص داشت ایشون، این ها چیزی بود که توی دانشگاه ها و رسانه ها خیلی بولدش کردن و در حد انیشتن بردنش بالا.

حالا واقعیت چی بود؟ از نظر جنسی ایشون کی بودن؟ که در این ویدیو به این می پردازیم. ایشون کسی بود که این حقایقی که ما در رابطه با ایشون می گیم، ثابت شده و همه جا روی اینترنت هم در رابطه با این می گن و همه پذیرفتن. کسی مخالفتی نداره که ایشون این صحبت ها در رابطه باهاش گفته می شه. همه قبول دارن. و خانم پروفسور جودیث ریزمن  Judith Reisman هم کسی هستن که من خیلی از آموزش های کینزی رو از ایشون اقتباس کردم. ایشون هم دقیقاً به این ها اشاره کردن.

 

آلفرد کینزی فردی بودن که در نوجوانی عادت داشتن که اجسامی رو به مجاری ادراری خودشون وارد می کردن و بیماری مازوخیزم داشتن و با این کار می خواستن خودشون رو تنبیه کنن به خاطر اینکه: چرا من تمایلات همجنس گرایانه دارم. و بعد وقتی بزرگ شد، همجنس گرایی ایشون به شکلی بود که به قول این ها Bisexual بود. با اینکه ازدواج کرده بود، همسرش هم می دونست با مردهای دیگه رابطه داشت. و در آزمایشاتی که بعداً در سال های 1948 کتابشون و چاپ کردن و توی جداولی که اون نتایج رو آوردن، همه این کارهایی که کردن رو مکتوب کردن که چه کارهایی کردیم و با چه کسانی رابطه برقرار کردیم؛ حتی با همکارانشون، اجازه دادن با ایشون رابطه جنسی داشته باشن.

و علاوه بر این ایشون معتاد به خودارضایی، پورنوگرافی و چشم چرانی بودن. و اینقدر کاری که گفتیم توی نوجوانی انجام می دادن، بعداً که بزرگ شدن کاری کردن که بدون بیهوشی رفتن توی وان حموم و خودشون و ختنه کردن. یعنی خودآزاری و آسیب رساندن به خود توی ذات ایشون بود و همه در دنیا این و پذیرفتن که در رابطه با ایشون نوشته شده.

و ایشون علاوه بر اون آزمایشاتی که نشون دادن، علاوه بر خانه خودشون یک اتاقی رو داشتن که یا توی مؤسسه کینزی و یا خونشون بود، یک اتاق ضد صدا که توی اون فعالیت های بسیار کثیف جنسی انجام می دادن و این فعالیت ها رو به بهانه اینکه تحقیقات ما هستش فیلم برداری می کردن که بعداً خیلی از دانشمندها اومدن گفتن: ایشون فقط دنبال ارضای میل جنسی خودش بوده. این چه کارهایی بوده که انجام داده؟

و گفتیم: با بیش از 300 کودک از سن 2 ماه تا 15 سال رابطه جنسی برقرار کردن و ارگاسم رو در این ها تشکیل دادن و ایشون مدعی شد: آزمایش هایی که ما انجام می دیم با یک سری از افرادی که با کودکان رابطه جنسی داشتن، با اون ها مصاحبه کردیم و بعدها معلوم شد که این دروغی بیش نبوده و ایشون با یک فرد پدوفایل (کسی که دوست داشته با کودکان رابطه جنسی برقرار کنه) توی گروهش داشته، فقط با یک فرد پدوفایل که ایشون به کودکان تجاوز می کرده و ایشون هم فیلم می گرفته، یادداشت می کردن و کورنومتر می گرفتن. و خیلی کارهای کثیفی رو انجام می دادن و همه این ها رو در جداول 30 تا 34 کتابشون آوردن که در جلسات بعدی جزئیات همه رو عنوان می کنم.

قول داده بودیم توضیح بدیم که چرا همه در دنیا می گن: آلفرد کینزی یک فرد بیمار جنسی بوده؟ ببینید یک مقیاسی هست که آقای رابرت هرل این مقیاس رو درست کردن به اسم (PCL-R psychopathy checklist revised ) که 20 تا آیتم رو ایشون نام بردن و گفتن: این 20 تا آیتم رو به هر کدومشون نمره 0 تا 20 می دیم و هر کسی که از این 20 تا آیتم چند تاشو داشته باشه و جمع امتیازهاش به 40 برسه، تشخیص داده می شه که این فرد اختلالات روانی داره.

توی قانون و توی FBI خیلی استفاده می شه که یک فردی که مجرم هست، با این 20 تا آیتم اون و چک می کنن برای وقتی که فرد ادعا کرده: من روانی هستم و نمی فهمم چرا این کارو کردم. این ها رو چک می کنن ببینن که چه کسی روانی هست یا نیست؛ و حتی در درمان از این مقیاس استفاده می شه. پس این (PCL-R) که مقیاس های تشخیص اختلال روانی در یک فرد هست، چند تا از اصلی هاش و آقای آلفرد کینزی داشتن. مثل چارم (Charm). چارم در حد بسیار زیاد. چارم یعنی جذابیت کاذب ایجاد کنه در دیگران. و دیگری عدم داشتن احساس گناه. و دیگری توجه نکردن به نرم های اجتماعی و شکستن همه اون ها. بی قیدی جنسی؛ که هر کار جنسی رو فکرشو بکنید، ایشون داشتن.

ایشون و همسرشون به خودشون این مجوز رو داده بودن با افراد دیگری رابطه جنسی داشته باشن.

یعنی می خوام بگم: علم جنسی جهان، سکسولوژی و سکستراپیست و… ریشه اش ایشون هست. یک همچین زوج بیماری؛ و این بود که از دهه 50 به بعد شد. و تا 30، 40 سال بعد هیچ کس اصلاً نپرسید: شما چیکار کردی؟ بچه 2 ماهه، 5 ماهه رو باهاش رابطه جنسی گذاشتی؟ مگه اصلاً بچه 5 ماهه چیزی می فهمه؟ شما چطور یک بچه رو به ارگاسم رسوندی؟ و مقیاس هایی که FBI استفاده می کنه، اکثرشون رو ایشون دارن به عنوان فردی که در دنیا ایشون رو پدر علم جنسی دنیا معرفی کردن.

پس بدونیم که اطلاعاتی که گفته می شه، میآن می گن خودارضایی خوبه، می گن همجنس بازی خوبه. توی خود مؤسسه کینزی اصلاً رسماً یک Kinsey scale وجود داره که قبلاً هم گفتیم می آن افراد رو طبقه بندی می کنن از فرد همجنس باز تا فرد عادی هست، همه این ها دسیسه های کینزی بود. یک بیمار جنسی که اصلاً خودشون هم نمی دونستن چیکار می خوان بکنن.

همسر ایشون خانم کلرا مک ملن (Clara McMillen) معروف بود به اینکه توی اون اتاقی که این کارها و کثافت کاری های خودشون و انجام می دادن، نوشته شده معروف بود به اینکه می اومد و ملحفه ها رو عوض می کرد و غذا برای این ها می برد. و اصلاً یک خونواده درب و داغون که واقعاً همه بیماری های جنسی رو داشتن.

حالا سؤالی که اینجا مطرح می شه: آیا آلفرد کینزی یک دانشمند بود و اون خصوصیاتی که اول این ویدیو گفتیم، این ها رو داشت؟ یا اینکه یک بیمار جنسی خطرناک بود؟ که اومد این همه کارهای کثیف رو کرد و حالا به اسم اینکه ما علم رو می خوایم در شاخه جنسی پیش ببریم، اومد خیلی کارهایی که واقعاً به دور از انسانیت هست و اصلاً هیچ محققی اجازه نداره همچین کارهایی انجام بده. با بچه های کوچک رابطه جنسی بگذاره و بچه های چند ماهه رو به ارگاسم برسونه و بحثش خیلی گسترده هست.

بنابراین توی این ویدیو می خواستیم آلفرد کینزی رو بیشتر بشناسیم و بدونیم پدر سکسولوژیست جهان کی هست. این ویدیوها را ادامه می دیم و دنبال کنید. در این رابطه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

6 دیدگاه برای “افشاگری: موسسه کینزی قسمت چهارم: آلفرد کینزی که بود؟

  • سلمانی
   سلمانی گفته:

   سلام دوست عزیز …
   ممنون از شما و اینکه شما ببینید کدوم قسمت براتون جالبه یا اینکه میخواین کدوم قسمت را دنبال کنید روی همون قسمت کلیک کنید و آن را پیگیری کنید مثلا قسمت دوران خلوت درون روی همون کلیک کنید ودنبال کنید.

 1. m.h
  m.h گفته:

  ویدِو ها خیلی به هم ریخته هست و مطالب هی تکرار میشه اگه به صورت مثلا داستانی بود و طبقه بندی شده بود واقعا تاثیر گذار تر می شد.
  خودتون یک بار نگاه کنید مطالب در هر ویدیو مربوط به ویدیو قبله واگر در فضای ازد هم باشه که چه بهتر
  دوستون دارم که زحمت دادم ایمیل ساختم و وارد شدم تا این انتقاد رو بکنم
  انشالله جاتون بهشت باشه ارادت

دیدگاهتان را بنویسید